מדיניות הפרטיות של Xiaomi

מדיניות הפרטיות שלנו עודכנה ב 4 לספטמבר 2019.

הקדש מספר דקות כדי להכיר את נוהלי הפרטיות שלנו והודע לנו אם יש לך שאלות.

עלינו

Xiaomi סינגפור Pte. התאגיד, טכנולוגיה Xiaomi הולנד B.V. והחברות המצורפות אליה בתוך קבוצת ה- Xiaomi (להלן "Xiaomi", "אנחנו", "שלנו" או "אותנו") מתייחסות לפרטיות שלך ברצינות רבה. מדיניות פרטיות זו מתוכננת בהתאם לצרכיך, וחשוב שתהיה לך הבנה מקיפה לגבי נהלי איסוף ושימוש במידע האישי שלנו, תוך הקפדה שבסופו של דבר תהיה לך שליטה על המידע האישי שסיפקת ל- Xiaomi.

אודות מדיניות פרטיות זו

למעט מוצרים או שירותים ספציפיים של Xiaomi המספקים מדיניות פרטיות עצמאית, מדיניות פרטיות זו חלה על כל המכשירים, האתרים או היישומים של Xiaomi המפנים למדיניות פרטיות זו או מקשרים אליה. מדיניות פרטיות זו מסבירה כיצד Xiaomi אוספת, משתמשת, חושפת, מעסיקה ומגינה על כל מידע אישי שאתה נותן לנו או שאנחנו אוספים ממך, כאשר אתה משתמש במוצרים ובשירותים שלנו הממוקם באתרים (https://www.mi.com, https://en.miui.com, https://account.xiaomi.com), והיישומים שלנו שאנו מציעים בהתקנים הניידים שלנו. אם מוצר Xiaomi מספק מדיניות פרטיות נפרדת, מדיניות הפרטיות הנפרדת תקבל עדיפות עליונה, ואילו החלק החשוף יהיה כפוף לתנאי מדיניות פרטיות זו. יתר על כן, כיצד מוצרים ושירותים ספציפיים אוספים ומעבדים את המידע האישי שלך עשויים להשתנות בהתאם לדגם, גרסת שירות או אזור. אנו ממליצים שתפנה למדיניות הפרטיות הנפרדת לפרטים נוספים.

בהתאם למדיניות פרטיות זו, "מידע אישי" פירושו מידע שניתן להשתמש בו כדי לזהות אדם באופן ישיר או עקיף, בין במידע זה בלבד ובין אם במידע זה בשילוב עם מידע אחר שיש ל- Xiaomi גישה אליו, למעט אם נקבע אחרת במפורש על ידי החוקים הרלוונטיים באזור שלך. אנו נשתמש במידע האישי שלך בקפדנות בהתאם למדיניות הפרטיות.

איך נוכל לעזור לך

בסופו של דבר, מה שאנחנו רוצים הוא הטוב ביותר עבור כל המשתמשים שלנו. אם יש לך חששות בנוגע לנוהל הטיפול בנתונים שלנו, כפי שמוסכם במדיניות פרטיות זו, צור קשר עם privacy@xiaomi.com כדי לטפל בבעיות הספציפיות שלך. נשמח לשמוע ממך. אם יש לך בעיית פרטיות שלא נפתרה או דאגה לשימוש בנתונים שלא התייחסנו אליה בצורה משביעת רצון, צור קשר עם ספק פתרון המחלוקות של צד שלישי של ארה"ב (ללא תשלום) בכתובת https://feedback-form.truste.com/watchdog/request.

TRUSTe

1 איזה מידע נאסף על ידינו וכיצד אנו משתמשים בו?

1.1 איזה מידע נאסף על ידינו

על מנת לספק לך את השירותים שלנו, נבקש ממך לספק מידע אישי הנחוץ כדי לספק לך שירותים אלה. אנו נאסוף רק את המידע הדרוש למטרות המפורטות, הקונקרטיות, המפורשות והלגיטימיות ולא יעובדו בצורה שאינה עולה במידה אחת עם מטרות אלה. יש לך זכות לבחור אם לספק את המידע שביקשנו או לא, אך ברוב המקרים, אם לא תספק את הפרטים האישיים שלך, ייתכן שלא נוכל לספק לך את המוצרים או השירותים שלנו או להגיב לשאילתות שלך.

בהתאם לשירות שתבחר, אנו עשויים לאסוף את סוגי המידע הבאים:

1.1.1 מידע שתספק לנו:

אנחנו רשאים לאסוף כל מידע אישי שתספק לנו, שהוא הכרחי עבור השירות שתבחר. לדוגמה, באפשרותך לספק את הפרטים הבאים: שמך, מספר טלפון הנייד שלך, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת מסירה, הזמנה, פרטי הפקת חשבוניות, מספר חשבון בנק, שם בעל חשבון, מספר כרטיס אשראי ומידע נוסף. אם אתה משתמש בשירותי קמעונאות mi.com; באפשרותך לסנכרן חומרים או נתונים, אם אתה משתמש בשירותי ענן של Xiaomi Cloud; אתה עשוי לספק את סוג המגדר שלך, מידע הקשור לאבטחה שלך ופרטים נוספים. אם אתה יוצר חשבון; תוכל לספק בחופשיות פרטים אודות העבודה הנוכחית שלך,השכלה או כל מידע אחר הקשור לפעילויות החברתיות שלך במידה ואתה משתתף בפורום MIUI או כל פלטפורמת Xiaomi אחרת.

1.1.2 מידע שאנו אוספים בשימוש שלך בשירותים

• מידע הקשור למכשיר או ל- SIM לדוגמה, מספר IMEI, מספר ה- IMI, מספר ה- IMSI, כתובת ה- MAC, המספר הסידורי, גירסת ה- MIUI והסוג, גרסת ROM, גרסת Android, מזהה Android, מזהה מקום, מפעיל כרטיס ה- SIM ואזור המיקום שלו, מידע על תצוגת המסך, פרטי יצרן ההתקן ושם הדגם, זמן הפעלת המכשיר, מפעיל הרשת, סוג החיבור, מידע בסיסי על החומרה ומידע על השימוש (כגון CPU, אחסון, שימוש בסוללה, רזולוציית מסך וטמפרטורת ההתקן, מודל עדשת המצלמה).

• מידע ספציפי לך שיוקצה על ידי ספקי שירות של צד שלישי ושותפים עסקיים: אנו עלולים לאסוף ולהשתמש במידע כגון מזהה הפרסום שלך המוקצה לך על ידי ספקי שירות של צד שלישי ושותפים עסקיים.

• מידע הקשור לשימוש באפליקצייה שלך,כולל מידע בסיסי על האפליקצייה, כגון רשימת אפליקציות, מידע מזהה יישום, גרסת SDK, הגדרות עדכון מערכת, הגדרות אפליקצייה (אזור, שפה, אזור זמן, גופן) ורשומות סטטוס האפליקצייה (כגון הורדה, התקנה, עדכון, מחיקה).

• מידע שנוצר בעת שימוש בשירות, כגון התגים, הדירוגים, פרטי הכניסה ורשומות הגלישה שלך בשירות פורום ה- MIUI; ההודעות שלך בפורום ה- MIUI (גלויות גם למשלוח וגם לקבלה); דחיפת התוכן שנוצר בעת שימוש שירותי דחיפה Mi; ההתנהגות שלך (כגון לחיצה, גלישה וכו ') עבור שירותי פרסום.

• פרטי מיקום (רק עבור שירותים / פונקציות ספציפיים): סוגים שונים של מידע על המיקום המדויק או המשוער שלך, אם אתה משתמש בשירותי מיקום (תוכנות ניווט, תוכנות מזג אוויר ותוכנה עם פונקציונליות איתור מכשירים). לדוגמה, אזור, קוד מדינה, קוד עיר, קוד רשת לנייד, קוד מדינה לנייד, זהות תא, קו אורך ורוחב, הגדרות אזור זמן, הגדרות שפה. ניתן לכבות את פרטי המיקום של כל יישום בכל עת במסגרת הגדרות הטלפון (הגדרות - הרשאות).

