Languages

Xiaomi Konfidencialitātes politika

Mūsu Konfidencialitātes politika tika atjaunota 2019. gada 4. septembrī.

Lūdzu, veltiet laiku, lai iepazītos ar mūsu privātuma praksi, un dariet mums zināmu, ja jums ir kādi jautājumi.

Par mums

Xiaomi Singapore Pte. Ltd. Xiaomi Technology Netherlands B.V. un ar to saistītie uzņēmumi Xiaomi grupā (turpmāk tekstā - „Xiaomi”, “mēs”, „mūsu” vai „mums”) nopietni ņem vērā jūsu konfidencialitāti. Šī Konfidencialitātes politika ir izstrādāta, ņemot vērā ievākšanas un izmantošanas praksi, vienlaikus nodrošinot jūsu kontroli pār savu personisko informāciju, kas tiek sniegta Xiaomi.

Par šo Konfidencialitātes politiku

Izņemot konkrētus Xiaomi produktus vai pakalpojumus, kas nodrošina neatkarīgu Konfidencialitātes politiku, šī Konfidencialitātes politika attiecas uz visām Xiaomi ierīcēm, tīmekļa vietnēm vai lietojumprogrammām, kas atsaucas uz šo Konfidencialitātes politiku. Šī Konfidencialitātes politika izskaidro, kā Xiaomi apkopo, izmanto, atklāj, apstrādā un aizsargā jebkuru personisko informāciju, kuru jūs sniedzat vai kuru mēs no jums ievācam, kad izmantojat mūsu produktus un pakalpojumus, kas atrodas tīmekļa vietnēs (https://www.mi.com, https://en.miui.com, https://account.xiaomi.com) un mūsu lietotnēs, ko piedāvājam mūsu mobilajās ierīcēs. Ja Xiaomi produkts nodrošina atsevišķu konfidencialitātes politiku, atsevišķa konfidencialitātes politika saņems prioritātes pielietojumu, bet nesegtā daļa ir pakļauta šīs Konfidencialitātes politikas noteikumiem. Turklāt, kā konkrēti produkti un pakalpojumi vāc un apstrādā jūsu personisko informāciju, var mainīties arī atkarībā no modeļa, pakalpojuma versijas vai reģiona. Lai iegūtu sīkāku informāciju, iesakām skatīt atsevišķu konfidencialitātes politiku.

Saskaņā ar šo Konfidencialitātes politiku „personiskā informācija” ir informācija, kuru var izmantot, lai tieši vai netieši identificētu personu, vai nu no šīs informācijas atsevišķi vai kopā ar citu informāciju, kurai Xiaomi var piekļūt attiecībā uz šo personu, izņemot gadījumus, kuros citādi konkrēti norādīts jūsu reģiona piemērojamajos likumos. Mēs izmantosim jūsu personisko informāciju strikti saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.

Kā varam jums palīdzēt

Galu galā tas, ko mēs vēlamies, nāk par labu visiem mūsu lietotājiem. Ja jums rodas šaubas par mūsu datu apstrādes praksi, kas apkopota šajā Konfidencialitātes politikā, lūdzu, sazinieties ar privacy@xiaomi.com, lai risinātu savas specifiskās problēmas. Mēs labprāt jums palīdzēsim. Ja jums ir kāda neatrisināta konfidencialitātes vai datu lietošanas problēma, ko mēs neesam apmierinoši risinājuši, lūdzu, sazinieties ar mūsu ASV trešo pušu strīdu izšķiršanas nodrošinātāju (bez maksas) vietnē https://feedback-form.truste.com/watchdog/request.

TRUSTe

1 Kādu informāciju mēs apkopojam un kā to izmantot?

1.1 Kādu informāciju mēs apkopojam

Lai nodrošinātu jums pakalpojumus, mēs lūgsim sniegt personisko informāciju, kas nepieciešama, lai sniegtu šos pakalpojumus. Mēs apkoposim tikai informāciju, kas nepieciešama tās specifiskajiem, konkrētiem, skaidriem un likumīgajiem mērķiem, un turpmāk tā netiks apstrādāta tādā veidā, kas neatbilst šiem mērķiem. Jums ir tiesības izvēlēties, vai sniegt pieprasīto informāciju, bet vairumā gadījumu, ja nesniedzat savu personisko informāciju, mēs, iespējams, nespēsim jūs nodrošināt ar mūsu produktiem vai pakalpojumiem, vai atbildēt uz jūsu jautājumiem.

Atkarībā no izvēlētā pakalpojuma mēs varam apkopot šādus informācijas veidus:

1.1.1 Informācija, kuru sniedzat mums:

Mēs varam ievākt jebkādu jūsu sniegto personisko informāciju, kas nepieciešama jūsu izvēlētajam pakalpojumam. Piemēram, jums jānorāda savs vārds, mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese, piegādes adrese, informācija par pasūtījumu, piemēram, norēķinu informācija, bankas konta numurs, konta īpašnieka vārds, kredītkartes numurs un cita informācija, lai izmantotu mazumtirdzniecības pakalpojumus. Mi.com vietnē; Materiālus vai datus var sinhronizēt, izmantojot pakalpojumu Xiaomi Mākonis; Ja plānojat reģistrēt kontu, jums jāsniedz informācija par dzimumu, ar drošību saistīta informācija un cita informācija. Ja plānojat izmantot MIUI forumu vai citu Xiaomi platformu, jums jānorāda pašreizējais darbs, informācija par izglītību un visa cita informācija, kas saistīta ar jūsu sociālajām aktivitātēm.

1.1.2 Informācija, kuru mēs apkopojam, izmantojot pakalpojumus

• Ar ierīci vai SIM saistīta informācija. Piemēram, IMEI numurs, GAID numurs, IMSI numurs, MAC adrese, Sērijas numurs, MIUI versija un tips, ROM versija, Android versija, Android ID, Kosmosa ID, SIM kartes operators un tā atrašanās vieta, informācija par ekrānu, ierīces tastatūras informācija, ierīces ražotāja dati un modeļa nosaukums, ierīces aktivizēšanas laiks, tīkla operators, savienojuma veids, pamata aparatūras informācija un lietošanas informācija (piemēram, CPU, krātuve, akumulatora izmantošana, ekrāna izšķirtspēja un ierīces temperatūra, kameras objektīva modelis).

