„Xiaomi“ privatumo politika

Mūsų privatumo politika buvo atnaujinta 2021 m. sausio 15 d.

Skirkite šiek tiek laiko susipažinti su mūsų privatumo politika ir susisiekite su mumis, jei iškilo klausimų.

Apie mus

„Xiaomi Singapore Pte.“, „Xiaomi Technology Netherlands B. V.“ ir jos dukterinės įmonės (reiškiančios naujausioje metinėje ataskaitoje atskleidžiamus „Xiaomi“ korporacijos subjektus; išsamesnės informacijos ieškokite spustelėdami čia ir rasdami „Naujausią pajamų ataskaitą“), priklausančios „Xiaomi“ grupei (toliau vadinama „Xiaomi“, „mes“, „mūsų“ arba „mus“), į Jūsų privatumą žiūri labai atsakingai. Ši privatumo politika sukurta, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Mums svarbu, kad gerai suprastumėte, kaip renkame asmeninę informaciją ir kur ją naudojame, taip pat, užtikriname, kad galiausiai „Xiaomi“ pateiktą asmeninę informaciją valdote Jūs.

Apie šią privatumo politiką

Ši privatumo politika taikoma visiems „Xiaomi“ įrenginiams, tinklalapiams ar programoms, kurios nurodo arba remiasi šia privatumo politika, išskyrus specialiuosius „Xiaomi“ produktus arba paslaugas, kuriems taikoma atskira privatumo politika. Šioje privatumo politikoje nurodoma, kaip „Xiaomi“ renka, naudoja, atskleidžia, apdoroja ir gina bet kokią Jūsų mums suteiktą asmeninę informaciją, arba tą informaciją, kurią renkame iš Jūsų, kai naudojatės mūsų produktais ar tinklalapiuose esančiomis paslaugomis (https://www.mi.com, https://en.miui.com, https://account.xiaomi.com), ir mūsų programėlėmis, kurias siūlome Jūsų mobiliuose įrenginiuose. Jei „Xiaomi“ produktui pateikiama atskira privatumo politika, atskirai privatumo politikai yra teikiama pirmenybė, išskyrus šioje privatumo politikoje neapribrėžtas sritis, kurioms taikomos šios privatumo politikos sąlygos. Be to, tai, kaip tam tikri produktai ir paslaugos renka ir apdoroja Jūsų asmeninę informaciją, gali priklausyti nuo įrenginio modelio, paslaugos versijos ar regiono. Kitą informaciją žr. atskiroje privatumo politikoje.

Pagal šią privatumo politiką „asmeninė informacija“ reiškia informaciją, kuri gali būti tiesiogiai arba netiesiogiai naudojama asmens identifikavimui pasitelkus tik šią informaciją, arba informaciją, apjungtą su kita „Xiaomi“ pasiekiama informacija apie asmenį, jeigu jūsų regiono taikomi teisės aktai konkrečiai nenurodo kitaip. Jūsų asmeninė informacija bus naudojama griežtai laikantis šios privatumo politikos. Jeigu kontekste nenurodyta kitaip, asmeninė informacija taip pat apima slaptus asmens duomenis arba informaciją, kuri gali būti klasifikuojama pagal taikytinus teisės aktus.

Kaip galime padėti

Mes siekiame kiekvienam mūsų naudotojui pasiūlyti tai, kas geriausia. Jeigu jums kiltų klausimų dėl mūsų duomenų tvarkymo praktikos, kuri apibendrinta šioje privatumo politikoje, su mumis susisiekite adresu https://privacy.mi.com/support, kad gautumėte atsakymus į jums rūpimus klausimus. Džiaugsimės, išgirdę jūsų nuomonę. Jei turite neišspręstų, su privatumu ar duomenų naudojimu susijusių, klausimų, į kuriuos mes neatsižvelgėme tinkamai, prašome kreiptis į mūsų trečiųjų šalių ginčų sprendimo teikėją, įsikūrusį JAV (nemokamai), adresu https://feedback-form.truste.com/watchdog/request. Taip pat žr. toliau „Susisiekite su mumis“.

alt

1. Kokia informacija yra renkama ir kaip yra naudojama?

1.1 Mūsų renkama informacija

Norėdami teikti paslaugas Jums, Jūsų paprašysime pateikti asmeninę informaciją, būtiną šių paslaugų teikimui. Mes renkame tik informaciją, būtiną išsamių, aiškių ir konkrečių teisėtų tikslų įgyvendinimui ir užtikriname, kad tolesnis informacijos apdorojimas nėra atliekamas su šiais tikslais nesuderinamu būdu. Turite teisę nuspręsti, pateikti arba nepateikti prašomos informacijos, tačiau, daugeliu atveju, nepateikus asmeninės informacijos, mūsų produktų ar paslaugų tiekimas ir atsakymai į iškylančius klausimus, gali būti nepasiekiami.

Priklausomai nuo jūsų pasirinktų paslaugų, galime rinkti toliau nurodytus informacijos tipus:

1.1.1 Jūsų pateikiama informacija

Gali būti renkama bet kokia mums pateikiama asmeninė informacija, reikalinga pasirinktos paslaugos teikimui Jums. Pavyzdžiui, naudodami mi.com mažmeninės prekybos paslaugas, galite pateikti savo vardą, mobiliojo telefono numerį, el. pašto adresą, pristatymo adresą, užsakymą, sąskaitos faktūros informaciją, banko sąskaitos numerį, sąskaitos savininko vardą, kreditinės kortelės numerį ar kitą informaciją; naudodami „Xiaomi debesies“ paslaugas galite sinchronizuoti medžiagą ar duomenis; sukurdami paskyrą galite nurodyti lytį, su saugumu susijusią informaciją ar kitus duomenis; dalyvaudami reklaminėse kampanijose galite nurodyti savo slapyvardį, el. pašto adresą, nuotraukas, vaizdo įrašus ar kitokią informaciją; užmegzdami ryšus su mumis, mūsų rinka ar turiniu arba laimėjus prizą galite pateikti savo vardą, mobiliojo telefono numerį ir adresą.

1.1.2 Paslaugų naudojimo metu renkama informacija

• Su įrenginiu arba SIM kortele susijusi informacija. Pavyzdžiui, IMEI arba OAID numeris, GAID numeris, IMSI numeris, MAC adresas, serijinis numeris, „MIUI“ versija ir tipas, ROM versija, „Android“ versija, „Android“ ID, „Space“ ID, SIM kortelės operatorius ir jo vietos informacija, ekrano pateikties informacija, įrenginio klaviatūros informacija, įrenginio gamintojo informacija, modelio pavadinimas, įrenginio aktyvinimo laikas, tinklo operatorius, ryšio tipas, bendroji informacija apie techninę įrangą, prekybos kanalo ir naudojimo informacija (pavyzdžiui, procesorius, saugykla, akumuliatoriaus naudojimas, ekrano skiriamoji geba, įrenginio temperatūra, fotoaparato lęšio modelis, ekrano nušvitimų skaičius, ekrano atrakinimų skaičius).

• Konkreti Jūsų informacija, kurią galėjo priskirti trečiųjų šalių paslaugų teikėjai ir verslo partneriai: galime rinkti ir naudoti tokią informaciją, pavyzdžiui, Jūsų skelbimų ID, priskirtą trečiųjų šalių paslaugų teikėjų ir verslo partnerių.

• Su programų naudojimu susijusi informacija, apimanti unikalius programų identifikatorius (pavyzdžiui, VAID numerį, OAID numerį, AAID numerį, „Instance“ ID) pagrindinę programų informaciją, pavyzdžiui, programų sąrašą, programų ID informaciją, SDK versiją, sistemos naujinimo parametrus, programų parametrus (regionas, kalba, laiko zona, šriftas), laiką, kai programos įjungia arba išjungia priekinį planą ir programos būsenos įrašus (pavyzdžiui, atsisiuntimus, įdiegimus, atnaujinimus, trynimus).

• informacija, sugeneruota „MIUI“ paslaugos naudojimo metu, pavyzdžiui, ženkliukai, reitingai, prisijungimo informacija ir naršymo įrašai „Mi“ bendruomenėje; Jūsų „Mi“ bendruomenės pranešimai (matomi tik siunčiančiai ir gaunančiai šaliai); Jūsų muzikos paslaugų garso atkūrimo istorija ir ieškos užklausos; Jūsų temų paslaugų žymėjimai „Patinka“, komentarai, parankiniai, bendrinimai, ieškos užklausos; „Programų saugyklos“ sisteminė kalba, šalis ir regionas, tinklo būsena, programų sąrašas; „Fonų karuselės“ naudojimo informacija, apimanti regioną, IP, atitinkamo turinio tiekėjus, fonų keitimo dažnumą, vaizdų peržiūras, vaizdų naršymo režimą, vaizdų naršymo trukmę, straipsnių paspaudimus ir padėtį, produktų paketus.

• Vietos informacija (tik tam tikrų paslaugų ar funkcijų): įvairios informacijos rūšys apie tikslią arba apytikslę Jūsų vietą, jei naudojatės su vieta susijusiomis paslaugomis (navigacijos programinė įranga, programinė įranga apie orus ir programinė įranga su įrenginio aptikimo funkcija). Pavyzdžiui, šalies kodas, miesto kodas, mobiliojo tinklo kodas, mobiliojo telefono tapatybė, ilgumos ir platumos informacija, kalbos parametrai. Galite bet kuriuo metu išjungti atskiros programos vietos informaciją telefono parametruose (Parametrai – Leidimai).