• נתוני יומן: מידע הקשור לשימוש שלך בפונקציות מסוימות, ביישומים ובאתרים. לדוגמה, קבצי Cookies וטכנולוגיות אחרות של מזהים אנונימיים, כתובות IP, מידע בקשת רשת, היסטוריית הודעות זמנית, יומני מערכת סטנדרטיים, נתוני קריסה, פרטי יומן שנוצרו באמצעות השירותים (כגון זמן רישום, זמן גישה, זמן פעילות וכו').

• מידע אחר: ערכי מאפיינים סביבתיים (ECV) (כלומר, הערך שנוצר מתוך מזהה חשבון Mi, מזהה מכשיר טלפון, מזהה Wi-Fi שאתה מחובר אליו ומידע על המיקום).

1.1.3 מידע ממקורות חיצוניים

כאשר החוק מתיר זאת, אנו אוספים מידע אודותיך ממקורות של צד שלישי. לדוגמה,

• עבור שירותים מסוימים שעשויים לכלול חשבון ועסקאות פיננסיות, עם ההרשאה שלך, אנו עשויים לאמת את המידע שסופק על ידך (כגון מספר טלפון) באמצעות מקורות צד שלישי לגיטימיים למטרות אבטחה ומניעת הונאות;

• אנו עשויים לקבל סמלי זיהוי ייעודיים (כגון IMEI ממפרסם) כדי לספק לך את שירותי הפרסום;

• אנו עשויים גם לקבל מידע מסוים כגון מזהה חשבון וכינויים משירותי רשת חברתית של מקורות חיצוניים (למשל, כאשר אתה משתמש בחשבון רשת חברתית כדי להיכנס לשירות Xiaomi);

• מידע אודותיך שאחרים סיפקו לנו (למשל כתובת המשלוח שלך שמשתמשים אחרים עשויים לספק לנו כאשר הם קונים מוצרים עבורך באמצעות שירותי mi.com).

1.1.4 מידע שאינו ניתן לזיהוי

כמו כן, אנו עשויים לאסוף סוגים אחרים של מידע שאינם קשורים באופן ישיר או עקיף לאדם ואשר אינם ניתנים להגדרה כמידע אישי בהתאם לחוקים המקומיים הרלוונטיים. מידע זה עשוי לכלול נתונים סטטיסטיים שנוצרו כאשר אתה משתמש בשירות ספציפי (למשל מידע הקשור למכשיר שאינו מזוהה, אירועים יום-יומיים, אירועי גישה לדף, אירועי הפעלה של אירועי זמן גישה לדפי אירוע); נתוני ניטור הרשת (למשל, זמן הבקשה, מספר הבקשה או בקשת השגיאה וכו'); אירועים של קריסת יישומים. מטרת איסוף זו היא לשפר את השירותים שאנו מספקים לך. סוג המידע שנאסף והכמות שלו תלויים באופן השימוש שלך במוצרים ו / או בשירותים שלנו.

אנו אוספים מידע כגון מזהה מכשירים ייחודיים, דגמי מכשירים, מספרי גרסאות של מערכת ומידע על הפעילויות שלך באתרי האינטרנט שלנו או באפליקציות לנייד. אנו צוברים מידע כזה כדי לספק לך מידע שימושי יותר, להבין אילו חלקים מהאתרים, המוצרים והשירותים שלנו מעניינים אותך הכי הרבה. הנתונים המצטברים האלו אינם מידע אישי, שכן לא ניתן להשתמש בו כדי לזהות אותך. עם זאת, אם נשלב מידע לא אישי עם מידע אישי, מידע זה יטופל כמידע אישי.

1.2 כיצד אנו משתמשים במידע האישי שאנו אוספים

מטרת איסוף המידע האישי היא לספק לך מוצרים ו / או שירותים, וכדי לוודא שאנו מצייתים לחוקים, לתקנות ולדרישות רגולטוריות אחרות. זה כולל:

• נתינה, עיבוד, שמירה, שיפור ופיתוח המוצרים ו / או השירותים שלנו עבורך, כגון משלוח, הפעלה, אימות, לאחר המכירה, תמיכת לקוחות ופרסום.

• יישום ושמירה על אמצעי ביטחון לצורך מניעת אובדן והונאה כגון סיוע בזיהוי משתמשים, ואימות זהות המשתמש. אנו משתמשים במידע שלך למטרות אנטי-הונאה רק כאשר שני התנאים הבאים מתקיימים: יש צורך עז; והנתונים המשמשים להערכה הם בהתאם לאינטרסים הלגיטימיים של Xiaomi כדי להגן על המשתמשים והשירותים.

• טיפול בציוד, בשירותים, בשאלות או בבקשות, כגון מענה לפניות של לקוחות, שליחת התראות מערכת והתראות אפליקטיביות, ניהול הפעילויות שלך כמו הגרלות.

• ביצוע פעילויות קידום מכירות רלוונטיות, כגון אספקת חומרי שיווק וקידום מכירות ועדכונים. אם אינך מעוניין עוד לקבל סוגים מסוימים של חומרי פרסום, תוכל לבטל את הסכמתך לשיטה המסופקת בהודעה (כגון קישור ביטול הרישום בתחתית ההודעה), אלא אם צוין אחרת במסגרת החוקים החלים. ראה גם "הזכויות שלך" בהמשך.

• מתן שירותים ותכנים מותאמים אישית. אנו עשויים להמליץ על מוצרים, שירותים ופעילויות מותאמים אישית, כולל פרסום, בהתבסס על מידע שאתה יוצר בעת השימוש במוצרים ובשירותים שלנו, כגון היסטוריית רכישות, היסטוריית גלישה באתר ומיקום גיאוגרפי. יש לך זכות לבטל את הסכמתך לקבל פרסומות מותאמות אישית ולהתנגד לפרופילינג, כולל זה המבוצע למטרות שיווק ישיר, בכל עת. כדי לעשות זאת, תוכל להפעיל או לכבות אותו בכל עת במסגרת הגדרות הטלפון (הגדרות - הגדרות נוספות - פרטיות - שירותי מודעות) או צור איתנו קשר בכתובת privacy@xiaomi.com. ראה גם " הזכויות שלך " בהמשך.

• מאפשר לך לכתוב הערות על פורומים ציבוריים.

• מטרות פנימיות, כגון ניתוח נתונים, מחקר ופיתוח של מידע סטטיסטי הקשור לשימוש במוצרים או בשירותים שלנו כדי לשפר טוב יותר את המוצרים או השירותים שלנו. לדוגמה, למידת מכונה או הדרכת מודל האלגוריתם מבוצע לאחר עיבוד הדה-זיהוי.

• מיטוב הביצועים של המכשיר, כגון ניתוח השימוש בזיכרון או ניצול CPU של היישום שלך.

• אחסון ושמירה של מידע הקשור לך על הפעילות העסקית שלך (כגון נתונים סטטיסטיים עסקיים) או למילוי חובות החוק שלנו.

• מתן שירותים מקומיים שאינן מחייבות תקשורת עם השרתים שלנו, כמו שימוש בשירות פתקים במכשיר שלך.

• מטרות אחרות בהסכמתך.

להלן דוגמאות מפורטות יותר לגבי האופן שבו אנו משתמשים במידע שלך (שעשוי לכלול פרטים אישיים):

• הפעלה ורישום של המוצרי או שירותי Xiaomi שרכשת עבורך.

• יצירה ותחזוקה של חשבון Mi שלך. מידע אישי שנאסף בעת יצירת חשבון Mi באתרי האינטרנט שלנו או באמצעות המכשירים הניידים שלך, משמש ליצירת חשבון Mi אישי ודף הפרופיל עבורך.

