سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی ما در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۱۹ به‌روزرسانی شده است.

لطفاً چند لحظه برای آشنایی با رویه‌های ما برای حفظ حریم خصوصی وقت بگذارید و اگر سؤالی دارید به ما اطلاع دهید.

درباره ما

Xiaomi Singapore Pte. ‎Ltd.‎،‏ ‎Xiaomi Technology Netherlands B.V.‎ و شرکت‌های وابستۀ آن در گروه Xiaomi (که از این پس «Xiaomi» یا «ما» اطلاق می‌شود)، حفظ حریم خصوصی شما را بسیار جدی می‌گیرند. سیاست حفظ حریم خصوصی با در نظر گرفتن نیازهای شما در نظر گرفته شده است و این مهم است که شما درک جامعی از رویه‌های ما برای گردآوری و استفادۀ اطلاعات شخصی داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که در نهایت شما کنترل اطلاعات شخصی ارائه شده به Xiaomi را در دست دارید.

درباره این سیاست حفظ حریم خصوصی

به استثناء برخی محصولات یا خدمات Xiaomi که سیاست حفظ حریم خصوصی مستقل خود را دارند، این سیاست حفظ حریم خصوصی به همه دستگاه‌های Xiaomi، تارنماها یا برنامه‌هایی اعمال می‌شود که مرجع این سیاست حفظ حریم خصوصی یا دارای پیوند به آن هستند. این سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح می‌دهد که Xiaomi چگونه هرگونه اطلاعات شخصی که هنگام استفاده‌تان از محصولات و خدمات ما واقع در تارنماهای (https://www.mi.com، https://account.xiaomi.com‏، https://en.miui.com‏) و برنامه‌های ارائه‌شده ما روی گوشی‌های موبایل، به ما می‌دهید یا ما از شما گردآوری می‌کنیم را مورد گردآوری، استفاده، افشاء، پردازش و حفاظت قرار می‌دهد. اگر یک محصول Xiaomi سیاست حفظ حریم خصوصی جداگانه داشته باشد، اعمال سیاست آن در اولویت خواهد بود و بخش‌هایی که تحت پوشش آن قرار ندارد مشمول مفاد این سیاست حفظ حریم خصوصی قرار خواهد داشت. افزون بر این، اینکه برخی محصولات و خدمات خاص چگونه اطلاعات شخصی شما را پردازش می‌کنند ممکن است بسته به مدل، نسخه خدمات یا منطقه متغیر باشد. توصیه می‌کنیم که برای جزئیات بیشتر، به سیاست حفظ حریم خصوصی جداگانه مراجعه کنید.

طبق این سیاست حفظ حریم خصوصی، «اطلاعات شخصی» یعنی اطلاعاتی که می‌تواند به طور مستقیم یا غیرمستقیم برای شناسایی فرد مورد استفاده قرار گیرد؛ شناسایی می‌تواند فقط بر اساس این اطلاعات یا از ترکیب این اطلاعات با سایر اطلاعات مربوط به آن فرد که در دسترس Xiaomi است انجام شود، به جز مواردی که مشخصاً در قانون جاری منطقه شما مستثنی شده باشد. ما در استفاده از اطلاعات شخصی شما اکیداً از سیاست حفظ حریم خصوصی تبعیت می‌کنیم.

چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم

خواستۀ نهایی ما ایجاد بهترین تجربه برای همه کاربران‌مان است. چنانچه در مورد رویه‌های ما برای پردازش داده‌ها که در این سیاست حفظ حریم خصوصی به طول خلاصه توضیح داده شده سؤالی دارید، لطفاً برای رسیدگی به آن با privacy@xiaomi.com مکاتبه کنید. ما از دریافت مکاتبات شما استقبال می‌کنیم. اگر در مورد حریم خصوصی یا استفاده از داده‌ها نگرانی خاصی دارید که به طور رضایت‌بخشی از سوی ما برطرف نشده است، لطفاً با مرکز حل اختلاف سوم‌شخص ما مستقر در آمریکا (به طور رایگان) به نشانی https://feedback-form.truste.com/watchdog/request تماس بگیرید.

TRUSTe

۱ ما چه اطلاعاتی را گردآوری و چگونه استفاده می‌کنیم؟

۱.۱ ما چه اطلاعاتی را گردآوری می‌کنیم

ما به منظور خدمات‌دهی به شما از شما می‌خواهیم که اطلاعات شخصی‌تان که لازمۀ ارائه آن خدمات است را ارائه دهید. ما فقط اطلاعاتی را گردآوری می‌کنیم که برای تحقق اهداف مشخص، عینی، صریح و قانونی لازم است و این اطلاعات را به شیوه‌ای که مغایر با این اهداف باشد مورد پردازش قرار نمی‌دهیم. شما این حق را دارید که تصمیم بگیرید اطلاعات درخواستی ما را ارائه دهید یا خیر؛ اما در بیشتر موارد، چنانچه اطلاعات شخصی را ارائه ندهید، ممکن است نتوانیم محصولات یا خدمات خود را به شما عرضه کنیم یا به درخواست‌های شما پاسخ دهیم.

ما بسته به خدمات انتخابی شما، این نوع اطلاعات را گردآوری می‌کنیم:

۱.۱.۱ اطلاعاتی که به ما ارائه می‌دهید:

ممکن است اطلاعات شخصی که لازمۀ خدمات انتخابی شماست را از شما مطالبه کنیم. مثلاً برای استفاده از خدمات خرده‌فروشی mi.com باید نام، شماره تلفن همراه، نشانی ایمیل، نشانی تحویل پستی، حواله، جزئیات صورت‌حساب، شماره حساب بانکی، نام دارنده حساب، شماره کارت اعتباری و سایر اطلاعات مربوطه را ارائه دهید؛ برای استفاده از خدمات فضای ابری Xiaomi باید مطالب همگام‌سازی یا داده‌ها را ارائه دهید؛ برای ایجاد حساب باید جنسیت، اطلاعات امنیتی و سایر اطلاعات مربوطه را ارائه دهید؛ در صورت شرکت در انجمن MIUI یا سایر بسترهای Xiaomi می‌توانید آزادانه عنوان شغلی، مدرک تحصیلی و سایر اطلاعات مرتبط با فعالیت‌های اجتماعی خود را ارائه دهید.

۱.۱.۲ اطلاعاتی که هنگام استفاده‌تان از خدمات گردآوری می‌کنیم

• اطلاعات دستگاه یا سیم‌کارت. مانند شماره IMEI، شماره GAID، شماره IMSI، نشانی MAC، شماره سریال، نسخه و نوع MIUI، نسخه ROM، نسخه اندروید، شناسه اندروید، شناسه فضا، شرکت مخابراتی سیم‌کارت و محدوده جغرافیایی آن، اطلاعات نمایشگر صفحه، اطلاعات صفحه‌کلید دستگاه، مشخصات شرکت سازنده دستگاه و نام مدل، زمان فعال‌سازی دستگاه، شرکت مخابراتی شبکه، نوع اتصال، اطلاعات پایه سخت‌افزار و اطلاعات مصرف (مانند پردازشگر مرکزی، حافظه، مصرف باتری، وضوح صفحه و دمای دستگاه، مدل لنز دوربین).

• اطلاعات مختص شما که ممکن است توسط خدمات‌دهندگان سوم‌شخص و شرکای تجاری اختصاص داده شده باشد: ممکن است اطلاعاتی مانند شناسه تبلیغاتی شما را مورد گردآوری و استفاده قرار دهیم که توسط خدمات‌دهندگان سوم شخص یا شرکای تجاری به شما اختصاص یافته است.

• اطلاعات مربوط به استفاده شما از برنامه، شامل اطلاعات پایه برنامه مانند فهرست برنامه، اطلاعات شناسه برنامه، نسخه SDK، تنظیمات به‌روزرسانی سیستم، تنظیمات برنامه (منطقه، زبان، منطقه زمانی، فونت) و سابقه وضعیت برنامه (مثلاً دانلود، نصب، به‌روزرسانی، حذف).

• اطلاعات تولید شده هنگام استفاده شما از خدمات مانند نشان‌ها، رتبه‌بندی‌ها، اطلاعات ورود و تاریخچه جستجو در خدمات انجمن MIUI؛ پیام‌های شما در انجمن MIUI (قابل مشاهده فقط برای طرف‌های فرستنده و گیرنده)؛ محتوای فوری تولیدشده هنگام استفاده شما از خدمات فوری Mi؛ رفتار شما (مانند کلیک، مرور و غیره) در مورد خدمات تبلیغاتی.

• اطلاعات محل (فقط برای برخی خدمات/کارایی‌ها): انواع مختلف اطلاعات مربوط به محل دقیق یا تقریبی شما در صورت استفاده‌تان از خدمات مربوط به محل جغرافیایی (نرم‌افزارهای مسیریاب، نرم‌افزارهای پیش‌بینی آب و هوا و نرم‌افزارهای دارای کارایی یافتن محل جغرافیایی دستگاه). مانند منطقه، کد کشور، کد شهر، کد شبکه موبایل، کد کشور موبایل، هویت گوشی، اطلاعات طول و عرض جغرافیایی، تنظیمات منطقه زمانی، تنظیمات زبان. شما می‌توانید در هر زمانی، اطلاعات محل جغرافیایی هر برنامه را در تنظیمات گوشی (تنظیمات - مجوزها) خاموش کنید.