• Specifiska informācija, kuru jums var piešķirt trešo pušu pakalpojumu sniedzēji un biznesa partneri: Mēs varam apkopot un izmantot informāciju, piemēram, jūsu reklāmas ID, ko piešķīruši trešo pušu pakalpojumu sniedzēji un biznesa partneri.

• Informācija, kas saistīta ar jūsu lietojumprogrammas lietošanu, ieskaitot lietojumprogrammas pamatinformāciju, piemēram, lietojumprogrammu sarakstu, lietojumprogrammas ID informāciju, SDK versiju, sistēmas atjaunināšanas iestatījumus, lietojumprogrammas iestatījumus (reģionu, valodu, laika joslu, fontu) un lietojumprogrammas statusa ierakstu (piemēram, lejupielāde, instalēšana, atjaunināšana, dzēšana).

• Informācija, kas iegūta, lietojot pakalpojumu, piemēram, jūsu žetoni, vērtējumi, pierakstīšanās informācija un pārlūkošanas ieraksti MIUI Forum pakalpojumā ; jūsu ziņojumi MIUI forumā (tikai redzams nosūtītāja un saņēmēja pusēm); Push saturs, kas radīts, lietojot Mi push pakalpojumus; jūsu rīcības veids, (piemēram, klikšķināšana, pārlūkošana, u .c.) attiecībā uz reklāmas pakalpojumiem.

• Atrašanās vietas informācija (tikai konkrētiem pakalpojumiem/funkcijām): dažāda veida informācija par precīzu vai aptuvenu atrašanās vietu, ja izmantojat ar atrašanās vietu saistītus pakalpojumus (navigācijas programmatūra, laika programmatūru un programmatūru ar ierīces atrašanās vietas noteikšanas funkcionalitāti). Piemēram, reģions, valsts kods, pilsētas kods, mobilā tīkla kods, mobilā valsts kods, šūnu identitāte, garuma un platuma informācija, laika joslu iestatījumi, valodas iestatījumi. Jebkurā laikā varat izslēgt katras programmas atrašanās vietas informāciju tālruņa iestatījumos (Iestatījumi - Atļaujas).

• Žurnāla informācija: informācija par noteiktu funkciju, lietotņu un tīmekļa vietņu izmantošanu. Piemēram, sīkfaili un citas anonīmu identifikatoru tehnoloģijas, IP adreses, tīkla pieprasījuma informācija, pagaidu ziņojumu vēsture, standarta sistēmas žurnāli, avārijas informācija, žurnāla informācija, kas ģenerēta, izmantojot pakalpojumus (piemēram, reģistrācijas laiks, piekļuves laiks, darbības laiks utt.).

• Cita informācija: vides raksturlielumu vērtība (ECV) (t.i., vērtība, kas iegūta no Mi Konta ID, tālruņa ierīces ID, pievienotā Wi-Fi ID un atrašanās vietas informācijas).

1.1.3 Trešo pušu avotu informācija

Ja to atļauj likums, mēs apkoposim informāciju par jums no trešo pušu avotiem. Piemēram,

• attiecībā uz noteiktiem pakalpojumiem, kas var ietvert konta un finanšu darījumus, ar jūsu atļauju mēs varam apstiprināt jūsu sniegto informāciju (piemēram, tālruņa numuru), izmantojot likumīgus trešo pušu avotus drošības un krāpniecības novēršanas nolūkos;

• mēs varam saņemt izraudzītus identifikācijas simbolus (piemēram, IMEI no reklāmdevēja), lai sniegtu jums reklāmas pakalpojumus;

• mēs varam arī iegūt noteiktu informāciju, piemēram, konta ID un segvārdus no trešo pušu sociālo tīklu pakalpojumiem (piemēram, ja izmantojat sociālo tīklu kontu, lai pierakstītos Xiaomi pakalpojumam);

• informācija par jums, ko mums snieguši citi (piemēram, piegādes adrese, kuru citi lietotāji mums var sniegt, pērkot produktus jums, izmantojot mi.com pakalpojumus).

1.1.4. Neidentificējama informācija

Mēs varam arī ievākt cita veida informāciju, kas nav tieši vai netieši saistīta ar indivīdu un kuru nevar definēt kā personisko informāciju saskaņā ar piemērojamajiem vietējiem likumiem. Šāda informācija var ietvert statistikas datus, kas iegūti, lietojot konkrētu pakalpojumu (piemēram, neatpazīstama ar ierīci saistīta informācija, ikdienas lietošanas notikumi, lapu piekļuves notikumi, lapu piekļuves laika notikumu smilšu sesijas notikumi); tīkla uzraudzības dati (piemēram, pieprasījuma laiks, pieprasījuma vai kļūdu pieprasījums utt.); lietojumprogrammas avārijas notikumi. Šādas ievākšanas mērķis ir uzlabot mūsu piegādātos pakalpojumus. Savāktās informācijas veids un apjoms ir atkarīgs no tā, kā jūs izmantojat mūsu produktus un/vai pakalpojumus.

Mēs apkopojam informāciju, piemēram, unikālus ierīces identifikatorus, ierīču modeļus, sistēmas versijas numurus un informāciju par jūsu darbībām mūsu tīmekļa vietnēs vai mobilajās lietotnēs. Mēs apkopojam šādu informāciju, lai sniegtu jums vairāk noderīgas informācijas, uzzinātu, kuras no mūsu tīmekļa vietnēm, produktiem un pakalpojumiem jūs visvairāk interesē. Šādi apkopoti dati nav personiskā informācija, jo tos nevar izmantot, lai jūs identificētu. Tomēr, ja mēs apvienojam ne-personisko informāciju ar personisko informāciju, šāda informācija tiek uzskatīta par personisko informāciju.