• עיבוד ההזמנה שלך. מידע הקשור לצווי מסחר אלקטרוני משמש לעיבוד הזמנת הרכש ושירותים קשורים לאחר המכירה, כולל תמיכת לקוחות ואספקה חוזרת. בנוסף, מספר ההזמנה ישמש כדי לבדוק את הסדר עם שותף המסירה, כמו גם כדי להקליט משלוח של החבילה. מידע של הנמען, כולל שם, כתובת, מספר טלפון ומיקוד ישמש למטרות משלוח. כתובת האימייל שלך משמשת כדי לשלוח לך מידע על מעקב חבילות. רשימה של פריטים שנרכשו משמשת להדפסת חשבונית ומאפשרת ללקוח לראות אילו פריטים נמצאים בחבילה.

• השתתפות בפורום ה- MIUI. מידע אישי הקשור לפורום MIUI או לפלטפורמות אחרות של Xiaomi Internet עשוי לשמש לצפייה בדף הפרופיל, אינטראקציה עם משתמשים אחרים והשתתפות בפורום.

• מתן Xiaomi Cloud ושירותי MIUI אחרים. המידע הבא: (מידע על ההתקן או על כרטיס ה- SIM, כולל מספר ה- GAID, מספר ה- IMEI, מספר ה- IMSI, מספר הטלפון, מזהה ההתקן, מערכת ההפעלה של ההתקן, כתובת ה- MAC, סוג ההתקן, נתוני המערכת והביצועים ומידע על המיקום כולל קוד המדינה לנייד, קוד רשת ניידת, קוד אזור מיקום וזיהוי תאים), משמש להפעלת שירותי MIUI, לדוגמה Xiaomi Cloud, סנכרון היסטוריית שיחות, סנכרון SMS, איתור התקן, לצורך אימות משתמש והפעלת שירות.

• אבחון כשלי הפעלה. מידע הקשור למיקום משמש לכישלון ההפעלה של כרטיס ה- SIM (למשל, שערי שירות הודעות (SMS) וכישלונות רשת) כדי לזהות את מפעיל הרשת של השירות ולהודיע למפעיל הרשת על כשל זה.

• מתן שירותי MIUI אחרים. המידע שנאסף על-ידי שירותי MIUI משמש לביצוע הפונקציות של שירות זה, תוך מתן אופטימיזציית שירות, למשל. הורדה, עדכון, הרשמה, ביצוע או אופטימיזציה של פעילויות הקשורות לשירותי MIUI. לדוגמה, מידע אישי שנאסף על ידי חנות ערכות הנושא עשוי לספק שירותי המלצה מותאמים אישית על סמך היסטוריית ההורדות וההיסטוריית הגלישה שלך.

• מציאת המכשיר שלך. אם הטלפון שלך אבד או נגנב, תוכנת Xiaomi’s Find device יכול לעזור לך למצוא את הטלפון שלך. באפשרותך לאתר את הטלפון שלך על-גבי מפה באמצעות פרטי מיקום שסופקו על-ידי הטלפון, למחוק את תוכן הטלפון או לנעול את הטלפון. כאשר אתה מחפש באופן פעיל את הטלפון שלך, פרטי המיקום נלכדים מהמכשיר הנייד שלך; במצבים מסוימים, מידע זה מתקבל ממגדלי טלפון או נקודות חמות של WiFi. ניתן להפעיל או לבטל תכונה זו בכל עת בתוך הגדרות הטלפון (הגדרות - חשבון Mi - Xiaomi Cloud - איתור התקן).

• הקלטת פרטי מיקום בתמונות. תוכל להקליט את פרטי המיקום שלך בעת צילום תמונה. מידע זה יהיה גלוי בתוך תיקיית התמונות שלך והמיקום יישמר בפרטי הנכס של התמונות שלך. אם אינך מעוניין להקליט את המיקום שלך בעת צילום תמונה, תוכל לכבות זאת בכל עת במסגרת הגדרות המצלמה של המכשיר.

• מתן פונקציות העברת הודעות (למשל Mi Talk, Mi Message). אם אתה מוריד ומשתמש ב- Mi Talk, מידע שנאסף על-ידי Mi Talk עשוי לשמש להפעלת שירות זה ולזיהוי המשתמש ונמען ההודעה. בנוסף, היסטוריית הצ'אט מאוחסנת לנוחיותם של טעינת היסטוריית הצ'אט מחדש לאחר שהמשתמש התקין מחדש אפליקציות, או לסינכרון בין מכשירים. ניתן להשתמש במידע (מספרי הטלפון של השולח והמקבל ומזהה ההודעות של Mi) עבור Mi Message כדי להפעיל את השירותים ולהפעיל את השירות, כולל ניתוב הודעות.

• מתן שירותים מבוססי מיקום. במהלך השימוש בשירותי MIUI, ניתן להשתמש במידע על מיקום גם על ידינו או על ספקי שירותים של צד שלישי ושותפים עסקיים (למידע נוסף ראה "כיצד אנו משתפים, מעבירים ומגלים בפומבי את המידע האישי שלך" להלן) כדי לספק לך את הגרסה הנכונה של השירות ולספק פרטים מדויקים על מיקום זה עבור חווית המשתמש הטובה ביותר האפשרית, למשל. פרטי מזג האוויר, גישה למיקום (כחלק מפלטפורמת Android). תוכל לכבות את שירותי המיקום בהגדרות או לבטל את השימוש בשירותי מיקום של אפליקציה בכל עת.

• שיפור חוויית המשתמש. חלק מתכונות ההצטרפות, כגון תוכנית חוויית המשתמש, מאפשרות ל- Xiaomi לנתח נתונים על האופן שבו משתמשים משתמשים בטלפון הנייד ובשירותי ה- MIUI, כדי לשפר את חוויית המשתמש, כמו שליחת דוחות קריסה.

• מאפשר לך להשתמש במרכז האבטחה. מידע שנאסף עשוי לשמש עבור פונקציות אבטחה ושמירה על המערכת באפליקציית האבטחה, כמו Security scan, Battery saver, Blocklist, Cleaner וכו'. חלק מתכונות אלה מופעלות על ידי ספקי שירות של צד שלישי ו / או שותפים עסקיים (למידע נוסף ראה "כיצד אנו משתפים, מעבירים ומגלים בפומבי את המידע האישי שלך" להלן). מידע (שאינו מידע אישי כמו רשימות הגדרות וירוסים) משמש לפונקציות סריקת אבטחה.

• מתן שירות דחיפה. מזהה חשבון ה- Mi ומספרים GAID / IMEI ישמשו גם כדי לספק את שירות דחיפה של Xiaomi על מנת להעריך את ביצועי הפרסום ולשלוח הודעות מ- MIUI על עדכוני תוכנה או הודעות מוצר חדשות, כולל מידע על מכירות וקידומי מכירות. יתר על כן, תחת ההפקדה של צדדים שלישיים נבחרים (אשר יהיו גם בקרי נתונים של המידע האישי שלך - לקבלת מידע נוסף ראה "כיצד אנו משתפים, מעבירים ומגלים בפומבי את המידע האישי שלך" להלן), שירות הדחיפה של Xiaomi עשוי גם להעריך את ביצועי הפרסום או לשלוח התראות על ידי שימוש במזהה החשבון שלך ב- Mi ומספרי IMEI מ- MIUI. אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך לצורך שליחת הודעות דחיפה (בין אם באמצעות העברת הודעות בתוך השירותים שלנו, באמצעות דוא"ל או באמצעים אחרים) המציעים או מפרסמים את המוצרים והשירותים שלנו ו / או את המוצרים והשירותים של צדדים שלישיים נבחרים. תוכל לבטל את הסכמתך לקבל שיווק מאיתנו ומצדדים שלישיים בכל עת על ידי שינוי ההעדפות שלך תחת הגדרות המכשיר, או ניהול ההעדפות שלך באמצעות אפליקציית צד שלישי / אתר באמצעות דחיפה של Xiaomi. ראה גם את "הזכויות שלך" בהמשך.

• אימות זהות המשתמש. Xiaomi משתמש בערך ECV כדי לאמת את זהות המשתמש ולמנוע כניסה לא מורשית.