• Registro informacija: informacija, susijusi su tam tikromis Jūsų naudojamomis funkcijomis, programomis ir tinklalapiais. Pavyzdžiui, slapukai ir kitos identifikatoriaus technologijos, IP adresai, tinklo užklausos informacija, laikinoji pranešimų istorija, standartiniai sistemos žurnalai, strigčių informacija, paslaugų naudojimo metu sugeneruota informacija (pavyzdžiui, registracijos laikas, prieigos laikas, veiklos laikas ar kt.).

Kita informacija: Aplinkosauginių charakteristikų reikšmė (ECV) (t.y. iš „Mi” paskyros ID, įrenginio ID, prisijungusio „Wi-Fi” ID ir vietos informacijos sugeneruota reikšmė).

1.1.3 Informacija iš trečiųjų šalių šaltinių

Informaciją apie Jus iš trečiųjų šalių šaltinių rinksime tais atvejais, kai tai leidžiama pagal teisės aktus. Pavyzdžiui,

• Saugumo ir sukčiavimo prevencijos tikslais, tam tikrų paslaugų, apimančių sąskaitų ir finansinių operacijų įgaliojimų paslaugas, naudojimo metu, galime tikrinti Jūsų pateikiamą paslaugos informaciją (pavyzdžiui, telefono numerį) iš teisėtų trečiųjų šalių šaltinių;

• Reklamos paslaugų teikimo tikslais iš reklamuotojų galime gauti priskiriamus identifikavimo simbolius (pavyzdžiui, IMEI, OAID, GAID);

• Taip pat galime gauti tam tikrą informaciją, pavyzdžiui, paskyros ID, slapyvardžius, pseudoportretą ir el. pašto adresą iš trečiųjų šalių socialinių tinklų paslaugų (pavyzdžiui, kai naudojatės socialinio tinklo paskyra prisijungdami prie „Xiaomi“ paslaugos);

• Kitų tiekėjų mums pateikiamą informaciją apie Jus (pavyzdžiui, Jūsų pristatymo adresą, kurį mums gali pateikti kiti naudotojai, kurie naudodami mi.com paslaugas Jums perka produktus).

1.1.4 Asmens tapatybės nenustatanti informacija

Taip pat galime rinkti kitas informacijos rūšis, tiesiogiai arba netiesiogiai susijusias su asmeniu, kurios pagal galiojančius teisės aktus, gali būti neapibrėžtos kaip asmeninė informacija. Tokia informacija vadinama asmens tapatybės nenustatančia informacija. Mes galime rinkti, naudoti, perduoti ir atskleisti asmens tapatybės nenustatančią informaciją. Štai keletas šios informacijos pavyzdžių ir būdų, kaip ši informacija yra naudojama asmens tapatybės nenustatančia apibendrinta tvarka:

• Ši informacija gali apimti statistinius duomenis, sugeneruotus tam tikros paslaugos naudojimo metu (pavyzdžiui, su įrenginiu susijusi asmens tapatybės nenustatanti informacija, informacija apie kasdienius naudojimo įvykius, su puslapio prieiga susijusi informacija, puslapio prieigos laikas ir įvykių seansai);

• Tinklo stebėjimo duomenys (pvz., užklausų laikas, užklausų arba klaidų užklausų skaičius ir kt.);

• Programos strigčių įvykiai (pvz., automatinis registro generavimas po programos strigties ar kt.).

Tokio pobūdžio informacijos rinkimo tikslas – gerinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Surinktos informacijos rūšis ir kiekis priklauso nuo to, kaip naudojatės mūsų produktais ir (arba) paslaugomis.

Tokią informaciją apjungiame, siekdami suprasti, kuriomis mūsų tinklalapio dalimis, produktais ir paslaugomis domitės labiausiai, ir pateikti naudingesnę informaciją Jums. Pavyzdžiui, mums gali būti reikalingas tik dienos aktyvių naudotojų skaičius; mums nereikalingi duomenys apie tai, kuris asmuo yra aktyvus tą dieną, todėl statistinei analizei pakanka sujungtų duomenų. Mes stengsimės jūsų asmeninius duomenis izoliuoti nuo asmens tapatybės nenustatančios informacijos ir užtikrinti šių duomenų atskyrimą. Tačiau, apjungiant asmens tapatybės nenustatančią informaciją su asmenine informacija, ši apjungta informacija bus laikoma asmenine informacija tol, kol ši informacija išliks apjungta.

1.2 Kaip naudojama surinkta asmeninė informacija

Asmeninės informacijos rinkimo tikslas – teikti produktus ir (arba) paslaugas Jums ir užtikrinti, kad būtų laikomasi galiojančių teisės aktų, reglamento ir kitų teisės aktų reikalavimų. Tai apima:

• Mūsų produktų ir (arba) paslaugų teikimą, apdorojimą, priežiūrą, gerinimą ir kūrimą Jums, pavyzdžiui, pristatymą, aktyvinimą, tikrinimą, paslaugas po prekių pardavimo, klientų aptarnavimą ir reklamą.

• Saugumo priemonių įdiegimą ir palaikymą, praradimų ir sukčiavimo prevencijos tikslais, pavyzdžiui, padedant identifikuoti naudotojus ir patikrinant naudotojų tapatybę. Jūsų informaciją naudojame kovos su sukčiavimu tikslais tik tada, kai tenkinamos šios sąlygos: Tai atlikti – būtina; duomenys, naudojami įvertinimui atitinka teisėtus „Xiaomi“ paslaugų ir naudotojų apsaugos interesus.

• Su įrenginiu ir paslaugomis susijusių klausimų ar užklausų nagrinėjimą, pavyzdžiui, atsakymus į klientų paklausimus, sisteminių ir programų pranešimų siuntimą, jūsų veiklų (pvz., loterijų) valdymą.

• Atitinkamų reklaminių renginių organizavimą, pavyzdžiui, rinkodaros ir pardavimų skatinimo medžiagos ir naujinimų teikimą. Jei nenorite gauti tam tikro pobūdžio reklaminės medžiagos, galite pasinaudoti galimybe jos atsisakyti šiame pranešime pateiktu būdu (pavyzdžiui, paspausdami pranešimo apačioje esančią prenumeratos atsisakymo nuorodą), jei pagal taikomų teisės aktų tvarką nėra nurodoma kitaip. Taip pat žr. toliau „Jūsų teisės“.

• Vidinius tikslus, kaip antai, duomenų analizė, tyrimai, su mūsų produktų ar paslaugų naudojimu susijusios statistinės informacijos plėtra, skirta mūsų produktams ar paslaugoms gerinti. Pavyzdžiui, sistemų mokymasis ar modelio algoritmo mokymai, atliekami po asmeninės informacijos pašalinimo proceso.

• Jūsų įrenginio spratos optimizavimą, pavyzdžiui, atminties arba procesoriaus naudojimo analizę, kai naudojatės programa.

• Su Jumis susijusios informacijos laikymą ir tvarkymą mūsų verslo veikloms (pavyzdžiui, verslo statistikai) arba mūsų teisinių įsipareigojimų vykdymą.

• „Xiaomi“ teisėtu interesu paremtą apdorojimą (taikomose jurisdikcijose, pavyzdžiui pagal BDAR). Teisėti interesai apima: efektyvesnę mūsų verslo vadybą ir valdymą ir mūsų produktų ir paslaugų teikimą; mūsų verslų, sistemų, produktų, paslaugų ir klientų (apimančių apsaugą nuo nuostolių ir kovos su sukčiavimu tikslus) saugumo užtikrinimą; vidaus valdymą; vidaus politikos ir procesų laikymąsi; kitus šioje politikoje aprašytus teisėtus interesus. Pavyzdžiui, siekdami užtikrinti mūsų paslaugų saugumą ir geriau suprasti mūsų programų veikimo būseną, galime įrašyti atitinkamą informaciją, pavyzdžiui, naudojimo dažnumą, strigčių žurnalų informaciją, bendrą naudojimą, efektyvumo duomenis ir programų šaltinį; siekdami išvengti neįgalioto tiekėjų įrenginių atrakinimo, galime rinkti jūsų telefono „Mi“ paskyrą, valdomo kompiuterio serijos numerį ir IP adresą, jūsų telefono serijos numerį ir įrenginio informaciją.

• Vietos paslaugų teikimą terminalo įrenginiuose, kurioms nereikalinga komunikacija su mūsų serveriais, pavyzdžiui, „Užrašinės“ naudojimą jūsų įrenginyje.

• Kitus tikslus su Jūsų sutikimu.

Štai keletas pavyzdžių, kaip yra naudojama jūsų informacija (kuri gali apimti asmeninę informaciją):

• Jūsų pirktų „Xiaomi“ produktų arba paslaugų aktyvinimas ir registracija.

• Jūsų „Mi“ paskyros sukūrimas ir priežiūra. Asmeninė informacija, kurią renkame, kai sukuriate „Mi“ paskyrą mūsų tinklalapyje arba per mobiliuosius įrenginius, naudojama kurti asmeninę „Mi“ paskyrą ir paskyros puslapį Jums.

• Jūsų pirkinių užsakymo apdorojimas. Informacija, susijusi su elektroninės prekybos užsakymais, naudojama vykdyti pirkimo užsakymus ir teikti susijusias popardavimines paslaugas, įskaitant klientų aptarnavimą ir pakartotinį pristatymą. Be to, pakartotiniam užsakymo pristatymo partnerio patikrinimui naudojamas užsakymo numeris ir kuriami siuntinio pristatymo įrašai. Pristatymo tikslais yra naudojama gavėjo informacija, kuri apima vardą, adresą, telefono numerį ir pašto kodą. Jūsų el. pašto adresas naudojamas siuntinio sekimo informacijos siuntimui Jums. Įsigytų prekių sąrašas yra naudojamas sąskaitai faktūrai atspausdinti ir naudotojams leidžia matyti pakuotėje esančius elementus.