• اطلاعات رخداد: اطلاعات مربوط به استفاده شما از برخی کارایی‌ها، برنامه‌ها و تارنماها. مانند کوکی‌ها و سایر فناوری‌های شناساگر ناشناس، نشانی‌های IP، اطلاعات درخواست شبکه، تاریخچه پیام موقت، رخدادهای استاندارد سیستم، اطلاعات از کار افتادگی، اطلاعات رخداد تولیدشده در نتیجۀ استفاده از خدمات (مانند زمان ثبت، زمان دسترسی، زمان فعالیت و غیره).

• سایر اطلاعات: مقدار مشخصات محیطی (ECV) (یعنی مقادیر تولیدشده از شناسه حساب Mi، شناسه گوشی، شناسه Wi-Fi متصل و اطلاعات محل جغرافیایی).

۱.۱.۳ اطلاعات از منابع سوم‌شخص

در جایی که قانون مجاز کرده باشد، اطلاعات مربوط به شما را از منابع سوم‌شخص گردآوری می‌کنیم. برای نمونه،

• برای برخی خدماتی که ممکن است تراکنش‌های مالی و حساب را شامل شوند، می‌توانیم به منظور تأمین امنیت شما و جلوگیری از کلاهبرداری، اطلاعات ارائه‌شده توسط شما (مانند شماره تلفن) را از طریق منابع معتبر سوم‌شخص اعتبارسنجی کنیم؛

• ممکن است برای ارائه خدمات تبلیغاتی به شما، نمادهای شناساگر اختصاصی (مثلاً IMEI آگهی‌دهنده) را دریافت کنیم؛

• همچنین ممکن است اطلاعات خاصی مانند شناسه حساب و نام مستعار را از خدمات شبکه اجتماعی سوم‌شخص به دست آوریم (مثلاً وقتی برای ورود به خدمات Xiaomi از یک حساب شبکه اجتماعی استفاده می‌کنید)؛

• اطلاعات مربوط به شما که دیگران به ما ارائه داده‌اند (مانند نشانی تحویل پستی‌تان که ممکن است سایر کاربران هنگام خرید محصولات برای شما از خدمات mi.com به ما ارائه داده باشند).

۱.۱.۴ اطلاعات غیر قابل شناسایی

ما ممکن است سایر انواع اطلاعاتی را نیز گردآوری کنیم که به طور مستقیم یا غیرمستقیم به افراد مرتبط نباشد و طبق قوانین جاری محلی، اطلاعات شخصی قلمداد نشود. این اطلاعات عبارتند از داده‌های آماری تولیدشده هنگام استفاده شما از خدمات خاص (مانند اطلاعات غیر قابل شناسایی دستگاه، رویدادهای مصرف روزانه، رویدادهای دسترسی صفحه، رویدادهای زمان دسترسی صفحه و رویدادهای نشست)؛ داده‌های نظارت بر شبکه (مانند زمان درخواست، تعداد درخواست یا درخواست خطا و غیره)؛ رویدادهای از کار افتادگی برنامه. هدف از گردآوری این اطلاعات، بهبود خدماتی است که به شما ارائه می‌دهیم. نوع و مقدار اطلاعات گردآوری‌شده بستگی به نحوه استفاده شما از محصولات و/یا خدمات ما دارد.

ما اطلاعاتی مانند شناساگرهای منحصر به فرد دستگاه، مدل‌های دستگاه، شماره‌های نسخه سیستم و اطلاعات مربوط به فعالیت‌های شما در تارنماها یا برنامه‌های موبایل خود را گردآوری می‌کنیم. هدف ما از گردآوری این اطلاعات به منظور ارائه اطلاعات مفیدتر به شما و نیز آگاهی از این است که کدام بخش از تارنما، محصولات و خدمات ما مورد علاقه شما قرار گرفته است. این‌گونه داده‌های گردآوری‌شده، اطلاعات شخصی نیستند؛ بنابراین نمی‌توانند برای شناسایی شما مورد استفاده قرار گیرند. اما اگر اطلاعات غیرشخصی را با اطلاعات شخصی ترکیب کنیم، نتیجۀ آن به مثابه اطلاعات شخصی تلقی خواهد شد.

۱.۲ چگونه اطلاعاتی که گردآوری کرده‌ایم را استفاده می‌کنیم

هدف از گردآوری اطلاعات شخصی، ارائه محصولات و/یا خدمات به شما و نیز تضمین این است که از قوانین جاری، مقررات و سایر الزامات قانونی تبعیت می‌کنیم. این شامل موارد زیر است:

• ارائه، پردازش، حفظ، بهبود و توسعه محصولات و/یا خدمات ما برای شما مانند تحویل، فعال‌سازی، تأیید، خدمات پس از فروش، پشتیبانی مشتریان و تبلیغات.

• اجرا و حفظ اقدامات احتیاطی امنیتی با هدف جلوگیری از زیان و کلاهبرداری، مانند کمک به شناسایی کاربران و تأیید هویت کاربر. ما تنها زمانی از اطلاعات شما برای اهداف ضد کلاهبرداری استفاده می‌کنیم که دو شرط زیر احراز شده باشد: لازم باشد؛ و داده‌های مورد استفاده برای ارزیابی با منافع قانونی Xiaomi در حفاظت از کاربران و خدمات مطابقت داشته باشد.

• رسیدگی به تجهیزات، خدمات، سؤالات یا درخواست‌های شما، مانند پاسخگویی به سؤالات مشتری، ارسال اعلان‌های سیستم و برنامه، مدیریت فعالیت‌هایی مانند قرعه‌کشی‌ها.

• اجرای فعالیت‌های تبلیغی مربوطه، مانند ارائه مطالب و به‌روزرسانی‌های بازاریابی و تبلیغی. اگر دیگر نمی‌خواهید برخی انواع مطالب تبلیغی را دریافت کنید، می‌توانید به روشی که در پیام آمده است (مثلاً از طریق لینک لغو اشتراک مندرج در انتهای پیام) اشتراک خود را لغو کنید؛ مگر اینکه در قوانین جاری چیزی غیر از این آمده باشد. لطفاً قسمت «حقوق شما» در زیر را مشاهده کنید.

• ارائه محتوا و خدمات سفارشی. ممکن است بر اساس اطلاعاتی که هنگام استفاده از محصولات و خدمات ما تولید می‌کنید، اعم از تاریخچه خرید، تاریخچه جستجوی تارنما و محل جغرافیایی، به شما محصولات، خدمات و فعالیت‌های شخصی را توصیه کنیم. شما این حق را دارید که از دریافت تبلیغات سفارشی انصراف دهید و در هر زمانی نسبت به نمایه‌سازی که با هدف بازاریابی برای شما صورت گرفته اعتراض کنید. به این منظور، می‌توانید این گزینه را در هر زمانی در تنظیمات گوشی خود روشن یا خاموش کنید (تنظیمات - تنظیمات بیشتر - حریم خصوصی - خدمات آگهی) یا از طریق privacy@xiaomi.com با ما مکاتبه کنید. لطفاً قسمت «حقوق شما» در زیر را نیز مشاهده کنید.

• امکان اینکه در انجمن‌های عمومی کامنت بگذارید.

• اهداف داخلی، مانند تحلیل داده‌ها، تحقیق و توسعه اطلاعات آماری مرتبط با استفاده از محصولات یا خدمات ما برای بهبود هر چه بیشتر محصولات یا خدمات ما. برای مثال، یادگیری ماشینی یا آموزش الگوریتم مدل بعد از پردازش شناسه‌زدایی اجرا می‌شود.

• بهینه‌سازی عملکرد دستگاه شما، مانند تحلیل استفاده از حافظه یا استفاده برنامه شما از پردازشگر مرکزی.

• ذخیره‌سازی و حفظ اطلاعات مربوط به شما برای عملیات‌های تجاری (مانند آمار تجاری) یا برای عمل به تعهدات حقوقی ما.

• ارائه خدمات محلی که مستلزم ارتباط با سرورهای ما نیستند؛ مانند استفاده از خدمات یاددات روی گوشی شما.

• سایر اهداف با رضایت شما.

چند نمونه از چگونگی استفاده ما از اطلاعات شما (که شامل اطلاعات شخصی نیز می‌شود) عبارتند از:

• فعال‌سازی و ثبت محصولات یا خدمات Xiaomi که خریداری کرده‌اید.

• ایجاد و نگهداری حساب Mi شما. اطلاعات شخصی گردآوری‌شده هنگام ایجاد حساب Mi در تارنماهای ما یا از طریق گوشی‌های ما، برای ایجاد حساب شخصی Mi و صفحه نمایه شما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

• پردازش سفارش خرید شما. اطلاعات مربوط به سفارشات تجارت الکترونیک برای پردازش سفارش خرید و خدمات پس از فروش مرتبط مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ اعم از پشتیبانی مشتری و تحویل دوباره. افزون بر این، از شماره سفارش برای بررسی همه جانبه سفارش، هماهنگی با همکار تحویل‌دهنده و نیز ثبت تحویل بسته استفاده می‌شود. اطلاعات دریافت‌کننده شامل نام، نشانی، شماره تلفن و کد پستی برای اهداف تحویل مرسوله مورد استفاده قرار می‌گیرد. نشانی ایمیل شما برای ارسال اطلاعات رهگیری بسته‌تان استفاده می‌شود. فهرستی از اقلام خریداری‌شده برای چاپ صورت‌حساب استفاده می‌شود تا مشتری بتواند ببیند چه اقلامی در بسته است.