• איסוף משוב מהמשתמשים. המשוב שאתה בוחר לספק הוא בעל ערך בסיוע ל- Xiaomi לבצע שיפורים לשירותים שלנו. כדי לעקוב אחר המשוב שבחרת לספק, Xiaomi רשאי להתכתב איתך באמצעות מידע אישי שסיפקת ולשמור תיעוד של התכתבות זו לפתרון בעיות ושיפור השירות.

• שליחת הודעות. מעת לעת, אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך כדי לשלוח הודעות חשובות, כגון הודעות על רכישות ושינויים בתנאים, בתנאים ובמדיניות שלנו. מכיוון שמידע זה הוא קריטי לאינטראקציה עם Xiaomi, לא מומלץ לסרב לקבל מידע כזה.

• ביצוע פעילויות של קידום מכירות. אם אתה נכנס להגרלה, תחרות או קידום דומה באמצעות פלטפורמות המדיה החברתיות של Xiaomi, אנו עשויים להשתמש במידע האישי שאתה מספק כדי לשלוח לך את התגמולים.

• ביצוע ניתוח של המכשיר כדי לספק חוויית משתמש טובה יותר. Xiaomi תנהל את ניתוח החומרה והתוכנה כדי לשפר עוד יותר את חוויית המכשיר.

אנו עלולים לשלב מידע זה עם מידע אחר (כולל מידע על שירותים או מכשירים שונים, כגון מחשבים, טלפונים ניידים, טלוויזיות חכמות ומכשירים מחוברים אחרים) כדי לספק ולשפר את המוצרים, השירותים, התוכן והפרסום שלנו. לדוגמה, אנו עשויים להשתמש בפרטי חשבון Mi שלך בכל השירותים שבהם אתה משתמש הדורשים חשבון Mi. בנוסף, על מנת לגרום לך לחוויה טובה יותר ולשפר את השירותים שלנו, תוך עמידה בחוקים ובתקנות הרלוונטיים או בהסכמתך, אנו עשויים למיין מידע ממוצרים, שירותים או ציוד שונים ממך או הקשורים אליך כדי ליצור תווית, כדי לספק הצעות, תוכן מותאם אישית ותכונות מותאמות אישית. לדוגמה, באמצעות היסטוריית החיפוש שלך בדפדפן כדי להמליץ על מוצרים או שירותים אשר אתה תהיה מעוניין בהם ב-Mi.com. לעיל והדרישות של החוקים החלים, אנו נספק לך מנגנוני בקרה ספציפיים עבור שילוב כזה. יש לך זכות לבטל את הסכמתך לקבל שיווק ישיר מאיתנו ולקבל החלטות אוטומטיות, וכו'. כדי לממש זכויות אלה, אתה יכול לשלוח דוא"ל privacy@xiaomi.com או להתייחס למנגנוני הבקרה המתוארים במדיניות הפרטיות הנפרדת עבור כל מוצר. ראה גם את "הזכויות שלך" בהמשך.

2 Cookies וטכנולוגיות אחרות

טכנולוגיות כגון עוגיות, תגיות, וסקריפטים המסופקים ע"י Xiaomi ושירותים מצד שלישי ושותפים עסקיים (עבור מידע נוסף"איך אנו משתפים, מעבירים, ואיך המידע האישי שלך נחשף להלן). טכנולוגיות אלו משמשות לניתוח מגמות, ניהול האתר, מעקב אחר התנועות של המשתמשים ברחבי האתר ואוספות מידע דמוגרפי על בסיס המשתמשים שלנו בכללותו. אנו עשויים לקבל דיווחים המבוססים על שימוש בטכנולוגיות אלו על ידי חברות אלו על בסיס אינדיווידואלי ומצטבר. טכנולוגיות אלה עוזרות לנו להבין טוב יותר את התנהגות המשתמשים, לספר לנו אילו חלקים מאנשי האתר שלנו ביקרו, וכן להקל על האפקטיביות של פרסומות וחיפושים באינטרנט. אנו מטפלים במידע שנאסף על ידי קובצי cookies וטכנולוגיות אחרות כמידע שאינו אישי, למעט כאשר כתובות (IP) או מזהים דומים נחשבים למידע אישי לפי חוקים מקומיים.

• קבצי יומן: נכון לגבי רוב אתרי האינטרנט, אנחנו אוספים מידע מסוים ומאחסנים אותו בקבצי יומן. מידע זה עשוי לכלול כתובות פרוטוקול אינטרנט (IP), סוג דפדפן, ספק שירותי אינטרנט (ISP), דפי הפניה / יציאה, מערכת הפעלה, חותמת תאריך / שעה ו / או נתוני קליקסטרים. איננו מקשרים את הנתונים שנאספו באופן אוטומטי למידע אחר שאנו אוספים אודותיך.

• פרסום: אנחנו שותפים עם ספקי השירותים של הצד השלישי ושותפים עסקיים (לקבלת מידע נוסף ראה "כיצד אנו משתפים, מעבירים ומגלים בפומבי את המידע האישי שלך" להלן) כדי להציג פרסום באתר שלנו או לנהל את הפרסום שלנו באתרים אחרים. ספקי השירותים שלנו ושל שותפינו העסקיים של הצד השלישי עשויים להשתמש בטכנולוגיות כגון קובצי cookies כדי לאסוף מידע על הפעילויות שלך באתר זה ובאתרים אחרים, כדי לספק לך שירות פרסום המבוסס על פעילויות הגלישה ותחומי העניין שלך. אנו נקבל את הסכמתך המפורשת מראש ונכלול פעולה מתקנת ברורה לפני שניתן לך שירות פרסום זה. אם אינך רוצה להשתמש במידע זה לצורך הצגת מודעות המבוססות על עניין, תוכל לבטל את הסכמתך על ידי לחיצה כאן http://preferences-mgr.truste.com.

• ניתוח נתונים לנייד: בחלק מהיישומים שלנו לנייד אנו משתמשים בתוכנות לנייד כדי לאפשר לנו להבין טוב יותר את הפונקציונליות של התוכנה לנייד שלנו בטלפון. תוכנה זו עשויה לרשום מידע כגון באיזו תדירות אתה משתמש ביישום, באירועים המתרחשים ביישום, בשימוש המצטבר, בנתוני הביצועים ובמקומות שבהם מתרחשות קריסות בתוך היישום. איננו מקשרים את המידע שאנו שומרים בתוכנת הניתוח לכל מידע אישי שאתה שולח בתוך היישום לנייד.

• אחסון מקומי - HTML5 / Flash: אנו משתמשים באובייקטים של אחסון מקומיים (LSOs) כגון HTML5 או פלאש לאחסון תוכן והעדפות. צדדים שלישיים שאנו שותפים איתם מספקים תכונות מסוימות באתרים שלנו כדי להציג פרסום המבוסס על פעילות הגלישה באינטרנט, משתמשים גם ב- HTML5 או Flash cookies כדי לאסוף ולאחסן מידע. דפדפנים שונים עשויים להציע כלי ניהול משלהם להסרת HTML5 LSOs. כדי לנהל את קבצי cookies של Flash, לחץ כאן: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager07.html .

3 כיצד אנו משתפים, מעבירים ומגלים בפומבי את המידע האישי שלך

3.1 שיתוף

איננו מוכרים מידע אישי לצד שלישי. לעתים אנו עשויים לשתף את הפרטים האישיים שלך עם צדדים שלישיים (כפי שמתואר בהמשך) כדי לספק או לשפר את המוצרים או השירותים שלנו, כולל הצעת מוצרים או שירותים בהתאם לדרישות שלך. אם אינך רוצה עוד לשתף אותנו במידע זה, צור איתנו קשר בכתובת privacy@xiaomi.com.

3.1.1 שיתוף שאתה בוחר או מבקש באופן פעיל

בהסכמתך המפורשת או לבקשתך, נשתף את הפרטים האישיים שלך במסגרת הסכמתך / בקשתך עם צדדים שלישיים ספציפיים שייקבעו על ידך. לדוגמה, כאשר אתה משתמש בחשבון Mi כדי להיכנס לאתר או לאפליקציה של צד שלישי.