• Dalyvavimas „Mi“ bendruomenėje. Asmeninė informacija, susijusi su „Mi“ bendruomene ar kitomis „Xiaomi“ internetinėmis platformomis, gali būti naudojama paskyros puslapio rodymui, bendravimui su kitais dalyviais ir dalyvavimui „Mi“ bendruomenės veikloje.

• „MIUI“ paslaugų teikimas. Toliau pateikta informacija: (su įrenginiu arba SIM kortele susijusi informacija, apimanti GAID numerį, IMEI numerį, IMSI numerį, telefono numerį, įrenginio ID, įrenginio operacinę sistemą, MAC adresą, įrenginio tipą, sistemos ir veikimo informaciją ir vietos informaciją, apimančią mobiliojo šalies kodą, mobiliojo tinklo kodą, vietos regiono kodą ir mobiliojo telefono identifikatorių) naudojama „MIUI“ paslaugoms suaktyvinti.

• Aktyvinimo gedimų diagnostika. Su vieta susijusi informacija, naudojama, siekiant pasiekti SIM kortelės aktyvinimo klaidas (pvz., trumpųjų pranešimų paslaugos (SMS) vartai ir tinklo klaidos), kad būtų galima identifikuoti paslaugos tinklo operatorių ir tinklo operatoriui pranešti apie šią klaidą.

• Kitų „MIUI“ paslaugų teikimas. Informacija surinkta naudojant „MIUI“ paslaugas yra naudojama šių paslaugų funkcijų vykdymui – teikiant paslaugos optimizavimą, pavyzdžiui, atsisiunčiant, atnaujinant, registruojant, vykdant arba optimizuojant su „MIUI“ paslaugomis susijusias veiklas. Pavyzdžiui, asmeninės informacijos rinkimui temų parduotuvėje gali būti teikiamos suasmenintų temų rekomendacijų paslaugos, paremtos Jūsų atsisiuntimų ir naršymo istorija.

• Jūsų įrenginio radimas. Jei telefoną pametate ar jį pavagia, „Xiaomi“ įrenginio radimo funkcija Jums gali padėti rasti ir apsaugoti Jūsų įrenginį. Naudodami telefone pateiktą informaciją apie Jūsų vietovę, galite aptikti savo telefoną žemėlapyje, ištrinti telefone saugomus duomenis arba užrakinti telefoną. Intensyviai ieškant telefono, vietos informacija yra gaunama iš Jūsų mobiliojo įrenginio; tam tikrais atvejais, ši informacija gaunama iš mobiliojo ryšio bokštų arba „Wi-Fi“ aktyviųjų sričių. Galite bet kuriuo metu įjungti ar išjungti šią funkciją telefono parametruose (Parametrai – „Mi“ paskyra – „Xiaomi debesis“ – „Rasti įrenginį“).

• Vietos informacijos įrašymas nuotraukose. Galite įrašyti savo vietos informaciją, kai fotografuojate. Ši informacija bus matoma Jūsų nuotraukų aplankuose, o vietos informacija bus išsaugota Jūsų nuotraukų nuosavybės informacijos skyrelyje. Jei nenorite, kad Jūsų vieta būtų įrašoma fotografavimo metu, galite bet kada išjungti šią parinktį įrenginio fotoaparato parametruose.

• Pranešimų funkcijų teikimas (pvz., „Mi Talk“, „Mi pranešimai“). Jei atsisiunčiate ir naudojate „Mi Talk“, šios programos renkama informacija gali būti naudojama šiai paslaugai suaktyvinti ir naudotojo bei pranešimo gavėjo identifikavimui. Be to, pokalbių istorija saugoma pokalbių istorijos pakartotinio įkėlimo patogumui po to, kai naudotojas iš naujo įdiegia programas arba atlieka keleto įrenginių sinchronizavimą. Informacija (siuntėjo ir gavėjo telefono numeriai ir „Mi pranešimai“ ID) gali būti naudojama „Mi pranešimai“ paslaugų suaktyvinimui ir paslaugos funkcionavimo įjungimui, apimančiam pranešimų nukreipimą.

• Vieta pagrįstų paslaugų teikimas. „MIUI“ paslaugų naudojimo metu, mes, trečiųjų šalių paslaugų teikėjai ir verslo partneriai gali naudoti vietos informaciją (daugiau apie tai skaitykite toliau „Kaip yra bendrinama, perduodama ir viešai skelbiama jūsų asmeninė informacija“), siekdami jums teikti paslaugą ir pateikti atitinkamą vietos informaciją, kad Jums teiktume kaip galima geresnę naudotojo patirtį, pavyzdžiui, informaciją apie orą, vietos prieigą („Android“ platformos dalis). Vietos paslaugas arba vietos paslaugų naudojimą bet kada galite išjungti programos parametruose.

• Naudotojų patirties tobulinimas pasitelkiant duomenų, techninės ir programinės įrangos analizę. Kai kurios pasirenkamos funkcijos, pavyzdžiui, naudotojų patirties programa, „Xiaomi” suteikia galimybę analizuoti duomenis apie tai, kaip naudotojai naudojasi mobiliuoju telefonu, „MIUI“ paslaugomis ir kitomis „Xiaomi“ teikiamomis paslaugomis, kad būtų gerinama naudotojo patirtis, pavyzdžiui, klaidų ataskaitų siuntimas. „Xiaomi“ taip pat atlieka techninės ir programinės įrangos analizę siekdama toliau gerinti naudotojų patirtį.

• Leidimas naudotis „Saugumu“. Surinkta informacija gali būti naudojama saugumo ir sisteminio palaikymo užtikrinimui „Saugumo“ programoje, pavyzdžiui „Saugumo nuskaitymo“, „Energijos taupymo“, „Blokuojamų sąrašo“, „Valymo“ ar kt. funkcijoms. Kartais šią funkciją valdo trečiųjų šalių paslaugų teikėjai ir (arba) verslo partneriai (norėdami gauti daugiau informacijos, žr. toliau „Kaip bendriname, siunčiame ir viešai atskleidžiame Jūsų asmeninę informaciją“). Informacija (kuri nėra prisiskiriama prie asmeninės informacijos, pavyzdžiui, virusų aprašų sąrašai) naudojama „Saugumo“ nuskaitymo funkcijoms.

• Laikinųjų pranešimų paslauga. „Mi“ paskyros ID, GAID, FCM atpažinimo ženklas, „Android“ ID ir „Space“ ID (tik „Xiaomi“ įrenginiuose, kuriuose įjungta funkcija „Antroji erdvė“) taip pat bus naudojami „Xiaomi“ laikinųjų pranešimų ir „Mi“ pranešimų paslaugų teikimui, atliekant reklamų efektyvumo vertinimą ir siunčiant pranešimus apie programinės įrangos atnaujinimus iš „MIUI“ arba naujų produktų skelbimus, apimančius informaciją apie pardavimus ir pardavimų skatinimą. Siekiant teikti pirmiau nurodytą paslaugą Jums taip pat bus renkama atitinkama programos informacija (programos versijos ID, programos paketo pavadinimas) ir atitinkama įrenginio informacija (modelis, prekės ženklas). Jūsų asmeninę informaciją galime naudoti laikinųjų pranešimų (pranešimų paslaugos, el. pašto ar kitų priemonių), siūlančių arba reklamuojančių mūsų produktus ir paslaugas ir (arba) pasirinktų trečiųjų šalių produktus ir paslaugas, siuntimui. Šie veiksmai yra vykdomi tik su Jūsų sutikimu, jei to yra reikalaujama pagal taikytinus teisės aktus. Galite bet kada atsisakyti mūsų ir trečiųjų šalių rinkodaros informacijos, pakeisdami įrenginio nuostatas parametruose arba valdydami nuostatas naudodami trečiųjų šalių programas arba tinklalapius, kuriuose naudojama „Xiaomi push“. Taip pat žr. toliau „Jūsų teisės“.

• Naudotojų tapatybės nustatymas. „Xiaomi“ naudoja ECV reikšmę, kad patikrintų naudotojo tapatybę ir išvengtų neįgaliotų prisijungimų.

Naudotojų grįžtamosios informacijos rinkimas. Atsiliepimai, kuriuos nusprendžiate teikti padeda tobulinti „Xiaomi” teikiamas paslaugas. Siekiant atsižvelgti į Jūsų pateiktą grįžtamąją informaciją, „Xiaomi“ gali su Jumis susisiekti raštu, naudojant Jūsų pateiktą asmeninę informaciją, ir saugoti šio susirašinėjimo įrašus šios problemos sprendimo ir paslaugų tobulinimo tikslais.

Pranešimų siuntimas. Tam tikrais atvejais, mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją, siekiant siųsti svarbius pranešimus, pavyzdžiui, duomenis apie pirkimus ir mūsų nuostatų, sąlygų ir strategijų pakeitimus. Ši informacija yra ypač svarbi Jūsų bendradarbiavimui su „Xiaomi“, todėl nerekomenduojama atsisakyti jos perdavimo.

Reklaminių veiklų vykdymas. Dalyvaujant totalizatoriuose, konkurse ar panašiose reklaminėse akcijose „Xiaomi“ bendruomenėje arba kitose „Xiaomi” socialinės žiniasklaidos platformose, šių programų administravimui galime naudoti Jūsų nurodytą asmeninę informaciją.