1.2 Kā mēs izmantojam ievākto personisko informāciju

Personiskās informācijas vākšanas mērķis ir sniegt jums produktus un/vai pakalpojumus un nodrošināt, lai mēs ievērotu piemērojamos likumus, noteikumus un citas normatīvās prasības. Tas iekļauj:

• Mūsu produktu un/vai pakalpojumu nodrošināšana, apstrāde, uzturēšana, uzlabošana un pilnveidošana, piemēram, piegāde, aktivizēšana, verifikācija, pēcpārdošana, klientu atbalsts un reklāma.

• Drošības garantiju ieviešana un uzturēšana, lai novērstu zaudējumus un krāpniecību, piemēram, palīdzot identificēt lietotājus, pārbaudīt lietotāja identitāti. Mēs izmantojam jūsu informāciju krāpniecības apkarošanas nolūkos tikai tad, ja tiek pildīti divi nosacījumi: tas ir nepieciešams, un novērtēšanai izmantotie dati atbilst Xiaomi likumīgajām interesēm, lai aizsargātu lietotājus un pakalpojumus.

• Jūsu aprīkojuma, pakalpojumu, jautājumu vai pieprasījumu apstrāde, piemēram, atbildot uz klientu jautājumiem, nosūtot sistēmas un lietojumprogrammu paziņojumus, pārvaldot savas darbības, piemēram, loterijas.

• Atbilstošu reklāmas pasākumu veikšana, piemēram, mārketinga un reklāmas materiālu un atjauninājumu nodrošināšana. Ja vairs nevēlaties saņemt zināma veida reklāmas materiālus, jūs varat atteikties no ziņojumā norādītās metodes (piemēram, atsaukšanas saite ziņojuma apakšā), ja vien piemērojamie tiesību akti nenosaka citādi. Lūdzu, skatiet arī zemāk “Jūsu tiesības”.

• Personalizētu pakalpojumu un satura nodrošināšana. Mēs varam ieteikt personalizētus produktus, pakalpojumus un aktivitātes, tostarp reklāmu, pamatojoties uz informāciju, ko jūs ģenerējat, izmantojot mūsu produktus un pakalpojumus, piemēram, pirkumu vēsturi, tīmekļa pārlūkošanas vēsturi un ģeogrāfisko atrašanās vietu. Jums ir tiesības atteikties no personalizētu reklāmu saņemšanas un iebilst pret profilēšanu, tostarp to, kas veikta tiešā mārketinga nolūkā. Lai to izdarītu, jebkurā laikā varat ieslēgt vai izslēgt tālruņa iestatījumus (Iestatījumi - Papildus iestatījumi - Konfidencialitāte - Reklāmas pakalpojumi) vai sazināties ar mums vietnē privacy@xiaomi.com. Lūdzu, skatiet arī zemāk “Jūsu tiesības”.

• Ļaujot jums publicēt komentārus publiskos forumos.

• Iekšējie mērķi, piemēram, datu analīze, izpēte un statistikas informācijas izstrāde saistībā ar mūsu produktu vai pakalpojumu izmantošanu, lai labāk uzlabotu mūsu produktus vai pakalpojumus. Piemēram, mašīnu apguves vai modelēšanas algoritmu apmācība tiek veikta pēc identifikācijas apstrādes.

• Ierīces veiktspējas optimizēšana, piemēram, atmiņas lietojuma analīze vai lietojumprogrammas CPU izmantošana.

• Ar jums saistītās informācijas uzglabāšana un uzturēšana mūsu biznesa darbībām (piemēram, uzņēmējdarbības statistika) vai, lai pildītu mūsu juridiskās saistības.

• Vietējie pakalpojumi, kam nav nepieciešama komunikācija ar mūsu serveriem, piemēram, izmantojot "Piezīmes" pakalpojumu savā ierīcē, nodrošināšana.

• Citi mērķi ar jūsu piekrišanu.

Tālāk ir sniegti sīkāki piemēri, kā mēs izmantojam jūsu informāciju (kas var ietvert personisko informāciju):

• Jūsu iegādāto Xiaomi produktu vai pakalpojumu aktivizēšana un reģistrēšana.

• Jūsu Mi konta izveide un uzturēšana. Personiskā informācija, kas savākta, izveidojot Mi Kontu mūsu tīmekļa vietnēs vai, izmantojot mūsu mobilās ierīces, tiek izmantota, lai izveidotu personas Mi Konta un profila lapu.

• Pirkuma pasūtījuma apstrāde. Informācija, kas saistīta ar e-komercijas pasūtījumiem, tiek izmantota, lai apstrādātu pirkuma pasūtījumu un ar to saistītos pēcpārdošanas pakalpojumus, tostarp klientu atbalstu un atkārtotu piegādi. Turklāt pasūtījuma numurs tiks izmantots, lai pasūtījumu savstarpēji pārbaudītu ar piegādes partneri, kā arī, lai reģistrētu sūtījuma piegādi. Piegādes nolūkos tiks izmantota saņēmēja informācija, tostarp vārds, adrese, tālruņa numurs un pasta indekss. Jūsu e-pasta adrese tiek izmantota, lai nosūtītu informāciju par sūtījumu izsekošanu. Iegādātu priekšmetu saraksts tiek izmantots rēķina izdrukāšanai un ļauj klientam pārliecināties, kādi izstrādājumi ir sūtījumā.

• Dalība MIUI forumā. Personisko informāciju, kas saistīta ar MIUI forumu vai citām Xiaomi interneta platformām, var izmantot profila lapu attēlošanai, mijiedarbībai ar citiem lietotājiem un dalībai forumā.