3.1.2 שיתוף מידע עם הקבוצה שלנו

על מנת לנהל בהצלחה את הפעילות העסקית ולספק לך את כל הפונקציות של המוצרים או השירותים שלנו, אנו עשויים לחלוק את המידע האישי שלך מעת לעת לשותפים אחרים של Xiaomi.

3.1.3 שיתוף עם חברות המערכת האקולוגית של הקבוצה

Xiaomi עובדת יחד עם קבוצה של חברות על מנת להרכיב את Mi Ecosystem. חברות ה- Mi Ecosystem הן ישויות עצמאיות, מושקעות ומודגרות על ידי Xiaomi, והן מומחיות בתחומן. Xiaomi עשויה לחשוף את המידע האישי שלך לחברות Mi Ecosystem כדי לספק ולשפר את המוצרים והשירותים (הן חומרה ותוכנה) מן החברות Mi Ecosystem. חלק מן המוצרים או השירותים אלו עדיין יהיו תחת המותג Xiaomi, בעוד שאחרים עשויים להשתמש במותג שלהם. החברות ב- Mi Ecosystem עשויות לשתף מידע עם Xiaomi מעת לעת ביחס למוצרים או שירותים תחת המותג Xiaomi עם Xiaomi ולספק שירותי חומרה ותוכנה, המביאים לפונקציות טובות יותר וניסיון משתמש. Xiaomi ינקוט באמצעים ניהוליים וטכניים המתאימים כדי להבטיח את האבטחה של עיבוד המידע האישי שלך, כולל אך לא רק את ההצפנה של המידע האישי שלך.

3.1.4 שיתוף עם ספקי צד שלישי ושותפים עסקיים

כדי לסייע לנו לספק לך מוצרים ושירותים המתוארים במדיניות פרטיות זו, אנו עשויים, במידת הצורך, לשתף את המידע האישי שלך עם ספקי השירותים שלנו ושל שותפינו העסקיים של צד שלישי.

זה כולל ספקי שירות משלוחים, מרכזי נתונים, מתקני אחסון נתונים, ספקי שירות לקוחות, ספקי שירותי פרסום ושיווק ושותפים עסקיים אחרים. צדדים שלישיים אלה עשויים לעבד את המידע האישי שלך בשמו של Xiaomi או עבור אחת או יותר מהמטרות של פרטיות זו מדיניות. אנו מתחייבים כי שיתוף מידע אישי הדרוש למתן שירותים עבורך הוא אך ורק למטרות לגיטימיות, משפטיות, נחוצות, ספציפיות ומפורשות. Xiaomi תנהל בדיקות נאותות ויש להם חוזים כדי להבטיח שספקי שירות של צד שלישי יעמדו בכללי הפרטיות הרלוונטיים בתחום השיפוט שלך. ייתכנו מקרים שבהם לספקי שירות של צד שלישי יהיו תת-מעבדים.

כדי לספק מדידה, ניתוח ושירותים עסקיים אחרים, אנו עשויים גם לשתף מידע (מידע לא אישי) עם צדדים שלישיים (כגון מפרסמים באתרים שלנו) בצורה מצטברת. אנו משתמשים במידע שיש לנו כדי לעזור למפרסמים ולשותפים עסקיים אחרים להעריך את היעילות ואת הכיסוי של הפרסום והשירותים שלהם, ולהבין את סוגי האנשים שמשתמשים בשירותיהם וכיצד אנשים מקיימים אינטראקציה עם האתרים, האפליקציות והשירותים שלהם. אנו עשויים גם לשתף איתם מגמות שימוש כלליות בשירותים שלנו, כגון את מספר הלקוחות בקבוצת אנשים מסוימת שרוכשים מוצרים מסוימים או עוסקים בעסקאות מסוימות.

3.1.5 אחר

בהתאם לדרישות החוק, הליכים משפטיים, הליטיגציה ו / או בקשות של סוכנויות ציבוריות וגופים ממשלתיים, ל- Xiaomi ייתכן שיהיה צורך לחשוף את המידע האישי שלך. אם הגילוי נדרש או מתאים לביטחון לאומי, לאכיפת החוק או לעניינים אחרים בעלי חשיבות ציבורית, אנו עשויים גם לגלות מידע אודותיך.

כדי לאכוף את התנאים שלנו או להגן על העסק, הזכויות, הנכסים או המוצרים שלנו או כדי להגן על המשתמשים, או אם הגילוי נחוץ באופן סביר למטרות הבאות (גילוי, מניעה ופתרון של הונאה, שימוש בלתי מורשה במוצר, הפרות שלנו תנאים או מדיניות או פעילויות מזיקות או בלתי חוקיות אחרות), אנו עשויים גם לגלות מידע אודותיך. (ייתכנו מקרים בהם Xiaomi רשאית לאסוף, להשתמש או לחשוף את המידע האישי שלך ללא הסכמתך אם הוא קיים ורק במידה המותרת על פי חוקי הגנת המידע החלים). דבר זה עשוי לכלול את מסירת המידע האישי שלך לסוכנויות ציבוריות או ממשלתיות; לתקשר עם שותפים של צד שלישי על האמינות של חשבונך כדי למנוע הונאות, הפרות והתנהגויות מזיקות אחרות.

בנוסף, אנו עשויים לשתף את הפרטים האישיים שלך עם:

• רואי החשבון שלנו, רואי החשבון המבקרים, עורכי הדין או יועצים דומים כאשר אנו מבקשים מהם לספק לנו ייעוץ מקצועי; ו-

• משקיעים וצדדים שלישיים רלוונטיים אחרים במקרה של מכירה בפועל או פוטנציאלית או עסקה ארגונית אחרת הקשורה לישות בקבוצת Xiaomi; ו-

• כל צד שלישי אחר, באם אושר על ידך החושף את המידע שלך במקרה ספציפי.

3.2 העברה

Xiaomi לא תעביר את המידע שלך לנושא כלשהו למעט במקרים הבאים:

• כאשר קיבלנו את הסכמתך המפורשת;

אם Xiaomi תהיה מעורבת במיזוג, רכישה או מכירה של כל הנכסים שלה, כולם או חלקם, נודיע לך על כל שינוי בעלות, שימוש וכל בחירה של המידע האישי שלך שיש לך בדואר אלקטרוני ו / או על ידי פרסום הודעה בולטת באתרי האינטרנט שלנו.

3.3 גילוי לציבור

בנוסף לשחרור מספר הטלפון הנייד של הזוכה או מזהה חשבון Mi או שם המשתמש בעת פרסום רשימת הזוכים בצורה שאינה ניתנת לזיהוי, Xiaomi תפרסם באופן פומבי את המידע האישי שלך רק בנסיבות הבאות:

• כאשר קיבלנו את הסכמתך המפורשת;

• גילוי פומבי על בסיס דין או עילה סבירה: לרבות חוקים ותקנות, הליכים משפטיים, ליטיגציה או לבקשת המחלקות הממשלתיות המוסמכות.

4 כיצד אנו שומרים את המידע האישי שלך ומגנים עליו

4.1 אמצעי האבטחה של Xiaomi

אנו מחויבים לשמור על אבטחת המידע האישי שלך. כדי למנוע גישה לא מורשית, גילוי או סיכונים דומים אחרים, אנו משתמשים בכל ההליכים הנדרשים מבחינה משפטית, פיזית אלקטרונית וניהולית כדי להבטיח ולאבטח את המידע שאנו אוספים על המכשיר הנייד שלך באתרי Xiaomi. אנו נוודא שאנחנו שומרים על המידע האישי שלך בהתאם לחוק החל. לדוגמה, כאשר אתה ניגש לחשבון Mi שלך, תוכל לבחור להשתמש בתוכנית האימות הדו-שלבי שלנו לקבלת אבטחה טובה יותר. כאשר אתה שולח או מקבל נתונים מהתקן Xiaomi לשרתים שלנו, אנחנו מוודאים שהם מוצפנים באמצעות Secure Sockets Layer ("SSL") ואלגוריתמים אחרים.