• Pritaikytų paslaugų ir turinio, apimančio reklamas, teikimas. Jums teikdami pritaikytus produktus, paslaugas ir veiklas, apimančias marketingą, siekiame apsaugoti Jūsų privatumą, todėl vietoj jūsų vardo, el. pašto ar kitos tiesiogiai Jūsų tapatybę nustatančios informacijos naudojame unikalų identifikatorių.

Šią informaciją galime sujungti su kita informacija (apimančia įvairių paslaugų ir įrenginių informaciją, pavyzdžiui, kompiuterių, mobiliųjų telefonų, išmaniųjų TV ir kitų prisijungusių įrenginių informaciją), kad teiktume ir gerintume mūsų produktus, paslaugas, turinį ir skelbimus.

Pavyzdžiui, Jūsų „Mi“ paskyros duomenis galime naudoti visoms paslaugoms, kurias naudojate, ir kurioms reikalinga „Mi“ paskyra. Be to, siekdami gerinti mūsų paslaugas ir teikti geresnę patirtį Jums, laikydamiesi taikomų įstatymų ir teisės aktų arba (jei to reikalaujama), su Jūsų sutikimu, galime atrinkti įvairių produktų, paslaugų ar įrangos informaciją iš Jūsų arba apie Jus, kad suformuotume etiketę, teiktume siūlymus, pritaikytą turinį ir individualizuotas funkcijas.

Pritaikytų skelbimų atveju, jie galėtų būti teikiami, pavyzdžiui, remiantis jūsų veiklomis, naudojimu ir nuostatomis, susijusiomis su mūsų programomis ir paslaugomis. Mes sukuriame profilius analizuodami pirmiau pateikiamą informaciją ir kurdami segmentus (sukuriant grupes su specifinėmis bendrai naudojamomis charakteristikomis) ir Jūsų asmeninę informaciją priskirdami vienam arba daugiau segmentų. Tikslinių skelbimų teikimas yra vykdomas tik su Jūsų sutikimu, jei to yra reikalaujama pagal taikytinus teisės aktus. Jūs turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti suasmenintų skelbimų ir nesutikti su profiliavimu įskaitant veiklas, atliekamas vadovaujantis tiesioginės rinkodaros tikslais.

Pagal pirmiau išdėstytus sujungimo argumentus ir taikomus teisės aktų reikalavimus, tokiems jungimams Jums suteiksime specialius kontrolės mechanizmus. Turite teisę atsisakyti iš mūsų gaunamų tiesioginės rinkodaros pranešimų, automatizuoto sprendimų priėmimo ar kt. Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, jas galite bet kada išjungti arba įjungti parametruose (Parametrai > Slaptažodžiai ir saugumas > Privatumas > Reklaminės paslaugos arba Parametrai > Slaptažodžiai ir saugumas > Sistemos saugumas > Reklaminės paslaugos), su mumis susisiekti adresu https://privacy.mi.com/support arba vadovautis atskiroje kiekvieno produkto privatumo politikoje aprašytais kontrolės mechanizmais. Taip pat žr. toliau „Jūsų teisės“.

2. Slapukai ir kitos technologijos

„Xiaomi“ ir mūsų trečiųjų šalių paslaugų teikėjai ir verslo partneriai naudoja technologijas pvz., slapukus, žiniatinklio indikatorius ir pikselių žymes (norėdami sužinoti daugiau, Žr. „Kaip bendriname, siunčiame ir viešai atskleidžiame Jūsų asmeninę informaciją“ toliau). Šios technologijos pasitelkiamos analizuojant tendencijas, administruojant svetainę, sekant naudotojų veiksmus tinklalapyje ir renkant demografinę informaciją apie mūsų naudotojų bazės visumą. Remdamiesi šių technologijų naudojimo informacija, mes galime gauti šių įmonių individualia arba jungtine forma pateikiamas ataskaitas. Šios technologijos mums padeda geriau suprasti naudotojų elgesį, mums nurodo, kuriose tinklalapio srityse buvo apsilankyta, taip pat, padeda stebėti ir matuoti mūsų skelbimų ir žiniatinklio ieškų efektyvumą.

• Žurnalo failai: kaip ir dauguma tinklalapių, renkame konkrečią informaciją ir ją saugome žurnalo failuose. Šiai informacijai gali apimti interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugos teikėją (ISP), puslapių nukreipimą arba išėjimą, operacinę sistemą, datos arba laiko antspaudą ir (arba) spustelėjimų srauto analizės duomenis. Šie automatiškai surinkti duomenys nėra siejami su jokia kita mūsų apie Jus surinkta informacija.

• Vietinė saugykla – HTML5/„Flash“: siekdami išsaugoti turinį ir nuostatas, naudojame vietos saugojimo objektus (LSO), pavyzdžiui, HTML5 arba „Flash”. Trečiosios šalys, su kuriomis bendradarbiaujame teikdami tam tikras mūsų tinklapio funkcijas arba rodydami jūsų naršymo veikla paremtą reklaminį turinį, informacijos rinkimui ir kaupimui taip pat naudoja HTML5 arba „Flash” slapukus. Įvairios naršyklės gali siūlyti individualius tvarkymo įrankius skirtus HTML5 LSO pašalinimui. Norėdami valdyti „Flash” slapukus, spustelėkite čia:

• Reklaminiai slapukai: bendradarbiaujame su trečiųjų šalimių paslaugų teikėjais ir verslo partneriais (norėdami sužinoti daugiau, žr. „Kaip bendriname, siunčiame ir viešai atskleidžiame Jūsų asmeninę informaciją“ toliau), siekdami mūsų tinklalapyje rodyti skelbimus arba valdyti mūsų skelbimus kituose tinklalapiuose. Siekdami jums teikti Jūsų profilį ir interesus atitinkančias reklamines paslaugas, mūsų trečiųjų šalių paslaugų teikėjai ir verslo partneriai gali naudoti reklaminius slapukus, kad rinktų Jūsų, mums pateikiamą, informaciją apie Jūsų veiklą ir interesus internete. Tokio pobūdžio reklamines paslaugas teiksime tik jei gausime Jūsų aiškų išankstinį pritarimą. Jei nenorite, kad ši informacija būtų naudojama suasmeninto pobūdžio reklamos teikimo tikslais, galite atsisakyti pakeisdami slapukų parametrą. https://preferences-mgr.truste.com.

• Mobilioji analitika: Kai kuriose mūsų mobiliosiose programose yra naudojami analitiniai slapukai, mums leidžiantys rinkti informaciją apie tai, kaip lankytojai naudoja mūsų tinklapį. Šie slapukai gali rinkti informaciją apie, pavyzdžiui, programos naudojimo dažnumą, programoje vykdomus įvykius, bendrą programos naudojimą, veikimo duomenis ar programoje įvykstančių strigčių sritis. Analitinėje programinėje įrangoje saugoma informacija nėra jokiu būdu susiejama su jokia mobiliojoje programoje pateikiama asmeninio pobūdžio informacija.

3. Kaip yra bendrinama, perduodama ir viešai skelbiama jūsų asmeninė informacija

3.1 Bendrinimas

Mes neparduodame jokios asmeninės informacijos trečiosioms šalims.

Tam tikrais atvejais, galime bendrinti Jūsų asmeninę informaciją su trečiosiomis šalimis (kaip nurodyta toliau), siekdami teikti arba gerinti mūsų produktus arba paslaugas, kurios apima Jūsų pageidavimais paremtus produktus ir paslaugas. Išsamesnė informacija apie duomenų bendrinimą pateikiama toliau.

3.1.1 Bendrinimas su Jūsų aktyviu pasirinkimu arba prašymu

Su Jūsų pritarimu arba prašymu, atsižvelgiant į Jūsų pritarimo arba prašymo taikymo sritį, Jūsų asmeninė informacija bus bendrinama su konkrečiai nurodytomis paskirtosiomis trečiosiomis šalimis. Pavyzdžiui, „Mi“ paskyros naudojimo metu, prisijungimui prie trečiosios šalies tinklalapio ar programos.

3.1.2 Informacijos bendrinimas su mūsų grupe

Siekiant sėkmingai vykdyti verslo veiklas ir teikti visas mūsų produktų ar paslaugų funkcijas Jums, tam tikru metu Jūsų asmeninė informacija gali būti bendrinama su „Xiaomi“ dukterinėmis bendrovėmis.

3.1.3 Bendrinimas su mūsų grupės ekosistemos įmonėmis

„Xiaomi” bendradarbiauja su įmonių grupe, kuri suformuoja „Mi” ekosistemą. „Mi” ekosistemos įmonės yra „Xiaomi” investuoti ir sukurti nepriklausomi subjektai, kurie yra savo sričių specialistai. „Xiaomi” gali atskleisti jūsų asmeninę informaciją „Mi” ekosistemų įmonėms, siekiant teikti ir tobulinti produktus ir paslaugas Jums (aparatinę ir programinę įrangą) iš „Mi” ekosistemos įmonių. Kai kurie iš šių produktų ir paslaugų ir toliau priklausys „Xiaomi” prekės ženklui, kai tuo tarpu kiti naudoja savo prekinį ženklą. „Mi” ekosistemos įmonės tam tikrais atvejais gali bendrinti informaciją su „Xiaomi” apie „Xiaomi” prekės ženklo ir kitų, „Xiaomi” įmonei priklausančių prekinių ženklų, paslaugas ir produktus, siekiant teikti aparatinės ir programinės įrangos paslaugas, gerinti funkcijas ir naudotojų patirtį. „Xiaomi“ imsis reikiamų organizacinių ir techninių priemonių, siekiant užtikrinti Jūsų asmeninės informacijos saugumą apdorojimo metu, įskaitant, tačiau, neapsiribojant, Jūsų asmeninės informacijos šifravimu.