• Xiaomi Mākonis un citu MIUI pakalpojumu nodrošināšana. Šāda informācija: (ar ierīci vai SIM karti saistītā informācija, tostarp GAID numurs, IMEI numurs, IMSI numurs, tālruņa numurs, ierīces ID, ierīces operētājsistēma, MAC adrese, ierīces tips, sistēmas un veiktspējas informācija un atrašanās vietas informācija, tostarp mobilā valsts kods, mobilā tīkla kods, atrašanās vietas kods un šūnu identitāte), tiek izmantota, lai aktivizētu MIUI pakalpojumus, piem., Xiaomi Mākonis, zvanu vēstures sinhronizācija, SMS sinhronizācija, Atrast ierīci lietotāja autentifikācijas un pakalpojumu aktivizēšanas nolūkos.

• Aktivizācijas kļūmju diagnosticēšana. Ar atrašanās vietu saistīto informāciju izmanto, lai piekļūtu SIM kartes aktivizēšanas kļūmei (piemēram, īsziņu pakalpojuma (SMS) vārtejām un tīkla kļūmēm), lai identificētu pakalpojuma tīkla operatoru un informētu tīkla operatoru par šo kļūmi.

• Citu MIUI pakalpojumu nodrošināšana. MIUI pakalpojumu apkopotā informācija tiek izmantota, lai veiktu šī pakalpojuma funkcijas, vienlaikus nodrošinot pakalpojumu optimizāciju, piem. ar MIUI saistītu darbību lejupielāde, atjaunināšana, reģistrēšana, izpilde vai optimizēšana. Piemēram, Motīvu veikala apkopotā personiskā informācija var sniegt personalizētus tematisko ieteikumu pakalpojumus, pamatojoties uz lejupielādes un pārlūkošanas vēsturi.

• Ierīces atrašana. Ja tālrunis ir pazaudēts vai nozagts, Xiaomi meklēšanas ierīces funkcija var palīdzēt jums atrast un aizsargāt tālruni. Varat atrast tālruni kartē, izmantojot tālruņa atrašanās vietas informāciju, dzēst tālruņa informāciju vai bloķēt tālruni. Kad jūs aktīvi meklējat tālruni, atrašanās vietas informācija tiek uzņemta no jūsu mobilās ierīces; dažos gadījumos šī informācija tiek iegūta no mobilo telefonu torņiem vai Wi-Fi pieejas punktiem. Šo funkciju jebkurā laikā var ieslēgt vai izslēgt tālruņa iestatījumos (Iestatījumi - Mi Konts - Xiaomi Mākonis – Atrast ierīci).

• Atrašanās vietas informācijas ierakstīšana fotoattēlos. Fotografējot varat ierakstīt atrašanās vietas informāciju. Šī informācija tiks parādīta fotoattēlu mapē, un atrašanās vietas dati tiks saglabāti fotoattēlu rekvizītos. Ja fotoattēla uzņemšanas laikā nevēlaties ierakstīt atrašanās vietu, jebkurā laikā varat to izslēgt ierīces kameras iestatījumos.

• Ziņojumapmaiņas funkciju nodrošināšana (piem., Mi Talk, Mi Ziņa). Ja lejupielādējat un lietojat Mi Talk, Mi Talk ievākto informāciju var izmantot šī pakalpojuma aktivizēšanai un lietotāja un ziņojuma saņēmēja identificēšanai. Turklāt grupas čata vēsture tiek saglabāta, lai atkārtoti ielādētučata vēsturi pēc tam, kad lietotājs ir atkārtoti instalējis lietotnes, vai sinhronizēšanai starp ierīcēm. Informāciju (sūtītāja un saņēmēja tālruņu numurus un Mi Ziņu ID) var izmantot Mi Ziņai, lai aktivizētu pakalpojumus un ļautu tiem darboties, ieskaitot ziņojumu maršrutēšanu.

• Vietējo pakalpojumu nodrošināšana. Izmantojot MIUI pakalpojumus, atrašanās vietas informāciju varam izmantot arī mēs vai trešo pušu pakalpojumu sniedzēji un biznesa partneri (sīkāku informāciju skatiet zemāk sadaļā “Kā mēs kopīgojam, nododam un publiskojam jūsu personisko informāciju”), lai sniegtu jums pareizu informāciju pakalpojuma versiju un precīzu informāciju par šo vietu, lai iegūtu vislabāko iespējamo lietotāja pieredzi, piem., laika ziņas, atrašanās vietas piekļuve (kā Android platformas daļa). Jūs jebkurā laikā varat izslēgt atrašanās vietas pakalpojumus iestatījumu sadaļā vai izslēgt lietotnes atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumu izmantošanu.

• Lietotāju pieredzes uzlabošana. Dažas izvēles iespējas, piemēram, lietotāja pieredzes programma ļauj Xiaomi analizēt datus par to, kā lietotāji izmanto mobilo tālruni un MIUI pakalpojumus, lai uzlabotu lietotāju pieredzi, piemēram, nosūtot avārijas ziņojumus.

• Drošības centra iespējas izmanotšana. Savākto informāciju var izmantot drošības un sistēmas uzturēšanas funkcijām drošības lietotnē, piemēram, Drošības skenēšana, Akumulatora taupīšana, Bloķēto saraksts, Tīrītājs utt. Dažas no šīm funkcijām vada trešo pušu pakalpojumu sniedzēji un/vai biznesa partneri (sīkāku informāciju skatiet zemāk sadaļā “Kā mēs kopīgojam, nododam un publiskojam jūsu personisko informāciju”). Informācija (kas nav personiskā informācija, piemēram, vīrusu definīciju saraksti) tiek izmantota drošības skenēšanas funkcijām.