כל המידע האישי שלך מאוחסן בשרתים מאובטחים ומוגן במתקנים מבוקרים. אנחנו מסווגים את המידע שלך על בסיס חשיבות ורגישות, ולוודא כי המידע האישי שלך יש את רמת האבטחה הנדרשת. יש לנו בקרות גישה מיוחדות לאחסון נתונים המבוסס על ענן צמתים, ואנו בודקים באופן קבוע את איסוף המידע, נהלי האחסון והעיבוד שלנו, כולל אמצעי אבטחה פיזיים, כדי להגן מפני גישה ושימוש בלתי מורשים.

אנו עורכים בדיקות נאותות על שותפים עסקיים וספקי שירות של צד שלישי כדי לוודא שהם מסוגלים להגן על המידע האישי שלך. כמו כן, אנו בודקים כי תקני אבטחה מתאימים נשמרים על ידי צדדים שלישיים אלה על ידי יצירת מגבלות חוזיות מתאימות, ובמידת הצורך, ביצוע ביקורות ואומדנים. בנוסף לכך, העובדים שלנו ואלה של שותפינו העסקיים וספקי שירות של צד שלישי המגיעים למידע האישי שלך כפופים לחובות חוזיות הניתנות לאכיפה של סודיות.

אנחנו מקיימים קורסים ובדיקות להגנה על הפרטיות על מנת להגביר את המודעות של עובדינו לחשיבות ההגנה על מידע אישי. אנו ננקוט בכל הצעדים המעשיים הדרושים כדי להגן על המידע האישי שלך. עם זאת, עליך להיות מודע לכך שהשימוש באינטרנט אינו מאובטח לחלוטין, ומסיבה זו איננו יכולים להבטיח את שלומם או שלמותם של פרטים אישיים כלשהם בעת העברתם ממך או דרך האינטרנט.

אנו מטפלים בחריגות נתונים אישיים כנדרש על-פי חוק הגנת הנתונים החל, הכולל, במידת הצורך, הודעה על ההפרה לרשות הפיקוח הרלוונטית על הגנת נתונים ונושאי נתונים.

4.2 מה ניתן לעשות

אתה יכול להגדיר סיסמה ייחודית עבור Xiaomi בשביל לא לחשוף את סיסמת ההתחברות או מידע החשבון שלך לאף אחד (אלא אם כן אדם כזה הוא אושר על פי חוק) במקרה של דליפת סיסמה של אתרים אחרים אשר עלולים לפגוע באבטחת החשבון שלך ב Xiaomi. במידת האפשר, אל תמסור את קוד האימות שקיבלת לאף אחד (כולל אלה הטוענים שהם שירות לקוחות של Xiaomi). בכל פעם שאתה מתחבר למשתמש חשבון ה- Mi באתרי Xiaomi, במיוחד במחשב של מישהו אחר או במסופי אינטרנט ציבוריים, אתה תמיד צריך להתנתק בסוף הפגישה שלך.

Xiaomi לא יכולה להיות אחראית על תקלות בביטחון שנגרם על ידי צד שלישי גישה למידע האישי שלך כתוצאה של כישלון לשמור את הפרטים האישיים שלך פרטית. על אף האמור לעיל, עליך להודיע לנו מיד אם יש שימוש בלתי מורשה בחשבונך על ידי משתמש אינטרנט אחר או כל הפרה אחרת של אבטחה. הסיוע שלך יעזור לנו להגן על הפרטיות של המידע האישי שלך.

4.3 גישה לתכונות אחרות בהתקן

היישומים שלנו יכולים לגשת לתכונות מסוימות במכשיר שלך, כגון הפעלת דוא"ל לשימוש באנשי קשר, אחסון ב- SMS ומצב Wi-Fi וכו'. מידע זה משמש כדי לאפשר ליישומים לפעול על המכשיר שלך ולאפשר לך לקיים אינטראקציה עם היישומים. בכל עת תוכל לבטל את ההרשאות שלך על ידי כיבוין ברמת המכשיר או על ידי יצירת קשר איתנו בכתובת privacy@xiaomi.com.

4.4 מדיניות שימור

אנחנו שומרים מידע אישי לתקופה הנדרשת לצורך איסוף המידע המתואר במדיניות פרטיות זו או בכל מדיניות פרטיות נפרדת המסופקת עבור מוצר או שירות ספציפיים, או כפי שנדרש על פי החוקים הרלוונטיים. תקופות שימור מפורטות בדף השירות או בדף המוצר הקשור. אנחנו נפסיק לשמור על מידע אישי ולמחוק אותו או להסתירו, לאחר שמטרת הגבייה תתממש, או לאחר שנאשר את בקשתך למחיקה, או לאחר שנסיים את פעולתו של המוצר או השירות המתאים. יוצא מן הכלל הוא מידע אישי שאנו מעבדים למען אינטרס ציבורי, מחקר מדעי, היסטורי או סטטיסטי. Xiaomi תמשיך לשמור על סוג זה של מידע למשך זמן ארוך יותר מאשר תקופת השמירה הרגילה שלו, כאשר הדבר מותר על פי החוקים הרלוונטיים או הבקשה שלך, גם אם עיבוד נתונים נוסף אינו קשור למטרת האוסף המקורית.

5 הזכויות שלך

שליטה על המידע האישי שלך

5.1 הגדרות בקרה

Xiaomi מזהה כי החששות לגבי הפרטיות שונות מאדם לאדם. לכן, אנו מספקים דוגמאות של דרכים ש- Xiaomi מעמידה לרשותך כדי להגביל את האיסוף, השימוש, הגילוי או העיבוד של המידע האישי שלך ולשלוט בהגדרות הפרטיות שלך:

• הפעלה / כיבוי של פונקציות 'חוויית משתמש' ו'גישה למיקום ';

• להיכנס או לצאת מחשבון Mi;

מתג כיבוי/הפעלה עבור Xiaomi Cloud סנכרון ופונקציות; ו

• מחק את כל המידע המאוחסן ב- Xiaomi Cloud באמצעות i.mi.com;

• הפעלה / כיבוי של שירותים ופונקציות אחרות העוסקים במידע רגיש או אישי. תוכל לקבל פרטים נוספים ביחס למצב האבטחה של המכשיר שלך גם באפליקציית האבטחה של MIUI.

אם בעבר הסכמת לנו להשתמש במידע האישי שלך למטרות הנ"ל, תוכל לשנות את דעתך בכל עת על ידי כתיבה או שליחת דוא"ל אלינו בכתובת privacy@xiaomi.com.

5.2 זכויותיך במידע האישי שלך

בהתאם לחוקים ולתקנות הרלוונטיים, תהיה לך הזכות לגשת, לתקן ולמחוק כל מידע אישי אחר שאנו מחזיקים בך (להלן "הבקשה").

תוכל גם לגשת ולעדכן את הפרטים הנוגעים למידע האישי בחשבון Mi שלך בכתובת http://account.mi.com או על ידי כניסה לחשבון שלך במכשיר. לקבלת מידע נוסף, אנא פנה אלינו או פנה אלינו בכתובת הדוא"ל הבאה. כתובת: privacy@xiaomi.com.

מדיניות פרטיות זו מחייבת את בקשתך למלא את החוקים והתקנות הרלוונטיים ואת התנאים הבאים:

(1) באמצעות הגישה הבלעדית של Xiaomi לבקשה ולהגנה על אבטחת המידע שלך, הבקשה שלך צריכה להיות בכתב (אלא אם החוק המקומי מכיר במפורש בבקשה שבעל פה);

(2) לספק מידע מספיק כדי לאפשר Xiaomi לאמת את הזהות שלך ולהבטיח כי המבקש הוא הנושא או מורשה על פי חוק של המידע המבוקש.

לאחר שנקבל מידע מספיק כדי לאשר שניתן לעיין בבקשתך, נמשיך להשיב לבקשתך בכל מסגרת זמן שנקבעה במסגרת חוקי ההגנה על הנתונים שלך.