3.1.4 Bendrinimas su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais ir verslo partneriais

Siekiant padėti mums teikti šioje privatumo politikoje aprašytus produktus ir paslaugas Jums, prireikus, galime bendrinti Jūsų asmeninę informaciją su mūsų trečiųjų šalių paslaugų teikėjais ir verslo partneriais.

Tai apima pristatymo paslaugų teikėjus, duomenų centrus, duomenų saugojimo vietas, klientų aptarnavimo teikėjus, reklamos ir rinkodaros paslaugų teikėjus ir kitus verslo partnerius. Šios trečiosios šalys gali apdoroti Jūsų asmeninę informaciją „Xiaomi“ vardu arba vykdant vieną ar daugiau šioje privatumo politikoje nurodytų tikslų. Mes įsipareigojame užtikrinti, kad vienintelė asmeninės informacijos bendrinimo paskirtis, siekiant teikti paslaugas Jums – teisėti teisiniai, būtinieji, konkretūs ir aiškūs tikslai. „Xiaomi“ vykdys išsamius patikrinimus ir sudarys sutartis, kad užtikrintų trečiųjų šalių paslaugų teikėjų taikytinoms teisės nuostatų laikymąsi Jūsų jurisdikcijoje. Gali būti atvejų, kai trečiųjų šalių paslaugų teikėjai turės savo pagalbinius duomenų tvarkytojus.

Siekdami atlikti veiklos rezultatų vertinimą, analizę ir kitas verslo paslaugas, galime bendrinti apibendrintos formos neasmeninio pobūdžio informaciją su trečiosiomis šalimis (pavyzdžiui, mūsų tinklapių reklamuotojais). Turimą informaciją naudojame, kad padėtume reklamuotojams ir kitiems verslo partneriams įvertinti jų reklamų ir paslaugų efektyvumą ir aprėptį, suprasti, kokie žmonės naudojasi jų paslaugomis, ir kokia jų sąveika su šiais tinklalapiais, programomis ar paslaugomis. Taip pat su jais galime bendrinti bendrąsias mūsų paslaugų naudojimo tendencijas, pavyzdžiui, tam tikros asmenų grupės, įsigijusios konkrečius produktus arba sudarančios tam tikrus sandorius, klientų skaičių.

3.1.5 Kita

Laikantis teisinių reikalavimų, teisės procedūrų, teisminių ginčų ir (arba) viešųjų ir vyriausybinių organizacijų prašymų, „Xiaomi“ gali atskleisti Jūsų asmeninę informaciją. Jei atskleidimas yra būtinas dėl nacionalinio saugumo, teisinių reikalavimų ar kitų svarbių viešųjų reikalų, taip pat galime atskleisti informaciją apie Jus.

Siekdami užtikrinti mūsų terminų įvykdymą arba verslo, teisių, turto, produktų ir naudotojų apsaugą, informacija apie Jus gali būti atskleidžiama, jei jos atskleidimas yra pagrįstai būtinas toliau išvardytiems tikslams (sukčiavimo atvejų nustatymui, prevencijai arba sprendimui, neįgaliotam produkto naudojimui, mūsų terminų ar politikos pažeidimui arba kitoms žalingoms ar neteisėtoms veikloms vykdyti). („Xiaomi” gali rinkti, naudoti arba atskleisti Jūsų asmeninę informaciją tik tuo atveju ir tik tokiu mastu, kuris leidžiamas pagal vietinius duomenų apsaugos įstatymus). Tai, be kita ko, gali reikšti asmeninės informacijos teikimą viešosioms arba vyriausybinėms organizacijoms; komunikaciją su trečiųjų šalių partneriais dėl Jūsų paskyros patikimumo, siekiant išvengti sukčiavimo, pažeidimų ar kitokio žalingo elgsesio.

Jūsų asmeninę informaciją taip pat galime bendrinti su:

• mūsų apskaitininkais, auditoriais, advokatais ar panašiais konsultantais, kai prašome jų teikti profesionalius patarimus;

• investuotojais ir kitomis atitinkamomis trečiosiomis šalimis, realaus ar potencialaus pardavimo arba kito „Xiaomi Group“ įmonės sandorio atveju;

• kitomis, šioje privatumo politikoje ar kitaip jums nurodytomis, trečiosiomis šalimis, apimančiomis, specialiojo informacijos atskleidimo atveju jūsų įgaliotas trečiasias šalis.

3.2 Perdavimas

„Xiaomi“ neperduos Jūsų informacijos jokiam kokiam subjektui, išskyrus toliau nurodytus atvejus:

• Gavus Jūsų aiškų sutikimą;

• Jei „Xiaomi“ įsitraukia į įmonių susijungimo ir įsigijimo sandorius arba viso ar dalies turto pardavimą, kuris gali turėti įtakos Jūsų asmeninei informacijai, apie bet kokius nuosavybės, naudojimo ar bet kokios, su kitus su Jūsų asmenine informacija susijusius, turimos asmeninės informacijos pakeitimus mes Jus įspėsime el. paštu ir (arba) pateikdami gerai matomą skelbimą mūsų tinklalapiuose ar kitomis atitinkamomis priemonėmis;

• Atsižvelgiant į šioje privatumo politikoje išdėstytas aplinkybes ar kitais būdais Jums apie tai pranešus.

3.3 Viešas atskleidimas

„Xiaomi“ Jūsų asmeninę informaciją gali viešai skelbti šiomis aplinkybėmis:

• Tokiu atveju, kai turime prenešti apie reklamos, konkursų ir totalizatorių laimėtojus, skelbiame tik ribotą informaciją.

• Tokiu atveju, kai yra gautas aiškus Jūsų sutikimas arba, kai naudodamiesi mūsų paslaugomis, pvz., socialinės žiniasklaidos puslapiais ar viešaisiais forumais, atskleidėte informaciją; ir

• Viešasis atskleidimas yra paremtas teisinėmis arb pagrįstomis priežastimis: įskaitant teisės aktus ir reglamentus, teisines procedūras, bylinėjimasi ar kompetentingų Vyriausybinių žinybų prašymus.

4. Jūsų asmeninės informacijos saugojimas ir apsauga

4.1 „Xiaomi“ saugumo užtikrinimo garantijos

Įsipareigojame užtikrinti Jūsų asmeninės informacijos saugumą. Siekdami apsaugoti informaciją nuo neleistinos prieigos, atskleidimo ar kitų panašių rizikų, ėmėmės reikiamų fizinių, elektroninių ir vadybinių procedūrų, kad apsaugotume informaciją, renkamą Jūsų mobiliajame įrenginyje ir „Xiaomi” tinklalapiuose. Jūsų asmeninės informacijos apsaugą mes užtikrinsime pagal galiojančius įstatymus.

Pavyzdžiui, siekdami užtikrinti didesnes saugumo garantijas, prisijungimo prie „Mi” paskyros metu, rekomenduojama pasirinkti naudoti dviejų veiksmų patvirtinimo procesą. Vykdant Jūsų asmeninės informacijos perdavimą tarp „Xiaomi” įrenginio ir mūsų serverių, mes įsitikiname, kad Jūsų duomenys būtų užkoduoti naudojant transportavimo lygmens saugą (TLS) ir kitus atitinkamus kodavimo algoritmus.

Visa Jūsų asmeninė informacija yra laikoma saugiuose, kontroliuojamų patalpų, serveriuose. Jūsų informaciją klasifikuojame pagal svarbą ir slaptumą ir užtikriname aukščiausią Jūsų asmeninės informacijos saugos lygį. Turime specialią debesų duomenų saugyklos prieigos kontrolę ir reguliariai tikriname informacijos rinkimo, saugojimo ir apdorojimo praktiką, įskaitant fizines saugos priemones, skirtas apsaugoti nuo bet kokios neįgaliotos prieigos ar naudojimo.

Atliekame išsamų verslo partnerių ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjų patikrinimą, kad užtikrintume, jog jie gali apsaugoti Jūsų asmeninę informaciją. Norėdami įsitikinti, kad šios trečiosios šalys laikytųsi atitinkamų saugumo standartų, joms nustatome atitinkamus sutarčių apribojimus, o prireikus, atliekame auditus ir vertinimus. Mūsų darbuotojams ir tiems verslo partneriams, ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, kurie turi prieigą prie Jūsų asmeninės informacijos, taikome sutartines konfidencialumo įsipareigojimo sąlygas.

Atliekame saugumo ir privatumo saugos mokymo kursus ir egzaminus, siekdami didinti mūsų darbuotojų informuotumą apie asmeninės informacijos saugos svarbą. Imsimės visų praktinių ir teisiškai reikalaujamų priemonių, kad užtikrintume Jūsų asmeninės informacijos saugumą. Tačiau, turėtumėte žinoti, kad interneto naudojimas nėra visiškai saugus ir būtent dėl šios priežasties negalime užtikrinti asmeninės informacijos, kurią perduodate, arba, kuri yra internetu perduodami Jums, saugos ir vientisumo.

Asmens duomenų saugumo pažeidimus mes tvarkome pagal tai, kaip to reikalauja taikomi duomenų apsaugos įstatymai, kai to reikalaujama, pranešame apie duomenų saugumo pažeidimus atitinkamoms duomenų apsaugos priežiūros institucijoms ir duomenų subjektams.