• Push pakalpojumu nodrošināšana. Mi Konta ID un GAID/IMEI numuri tiek izmantoti arī, lai sniegtu Xiaomi push pakalpojumu, lai novērtētu reklāmas veiktspēju un nosūtītu MIUI paziņojumus par programmatūras atjauninājumiem vai jauniem produktu paziņojumiem, tostarp informāciju par pārdošanu un akcijām. Turklāt uzticamu trešo personu klātbūtnē (kuras arī apkopos jūsu personisko informāciju - sīkāku informāciju skatīt zemāk: "Kā mēs kopīgojam, sūtām un publiski atklājam jūsu personisko informāciju''), arī Xiaomi uznirstošais ziņojumapmaiņas pakalpojums var izmērīt reklāmas aktivitātes vai sūtīt ziņojumus, izmantojot jūsu Mi Konta ID un MIUI IMEI numurus. Mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju, lai nosūtītu jums push ziņojumus (vai nu pa e-pastu, vai izmantojot citus pakalpojumus), kas piedāvā vai reklamē mūsu produktus un pakalpojumus un/vai atsevišķu trešo personu produktus un pakalpojumus. Jūs jebkurā laikā varat atteikties no mūsu un trešo pušu mārketinga paziņojumiem, modificējot atlasi ierīces iestatījumos vai pārvaldot atlases, izmantojot trešo pušu sīkrīkus vai tīmekļa lapas, izmantojot Xiaomi ziņojumapmaiņas pakalpojumu. Lūdzu, skatiet arī zemāk “Jūsu tiesības”.

• Lietotāja identitātes pārbaude. Xiaomi izmanto ECV vērtību, lai pārbaudītu lietotāja identitāti un izvairītos no nesankcionētas pieteikšanās.

• Lietotāju atsauksmju apkopošana. Atsauksmes, kuras izvēlaties sniegt, noder, palīdzot Xiaomi uzlabot mūsu pakalpojumus. Lai sekotu atsauksmju informācijai, ko esat izvēlējies sniegt, Xiaomi var ar jums sazināties, izmantojot jūsu sniegto personisko informāciju, un glabāt uzskaiti par šo atbilstību problēmu risināšanai un pakalpojumu uzlabošanai.

• Paziņojumu sūtīšana. Laiku palaikam mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju, lai nosūtītu svarīgus paziņojumus, piemēram, paziņojumus par pirkumiem un izmaiņām mūsu noteikumos, nosacījumos un politikās. Tā kā šāda informācija ir ļoti svarīga jūsu mijiedarbībai ar Xiaomi, nav ieteicams atteikties saņemt šādu informāciju.

• Reklāmas pasākumu veikšana. Ja jūs iesaistīsieties turnīrā, konkursā vai līdzīgā akcijā, izmantojot Xiaomi sociālo mediju platformas, mēs varam izmantot jūsu sniegto personisko informāciju, lai nosūtītu jums šīs atlīdzības.

• Ierīces analīzes veikšana, lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Xiaomi veiks aparatūras un programmatūras analīzi, lai vēl vairāk uzlabotu ierīces pieredzi.

Mēs varam apvienot šo informāciju ar citu informāciju (ieskaitot informāciju dažādos pakalpojumos vai ierīcēs, piemēram, datoros, mobilajos tālruņos, viedajos TV un citās saistītajās ierīcēs), lai nodrošinātu un uzlabotu mūsu produktus, pakalpojumus, saturu un reklāmu. Piemēram, mēs varam izmantot jūsu Mi Konta informāciju visos izmantotajos pakalpojumos, kuriem nepieciešama Mi Konta lietošana. Turklāt, lai uzlabotu pieredzi un mūsu pakalpojumus, vienlaikus ievērojot attiecīgos likumus un noteikumus vai arī ar jūsu piekrišanu, mēs varam šķirot informāciju no dažādiem produktiem, pakalpojumiem vai iekārtām no jums vai ar jums saistītu informāciju, lai izveidotu etiķeti, sniegtu ieteikumus, pielāgotu saturu un personalizētas funkcijas. Piemēram, izmantojot meklēšanas vēsturi pārlūkprogrammā, ieteikt produktus vai pakalpojumus, kas jūs varētu interesēt Mi.com. Un saskaņā ar iepriekšminēto kombināciju un piemērojamo likumu prasībām, mēs nodrošināsim jums īpašus kontroles mehānismus šādai kombinācijai. Jums ir tiesības atteikties no tiešā mārketinga saņemšanas no mums un automatizētu lēmumu pieņemšanas utt. Lai izmantotu šīs tiesības, varat sūtīt e-pastu uz privacy@xiaomi.com vai atsaukties uz kontroles mehānismiem, kas aprakstīti katra produkta atsevišķā Konfidencialitātes politikā. Lūdzu, skatiet arī zemāk “Jūsu tiesības”.

2 Sīkfaili un citas tehnoloģijas

Tādas tehnoloģijas kā sīkfailus, atzīmes un skriptus izmanto Xiaomi un mūsu trešo pušu pakalpojumu sniedzēji un biznesa partneri (sīkāku informāciju skatiet sadaļā “Kā mēs kopīgojam, nododam un publiskojam jūsu personisko informāciju”). Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas tendenču analīzei, vietnes administrēšanai, lietotāju kustību izsekošanai tīmekļa vietnē un demogrāfiskās informācijas par mūsu lietotāju bāzi kopumā apkopošanai. Mēs, pamatojoties uz šo tehnoloģiju izmantošanu šajos uzņēmumos, varam saņemt ziņojumus gan individuāli, gan apkopojot tos. Šīs tehnoloģijas palīdz mums labāk izprast lietotāju rīcību, dod ziņu, kuras mūsu vietņu daļas tie apmeklējuši, kā arī atvieglo un novērtē reklāmu un tīmekļa meklēšanas efektivitāti. Sīkdatņu un citu tehnoloģiju savākta informācija tiek uzskatīta par nepersonisku, izņemot gadījumus, kad interneta protokola (IP) adreses vai līdzīgus identifikatorus likumā uzskata par personisku informāciju.

• Žurnāla datnes: Kā tas attiecas uz lielāko daļu vietņu, mēs apkopojam noteiktu informāciju un saglabājam to žurnāla datnēs. Šī informācija var ietvert interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), atsauces/izejas lapas, operētājsistēmu, datuma/laika zīmogu un/vai klikšķu plūsmas datus. Mēs nesaistām šos automātiski apkopotos datus ar citu informāciju, kuru mēs apkopojam par jums.