בפירוט:

• יש לך את הזכות להיות מסופק עם מידע ברור, שקוף וקל להבנה על האופן שבו אנו משתמשים במידע האישי שלך ואת הזכויות שלך. זו הסיבה שאנו מספקים לך את המידע במדיניות פרטיות זו.

• בהתאם לדרישות החוקים הרלוונטיים, עותק של הנתונים האישיים שלך שנאספו ויעובדו על ידנו יימסר לך על פי בקשתך ללא תשלום. עבור כל בקשה נוספת למידע רלוונטי, אנו עשויים לגבות עמלה סבירה בהתבסס על עלויות הניהול בפועל בהתאם לחוקים הרלוונטיים.

• אם כל מידע שאנו מחזיקים בך אינו נכון או לא שלם, אתה זכאי לקבל את המידע האישי שלך לתיקון או להשלמה בהתאם למטרת השימוש.

• בהתאם לדרישות החוקים הרלוונטיים, יש לך את הזכות לבקש מחיקה או הסרה של המידע האישי שלך, כאשר אין סיבה משכנעת להמשיך ולהשתמש בו. אנו נשקול את הטענה בדבר בקשת המחיקה שלך וננקוט צעדים סבירים, לרבות אמצעים טכניים .אם תתקבל הזכות, ייתכן שלא נוכל להסיר באופן מיידי את המידע ממערכת הגיבוי עקב טכנולוגיות משפטיות ואבטחה רלוונטיות. במקרה זה, אנו נאחסן את המידע האישי שלך ונבודד אותו מכל עיבוד נוסף עד לגיבוי או לגיבוי אנונימי.

• יש לך את הזכות להתנגד לסוגים מסוימים של עיבוד, כולל עיבוד עבור שיווק ישיר (כולל כאשר נעשה שימוש בפרופיל), ובנסיבות מסוימות שבהן הבסיס המשפטי לעיבוד (כולל פרופיל) הוא האינטרסים הלגיטימיים שלנו.

במיוחד תחת החוקים של כמה תחומי שיפוט:

• יש לך את הזכות לקבל מאיתנו את המגבלה של עיבוד המידע האישי שלך. אנו נשקול את הטענה בדבר בקשת ההגבלה שלך. אם הטענה חלה על GDPR, אנו נעבד רק את המידע האישי שלך בנסיבות המתאימות ב- GDPR ונודיע לך לפני הסרת ההגבלה של העיבוד.

• יש לך את הזכות לא להיות כפוף להחלטה המבוססת אך ורק על עיבוד אוטומטי, כולל פרופיל, אשר מייצרת השפעות משפטיות עליך או משפיע באופן משמעותי עליך.

• יש לך את הזכות לבקש את המידע האישי שלך בפורמט מובנה, בשימוש נפוץ ולהעביר את המידע לבקר נתונים אחר.

יש לנו זכות לסרב לטפל בבקשות שאינן משמעותיות / סבוכות, בקשות לפגוע בזכויות הפרט של אחרים, בקשות לא ריאליות ביותר, בקשות הדורשות עבודה טכנית לא מידתית, ובקשה שלא נדרשת על פי החוק המקומי, מידע שפורסם, מידע נתון בתנאים סודיים. אם אנו סבורים כי היבטים מסוימים של הבקשה למחיקה או לגישה למידע עלולים לגרום לחוסר יכולתנו להשתמש במידע באופן שיטתי למטרות הרמאות והמטרות הביטחוניות האמורות, ניתן גם לדחות אותה.

5.3 ביטול הסכמה

תוכל לבטל את הסכמתך שסופקה לנו בעבר למטרה מסוימת על ידי הגשת בקשה, לרבות איסוף, שימוש ו / או גילוי של המידע האישי שלך שבבעלותנו או בשליטתנו. בהתבסס על השירות הספציפי שבו אתה משתמש, תוכל לבקר במרכז ניהול חשבונות Mi בכתובת https://account.xiaomi.com/pass/del או לשלוח דוא"ל אל privacy@xiaomi.com. אנו נעבד את בקשתך תוך זמן סביר מהבקשה, ולכן לא נאסוף, נשתמש ו / או נחשוף את המידע האישי שלך בהתאם לבקשתך.

בהתאם להיקף המשיכה של הסכמתך, שים לב כי ייתכן שלא תוכל להמשיך לקבל את מלוא היתרונות של מוצרים ושירותים של Xiaomi. ביטול הסכמתך או אישורך לא ישפיע על תוקפו של העיבוד שלנו על בסיס ההסכמה עד לנקודת הנסיגה.

5.4 ביטול שירות או חשבון

אם ברצונך לבטל מוצר או שירות מסוים, באפשרותך לשלוח הודעת דוא"ל אל privacy@xiaomi.com לקבלת שירות התנתקות.

אם ברצונכם לבטל את חשבון Mi, אנא שימו לב כי הביטול ימנע ממך להשתמש בטווח המלא של מוצרים ושירותים של Xiaomi. ניתן למנוע או לעכב את הביטול בנסיבות מסוימות. לדוגמה, אם עדיין קיימים כספים בחשבונך, כגון שירות חבר ללא תשלום של Mi Music, ערכת נושא בתשלום בחנות ערכות היוצרים, או הלוואה שלא שולמה ב- Mi Finance שלך, וכו', איננו יכולים לתמוך באופן מיידי בבקשתך.

כאשר אתה נכנס ל- Xiaomi דרך חשבון של צד שלישי, עליך להגיש בקשה לביטול החשבון מהצד השלישי.

6 כיצד המידע האישי שלך מועבר באופן גלובלי

Xiaomi מעבד ומגבה מידע אישי באמצעות תשתית הפעלה ובקרה גלובלית. נכון לעכשיו, ל- Xiaomi יש מרכזי נתונים בסין, הודו, ארצות הברית, גרמניה, רוסיה, סינגפור. למטרות המתוארות במדיניות הפרטיות, המידע שלך עשוי להיות מועבר למרכזי נתונים אלה בהתאם לחוק החל.

אנו עשויים גם להעביר את המידע האישי שלך לספקי שירות של צד שלישי ושותפים עסקיים, ולכן הנתונים שלך עשויים להיות מועברים גם לארצות או לאזורים אחרים. תחום השיפוט שבו נמצאים מתקנים גלובליים אלה עשוי להגן על המידע האישי או לא להגן עליו לאותם תקנים כמו בתחום השיפוט שלך. ישנם סיכונים שונים תחת חוקי הגנה על נתונים שונים, וכי אנו עשויים להעביר ולאחסן את המידע האישי שלך למתקנים בחו"ל. עם זאת, אין בכך כדי לשנות את מחויבותנו לציית למדיניות פרטיות זו ולהגן על המידע האישי שלך.

באופן מיוחד,

המידע האישי שאנו אוספים ומייצרים בפעילויות בתוך שטח סין, מאוחסן במרכזי נתונים הממוקמים בסין, למעט שידורים חוצי גבולות כפי שמתיר החוק החל.

• המידע האישי שאנו אוספים ומייצרים בפעולותינו ברוסיה מעובד ומאוחסן במרכזי נתונים הממוקמים ברוסיה, למעט שידורים חוצי גבולות המותרים על פי החוק הרוסי.

המידע האישי שאנו אוספים ומייצרים בפעולות בהודו מאוחסן במרכזי נתונים הממוקמים בהודו.

אם עלינו להעביר מידע אישי מחוץ לתחום השיפוט שלך, בין אם לשותפים שלנו או לספקי שירות של צד שלישי, נעמוד בכללים הרלוונטיים. אנו מבטיחים שכל העברות אלה יעמדו בדרישות החוקים המקומיים להגנה על נתונים על ידי יישום אמצעי הגנה אחידים. אתה יכול לגלות על אמצעי האבטחה שיש לנו במקום על ידי יצירת קשר איתנו בכתובת privacy@xiaomi.com.

אם אתה משתמש במוצרים ושירותים שלנו באזור האזור הכלכלי האירופי (אכ"א) Xiaomi טכנולוגיה הולנד B.V. יפעל כבקר נתונים ו Xiaomi סינגפור Pte Ltd יהיה אחראי על עיבוד הנתונים. את פרטי הקשר ניתן למצוא בסעיף "צור קשר".