Mūsų informacijos apsaugos politika ir procedūros yra sukurtos vadovaujantis tarptautiniais standartais ir reguliariomis trečiųjų šalių audito patikromis, skirtomis saugumo priemonių veiksmingumo patikrai. „Xiaomi“ informacinė sistema įgijo informacijos saugumo valdymo sistemoms (ISMS) skirtą sertifikatą ISO/IEC 27001:2013. „Xiaomi e-commerce“ ir „Xiaomi Home“ IoT platforma įgijo ISO/IEC 27701:2019 sertifikatą asmeninės informacijos valdymo sistemoms (PIMS). „MIUI“ įgijo ISO/IEC 27018:2019 sertifikatą, skirtą viešosios debesų asmeninės informacijos apsaugai.

4.2 Ką galite daryti

Slaptažodžio nutekėjimo iš kitų tinklapių, galinčių pažeisti jūsų „Xiaomi“ paskyros saugumą, atveju, galite nustatyti unikalų „Xiaomi“ slaptažodį ir niekam neatskleisti savo slaptažodžio ar paskyros informacijos (išskyrus tuos atvejus, kai šis asmuo turi tinkamą Jūsų įgaliojimą). Esant galimybei, neatskleiskite gaunamo patvirtinimo kodo jokiam kitam asmeniui (net tiems asmenims, kurie tvirtina, jog yra „Xiaomi“ klientų aptarnavimo specialistai). Prie „Xiaomi” tinklapių prisijungdami kaip „Mi” paskyros naudotojai, ypač per kažkieno kito kompiuterį arba iš viešųjų interneto terminalų, kiekvieno seanso pabaigoje nepamirškite atsijungti.

„Xiaomi” negali prisiimti atsakomybės už saugos pažeidimus, sukeltus dėl trečiųjų šalių prisijungimo prie Jūsų asmeninės informacijos, dėl Jūsų negebėjimo išlaikyti asmeninės informacijos privatumo. Tačiau, nepaisant pirmesnės dalies, Jūs privalote mums nedelsiant pranešti, jei pastebėjote neteisėtą kito interneto naudotojo naudojimosi Jūsų paskyra atvejį ar bet kokį kitą saugumo pažeidimą. Jūsų pagalba mums padeda saugoti Jūsų asmeninės informacijos privatumą.

4.3 Prieiga prie kitų Jūsų įrenginio funkcijų

Mūsų programos gali turėti prieigą prie tam tikrų Jūsų įrenginio funkcijų, pavyzdžiui, el. pašto kontaktų naudojimo, SMS saugyklos, „Wi-Fi“ tinklo būsenos ar kt. Ši informacija naudojama, siekiant įgalinti programų paleidimą Jūsų įrenginyje ir jūsų sąveiką su programomis. Galite bet kuriuo metu atsisakyti įgaliojimų, juos išjungdami įrenginio lygmenyje arba susisiekdami su mumis adresu https://privacy.mi.com/support.

4.4 Saugojimo politika

Turima asmeninė informacija saugoma ne ilgiau, negu reikalinga informacijos rinkimo tikslui, aprašytam šioje privatumo politikoje arba pagal specialią produkto arba paslaugos privatumo politiką, dėl kurio ji buvo surinkta, pasiekti, arba kaip to reikalaujama pagal taikytiną teisę. Išsamus saugojimo laikotarpis nurodomas konkrečios paslaugos, arba su paslauga susijusio produkto, puslapyje. Asmeninė informacija nebebus saugoma ir bus ištrinama arba nuasmeninama, kai bus pasiektas informacijos rinkimo tikslas, patvirtinus Jūsų ištrynimo prašymą, arba, nutraukus atitinkamo produkto arba paslaugos vykdymą. Kai tai yra įmanoma, nurodėme, įprastai kaip ilgai išlaikome nurodytų kategorijų, tipų ar elementų asmens duomenis. Šių saugojimo laikotarpių nustatymo metu, atsižvegėme į šiuos kriterijus:

• asmeninių duomenų slaptumą, kiekį ir pobūdį

• galimą neįgalioto duomenų naudojimo arba atskleidimo riziką

• asmeninių duomenų apdorojimo tikslus ir tai, iki kada konkretūs duomenys yra reikalingi įgyvendinant šiuos tikslus,

• Iki kada šie asmeniniai duomenys išliks tikslūs ir nepasenę

• kuriam laikui asmeniniai duomenys gali būti susiejami su būsimais teisiniais reikalavimais

• bet kokius taikytinus teisinius, apskaitos, ataskaitų teikimo ar reguliavimo reikalavimus, kuriais nurodoma, kiek laiko tam tikri įrašai turi būti saugomi.

Priklausomai nuo jurisdikcijos, išimtis gali būti taikoma asmeninei informacijai, apdorojamai visuomenės interesams, moksliniams arba istoriniams tyrimams ar statistinėms reikmėms. Prireikus, „Xiaomi“ gali toliau saugoti šio tipo informaciją ne ilgesnį laiką, nei įprastas saugojimo laikotarpis, kai tai leidžiama taikomų teisės aktų arba pagal Jūsų prašymą, net jei tolesnis duomenų apdorojimas nesusijęs su pirminiu rinkimo tikslu.

5. Jūsų teisės

Asmeninės informacijos valdymas

5.1 Parametrų valdymas

„Xiaomi” supranta, kad kiekvieno asmens privatumo poreikiai skiriasi. Todėl pateikiame pavyzdžių, kaip „Xiaomi” Jums suteikia galimybę apriboti Jūsų asmeninės informacijos rinkimą, naudojimą, atskleidimą ir apdorojimą ir leidžia valdyti Jūsų privatumo parametrus:

• Įjungiant arba išjungiant naudotojo patirties programos ir vietos prieigos funkcijų jungiklius;

• Prisijungiant ir atsijungiant iš „Mi“ paskyros.

• Įjungiant arba išjungiant „Xiaomi debesies“ sinchronizavimo funkcijas;

• Ištrinant bet kokią informaciją, saugomą „Xiaomi debesyje“ adresu https://i.mi.com.

• Įjungiant arba išjungiant kitų paslaugų ir funkcijų, susijusių su slapta ar asmenine informacija, jungiklius. Daugiau informacijos, susijusios su jūsų įrenginio saugos būsena, taip pat galite rasti „MIUI“ „Saugumo“ programoje.

Jei anksčiau sutikote, kad Jūsų asmeninę informaciją galėtume naudoti pirmiau minėtais tikslais, turite teisę bet kada persigalvoti ir su mumis susisiekti adresu https://privacy.mi.com/support.

5.2 Jūsų teisės į asmeninę informaciją

Priklausomai nuo galiojančių įstatymų ir teisės aktų, galite turėti teisę į bet kokios kitos, mūsų turimos asmeninės informacijos apie Jus prieigą, ištaisymą, pašalinimą (ir tam tikras kitas teises) (toliau – prašymas). Šioms teisėms yra taikomos specialios, pagal taikytiną teisę numatytos, išimtys.

Su asmenine informacija susijusius duomenis galite pasiekti ir atnaujinti Jūsų „Mi” paskyroje adresu https://account.xiaomi.com arba prisijungdami prie savo paskyros savo įrenginyje. Norėdami sužinoti daugiau, su mumis susisiekite adresu https://privacy.mi.com/support.

Taip galėsime veiksmingiausiai apdoroti Jūsų užklausą, jei ji tenkina šias sąlygas:

(1) Jūsų informacijos saugumo užtikrinimo tikslais, užklausa yra teikiama naudojant pirmiau minėtą, išimtinį „Xiaomi“ užklausos teikimo kanalą, ir turėtų būti pateikiama raštu (išskyrus atvejus, kai vietos įstatymų nustatyta tvarka yra aiškiai pripažįstamas žodinis prašymas);

(2) Pateikiate pakankamai informacijos, leidžiančios „Xiaomi“ patikrinti Jūsų tapatybę ir užtikrinti, kad Jūs esate duomenų subjektas arba duomenų subjekto vardu teisiškai įgaliotas asmuo.

Įgiję pakankamą informacijos, kad galėtume patvirtintume Jūsų užklausos apdorojimą, pereisimie prie atsakymo į Jūsų užklausą per laikotarpį, numatytą pagal Jums galiojančius duomenų apsaugos įstatymus.

Išsamiau:

• Turite teisę gauti aiškią, skaidrią ir lengvai suprantamą informaciją apie tai, kaip naudojame Jūsų asmeninę informaciją, ir Jūsų teises. Būtent todėl Jums teikiame šios privatumo politikos informaciją.

• Pagal taikomų teisės aktų reikalavimus, surinktų ir apdorotų Jūsų asmeninių duomenų kopija, gavus Jūsų prašymą, Jums yra pateikiama nemokamai. Bet kokiems kitiems papildomiems reikalingos informacijos prašymams mes galime taikyti pagrįsto dydžio mokestį, paremtą administracinėmis išlaidomis, jei tai leidžiama pagal galiojančius įstatymus.

• Jei bet kokia mūsų saugoma informacija apie Jus yra netiksli arba neišsami, turite teisę į savo asmeninės informacijos pataisymą arba išsamios informacijos pateikimą, grindžiamą naudojimo tikslu.