• شرکت در انجمن MIUI. اطلاعات شخصی مرتبط با انجمن MIUI یا سایر بسترهای اینترنتی Xiaomi می‌تواند برای نمایش صفحه نمایه، تعامل با سایر کاربران و مشارکت در انجمن استفاده شود.

• ارائه فضای ابری Xiaomi و سایر خدمات MIUI. اطلاعات زیر: (اطلاعات دستگاه یا سایر اطلاعات مربوط به سیم‌کارت اعم از شماره GAID، شماره IMEI، شماره IMSI، شماره تلفن، شناسه دستگاه، سیستم عامل دستگاه، نشانی MAC، نوع دستگاه، اطلاعات سیستم و عملکرد و اطلاعات محل جغرافیایی شامل کد کشور موبایل، کد شبکه موبایل، کد محدوده جغرافیایی و هویت گوشی) به منظور فعال‌سازی خدمات MIUI مانند فضای ابری Xiaomi، همگام‌سازی تاریخچه تماس، همگام‌سازی پیامک، گوشی‌یاب و سایر اهداف احراز هویت کاربر و فعال‌سازی خدمات استفاده می‌شود.

• تشخیص اختلالات فعال‌سازی. اطلاعات مربوط به محل جغرافیایی برای دسترسی به اختلالات در فعال‌سازی سیم‌کارت (مانند اختلالات درگاه‌های خدمات پیامکی (SMS) و شبکه) و با هدف شناسایی اپراتور شبکه خدمات و اطلاع آن اختلال به اپراتور شبکه استفاده می‌شود.

• ارائه سایر خدمات MIUI. اطلاعات گردآوری‌شده توسط خدمات MIUI برای اجرای عملکردهای آن خدمات و در عین حال ارائه بهینه‌سازی خدمات اعم از دانلود، به‌روزرسانی، ثبت، اجرا یا بهینه‌سازی فعالیت‌های مربوط به خدمات MIUI استفاده می‌شود. برای مثال، با استفاده از اطلاعات شخصی گردآوری‌شده توسط فروشگاه تِم، بر اساس تاریخچه دانلود و جستجویتان تم‌های شخصی به شما پیشنهاد می‌شود.

• پیدا کردن گوشی شما. اگر گوشی شما گم شده یا به سرقت رفته است، قابلیت یافتن دستگاه Xiaomi می‌تواند در یافتن و حفظ امنیت گوشی‌تان به شما کمک کند. شما می‌توانید ب استفاده از اطلاعات محل جغرافیایی ارائه‌شده توسط گوشی‌تان، آن را موقعیت‌یابی کرده و آن را پاکسازی یا قفل کنید. وقتی فعالانه در جستجوی گوشی خود هستید، اطلاعات محل جغرافیایی از گوشی شما گرفته می‌شود. در برخی مواقع، این اطلاعات از برج‌های مخابراتی یا کانون داغ Wi-Fi به دست می‌آید. شما می‌توانید در هر زمانی، این قابلیت را در قسمت تنظیمات گوشی خود (تنظیمات - حساب Mi - فضای ابری Xiaomi - یافتن دستگاه) روشن یا خاموش کنید.

• ثبت اطلاعات محل جغرافیایی در عکس‌ها. شما می‌توانید اطلاعات محل جغرافیایی خود را هنگام عکس گرفتن ثبت کنید. این اطلاعات در پوشه‌های عکس‌های شما قابل نمایش خواهد بود و محل جغرافیایی در مشخصات عکس‌هایتان ذخیره خواهد شد. اگر نمی‌خواهید هنگام عکس گرفتن، محل جغرافیایی‌تان ثبت شود، می‌توانید در هر زمانی این قابلیت را در تنظیمات دوربین گوشی خود خاموش کنید.

• ارائه عملکردهای پیام‌رسان (مانند Mi Talk و پیام‌رسان Mi). اگر Mi Talk را دانلود و استفاده کنید، اطلاعات گردآوری‌شده توسط آن ممکن است برای فعال‌سازی این خدمات و شناسایی کاربر و گیرندۀ پیام استفاده شود. افزون بر این، به منظور آسان‌سازی در بارگذاری دوباره تاریخچۀ گفتگو پس از نصب دوباره برنامه‌ها توسط کاربر و همچنین برای همگام‌سازی بین دستگاه‌ها، تاریخچه گفتگو ذخیره می‌شود. اطلاعات (شماره تلفن‌های فرستنده و گیرنده و شناسه‌های پیام‌رسان Mi) ممکن است توسط پیام‌رسان Mi برای فعال‌سازی خدمات و امکان فعالیت خدمات همچون امکان مسیریابی پیام‌ها استفاده شود.

• ارائه خدمات مبتنی بر محل جغرافیایی. در دوره استفاده‌تان از خدمات MIUI، ممکن است ما یا خدمات‌دهندگان سوم‌شخص و شرکای تجاری‌مان به منظور ارائه نسخه صحیح خدمات به شما و عرضه جزئیات دقیق درباره آن محل برای تحقق بهترین تجربه کاربر مانند اطلاعات آب و هوا و دسترسی (به عنوان بخشی از بستر اندروید) از اطلاعات محل جغرافیایی شما استفاده کنیم (برای اطلاعات بیشتر بخش «چگونه اطلاعات شخصی شما را مورد اشتراک، انتقال و افشای عمومی قرار می‌دهیم» در زیر را ببینید). می‌توانید در هر زمانی خدمات محل جغرافیایی را در تنظیمات یا استفاده از خدمات محل جغرافیایی را در برنامه‌ها خاموش کنید.

• بهبود تجربه کاربر. برخی قابلیت‌های اختیاری مانند برنامه تجربه کاربر به Xiaomi امکان می‌دهد تا داده‌های مربوط به نحوه استفاده کاربران از گوشی موبایل و از خدمات MIUI را تحلیل کند. این کار با هدف بهبود تجربه کاربر مثلاً در ارسال گزارش‌های از کار افتادگی انجام می‌شود.

• امکان استفاده شما از مرکز امنیت. اطلاعات گردآوری‌شده ممکن است برای عملکردهای امنیتی و ابقاء سیستم در برنامه امنیت اعم از اسکن امنیتی، بهینه‌سازی باتری، فهرست سیاه، پاک‌سازی کننده و غیره استفاده شود. برخی از این قابلیت‌ها توسط خدمات‌دهندگان سوم‌شخص و/یا شرکای تجاری اجرا می‌شوند (برای اطلاعات بیشتر، بخش «چگونه اطلاعات شخصی شما را مورد اشتراک، انتقال و افشای عمومی قرار می‌دهیم» در زیر را ببینید). اطلاعات (مانند فهرست مصادیق ویروس که اطلاعات شخصی نیستند) برای قابلیت‌های اسکن امنیتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

• ارائه خدمات فوری. شناسه حساب Mi و شماره‌های GAID/IMEI برای ارائه خدمات فوری Xiaomi با هدف ارزیابی عملکرد تبلیغاتی و ارسال اعلان‌هایی از MIUI درباره به‌روزرسانی نرم‌افزارها یا اطلاعیه‌های محصولات جدید شامل اطلاعات مرتبط با حراج‌ها و تخفیف‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به علاوه، بنا به تصمیم سوم‌شخص‌های انتخابی (که آن‌ها نیز کنترل‌کننده داده‌های اطلاعات شخصی شما خواهند بود – برای اطلاعات بیشتر، بخش «چگونه اطلاعات شخصی شما را مورد اشتراک، انتقال و افشای عمومی قرار می‌دهیم» را ببینید)، خدمات فوری Xiaomi نیز ممکن است با استفاده از شناسه حساب Mi شما و شماره‌های IMEI از MIUI، به ارزیابی عملکرد تبلیغاتی یا ارسال اعلان بپردازند. ما می‌توانیم برای ارسال پیام‌های فوری (چه از طریق پیام‌دهی در خدمات خود و چه از طریق ایمیل یا هر وسیله دیگر) که حاوی پیشنهادات یا تبلیغات محصولات و خدمات ما و/یا محصولات و خدمات سوم‌شخص‌های انتخابی هستند نیز از اطلاعات شخصی شما استفاده کنیم. شما می‌توانید در هر زمانی و با تغییر ترجیحات خود در قسمت تنظیمات گوشی‌تان یا با مدیریت ترجیحات خود در تارنما/برنامه سوم‌شخص که از خدمات فوری Xiaomi استفاده می‌کند، از دریافت تبلیغات از سوی ما و سوم‌شخص‌ها انصراف دهید. لطفاً بخش «حقوق شما» در زیر را نیز ببینید.

• تأیید هویت کاربر. Xiaomi برای تأیید هویت کاربر و اجتناب از ورود غیرمجاز به حساب، از ارزش تجاری مورد انتظار (ECV) استفاده می‌کند.

• گردآوری بازخورد کاربر. بازخوردی که تصمیم می‌گیرید ارائه دهید ارزشمند است و به Xiaomi کمک می‌کند خدمات خود را بهبود ببخشد. Xiaomi ممکن است برای پیگیری بازخوردی که داده‌اید، با استفاده از اطلاعات شخصی که قبلاً ارائه کرده‌اید با شما مکاتبه کند و این مکاتبات را با هدف حل مسئله و بهبود خدمات در بایگانی ذخیره کند.