אם Xiaomi משתפת נתונים אישיים שמקורם לך ב EEA לקבוצת Xiaomi הקבוצה או ספק שירות צד שלישי מחוץ ל- EEA, אנו נעשה זאת על בסיס סטנדרטים חוזיים או סטנדרטיים של האיחוד האירופי או כל אמצעי הגנה אחרים שנקבעו בתמ"ג.

7 הגנה על קטינים

אנו רואים בכך את האחריות של ההורה או האפוטרופוס לפקח על השימוש של הילד במוצרים או בשירותים שלנו. עם זאת, איננו מציעים שירותים ישירות לילד או משתמשים בנתונים אישיים של ילדים למטרות שיווק.

אם אתה הורה או אפוטרופוס ואתה מאמין כי קטין סיפק ל- Xiaomi פרטים אישיים, אנא פנה אלינו בכתובת privacy@xiaomi.com כדי להבטיח שהמידע האישי יוסר באופן מיידי ושהקטין יבוטל מכל אחד משירותי Xiaomi המתאימים.

8 האם עלי להסכים לתנאים ולהגבלות של צד שלישי כלשהו?

מדיניות הפרטיות שלנו אינה חלה על מוצרים או שירותים המוצעים על ידי צד שלישי. בהתאם למוצר או לשירות של Xiaomi שבהם אתה משתמש, הוא עשוי לכלול מוצרים של צד שלישי, שירותים הקשורים לתמיכה קולית, עיבוד מצלמה, הפעלת וידאו, ניקיון מערכת ושירותים הקשורים לאבטחה, משחקים, נתונים סטטיסטיים, אינטראקציה של מדיה חברתית, עיבוד תשלומים, ניווט במפה, שיתוף, דחיפה, סינון מידע, שיטות קלט וכו'. חלק מהם יסופקו בצורה של קישורים לאתרי אינטרנט של צדדים שלישיים, וחלקם ייכנסו בצורה של ערכות פיתוח תוכנה (SDK), ממשקי API וכדומה. כמו כן, ניתן לאסוף את המידע שלך בעת שימוש במוצרים או בשירותים אלה. מסיבה זו, אנו ממליצים מאוד שתקדיש את הזמן לקריאת מדיניות הפרטיות של הצד השלישי בדיוק כמו שאתה קורא את שלנו. איננו אחראים ואינם יכולים לשלוט באופן שבו צדדים שלישיים משתמשים במידע אישי שהם אוספים ממך. מדיניות הפרטיות שלנו אינה חלה על אתרים אחרים המקושרים מהשירותים שלנו.

להלן הדוגמאות שבהן התנאים וההגבלות של צד שלישי עשויים לחול בעת שימוש במוצרים הספציפיים המפורטים לעיל:

• כאשר אתה משתמש בשירות של ספק חיצוני של צ'ק-אאוט כדי לסיים ולשלם עבור ההזמנה שלך, המידע האישי שאתה מספק במהלך ההמחאה מטופל בהתאם למדיניות הפרטיות של הצד השלישי.

• בעת שימוש בתכונה 'סריקה לאבטחה' ביישום האבטחה של MIUI, יחול אחד מהבאים, בהתאם לבחירתך:

• מדיניות הפרטיות ואבטחת המידע של Avast: https://www.avast.com/privacy-policy

• הסכם רישיון עבור AVL SDK לנייד: http://co.avlsec.com/License.en.html?l=en

• מדיניות הפרטיות של Tencent: https://privacy.qq.com

• בעת שימוש בתכונה 'מנקה' ביישום האבטחה של MIUI, יחול אחד מהבאים, בהתאם לבחירתך לשירות:

• מדיניות הפרטיות של צ'יטה Mobile: https://www.cmcm.com/policies/privacy-policy

• מדיניות הפרטיות של Tencent: https://privacy.qq.com

• כאשר אתה משתמש בשירותי הפרסום במספר יישומים ספציפיים ב- MIUI, יחול אחד מאלה, בהתאם לבחירתך:

• מדיניות הפרטיות של Google: https://policies.google.com/privacy

• מדיניות הפרטיות של Facebook: https://www.facebook.com/about/privacy/update?ref=old_policy

• כאשר אתה משתמש בשיטת הקלט של Google, מדיניות הפרטיות של Google חלה:https://policies.google.com/privacy

9 כיצד אנו מעדכנים את מדיניות הפרטיות

אנו בודקים את מדיניות הפרטיות מעת לעת על בסיס שינויים בעסקים ובטכנולוגיה, ואנו עשויים לעדכן מדיניות פרטיות זו. אם נבצע שינוי מהותי במדיניות פרטיות זו, נודיע לך באמצעות פרטי הקשר הרשומים שלך, כגון דוא"ל (שנשלח לכתובת הדוא"ל שצוינה בחשבונך) או נפרסם באתרי Xiaomi או נודיע לך באמצעות מכשירים ניידים, כך שתוכל ללמוד על המידע שאנו אוספים וכיצד אנו משתמשים בו. שינויים אלה במדיניות הפרטיות יחולו מהמועד הקובע המפורט בהודעה או באתר. אנו מעודדים אותך לבדוק דף זה באופן קבוע לקבלת המידע העדכני ביותר על נוהלי הפרטיות שלנו. המשך השימוש שלך במוצרים ובשירותים באתר, במכשיר נייד ו / או בכל מכשיר אחר ייחשב כהכרה במדיניות הפרטיות המעודכנת. אנו נבקש את הסכמתך המפורשת כאשר אנו אוספים ממך פרטים אישיים נוספים או כאשר אנו משתמשים במידע האישי שלך או חושפים אותו למטרות חדשות.

10 אחר

10.1 התחברות יחידה

בהתאם לסמכות השיפוט שלך, ייתכן שתוכל להיכנס לאתר שלנו באמצעות מגוון של פרטי כניסה שסופקו על ידי שירותי OAuth. שירותים אלה יאמתו את זהותך, יספקו לך את האפשרות לשתף מידע אישי מסוים (כגון שמך וכתובת הדוא"ל שלך) איתנו, וכדי לאכלס מראש את טופס ההרשמה שלנו. שירותי OAuth מאפשרים לך לבחור אם לפרסם מידע על הפעילות האישית שלך באתר זה לדף הפרופיל שלך כדי לשתף עם אחרים ברשת שלך.

11 צור קשר

אם יש לך הערות או שאלות בנוגע למדיניות פרטיות זו או לכל שאלה הקשורה לאוסף של Xiaomi, שימוש או גילוי של המידע האישי שלך, אנא צור איתנו קשר בכתובת הבאה המפנה ל- "מדיניות הפרטיות". כאשר אנו מקבלים שאלות פרטיות או מידע אישי לגבי בקשות גישה / הורדה, יש לנו צוות מקצועי לפתרון בעיותיך. אם השאלה שלך עצמה כרוכה בבעיה משמעותית, אנו עשויים לבקש ממך מידע נוסף. אם אינך מרוצה מהתגובה שקיבלת, תוכל למסור את התלונה לרשות המוסמכת הרלוונטית בסמכותך. אם תתייעץ בנו, אנו נספק מידע על ערוצי התלונה הרלוונטיים שעשויים לחול בהתאם למצבך בפועל.

Xiaomi Communications Co., Ltd. #019, 9th Floor, Building 6, 33 Xi'erqi Middle Road, Haidian District, Beijing, China 100085

Xiaomi Singapore Pte. Ltd. 20 Cross Street, China Court #02-12 Singapore 048422 Email: privacy@xiaomi.com

למשתמשים באזור הכלכלי האירופי (אכ"א) Xiaomi Technology Netherlands B.V. Room 04-106, Wework Strawinskylaan 4117 4th Floor, Atrium North Tower Amsterdam, 1017XD

תודה שהקדשת מזמנך לקריאת מדיניות הפרטיות שלנו!