• Reklāma: Mēs sadarbojamies ar saviem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem un biznesa partneriem (sīkāku informāciju skatiet sadaļā zemāk “Kā mēs kopīgojam, nododam un publiskojam jūsu personisko informāciju”), lai parādītu reklāmu savā tīmekļa vietnē vai pārvaldītu savu reklāmu citās vietnēs. Mūsu trešo pušu pakalpojumu sniedzēji un biznesa partneri var izmantot tādas tehnoloģijas kā sīkdatnes, lai iegūtu informāciju par jūsu darbībām šajā un citās vietnēs, sniedzot jums reklāmas pakalpojumu, pamatojoties uz jūsu pārlūkošanas darbībām un interesēm. Pirms šīs reklāmas pakalpojuma sniegšanas tiks iegūta jūsu iepriekšēja nepārprotama piekrišana un skaidra apstiprinoša rīcība. Ja nevēlaties, lai šī informācija tiktu izmantota, lai sniegtu jūs interesējošas reklāmas, varat atteikties, noklikšķinot šeit http://preferences-mgr.truste.com.

• Mobilā analīze: Dažās savās mobilajās lietojumprogrammās mēs izmantojam mobilās analīzes programmatūru, lai labāk izprastu savu mobilās programmatūras funkcionalitāti jūsu tālrunī. Šī programmatūra var ierakstīt informāciju, piemēram, par to, cik bieži jūs lietojat lietojumprogrammu, to, kas notiek lietojumprogrammā, apkopoto lietojumu, veiktspējas datus un avārijas gadījumus. Mēs analītiskajā programmatūrā saglabāto informāciju nesaistām ar jebkuru personisko informāciju, kuru jūs iesniedzat mobilajā lietotnē.

• Vietējā krātuve – HTML5/Flash: mēs izmantojam vietējos uzglabāšanas objektus (LSO), piemēram, HTML5 vai Flash, lai saglabātu saturu un preferences. Trešās personas, ar kurām mēs sadarbojamies, lai sniegtu noteiktas funkcijas mūsu vietnēs vai rādītu reklāmu, pamatojoties uz jūsu tīmekļa pārlūkošanas darbību, izmanto arī HTML5 vai Flash sīkfailus, lai apkopotu un uzglabātu informāciju. Dažādas pārlūkprogrammas var piedāvāt savu pārvaldības rīku HTML5 LSO noņemšanai. Lai pārvaldītu Flash sīkfailus, lūdzu, klikšķiniet šeit: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager07.html.

3 Kā mēs kopīgojam, nododam un publiskojam jūsu personisko informāciju

3.1 Kopīgošana

Mēs nepārdodam personisko informāciju trešajām personām. Dažreiz mēs ar jūsu personisko informāciju varam dalīties ar trešajām personām (kā aprakstīts zemāk), lai nodrošinātu vai uzlabotu savus produktus vai pakalpojumus, tostarp piedāvājot produktus vai pakalpojumus, pamatojoties uz jūsu prasībām. Ja jūs vairs nevēlaties ļaut mums koplietot šo informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums privacy@xiaomi.com.

3.1.1 Kopīgošana, kuru aktīvi izvēlaties vai pieprasāt

Ar jūsu skaidru piekrišanu vai pēc jūsu pieprasījuma mēs pārsūtīsim jūsu personisko informāciju kā daļu no jūsu piekrišanas/pieprasījuma jūsu norādītajām trešajām personām. Piemēram, ja izmantojat Mi Kontu, pierakstieties trešās puses tīmekļa vietnē vai lietotnē.

3.1.2. Informācijas kopīgošana ar mūsu grupu

Lai veiksmīgi vadītu uzņēmējdarbību un nodrošinātu jūs ar visām mūsu produktu vai pakalpojumu funkcijām, mēs laiku pa laikam jūsu personisko informāciju varam kopīgot ar citām Xiaomi filiālēm.

3.1.3 Kopīgošana ar mūsu grupas ekosistēmas uzņēmumiem

Xiaomi strādā kopā ar uzņēmumu grupu, kas veido Mi Ecosystem. Mi Ecosystem uzņēmumi ir neatkarīgas vienības, kuras investē un inkubē Xiaomi, un tie ir eksperti savā jomā. Xiaomi jūsu personīgo informāciju var atklāt Mi Ecosystem uzņēmumiem, lai sniegtu un uzlabotu saistošākos produktus un pakalpojumus (gan aparatūru, gan programmatūru) no Mi Ecosystem uzņēmumiem. Daži no šiem produktiem vai pakalpojumiem joprojām būs pakļauti Xiaomi zīmolam, bet citi var izmantot savu zīmolu. Mi Ecosystem uzņēmumi laiku pa laikam var apmainīties ar informāciju ar Xiaomi par produktiem vai pakalpojumiem, kas ietilpst Xiaomi zīmolā ar Xiaomi, lai nodrošinātu aparatūras un programmatūras pakalpojumus, nodrošinot labākas funkcijas un lietotāju pieredzi. Xiaomi veiks atbilstošus pārvaldības un tehniskos pasākumus, lai nodrošinātu jūsu personiskās informācijas apstrādes drošību, tostarp, bet ne tikai, jūsu personas informācijas šifrēšanu.

3.1.4 Kopīgošana ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem un biznesa partneriem

Lai palīdzētu mums nodrošināt jūs ar šajā Konfidencialitātes politikā aprakstītajiem produktiem un pakalpojumiem, mēs, ja nepieciešams, jūsu personisko informāciju varam dalīties ar mūsu trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem un biznesa partneriem.

Tas ietver piegādes partnerus, datu centrus, uzglabāšanas vietas, klientu apkalpošanas nodrošinātājus, reklāmas un mārketinga pakalpojumu sniedzējus un citus biznesa partnerus. Šīs trešās puses var apstrādāt jūsu personisko informāciju Xiaomi vārdā vai kādam no šīs Konfidencialitātes politikas mērķiem. Mēs garantējam, ka personiskās informācijas, kas nepieciešama pakalpojumu sniegšanai, koplietošana kalpo tikai likumīgiem, juridiskiem, nepieciešamiem, specifiskiem un skaidriem mērķiem. Xiaomi veiks atbilstošu darbību un noslēgs līgumus, nodrošinot, ka trešo personu pakalpojumu sniedzēji ievēro jūsu jurisdikcijā esošos piemērojamos konfidencialitātes likumus. Var būt gadījumi, kad trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem ir partneri.