• ارسال اطلاعیه. ممکن است گهگاهی از اطلاعات شخصی شما برای ارسال اطلاعیه‌های مهمی مانند اطلاعیه خرید و اطلاع تغییر شرایط، ضوابط و سیاست‌های خود استفاده کنیم. از آنجا که اطلاعات برای تعامل شما با Xiaomi امری ضروری است، توصیه نمی‌کنیم که دریافت این اطلاعات را رد کنید.

• اجرای فعالیت‌های تبلیغی. اگر از طریق بستر رسانه‌های اجتماعی Xiaomi وارد قرعه‌کشی، مسابقه یا فعالیت تبلیغی نظیر آن شوید، ممکن است از اطلاعات شخصی شما برای ارسال این جوایز به شما استفاده کنیم.

• اجرای تحلیل دستگاه برای تحقق تجربه کاربری بهتر. Xiaomi برای بهبود هر چه بیشتر تجربه استفاده از گوشی به تحلیل سخت‌افزار و نرم‌افزار می‌پردازد.

ممکن است برای ارائه و بهبود محصولات، خدمات، محتوا و تبلیغات خود، این اطلاعات را با اطلاعات دیگر (شامل اطلاعات موجود در سراسر خدمات یا دستگاه‌های مختلف نظیر رایانه‌ها، گوشی‌های همراه، تلویزیون‌های هوشمند و سایر دستگاه‌های متصل) ترکیب کنیم. به عنوان مثال، ممکن است از مشخصات حساب Mi شما در همه خدمات مورد استفاده‌تان که به حساب Mi نیاز دارد استفاده کنیم. افزون بر این، برای ارائه تجربه‌ای بهتر برای شما و بهبود خدمات ما و در عین حال رعایت قوانین و مقررات مربوطه یا مفاد رضایت‌نامه‌تان، می‌توانیم با جداسازی اطلاعات محصولات، خدمات یا تجهیزات شما یا مربوط به شما، برچسبی بسازیم تا پیشنهادات، محتوای سفارشی‌سازی‌شده و قابلیت‌های شخصی‌سازی‌شده را با آن عرضه کنیم. مانند استفاده از تاریخچه جستجوی شما در مرورگر برای پیشنهاد محصولات یا خدماتی در Mi.com که شاید به آن‌ها علاقه‌مند باشید. و بنا به دلایل فوق برای ادغام اطلاعات و نیز الزامات قوانین جاری، ساختار کنترلی مشخصی برای این ادغام در اختیار شما می‌گذاریم. شما این حق را دارید که از دریافت مستقیم مطالب تبلیغاتی از ما و تصمیم‌گیری‌های خودکار و نظایر آن انصراف دهید. برای استفاده از این حق خود، می‌توانید به privacy@xiaomi.com ایمیل بفرستید یا به ساختارهای کنترلی مندرج در سیاست حفظ حریم خصوصی برای هر محصول مراجعه کنید. لطفاً بخش «حقوق شما» در زیر را نیز ببینید.

۲ کوکی‌ها و سایر فناوری‌ها

Xiaomi و خدمات‌دهندگان سوم‌شخص و شرکای تجاری ما از فناوری‌هایی نظیر کوکی‌ها، تگ‌ها و نویسه‌ها استفاده می‌کنند (برای اطلاعات بیشتر، بخش «چگونه اطلاعات شخصی شما را مورد اشتراک، انتقال و افشای عمومی قرار می‌دهیم» در زیر را ببینید). این فناوری‌ها در تحلیل روندها، اداره سایت، رهگیری حرکات کاربران در تارنما و نیز برای گردآوری اطلاعات جمعیت‌شناختی درباره کاربران به طور کلی استفاده می‌شوند. ممکن است به صورت انفرادی یا تجمیعی، گزارش‌هایی مبتنی بر استفاده از این فناوری‌ها توسط این شرکت‌ها دریافت کنیم. این فناوری‌ها به ما کمک می‌کنند تا رفتار کاربران را بهتر درک کنیم؛ به ما می‌گویند افراد از کدام بخش‌های تارنمای ما بازدید کرده‌اند و همچنین، تأثیرگذاری آگهی‌های تبلیغاتی و جستجوهای وب را تسهیل و ارزیابی می‌کنند. ما با اطلاعات گردآوری‌شده توسط کوکی‌ها و سایر فناوری‌ها به عنوان اطلاعات غیرشخصی رفتار می‌کنیم، مگر در مواردی که نشانی‌های پروتکل اینترنت (IP) یا شناساگرهای مشابه در قوانین محلی به عنوان اطلاعات شخصی تعریف شده باشند.

• فایل‌های رخداد: ما در بیشتر تارنماهای خود، اطلاعات خاصی را گردآوری و در فایل‌های رخداد ذخیره می‌کنیم. این اطلاعات عبارتند از نشانی‌های پروتکل اینترنت (IP)، نوع مرورگر، خدمات‌دهنده اینترنتی (ISP)، صفحات مورد رجوع/خروج، سیستم عامل، مُهر تاریخ/زمان و/یا داده‌های کلیکی. ما این داده‌هایی که به طور خودکار گردآوری می‌شوند را با سایر اطلاعاتی که درباره شما گردآوری می‌کنیم مرتبط نمی‌سازیم.

• تبلیغات: یا برای نمایش تبلیغات روی تارنما‌مان یا برای مدیریت تبلیغات خود روی سایت‌های دیگر، ما با خدمات‌دهندگان سوم‌شخص و شرکای تجاری همکاری می‌کنیم (برای اطلاعات بیشتر، بخش «چگونه اطلاعات شخصی شما را مورد اشتراک، انتقال و افشای عمومی قرار می‌دهیم» در زیر را ببینید). خدمات‌دهندگان سوم‌شخص و شرکای تجاری ما ممکن است به منظور گردآوری اطلاعات درباره فعالیت‌های شما در این سایت و سایر سایت‌ها با هدف ارائه خدمات تبلیغاتی مبتنی بر جستجوها و علایق شما، از فناوری‌هایی مانند کوکی استفاده کنند. ما پیش از ارائه این خدمات تبلیغاتی به شما، رضایت قبلی و صریح و تأیید عملی از شما می‌گیریم. اگر می‌خواهید این اطلاعات برای ارائه تبلیغات مبتنی بر علاقه‌تان به شما ارائه نشود، می‌توانید با کلیک بر http://preferences-mgr.truste.com از آن انصراف دهید.

• تجزیه و تحلیل آماری موبایل: ما در برخی از برنامه‌های همراه خود، از نرم‌افزار تجزیه و تحلیل آماری استفاده می‌کنیم که به ما امکان می‌دهد کارکرد نرم‌افزار موبایل خود روی گوشی شما را بهتر درک کنیم. این نرم‌افزار ممکن است اطلاعاتی مانند اینکه هر چند وقت یک بار از برنامه استفاده می‌کنید، رویدادهایی که داخل برنامه رخ می‌دهد، مجموع استفاده، داده‌های عملکرد و جاهایی در برنامه که اختلال رخ داده است را ثبت کند. ما اطلاعات ذخیره‌شده در نرم‌افزار تجزیه و تحلیل آماری را با اطلاعات شخصی‌تان که در برنامه موبایل ارائه کرده‌اید پیوند نمی‌دهیم.

• حافظه محلی – HTML5/فلش: ما از اشیاء حافظه محلی (LSOها) مانند HTML5 یا فلش برای ذخیره‌سازی محتوا و ترجیحات استفاده می‌کنیم. سوم‌شخص‌هایی که در ارائه برخی قابلیت‌ها روی سایت‌ها یا نمایش تبلیغات مبتنی بر فعالیت وب شما با ما همکاری دارند نیز می‌توانند از کوکی‌های HTML5 یا فلش برای گردآوری و ذخیره‌سازی اطلاعات استفاده کنند. مرورگرهای مختلف می‌توانند ابزار مدیریت خود را برای حذف LSOهای HTML5 ارائه دهند. برای مدیریت کوکی‌های فلش، لطفاً اینجا را کلیک کنید: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager07.html.

۳ چگونه اطلاعات شخصی شما را مورد اشتراک، انتقال و افشای عمومی قرار می‌دهیم

۳.۱ اشتراک‌گذاری

ما اطلاعات شخصی شما را به سوم‌شخص‌ها نمی‌فروشیم. ممکن است گاهی به منظور ارائه یا بهبود محصولات یا خدمات اعم از عرضه محصولات یا خدمات بر اساس نیازهای شما، اطلاعات شخصی شما را در اختیار سوم‌شخص‌ها (به شرح زیر) قرار دهیم. اگر دیگر نمی‌خواهید اشتراک‌گذاری این اطلاعات را اجازه دهید، لطفاً از طریق privacy@xiaomi.com با ما تماس بگیرید.

۳.۱.۱ اشتراک‌گذاری آنچه که خودتان انتخاب یا درخواست می‌کنید

ما در صورت رضایت صریح یا درخواست شما، اطلاعات شخصی‌تان را در حوزه مورد رضایت/درخواست‌تان در اختیار سوم‌شخص‌های که شما مشخص کرده‌اید قرار می‌دهیم. برای مثال، وقتی با استفاده از حساب Mi وارد تارنما یا برنامه سوم‌شخص می‌شوید.

۳.۱.۲ اشتراک‌گذاری اطلاعات با گروه ما

برای اجرای موفق عملیات‌های تجاری و نیز ارائه همه قابلیت‌های محصولات یا خدمات ما به شما، ممکن است گهگاهی اطلاعات شخصی شما را با سایر شرکت‌های وابسته Xiaomi به اشتراک بگذاریم.