• Remiantis taikytinos teisės reikalavimais, turite teisę prašyti ištrinti arba pašalinti Jūsų asmeninę informaciją, jei mes neturime svarių priežasčių toliau ją naudoti. Mes apsvarstysime Jūsų trynimo užklausos motyvus ir imsimės pagrįstų priemonių, įskaitant technines priemones. Atkreipkite dėmesį į tai, kad, galime neturėti galimybęs nedelsiant pašalinti informacijos iš atkūrimo sistemos dėl taikomų teisinių ir (arba) technologinių apribojimų. Jeigu taip nutiktų, Jūsų asmeninę informaciją saugiai laikysime ir atskirsime nuo bet kokio tolesnio apdorojimo, kol atsarginės kopijos bus pašalintos arba taps anonimiškomis.

• Turite teisę prieštarauti dėl tam tikrų apdorojimo būdų, įskaitant tiesioginės rinkodaros duomenų apdorojimą (įskaitant atvejus, kai naudojamas profiliavimas) ir tam tikromis aplinkybėmis, kai numatomas teisinis apdorojimo (įskaitant profiliavimą) pagrindas yra mūsų teisėtas interesas.

Taikoma kai kurioms vietos jurisdikcijos teisėms:

• Turite teisę į Jūsų asmeninės informacijos apdorojimo riibojimą. Mes apsvarstysime Jūsų ribojimo užklausos motyvus. Jei prašymo pagrindai yra taikytini BDAR, pagal BDAR taikytinas aplinkybes apdorosime tik Jūsų asmeninę informaciją ir Jus informuosime prieš apdorojimo ribojimo panaikinimą.

• Turite teisę nebūti automatizuotu duomenų tvarkymu grindžiamų sprendimų, apimančių profiliavimą, dėl kurio gali kilti teisinių padarinių, susijusių su Jumis, ar kitaip darančių reikšmingą įtaką Jums, subjektu.

• Turite teisę taikyti savo asmeninę informaciją, susistemintu ir dažnai naudojamu formatu, ir perduoti informaciją kitam duomenų valdytojui (duomenų mobilumas).

Turime teisę atsisakyti apdoroti užklausų arba iš dalies laikytis užklausų nuostatų, kurioms taikomos išimtys, arba, kai yra suteikiama teisė atsisakyti tenkinti nurodytas nuostatas pagal taikytiną teisę, pavyzdžiui, kai prašymas yra akivaizdžiai nepagrįstas arba jo vykdymui būtų reikalingas trečiųjų šalių informacijos atskleidimas. Kai kuriomis aplinkybėmis gali būti taikomi mokesčiai, kai tai leidžiama pagal taikomus teisės aktus. Mums manant, kad tam tikri informacijos tryinimo prašymo aspektai gali sąlygoti mūsų nepajėgumą teisiškai naudoti informaciją ieškinių pranešimų parengimui, ginimui ar vykdymui, ar kitais, pagal taikomą teisę leidžiamais atvejais, prašymas gali būti atmestas.

5.3 Sutikimo atšaukimas

Pateikdami prašymą, galite atšaukti anksčiau konkrečiai paskirčiai suteiktą sutikimą rinkti, naudoti ir (arba) atskleisti mums priklausančią arba mūsų kontroliuojamą Jūsų asmeninę informaciją. Atsižvelgiant į konkrečią jūsų naudojamą paslaugą, įgaliojimų galite atsisakyti su mumis susisiekdami adresu https://privacy.mi.com/support. Mes apdorosime Jūsų užklausą per atitinkamą laikotarpį nuo užklausos pateikimo ir daugiau neberinksime, nenaudosime ir (arba) neatskleisime Jūsų asmeninės informacijos, atsižvelgdami į Jūsų prašymą.

Atkreipkite dėmesį, kad priklausomai nuo sutikimo atšaukimo apimties, galite nebeturėti galimybės toliau naudotis visais „Xiaomi“ teikiamais produktų ir paslaugų privalumais. Jūsų sutikimo ar įgaliojimo atsisakymas nepaveiks sutikimo pagrindu nustatyto apdorojimo galiojimo laikotarpio, iki pat šio atsisakymo įsigaliojimo.

5.4 Paslaugos arba paskyros atšaukimas

Jei norite atšaukti tam tikrą produktą ar paslaugą, galite su mumis susisiekti adresu https://privacy.mi.com/support.

Jei norite atšaukti „Mi“ paskyrą, turite suprasti, kad dėl atšaukimo nebegalėsite naudotis visais „Xiaomi“ produktais ir paslaugomis. Tam tikromis aplinkybėmis, atšaukimas gali būti atidedamas arba sustabdomas. Jei Jūsų sąskaitoje liko nesumokėtų lėšų, pavyzdžiui, neapmokėta „Mi muzikos“ narystės paslauga, įsigyta „Temų parduotuvės“ tema, ar nesumokėta „Mi finansų“ paskola ar kt., negalime iš karto patvirtinti Jūsų prašymo.

Kai prie „Xiaomi“ prisijungiate per trečiosios šalies paskyrą, dėl paskyros atšaukimo turite kreiptis į trečiąją šalį.

6. Visuotinis Jūsų asmeninės informacijos perdavimas

„Xiaomi“ apdoroja ir sukuria asmeninės informacijos kopijas, naudojant pasaulinio masto valdymo ir kontrolės infrastruktūrą. Šiuo metu „Xiaomi” duomenų centrai yra Kinijoje, Jungtinėse Valstijose, Vokietijoje, Rusijoje ir Singapūre. Šioje privatumo politikoje aprašytiems tikslams, Jūsų informacija gali būti perduota šiems duomenų centrams laikantis atitinkamų teisės aktų.

Jūsų asmeninę informaciją taip pat galime perduoti trečiosiųjų šalių paslaugų teikėjams ir verslo partneriams, todėl Jūsų duomenys gali būti perduoti į kitas šalis ar regionus. Šių pasaulinių gamybinių patalpų teritorijų šalse, asmeninės informacijos saugos reikalavimai gali skirtis nuo tų, kurie taikomi jūsų jurisdikcijoje. Pagal skirtingus duomenų apsaugos įstatymus yra numatoma skirtinga rizika. Tačiau tai nekeičia mūsų įsipareigojimo laikytis šios privatumo politikos sąlygų ar užtikrinti Jūsų asmeninių duomenų saugumo.

Bendrai,

• Asmeninė informacija, kurią renkame ir generuojame veikloms žemyninės Kinijos teritorijoje, saugoma Kinijos duomenų centruose, išskyrus, tarpvalstybinio perdavimo atvejus, jei tai leidžiama taikomos teisės normų nustatyta tvarka.

• Asmeninė informacija, kurią renkame ir generuojame veikloms Rusijoje, apdorojama ir saugoma duomenų centruose, esančiuose Rusijoje, išskyrus tarpvalstybinio perdavimo atvejus, jei tai leidžiama Rusijos įstatymų nustatyta tvarka.

• Asmeninė informacija, kurią renkame ir generuojame veikloms Indijoje, saugoma duomenų centruose, esančiuose Indijoje.

Asmeninės informacijos perdavimo mūsų dukterinių įmonių arba trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, Jūsų jurisdikcijai nepriskirtiname regione, atveju, bus laikomasi taikytinų teisės aktų. Užtikriname, kad visi perdavimai atitinka vietinių taikomų duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimus, laikantis vienodos apsaugos garantijos. Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų apsaugos priemones, su mumis susisiekite adresu https://privacy.mi.com/support.

Jei mūsų produktais ir paslaugomis naudojatės Europos ekonominėje erdvėje (EEA), „Xiaomi Technology Netherlands B. V.“ veiks kaip duomenų valdytojas, o „Xiaomi Singapore Pte. Ltd.“ bus atsakingas už duomenų apdorojimą. Kontaktinę informaciją galite rasti skyriuje „Susisiekite su mumis“.

Jei „Xiaomi“ bendrins EEE kilmės asmeninę informaciją su „Xiaomi Group“ subjektu ar trečiųjų šalių paslaugų teikėju už EEE ribų, mes tai atliksime remdamiesi standartinėmis ES sutarčių sąlygomis ar bet kokiomis kitomis garantijomis, nustatytomis BDAR. Norėdami sužinoti daugiau apie konkrečias, mūsų taikomas, apsaugos priemones arba pateikti informacijos kopijos užklausą, su mumis susisiekite adresu https://privacy.mi.com/support.

7. Nepilnamečių apsauga

Stebėjimas, kaip vaikai naudojasi mūsų produktais ir paslaugomis, yra laikomas tėvų atsakomybe. Tačiau, mes savo paslaugų tiesiogiai neteikiame vaikams ir rinkodaros tikslais nenaudojame vaikų asmeninės informacijos.

Jei kuris nors iš tėvų arba globėjas turi pagrindo manyti, kad nepilnametis „Xiaomi” įmonei pateikė asmeninę informaciją, prašome nedelsiant su mumis susisiekti adresu https://privacy.mi.com/support , kad užtikrintume, jog asmeninė informacija būtų pašalinta, o nepilnametis būtų išregistruotas iš bet kokių taikomų „Xiaomi” teikiamų paslaugų.