Lai sniegtu veiktspējas novērtēšanu, analīzi un citus uzņēmējdarbības pakalpojumus, mēs varam arī kopīgi izmantot informāciju (ne-personisko informāciju) ar trešajām pusēm (piemēram, reklāmdevējiem mūsu tīmekļa vietnēs). Mums nepieciešamo informāciju mēs izmantojam, lai palīdzētu reklāmdevējiem un citiem biznesa partneriem novērtēt savu reklāmu un pakalpojumu efektivitāti un aptvērumu, kā arī izprast cilvēku veidus, kas izmanto to pakalpojumus, un, kā cilvēki mijiedarbojas ar savām tīmekļa vietnēm, lietotnēm un pakalpojumiem. Mēs varam arī kopīgi izmantot mūsu pakalpojumu vispārējās lietošanas tendences, piemēram, klientu skaitu noteiktā cilvēku grupā, kas pērk noteiktus produktus vai iesaistās zināmos darījumos.

3.1.5 Citi

Saskaņā ar juridiskajām prasībām, juridiskajām procedūrām, tiesvedību un/vai valsts aģentūru un valsts aģentūru pieprasījumiem Xiaomi, iespējams, būs jāatklāj jūsu personiskā informācija. Ja izpaušana ir nepieciešama vai piemērojama valsts drošībai, tiesībaizsardzībai vai citiem sabiedriskas nozīmes jautājumiem, mēs varam arī atklāt informāciju par jums.

Lai īstenotu mūsu noteikumus vai aizsargātu biznesu, tiesības, aktīvus vai produktus, vai arī, lai aizsargātu lietotājus, vai, ja izpaušana ir pamatoti nepieciešama šādiem mērķiem (krāpniecības atklāšana, novēršana un atrisināšana, produkta neatļauta izmantošana, mūsu noteikumu vai politiku pārkāpšana vai citas kaitīgas vai nelikumīgas darbības), mēs varam arī atklāt informāciju par jums. (Var gadīties, ka Xiaomi var ievākt, izmantot vai izpaust jūsu personisko informāciju bez jūsu piekrišanas, ja tas notiek un tikai līdz tādai pakāpei, kādā to pieļauj piemērojamie datu aizsardzības likumi). Tas var ietvert personiskās informācijas sniegšanu valsts vai valsts aģentūrām; sazinoties ar trešo pušu partneriem par jūsu konta uzticamību, lai novērstu krāpšanu, pārkāpumus un citu kaitīgu rīcību.

Turklāt mēs jūsu personisko informāciju varam kopīgot ar:

• saviem grāmatvežiem, revidentiem, juristiem vai līdzīgiem konsultantiem, lūdzot viņus sniegt profesionālus padomus, un

• investoriem un citām attiecīgajām trešajām personām, ja faktiskā vai iespējamā pārdošana vai cits korporatīvais darījums ir saistīts ar Xiaomi grupas uzņēmumu, un

• jebkuras citas trešās puses, ja jūs to pilnvarojat saistībā ar konkrētu izpaušanu.

3.2 Pārsūtīšana

Xiaomi nesūtīs jūsu informāciju nevienam subjektam, izņemot šādos gadījumos:

• Kad esam saņēmuši jūsu nepārprotamu piekrišanu;

• Ja Xiaomi ir iesaistīts visu vai daļu aktīvu apvienošanā, iegādē vai pārdošanā, mēs informēsim jūs par jebkādām izmaiņām jūsu personiskā informācijā, kuru jūs, iespējams, lietojat, izmantojot e-pastu un/vai, publicējot prominentu paziņojumu mūsu tīmekļa vietnēs.

3.3. Informācijas publiskošana

Papildus uzvarētāja mobilā numura vai Mi Konta ID vai lietotājvārda publicēšanai, kad uzvarētāju saraksts tiek publicēts neidentificējamā formā, Xiaomi publiskos jūsu personisko informāciju tikai šādos gadījumos:

• Kad esam saņēmuši jūsu nepārprotamu piekrišanu;

• Publiska izpaušana, pamatojoties uz tiesību aktiem vai pamatojumiem: tostarp likumiem un noteikumiem, tiesiskajām procedūrām, tiesvedību vai pēc kompetento valdības departamentu pieprasījuma.

4 Kā mēs glabājam un aizsargājam jūsu personisko informāciju

4.1. Xiaomi drošības pasākumi

Mēs esam apņēmušies saglabāt jūsu personisko informāciju. Lai novērstu nesankcionētu piekļuvi, informācijas atklāšanu vai citus līdzīgus riskus, mēs esam ieviesuši visas juridiski noteiktās fiziskās, elektroniskās un vadības procedūras, lai glabātu un aizsargātu jūsu informāciju mobilajā ierīcē, un Xiaomi tīmekļa vietnēs apkopoto informāciju. Mēs nodrošinām, lai jūsu personiskā informācija tiktu aizsargāta saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem. Piemēram, piekļūstot savam Mi Kontam, varat izvēlēties izmantot mūsu divpakāpju verifikācijas programmu, lai panāktu lielāku drošību. Nosūtot vai saņemot datus no jūsu Xiaomi ierīces uz mūsu serveriem, mēs pārliecināmies, vai tie ir šifrēti, izmantojot Secure Sockets Layer (SSL) un citus algoritmus.

Visa jūsu personiskā informācija tiek glabāta drošos serveros un aizsargāta kontrolētos objektos. Mēs jūsu informāciju klasificējam, pamatojoties uz tās nozīmi un svarīgumu, un nodrošinām jūsu personiskajai informācijai nepieciešamo drošības līmeni. Mums ir īpaša piekļuves kontrole mākoņu datu glabāšanai, un mēs regulāri pārskatām savu informācijas vākšanas, uzglabāšanas un apstrādes praksi, tostarp fiziskās drošības pasākumus, lai novērstu jebkādu neatļautu piekļuvi un izmantošanu.