۳.۱.۳ اشتراک‌گذاری با شرکت‌های اکوسیستم گروه ما

Xiaomi با گروهی از شرکت‌هایی که اکوسیستم Mi را تشکیل می‌دهند همکاری می‌کند. شرکت‌های اکوسیستم Mi نهادهای وابسته‌ای هستند که توسط Xiaomi سرمایه‌گذاری و توسعه یافته‌اند و در حوزه خود متخصص هستند. Xiaomi می‌تواند برای بهبود و ارائه محصولات و خدمات هیجان‌انگیز (سخت‌افزاری و نرم‌افزاری) توسط شرکت‌های اکوسیستم به شما، اطلاعات شخصی‌تان را در اختیار این شرکت‌ها قرار دهد. برخی از این محصولات یا خدمات همچنان برند Xiaomi خواهند داشت، در حالیکه برخی دیگر ممکن است از برند خودشان استفاده کنند. شرکت‌های اکوسیستم Mi می‌توانند در خصوص محصولات یا خدمات دارای برند Xiaomi و به منظور ارائه خدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، بهبود عملکرد و تجربه کاربری، گهگاهی اطلاعات را با Xiaomi به اشتراک بگذارند. Xiaomi اقدامات مدیریتی و فنی لازم برای تضمین امنیت پردازش اطلاعات شخصی شما را انجام خواهد داد؛ یک نمونه از این اقدامات، رمزگذاری اطلاعات شخصی شماست.

۳.۱.۴ اشتراک‌گذاری با خدمات‌‌دهندگان سوم‌شخص و شرکای تجاری

برای کمک به ما در ارائه محصولات و خدمات مندرج در این سیاست حفظ حریم خصوصی، ممکن است در صورت لزوم اطلاعات شخصی شما را در اختیار خدمات‌دهندگان سوم‌شخص و شرکای تجاری خود قرار دهیم.

این شامل ارائه‌دهندگان خدمات تحویل، مراکز داده‌ها، مراکز ذخیره‌سازی داده‌ها، ارائه‌دهندگان خدمات مشتریان، خدمات‌دهندگان تبلیغات و بازاریابی و سایر شرکای تجاری ما می‌شود. این سوم‌شخص‌ها می‌توانند از طرف Xiaomi یا به منظور یک یا چند هدف مندرج در این سیاست حفظ حریم خصوصی، اطلاعات شخصی شما را پردازش کنند. تضمین می‌کنیم که به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی مورد نیاز برای ارائه خدمات به شما تنها برای اهداف مشروع، قانونی، لازم، مشخص و صریح انجام خواهد شد. Xiaomi برای اطمینان از اینکه خدمات‌دهندگان سوم‌شخص از قوانین جاری حفظ حریم خصوصی در حوزه قضایی شما تبعیت می‌کنند، اهتمام مقتضی را می‌ورزد و قراردادهایی با این شرکت‌ها منعقد می‌سازد. ممکن است در مواردی، خدمات‌دهندگان سوم‌شخص پردازشگران فرعی زیرمجموعه خود را داشته باشند.

به منظور ارزیابی عملکرد، تحلیل و سایر خدمات تجاری، ممکن است اطلاعات (غیرشخصی) را به صورت تجمیع‌شده با سوم‌شخص‌ها (مانند آگهی‌دهندگان در تارنما ما) نیز به اشتراک بگذاریم. از اطلاعاتی که داریم برای کمک به آگهی‌دهندگان و سایر شرکای تجاری در ارزیابی اثرگذاری و پوشش خدمات و تبلیغات‌شان و نیز اطلاع از انواع افرادی که کاربر خدمات‌شان هستند و اینکه افراد چگونه با تارنماها، برنامه‌ها و خدمات آن‌ها تعامل می‌کنند، استفاده می‌کنیم. ممکن است روند کلی استفاده از خدمات خود را نیز با آن‌ها به اشتراک بگذاریم؛ مثلاً تعداد مشتریان در یک گروه خاص از افرادی که محصولات خاصی را خریداری می‌کنند یا در تراکنش‌های خاصی مشارکت دارند.

۳.۱.۵ سایر

به اقتضای الزامات قانونی، رویه‌های حقوقی، درخواست‌ها و/یا دعوی‌های نهادهای عمومی و دولتی، ممکن است Xiaomi مجبور شود اطلاعات شخصی شما را افشا کند. همچنین اگر افشای اطلاعات برای امنیت ملی، اهداف پلیس یا سایر امور حائز اهمیت عمومی ضروری یا مناسب باشد، ممکن است اطلاعات مربوط به شما را افشا کنیم.

افزون بر این، به منظور اجرای ضوابط و حفاظت از شرکت، حقوق، اموال یا محصولات خود یا به منظور حفاظت از کاربران یا در شرایطی که افشای اطلاعات برای این اهداف (شناسایی، جلوگیری و مبارزه با کلاهبرداری، استفاده غیرمجاز از محصول، نقض ضوابط یا سیاست‌های ما یا سایر فعالیت‌های مضر یا غیرقانونی) ضرورت منطقی داشته باشد، ممکن است اطلاعات مربوط به شما را افشا کنیم. (ممکن است در مواردی که طبق قوانین جاری حفاظت از داده‌ها مجاز است و فقط در محدودۀ مجاز، Xiaomi بدون رضایت شما اقدام به گردآوری، استفاده یا افشا اطلاعات شخصی شما کند). این شامل ارائه اطلاعات شخصی شما به آژانس‌های عمومی یا دولتی، مکاتبه با شرکای سوم‌شخص درباره اطمینان‌پذیری حساب شما به منظور جلوگیری از کلاهبرداری، نقض قانون و سایر رفتارهای مخرب می‌شود.

افزون بر این، ممکن است اطلاعات شخصی شما را در اختیار موارد زیر نیز قرار دهیم:

• حسابداران، حسابرسان، وکلا یا سایر مشاوران ما که از آن‌ها مشاوره حرفه‌ای درخواست می‌کنیم؛ و

• سرمایه‌گذاران و سایر سوم‌شخص‌ها مربوطه در خصوص فروش فعلی یا احتمالی یا در خصوص سایر تراکنش‌های شرکتی مربوط به یکی از نهادهای گروه Xiaomi؛ و

• هر سوم‌شخص دیگر، اگر توسط شما برای افشای خاصی مجاز معرفی شده باشد.

۳.۲ انتقال

Xiaomi به استثناء موارد زیر، اطلاعات شما را به هیچ کسی منتقل نمی‌کند:

• وقتی رضایت صریح شما را داشته باشیم؛

• اگر Xiaomi در فرآیند ادغام، خرید یا فروش همه یا بخشی از دارایی‌های خود باشد، هرگونه تغییر در مالکیت، استفاده و تصمیم در خصوص اطلاعات شخصی شما را از طریق ایمیل و/یا درج اطلاعیه در تارنما خود به شما اطلاع خواهیم داد.

۳.۳ افشای عمومی

علاوه بر انتشار غیر قابل شناساییِ شماره تلفن همراه یا شناسه حساب Mi یا نام کاربری برنده هنگام انتشار فهرست برندگان، Xiaomi فقط تحت شرایط زیر اطلاعات شخصی شما را عمومی می‌کند:

• وقتی رضایت صریح شما را داشته باشیم؛

• افشای عمومی به دلایل قانونی یا منطقی: اعم از استناد به قوانین و مقررات، رویه‌های حقوقی، دعوی یا درخواست ادارات دولتی ذی‌صلاح.

۴. چگونه اطلاعات شخصی شما را ذخیره و حفاظت می‌کنیم

۴.۱ تدابیر حفاظتی امنیتی Xiaomi

ما متعهد به حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما هستیم. به منظور جلوگیری از دسترسی غیرمجاز، افشا یا سایر خطرات مشابه، همه رویه‌های فیزیکی، الکترونیک و مدیریتی دارای الزام قانونی را اتخاذ کرده‌ایم تا اطلاعاتی که از شما روی گوشی موبایل و تارنماهای Xiaomi گردآوری می‌کنیم را حفاظت کنیم. ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که امنیت اطلاعات شخصی شما را مطابق با قوانین جاری حفظ کنیم. برای مثال، هنگام دسترسی به حساب Mi خود، می‌توانید انتخاب کنید که برای امنیت بیشتر، از برنامه احراز هویت دومرحله‌ای استفاده کنید. هنگام ارسال یا دریافت داده‌ها از دستگاه Xiaomi شما به سرورهای ما، اطمینان حاصل می‌کنیم که این داده‌ها با استفاده از لایه امن پروتکل («SSL») و سایر الگوریتم‌ها، رمزنگاری شده‌اند.

همه اطلاعات شخصی شما روی سرورهای امن ذخیره شده و در تأسیسات کنترل‌شده محافظت می‌شود. ما اطلاعات شما را بر اساس اهمیت و حساسیت طبقه‌بندی می‌کنیم و مطمئن می‌شویم که اطلاعات شخصی از میزان امنیت لازم برخوردار است. ما کنترل‌های دسترسی خاصی برای داده‌های ذخیره‌شده ابری داریم و به منظور مبارزه با هرگونه دسترسی و استفاده غیرمجاز، مرتباً رویه‌های گردآوری، ذخیره‌سازی و پردازش اطلاعات خود نظیر اقدامات امنیتی فیزیکی را بازبینی می‌کنیم.