8. Ar privaloma sutikti su visomis trečiųjų šalių nuostatomis ir sąlygomis?

Mūsų privatumo politika netaikoma trečiųjų šalių produktams ar paslaugoms. Priklausomai nuo jūsų naudojamo „Xiaomi“ produkto ar paslaugos, gali būti įtraukiami trečiųjų šalių produktai, paslaugos, siejamos su balso palaikymu, fotoaparato apdorojimu, vaizdo įrašų atkūrimu, sisteminiu valymu, su saugumu susijusiomis paslaugomis, žaidimais, statistika, socialinės žiniasklaidos sąveika, mokėjimo apdorojimu, žemėlapiais, navigacija, bendrinimu, priverstiniu teikimu, informacijos filtravimu, įvesties būdais ar kt. Kai kurie iš šių produktų arba paslaugų bus pateikiami trečiųjų šalių tinklalapių nuorodų forma, kiti – pasiekiami per SDK, API ar kt. Jūsų informacija gali taip pat būti renkama šių produktų ar paslaugų naudojimo metu. Dėl šios priežasties primygtinai Jums rekomenduojame skirti laiko trečiųjų šalių privatumo politikos peržiūrai, kaip kad perskaitėte mūsų. Mes nesame atsakingi ir negalime kontroliuoti to, kaip trečiosios šalys naudoja iš jūsų surinktą asmeninę informaciją. Mūsų privatumo politika netaikoma kitiems tinklapiams, siejamiems su mūsų paslaugomis.

Toliau pateikiami pavyzdžiai, kai gali būti taikomos trečiųjų šalių sąlygos ir privatumo strategijos, kai naudojate pirmiau pateiktus produktus:

Naudojant trečiosios šalies išregistravimo paslaugas, skirtas užsakymo užbaigimui ir apmokėjimui, Jūsų atsiskaitymo metu pateikiama asmeninė informacija yra tvarkoma pagal trečiosios šalies privatumo politiką.

Naudojant saugumo nuskaitymo funkcija „MIUI“ „Saugumo“ programoje, priklausomai nuo paslaugos pasirinkimo, bus taikoma viena iš toliau nurodytų nuostatų:

• „Avast“ privatumo ir informacijos saugos politika: https://www.avast.com/privacy-policy

• „Antiy Mobile Security AVL SDK“ privatumo politika: https://www.avlsec.com/en/privacy-policy

• „Tencent“ paslaugos teikimo sąlygos: https://privacy.qq.com/

Naudojant „Valymas” funkciją „MIUI“ programoje „Saugumas“ taikoma „Tencent“ privatumo politika: https://privacy.qq.com/

Naudojant reklamos paslaugas keliose konkrečiose „MIUI“ programose, priklausomai nuo paslaugos pasirinkimo, bus taikoma viena iš toliau nurodytų nuostatų:

• „Google“ privatumo politika: https://www.google.com/policies/privacy

• „Facebook“ privatumo politika: https://www.facebook.com/about/privacy/update?ref=old_policy

Naudojant „Google” įvesties būdą, taikomos „Google” privatumo politikos sąlygos: https://policies.google.com/privacy

Atlikdami statistikos, programų strigties analizę ir teikdami debesų valdymo priemones, naudojame „Firebase“ skirtą „Google Analytics“ arba „Google Inc.“ teikiamą „Firebase Analytic“. Apie „Google Firebase“ privatumo politiką daugiau sužinoti galite: https://policies.google.com/privacy ir https://www.google.com/policies/privacy/partners/.

Siekiant teikti skelbimus bet kurioje „MIUI“ sisteminėje programoje, trečiųjų šalių reklamos partneriai gali rinkti jūsų interneto veiklų (pvz., skelbimų spustelėjimų ir turinio peržiūrų ar kitą tinklapių ar programų) peržiūros metu sugeneruotus duomenis.

• „Google“ privatumo politika: https://www.google.com/policies/privacy

• „Facebook“ privatumo politika: https://www.facebook.com/about/privacy/update?ref=old_policy

• „Unity“ privatumo politika: https://unity3d.com/legal/privacy-policy

• „Vungle“ privatumo politika: https://vungle.com/privacy

• „IronSource“ privatumo politika: https://developers.ironsrc.com/ironsource-mobile/air/ironsource-mobile-privacy-policy/

• „ Applovin“ privatumo politika: https://www.applovin.com/privacy

• „Chartboost“ privatumo politika: https://answers.chartboost.com/en-us/articles/200780269

• „Mopub“ privatumo politika: https://www.mopub.com/legal/privacy

• „Mytarget“ privatumo politika: https://legal.my.com/us/mytarget

• „Yandex“ privatumo politika: https://yandex.com/legal/privacy

• „Tapjoy“ privatumo politika: https://www.tapjoy.com/legal/advertisers/privacy-policy

• „AdColony“ privatumo politika: https://www.adcolony.com/privacy-policy

Laikantis mūsų reklamos partnerių nurodymų, skirtų reklamos partnerių ataskaitų (apimančių Jūsų sąveikos su mūsų reklamomis metriką (jei yra)) generavimui, Jūsų informacija gali būti renkama ir bendrinama su priskirtosiomis trečiųjų šalių įmonėmis. Priklausomai nuo to, kurią „MIUI“ sisteminę programą naudojate, priskirtosios trečiųjų šalių įmonės gali apimti:

• „Adjust“ privatumo politika: https://www.adjust.com/terms/privacy-policy

• „Appsflyer“ privatumo politika: https://www.appsflyer.com/privacy-policy/?utm_source=google

• „Affise“ privatumo politika: https://affise.com/privacy-policy

• „Miaozhen“ privatumo politika: https://www.miaozhen.com/en/privacy

• „Nielsen“ privatumo politika: https://www.nielsen.com/cn/en/legal/privacy-policy

9. Šios privatumo politikos naujinimo būdai

Reguliariai peržiūrime privatumo politiką ir ją atnaujiname atsižvelgdami į verslo, technologijų ir taikomosios teisės pokyčius ir gerąją praktiką. Atlikdami esminius šios privatumo politikos pakeitimus, Jus apie tai įspėsime naudodami įregistruotą Jūsų kontaktinę informaciją, pvz., el. paštą (siunčiama Jūsų paskyroje nurodytu el. pašto adresu), mobilųjį įrenginį arba apie pokyčius paskelbsime „Xiaomi” tinklapiuose, kad žinotumėte, kokią informaciją renkame ir kaip ją naudojame. Šie privatumo politikos pokyčiai įsigalios pranešime arba tinklapyje paskelbtą dieną. Raginame reguliariai tikrinti šiame puslapyje pateikiamą naujausią informaciją apie mūsų privatumo taisykles. Tolesnis produktų ir paslaugų naudojimas tinklapiuose, mobiliuosiuose telefonuose ir (arba) kituose įrenginiuose bus laikomas sutikimu su atnaujintomis privatumo politikos sąlygomis. Prieš renkant papildomą asmeninę informaciją, prieš asmeninę informaciją naudojant arba atskleidžiant naujoms reikmėms, į Jus bus kreipiamasi su nauju leidimo išdavimo prašymu, kai to reikalaujama pagal taikomąją teisę.

10. Susisiekite su mumis

Jei turite pastabų ar klausimų dėl šios privatumo politikos, arba klausimų, susijusių su „Xiaomi” rinkimo procesu, naudojimu arba jūsų asmeninės informacijos skleidimu, susisiekite su mumis adresu https://privacy.mi.com/support arba žemiau nurodytu adresu. Gavę su privatumo ar asmenine informacija susijusias užklausas apie asmeninės informacijos prieigą arba atsisiuntimą, Jūsų problemoms spręsti pasitelksime profesionalią komandą. Jei Jūsų klausimas susijęs su svarbia problema, galime paprašyti pateikti daugiau informacijos.

Jei nesate patenkinti gautu atsakymu dėl Jūsų asmeninės informacijos, galite pateikti skundą atitinkamai Jūsų jurisdikcijai priklausančiai duomenų apsaugos reguliavimo institucijai. Jei pasitarsite su mumis, pateiksime informacijos apie atitinkamus skundų kanalus, kurie Jums gali būti naudingi atsižvelgiant į jūsų faktinę padėtį.

Xiaomi Communications Co., Ltd. #019, 9th Floor, Building 6, 33 Xi'erqi Middle Road, Haidian District, Beijing, China 100085

Xiaomi Singapore Pte. Ltd. 20 Cross Street, China Court #02-12 Singapore 048422

Naudotojams Indijoje:

Xiaomi Technology India Private Limited Building Orchid, Block E, Embassy Tech Village, Outer Ring Road, Devarabisanahalli, Bengaluru, Karnataka - 560103, India

Kaip nurodoma toliau, bet kokių slaptų asmens duomenų arba informacijos neatitikimų ar nusiskundimų atveju, turi būti informuojami paskirtieji skundų pareigūnai:

Vardas: Vishwanath C

Telefonas: 080 6885 6286. Pr-Št : nuo 9:00 iki 18:00 val.

El. paštas: grievance.officer@xiaomi.com

Europos Ekonominės Erdvės (EEE) naudotojams:

Xiaomi Technology Netherlands B.V. Prinses Beatrixlaan 582, The Hague 2595BM Netherlands

Dėkojame, kad skyrėte laiko susipažinti su mūsų privatumo politika!

Naujienos Jums

Buvo įgyvendinta keletas pakeitimų, išvardijamų toliau:

• Atnaujinta tam tikra kontaktinė informacija.

• Atnaujinta tam tikra mūsų ir trečiųjų šalių renkama informacija.

• Aiškiau suformuluoti būdai, kaip yra naudojama asmens neidentifikuojanti informacija.

• Atnaujinti būdai, kaip yra naudojama Jūsų asmeninė informacija, apimanti išsamią informaciją apie tai, kada remiantis teisėtu interesu yra apdorojama, su laikinosiomis paslaugomis susijusi, Jūsų asmeninė informacija.

• Pateikta daugiau informacijos apie duomenų saugojimą.

• Aiškiau apibrėžtos Jūsų teisės į asmeninę informaciją.