ما بر شرکای تجاری و خدمات‌دهندگان سوم‌شخص نظارت لازم را داریم تا مطمئن شویم که آن‌ها قادر به حفاظت از اطلاعات شخصی شما هستند. همچنین بررسی می‌کنیم که این سوم‌شخص‌ها با اجرای محدودیت‌های قراردادی مناسب و در صورت لزوم، انجام حسابرسی‌ها و ارزیابی‌ها، استانداردهای امنیتی لازم را رعایت می‌کنند. افزون بر این، کارکنان ما و کارکنان شرکای تجاری و خدمات‌دهندگان سوم‌شخص که به اطلاعات شخصی شما دسترسی دارند مشمول تعهدات قراردادی لازم‌الاجرا در خصوص حفظ محرمانگی می‌شوند.

ما برای افزایش آگاهی کارکنان خود از اهمیت حفظ اطلاعات شخصی، دوره‌های آموزشی و آزمون‌های حفظ حریم خصوصی و امنیت برگزار می‌کنیم. ما برای حفاظت از اطلاعات شخصی شما، همه گام‌های عملی و دارای الزام قانونی را برمی‌داریم. اما باید به خاطر داشته باشید که استفاده از اینترنت تماماً امن نیست و به همین دلیل است که ما نمی‌توانیم امنیت یا یکپارچگی اطلاعات شخصی‌تان را وقتی از طریق اینترنت از سوی شما یا به شما منتقل می‌شود را تضمین کنیم.

ما به موارد نقض داده‌های شخصی طبق الزامات قوانین مربوطۀ حفاظت از داده‌ها رسیدگی می‌کنیم؛ این الزامات می‌تواند شامل گزارش بروز نقض به مقام ناظر بر حفاظت از داده‌ها و صاحبان داده‌ها باشد.

۴.۲ آنچه شما می‌توانید انجام دهید

شما می‌توانید رمز عبور منحصربه‌فردی برای Xiaomi تنظیم کنید و در صورت لو رفتن رمز عبور سایر تارنماها که ممکن است به امنیت حساب شما در Xiaomi نیز آسیب برساند، رمز عبور یا اطلاعات حساب خود را در اختیار هیچ کسی قرار ندهید (مگر آنکه آن شخص قانوناً نماینده شما باشد). لطفاً حتی‌المقدور کد احراز هویتی که دریافت می‌کنید را در اختیار هیچ کسی قرار ندهید (از جمله کسانی که ادعا می‌کنند از طرف مرکز خدمات مشتریان Xiaomi هستند). وقتی به عنوان کاربر حساب Mi در تارنماهای Xiaomi وارد می‌شوید، به خصوص روی رایانه فرد دیگر یا در پایانه‌های اینترنتی عمومی، همواره باید در پایان نشست خود از حساب‌تان خارج شوید.

Xiaomi در قبال لغزش‌های امنیتی ناشی از دسترسی سوم‌شخص‌ها به اطلاعات شخصی شما که در نتیجه ناتوانی شما در خصوصی نگه داشتن این اطلاعات باشد، مسئولیتی بر عهده ندارد. در کنار موارد فوق، در صورت استفاده غیرمجاز حساب شما توسط کاربر اینترنتی دیگر یا هرگونه نقض امنیتی دیگر، باید این را فوراً به ما اطلاع دهید. همکاری شما به ما کمک می‌کند که محرمانگی اطلاعات شخصی شما را حفظ کنیم.

۴.۳ ارزیابی سایر قابلیت‌های گوشی شما

برنامه‌های ما ممکن است به برخی قابلیت‌های گوشی شما دسترسی پیدا کنند؛ مثلاً فعال‌سازی ایمیل برای استفاده از دفترچه مخاطبان، ذخیره‌سازی پیامک‌ها، وضعیت Wi-Fi و غیره. این اطلاعات بدین منظور استفاده می‌شود تا برنامه‌ها بتوانند روی گوشی شما اجرا شوند و شما بتوانید با این برنامه‌ها کار کنید. شما می‌توانید در هر زمانی با خاموش کردن این دسترسی‌ها در گوشی خود یا از طریق تماس با ما به نشانی privacy@xiaomi.com اجازه دسترسی‌ها را لغو کنید.

۴.۴ سیاست نگهداری

ما اطلاعات شخصی شما را به مدتی که برای تحقق اهداف گردآوری اطلاعات لازم است یا تا زمانی که قانون ایجاب می‌کند نگهداری می‌کنیم؛ اهداف مذکور، در این سیاست حفظ حریم خصوصی یا هر سیاست مشابه دیگر برای محصول یا خدمات خاص آمده است. جزئیات مدت زمان نگهداری داده‌ها، در صفحه خدمات یا محصولات مربوطه درج شده است. پس از تحقق هدف ما از گردآوری اطلاعات یا پس از اینکه درخواست شما برای حذف این اطلاعات را تأیید کنیم یا پس از خاتمه عملکرد محصول یا خدمات مربوطه از سوی ما، دیگر اطلاعات شخصی‌تان را نگهداری نمی‌کنیم و آن‌ها را حذف یا ناشناس می‌نماییم. آن دسته از اطلاعات شخصی که برای مصلحت عمومی یا اهداف علمی، پژوهشی-تاریخی و آماری پردازش می‌کنیم از این قاعده مستثنی هستند. حتی اگر پردازش بیشتر این داده‌ها به هدف اولیۀ گردآوری آن‌ها مرتبط نباشد، Xiaomi در صورت مجوز قوانین جاری یا بنا به درخواست شما همچنان این نوع اطلاعات را به مدت طولانی‌تر از زمان استاندارد نگهداری خواهد کرد.

۵ حقوق شما

کنترل اطلاعات شخصی شما

۵.۱ کنترل تنظیمات

Xiaomi بر این امر واقف است که نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی از یک فرد به فرد دیگر متفاوت است. از همین رو، مثال‌هایی ارائه می‌کنیم که نشان می‌دهند Xiaomi روش‌هایی در اختیار شما گذاشته است تا بتوانید گردآوری، استفاده، افشا یا پردازش اطلاعات شخصی خود را محدود کنید و کنترل تنظیمات حریم خصوصی‌تان را در دست داشته باشید:

• قابلیت‌های برنامه تجربه کاربر و دسترسی به موقعیت مکانی را روشن/خاموش کنید؛

• وارد حساب Mi خود یا از آن خارج شوید؛

• قابلیت‌های همگام‌سازی فضای ابری Xiaomi را روشن/خاموش کنید؛ و

• هرگونه اطلاعات ذخیره‌شده در فضای ابری Xiaomi را از طریق i.mi.com حذف کنید؛

• سایر خدمات و قابلیت‌ها که مربوط به اطلاعات شخصی حساس هستند را روشن/خاموش کنید. شما می‌توانید در برنامه امنیت MIUI نیز جزئیات بیشتر مربوط به وضعیت امنیت دستگاه خود را به دست آورید.

اگر قبلاً با استفاده ما از اطلاعات شخصی‌تان برای اهداف فوق‌الذکر موافقت کرده‌اید، می‌توانید در هر زمانی نظر خود را تغییر و مراتب را کتباً یا از طریق ایمیل به نشانی privacy@xiaomi.com به ما اطلاع دهید.

۵.۲ حقوق شما در خصوص اطلاعات شخصی‌تان

بسته به قوانین و مقررات مربوطه، شما صاحب حق دسترسی، اصلاح و حذف هر یک از اطلاعات شخصی خود نزد ما هستید (از این پس با عنوان «درخواست» به این مورد اشاره خواهد شد).

همچنین می‌توانید از طریق حساب Mi خود در نشانی http://account.mi.com یا با ورود به حساب کاربری خود در دستگاه‌تان، به جزئیات مربوط به اطلاعات شخصی دسترسی داشته باشید و آن را به‌روزرسانی کنید. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً با ما مکاتبه کنید یا از طریق نشانی ایمیل زیر با ما تماس بگیرید. ایمیل: privacy@xiaomi.com.

این سیاست حفظ حریم خصوصی مستلزم آن است که درخواست شما معیارهای لازم در قوانین و مقررات مربوطه و شرایط زیر را داشته باشد:

(۱) به واسطه دسترسی انحصاری Xiaomi به درخواست و به منظور حفظ امنیت اطلاعات شما، درخواست‌تان باید به صورت مکتوب باشد (مگر آنکه قوانین محلی صراحتاً درخواست شفاهی را قابل قبول دانسته باشند)؛

(۲) برای اینکه Xiaomi بتواند هویت شما را تأیید کند و مطمئن شود که درخواست‌کننده، شما یا نماینده قانونی شماست، اطلاعات کافی را ارائه دهید.

پس از اینکه اطلاعات کافی برای تأیید اینکه درخواست شما قابل رسیدگی است را دریافت کردیم، ظرف هر بازه زمانی که در قوانین مربوطه حفاظت از داده‌ها مشخص شده است به درخواست شما پاسخ خواهیم داد.

به طور تفصیلی:

• شما این حق را دارید که در خصوص نحوه استفاده ما از اطلاعات شخصی شما و نیز حقوق‌تان، اطلاعاتی واضح، شفاف و به آسانی قابل درک دریافت کنید. به همین دلیل است که اطلاعات مندرج در این سیاست حفظ حریم خصوصی را به شما ارائه می‌کنیم.

• بر اساس الزامات قوانین مربوطه، در صورت درخواست‌تان یک نسخه از داده‌های شخصی شما که توسط ما گردآوری و پردازش شده است را به طور رایگان به شما می‌دهیم. برای هرگونه درخواست بیشترِ اطلاعات مربوطه، ممکن است بسته به هزینه‌های اجرایی و مطابق با قوانین مربوطه، مبلغ معقولی از شما دریافت کنیم.

• اگر هر اطلاعاتی که از شما در اختیار داریم نادرست یا ناقص است، این حق را داریم که بسته به هدف استفاده، اطلاعات شخصی شما تصحیح یا تکمیل کنیم.

• بسته به الزامات قوانین مربوطه، شما این حق را دارید که وقتی دلیل موجهی برای نگهداری اطلاعات شخصی شما نزد ما وجود ندارد، درخواست حذف این اطلاعات را بدهید. ما دلایل درخواست شما برای حذف را بررسی کرده و گام‌های منطقی اعم از اقدامات فنی را پیاده می‌کنیم. در صورتی که حق شما احراز شود، ممکن است به دلایل مربوط به قوانین و فناوری‌های امنیتی نتوانیم اطلاعات را بلافاصله از سیستم پشتیبان حذف کنیم. در این صورت، اطلاعات شخصی شما را به طور امن ذخیره کرده و دیگر آن را مورد پردازش قرار نمی‌دهیم تا زمانی که بتوان نسخه پشتیبان آن را حذف کرد یا آن را غیر قابل شناسایی نمود.

• شما این حق را دارید که به برخی انواع پردازش اعتراض کنید؛ از جمله پردازش اطلاعات برای تبلیغات مستقیم (مثلاً در جایی که نمایه‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد) و نیز شرایط خاصی که مبنای حقوقی پردازش (و نمایه‌سازی)، منافع قانونی ما می‌باشد.

به طور اخص طبق قوانین برخی حوزه‌های قضایی:

• شما این حق را دارید که محدودیت پردازش اطلاعات شخصی‌تان را از ما بخواهید. ما دلایل درخواست محدودیت شما را بررسی می‌کنیم. اگر دلایل شما GDPR را دربرگیرد، اطلاعات شخصی شما را فقط طبق شرایط مربوطه در GDPR پردازش می‌کنیم و رفع محدودیت پردازش را از قبل به شما اطلاع می‌دهیم.

• شما این حق را دارید که مشمول تصمیمی که صرفاً مبتنی بر پردازش ماشینی مانند نمایه‌سازی است و برای شما اثرات حقوقی یا تأثیرات قابل توجه مشابه دارد قرار نگیرید.

• شما این حق را دارید که اطلاعات شخصی خود را در فرمت ساختارمند و رایج مطالبه کنید و این اطلاعات را به هر کنترل‌کننده داده‌ها انتقال دهید.

ما این حق را داریم که از رسیدگی به این موارد امتناع کنیم: درخواست‌هایی که بی‌معنا/پیچیده هستند، درخواست‌هایی که ناقض حقوق دیگران در حفظ حریم خصوصی‌شان هستند، درخواست‌هایی که مستلزم کار فنی نامتناسب و بیش از حد هستند و نیز درخواست‌هایی که طبق قوانین محلی الزامی نیستند، اطلاعاتی که عمومی شده است و اطلاعاتی که تحت شرایط محرمانه داده شده است. اگر ما بر این عقیده باشیم که برخی جنبه‌های درخواست شما برای حذف یا دسترسی اطلاعات ممکن است منجر به ناتوانی ما در استفاده قانونی از این اطلاعات برای اهداف مذکور امنیتی و مبارزه با کلاهبرداری شود، ممکن است درخواست شما را رد کنیم.

۵.۳ پس گرفتن رضایت

می‌توانید رضایتی که قبلاً برای هدفی مشخص به ما داده‌اید را با ارسال درخواست پس بگیرید؛ این لغو رضایت می‌تواند شامل گردآوری، استفاده و/یا افشای اطلاعات شخصی شما در اختیار یا کنترل ما باشد. بسته به خدماتی که در حال استفاده از آن هستید، می‌توانید به مرکز مدیریت حساب Mi به نشانی https://account.xiaomi.com/pass/del مراجعه کنید یا به نشانی privacy@xiaomi.com ایمیل ارسال نمایید. پس از دریافت درخواست شما، در بازۀ زمانی معقول به آن رسیدگی می‌کنیم و سپس بر اساس خواستۀ شما، از گردآوری، استفاده و/یا افشای اطلاعات شخصی شما خودداری می‌نماییم.

لطفاً توجه داشته باشید که بر اساس میزان لغو رضایت، ممکن است دیگر امکان دریافت مزایای کامل محصولات و خدمات Xiaomi را نداشته باشید. لغو رضایت یا مجوز، تأثیری بر پردازشی که قبل از تاریخ لغو رضایت و بر اساس رضایت قبلی شما انجام شده است نخواهد داشت.

۵.۴ لغو خدمت یا حساب

در صورتی که مایل به لغو محصول یا خدمت مشخصی هستید، می‌توانید برای انجام این کار به نشانی privacy@xiaomi.com ایمیل ارسال نمایید.

چنانچه می‌خواهید حساب Mi خود را لغو کنید، لطفاً توجه داشته باشید که این کار مانع از استفادۀ کامل از مجموعۀ محصولات و خدمات Xiaomi خواهد شد. در برخی شرایط خاص، ممکن است لغو انجام نشود یا به تأخیر بیفتد. برای مثال، در صورت وجود بدهی در حساب شما اعم از هزینۀ پرداخت‌نشدۀ عضویت در خدمات موسیقی Mi، تم پولی در فروشگاه تم، بدهی تسویه‌نشده در امورمالی Mi و موارد مشابه، قادر به پشتیبانی سریع از درخواست شما نخواهیم بود.

در صورتی که از طریق حساب سوم‌شخص وارد Xiaomi شده‌اید، لازم است که درخواست لغو حساب را به سوم‌شخص ارسال کنید.

۶ انتقال جهانی اطلاعات شخصی شما چگونه انجام می‌شود

Xiaomi پردازش و پشتیبان‌گیری اطلاعات شخصی را از طریق زیرساخت جهانی عملیات و کنترل انجام می‌دهد. در حال حاضر، Xiaomi صاحب مراکز داده در چین، هند، ایالات متحدۀ آمریکا، آلمان، روسیه و سنگاپور است. برای اهداف و مقاصد مندرج در این سیاست حفظ حریم خصوصی، ممکن است اطلاعات شما مطابق با قوانین مربوطه به این مراکز داده منتقل شود.

همچنین ممکن است اطلاعات شخصی شما را به خدمات‌دهندگان سوم‌شخص و شرکای تجاری خود منتقل کنیم. از همین رو ممکن است اطلاعات شما به سایر کشورها و مناطق انتقال یابد. شیوۀ محافظت از اطلاعات شخصی در حوزۀ قضایی محل قرارگیری این مراکز جهانی ممکن است با استانداردهای حوزۀ قضایی شما یکسان یا متفاوت باشد. ریسک‌های متفاوتی در قوانین مختلف محافظت از داده‌ها و همچنین انتقال و نگهداری اطلاعات شخصی شما در مراکز خارجی وجود دارد. با این حال، این به معنای تغییر در تعهد ما به رعایت این سیاست حفظ حریم خصوصی و حفظ اطلاعات شخصی شما نیست.

موارد زیر به طور خاصی قابل توجه‌اند،

• اطلاعات شخصی که از طریق عملیات در داخل سرزمین اصلی چین گردآوری و تولید می‌کنیم در مراکز دادۀ واقع در سرزمین اصلی چین نگهداری می‌شوند؛ مگر در خصوص انتقالات برون‌مرزی مجاز مطابق با قوانین مربوطه.

• اطلاعات شخصی که از طریق عملیات در روسیه گردآوری و تولید می‌کنیم در مراکز دادۀ واقع در روسیه نگهداری و پردازش می‌شوند؛ مگر در خصوص انتقالات برون‌مرزی مجاز مطابق با قوانین روسیه.

• اطلاعات شخصی که از طریق عملیات در هند گردآوری و تولید می‌کنیم در مراکز دادۀ واقع در هند نگهداری و پردازش می‌شوند.

در صورت نیاز به انتقال اطلاعات شخصی به خارج از حوزۀ قضایی شما، چه به شرکت‌های وابستۀ خود و چه به خدمات‌دهندگان سوم‌شخص، از قوانین جاری مربوطه تبعیت خواهیم نمود. ما از طریق اجرای تدابیر حفاظتی یکسان، اطمینان حاصل می‌کنیم که تمام موارد نقل و انتقال اطلاعات بر اساس الزامات قوانین محلی محافظت از داده‌ها انجام می‌پذیرد. در صورت تمایل برای اطلاع از تدابیر حفاظتی ما، می‌توانید از طریق ایمیل privacy@xiaomi.com با ما تماس بگیرید.

چنانچه از محصولات و خدمات ما در منطقۀ اقتصادی اروپا (EEA) استفاده می‌کنید، ‎Xiaomi Technology Netherlands B.V.‎ مسئول کنترل داده و Xiaomi Singapore Pte Ltd مسئول پردازش داده خواهد بود. اطلاعات تماس را می‌توانید در بخش «تماس با ما» بیابید.

در صورتی که Xiaomi داده‌های شخصی شما را که منشاء آن در منطقۀ اقتصادی اروپا (EEA) است با یکی از نهادهای گروه Xiaomi یا یک خدمات‌دهندۀ سوم‌شخص خارج از منطقۀ اقتصادی اروپا (EEA) به اشتراک بگذارد، این کار را بر اساس مقررات قراردادی استاندارد اتحادیۀ اروپا یا سایر تدابیر حفاظتی پیشبینی‌شده در GDPR انجام خواهیم داد.

۷ حفاظت از افراد زیر سن قانونی

از نظر ما، مسئولیت نظارت بر استفادۀ کودکان از محصولات و خدمات ما بر عهدۀ والدین یا سرپرست می‌باشد. با این حال، ما به طور مستقیم به کودکان خدمات ارائه نمی‌دهیم یا اطلاعات شخصی کودکان را به منظور بازاریابی استفاده نمی‌کنیم.

اگر شما یکی از والدین یا سرپرست هستید و فکر می‌کنید که کودک شما اطلاعات شخصی خود را در اختیار Xiaomi قرار داده است، لطفاً از طریق نشانی privacy@xiaomi.com با ما تماس بگیرید تا اطمینان حاصل کنیم که اطلاعات شخصی کودک بلافاصله حذف شده و اشتراک کودک در خدمات مربوطۀ Xiaomi لغو می‌شود.

۸ آیا لازم است که با شرایط و ضوابط سوم‌شخص‌ها موافقت کنم؟

سیاست حفظ حریم خصوصی ما در مورد محصولات و خدمات ارائه‌شده توسط سوم‌شخص‌ها اجرا نمی‌شود. بسته به محصول یا خدمت Xiaomi که استفاده می‌کنید، ممکن است از محصولات و خدمات سوم‌شخص‌ها استفاده شود؛ این خدمات می‌تواند شامل پشتیبانی صوتی، پردازش دوربین، پخش ویدئویی، پاکسازی سیستم و خدمات مربوط به ایمنی، بازی، آمار، تعاملات رسانۀ اجتماعی، پردازش پرداخت، ناوبری نقشه، به‌اشتراک‌گذاری، اعلان فوری، فیلتر اطلاعات، روش‌های ورودی و غیره باشد. برخی از این خدمات در قالب لینک به تارنماهای سوم‌شخص‌ها و برخی نیز در قالب SDK،‏ API و غیره ارائه خواهد شد. هنگامی که از این محصولات و خدمات استفاده می‌کنید، اطلاعات شما ممکن است گردآوری شود. به همین دلیل، اکیداً توصیه می‌کنیم که کمی وقت صرف کنید و سیاست حفظ حریم خصوصی سوم‌شخص‌ها را همانند سیاست ما مطالعه فرمایید. ما قادر نیستیم که نحوۀ استفاده از اطلاعات شخصی گردآوری‌شده توسط سوم‌شخص‌ها را کنترل کنیم و در این خصوص مسئولیتی نداریم. سیاست حفظ حریم خصوصی در مورد سایر تارنماهایی که در خدمات ما به آن لینک شده است اِعمال نمی‌شود.

موارد زیر نمونه‌هایی از شرایط و سیاست‌های حفظ حریم خصوصی سوم‌شخص‌ها است که هنگام استفاده از محصولات فهرست‌شده در بالا اجرا می‌شوند:

• هنگامی که از خدمات پرداخت نهایی سوم‌شخص برای نهایی کردن و پرداخت مبلغ سفارش خود استفاده می‌کنید، اطلاعات شخصی ارائه‌شده هنگام پرداخت نهایی مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی سوم‌شخص مدیریت می‌شود.

• هنگامی که از قابلیت اسکن امنیتی برنامۀ امنیت MIUI استفاده می‌کنید، بسته به خدماتی که انتخاب کرده‌اید، یکی از موارد زیر اِعمال می‌شود:

• سیاست حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات Avast‏: https://www.avast.com/privacy-policy

• توافق‌نامۀ مجوز AVL SDK برای تلفن همراه: http://co.avlsec.com/License.en.html?l=en

• سیاست حفظ حریم خصوصی Tencent: https://privacy.qq.com

• هنگامی که از ویژگی پاک‌سازی‌کننده برنامۀ امنیت MIUI استفاده می‌کنید، بسته به خدماتی که انتخاب کرده‌اید، یکی از موارد زیر اِعمال می‌شود:

• سیاست حفظ حریم خصوصی Cheetah Mobile‏: https://www.cmcm.com/policies/privacy-policy

• سیاست حفظ حریم خصوصی Tencent: https://privacy.qq.com

• هنگامی که از خدمات تبلیغات در برخی از برنامه‌های MIUI استفاده می‌کنید، بسته به خدماتی که انتخاب کرده‌اید، یکی از موارد زیر اِعمال می‌شود:

• سیاست حفظ حریم خصوصی Google‏: https://policies.google.com/privacy

• سیاست حفظ حریم خصوصی فیسبوک: https://www.facebook.com/about/privacy/update?ref=old_policy

هنگام استفاده از شیوه ورودی Google، سیاست حفظ حریم خصوصی Google موارد زیر را به‌کار می‌برد:https://policies.google.com/privacy

۹ این سیاست حفظ حریم خصوصی را چگونه به‌روزرسانی می‌کنیم

بر اساس تغییرات در کسب و کار و فناوری، این سیاست حفظ حریم خصوصی را به طور دوره‌ای مورد بازبینی قرار می‌دهیم و در صورت لزوم آن را به‌روزرسانی می‌نماییم. در صورت ایجاد تغییرات عمده در این سیاست حفظ حریم خصوصی، از طریق اطلاعات تماس ثبت‌شدۀ شما مانند ایمیل (ارسال به نشانی ایمیل تعیین‌شده در حساب شما)، انتشار خبر در تارنماهای Xiaomi یا اطلاع‌رسانی از طریق دستگاه‌های تلفن همراه، شما را در جریان خواهیم گذاشت تا از اطلاعات گردآوری‌شده و نحوۀ استفاده از این اطلاعات مطلع شوید. این تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی، از تاریخ اجرای مشخص‌شده در اطلاعیه یا تارنما اِعمال خواهد شد. توصیه می‌کنیم که برای کسب آخرین اطلاعات دربارۀ رویه‌های ما در زمینۀ حفظ حریم خصوصی، این صفحه را به طور منظم بررسی فرمایید. ادامۀ استفادۀ شما از محصولات و خدمات موجود در تارنما، موبایل و/یا سایر دستگاه‌ها به منزلۀ پذیرش سیاست حفظ حریم خصوصی به‌روزرسانی‌شده خواهد بود. در صورت گردآوری اطلاعات شخصی جدید دربارۀ شما یا هنگام استفاده یا افشای اطلاعات شخصی شما با اهداف و مقاصد جدید، رضایت صریح و روشن شما را جویا خواهیم شد.

۱۰ سایر

۱۰.۱ شناسایی یگانه

بسته به حوزۀ قضایی خود، می‌توانید با استفاده از روش‌های مختلف ارائه‌شده توسط خدمات OAuth، وارد تارنما ما شوید. این خدمات هویت شما را احراز می‌کنند، به شما گزینۀ اشتراک برخی از اطلاعات شخصی (اعم از نام و نشانی ایمیل) خود با ما را می‌دهند و امکان تکمیل خودکار فرم ثبت‌نام ما را در اختیارتان می‌گذارند. خدمات OAuth به شما اجازه می‌دهد انتخاب کنید که آیا می‌خواهید اطلاعات مربوط به فعالیت‌های شخصی خود در این تارنما را در صفحۀ نمایه خود منتشر کنید و آن را با سایر اعضای شبکۀ خود به اشتراک بگذارید یا خیر.

۱۱ تماس با ما

چنانچه دربارۀ این سیاست حفظ حریم خصوصی نظر یا سؤالی دارید یا در رابطه با نحوۀ گردآوری، استفاده و افشای اطلاعات شخصی خود توسط Xiaomi سؤالی دارید، لطفاً از طریق نشانی ذکرشدۀ زیر با ما تماس بگیرید و به «سیاست حفظ حریم خصوصی» اشاره نمایید. هنگام دریافت سؤالات مربوط به حفظ حریم خصوصی، اطلاعات شخصی و درخواست‌های دسترسی/دانلود، تیم حرفه‌ای ما آمادۀ رسیدگی و حل مشکلات شما است. در صورتی که سؤال شما مربوط به مسئلۀ خاصی باشد، ممکن است از شما بخواهیم که اطلاعات بیشتری در اختیارمان بگذارید. چنانچه از پاسخ دریافتی رضایت ندارید، می‌توانید شکایت خود را به مقام نظارتی مربوطه در حوزۀ قضایی خود ارائه دهید. در صورتی که از ما مشورت بگیرید، با در نظر گرفتن شرایط شما، اطلاعاتی دربارۀ کانال‌های مناسب برای طرح شکایت در اختیارتان قرار خواهیم داد.

Xiaomi Communications Co., Ltd. #019, 9th Floor, Building 6, 33 Xi'erqi Middle Road, Haidian District, Beijing, China 100085‎

Xiaomi Singapore Pte.‎ ‎Ltd. 20 Cross Street, China Court #02-12 Singapore 048422‎‏ ایمیل: privacy@xiaomi.com

برای کاربران واقع در منطقۀ اقتصادی اروپا (EEA)‏: Xiaomi Technology‎ Netherlands B.V. Room 04-106, Wework Strawinskylaan 4117 4th Floor, Atrium North Tower Amsterdam, 1017XD‎

از وقتی که برای خواندن سیاست حفظ حریم خصوصی ما صرف کرده‌اید سپاسگزاریم!