Mēs veicam atbilstošu sadarbību ar biznesa partneriem un trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, lai pārliecinātos, ka viņi spēj aizsargāt jūsu personisko informāciju. Mēs arī pārbaudām, vai šīs trešās personas uztur atbilstošus drošības standartus, ieviešot atbilstošus pēc-līguma ierobežojumus un vajadzības gadījumā veicot revīzijas un novērtējumus. Turklāt mūsu darbiniekiem un mūsu biznesa partneru darbiniekiem un trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kas piekļūst jūsu personiskajai informācijai, ir piemērojamas izpildāmās līgumiskās Konfidencialitātes saistības.

Mēs veicam drošības un konfidencialitātes aizsardzības kursus un testus, lai uzlabotu darbinieku izpratni par personiskās informācijas aizsardzības nozīmi. Mēs nodrošināsim visus pielietojamos un juridiski nepieciešamos pasākumus, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju. Tomēr jums jāapzinās, ka interneta lietošana nav pilnībā droša, un tāpēc mēs nevaram garantēt jebkuras personiskās informācijas drošību vai integritāti, ja tā tiek sūtīta no jums vai jums, izmantojot internetu.

Mēs apstrādājam personīgo datu pārkāpumus, kā to prasa piemērojamie datu aizsardzības likumi, kas vajadzības gadījumā ietver paziņojumu par pārkāpumu attiecīgajai datu aizsardzības uzraudzības iestādei un datu subjektiem.

4.2. Kā rīkoties?

Jūs varat iestatīt unikālu paroli Xiaomi, nevienam neatklājot savu pieteikšanās paroli vai konta informāciju (ja vien jūs šo personu neesat atbilstoši pilnvarojis) gadījumā, ja citās tīmekļa vietnēs rodas paroles noplūde, kas var kaitēt jūsu konta drošībai Xiaomi. Ja vien iespējams, lūdzu, neatklājiet nevienam saņemto verifikācijas kodu (tostarp tiem, kas apgalvo, ka ir Xiaomi klientu apkalpošanas dienests). Ikreiz, kad jūs pierakstieties kā Mi Konta lietotājs Xiaomi tīmekļa vietnēs, it īpaši izmantojot kāda cita datoru vai publisko interneta termināli, sesijas beigās izrakstieties.

Xiaomi neuzņemas atbildību par kļūmi attiecībā uz drošību, kuru izraisījusi trešā persona, piekļūstot jūsu personiskajai informācijai, ņemot vērā, ka jūs savu personīgo informāciju glabājat privāti. Neskatoties uz iepriekš minēto, jums nekavējoties jāpaziņo mums, ja kāds cits interneta lietotājs lieto jūsu kontu vai arī radies kāds cits drošības pārkāpums. Jūsu līdzdalība palīdzēs mums aizsargāt jūsu personiskās informācijas konfidencialitāti.

4.3 Piekļuve citām ierīces funkcijām

Mūsu lietojumprogrammas var piekļūt noteiktām ierīces funkcijām, piemēram, e-pasta iespējošanai, lai izmantotu kontaktus, SMS uzglabāšanai un Wi-Fi tīkla statusam utt. Šī informācija tiek izmantota, lai ļautu lietojumprogrammām darboties ierīcē un jums sazināties ar lietojumprogrammām. Jebkurā laikā varat atsaukt savas atļaujas, izslēdzot tās ierīces līmenī vai sazinoties ar mums vietnē privacy@xiaomi.com.

4.4. Saglabāšanas politika

Mēs glabājam personisko informāciju tik ilgi, cik nepieciešams, lai sasniegtu mērķi, kuram šī informācija tika ievākta, kā aprakstīts šajā Konfidencialitātes politikā vai jebkurā citā konfidencialitātes politikā, kas attiecas uz konkrētu produktu vai pakalpojumu, vai kā to pieprasa likumi. Detalizēti saglabāšanas periodi ir norādīti konkrētajā pakalpojumā vai saistītajā produktu lapā. Mēs pārtrauksim saglabāt un dzēst vai anonimizēt personisko informāciju, tiklīdz tiks sasniegts savākšanas mērķis vai pēc tam, kad būsim apstiprinājuši jūsu dzēšanas pieprasījumu, vai pēc attiecīgā produkta vai pakalpojuma darbības pārtraukšanas. Izņēmums ir personiskā informācija, kuru mēs apstrādājam sabiedriskajās interesēs, zinātniskos, vēsturiskas izpētes vai statistikas nolūkos. Xiaomi turpinās šāda veida informāciju saglabāt ilgāk, pārsniedzot tās standarta glabāšanas periodu, ja tas atļauts, pamatojoties uz piemērojamajiem tiesību aktiem vai jūsu pieprasījuma pat, ja turpmākā datu apstrāde nav saistīta ar sākotnējo savākšanas mērķi.

5 Jūsu tiesības

Personiskās informācijas kontrole

5.1 Iestatījumu kontrole

Xiaomi atzīst, ka konfidencialitāte katrai personai ir atšķirīga. Tādēļ mēs piedāvājam piemērus, kā Xiaomi sniedz jums iespēju ierobežot jūsu personiskās informācijas vākšanu, izmantošanu, izpaušanu vai apstrādi un kontrolēt jūsu konfidencialitātes iestatījumus:

• Ieslēgt/izslēgt Lietotāja pieredzes programmas un Atrašanās vietas piekļuves funkcijas;

• Pierakstīties vai izrakstīties no Mi Konta;

• Iespējot vai atspējot sinhronizācijas funkcijas ar Xiaomi Mākoni; un arī

• Dzēsiet jebkuru informāciju, kas ir saglabāta Xiaomi Mākonī caur vietni i.mi.com;

• Ieslēgt/izslēgt citus pakalpojumus un funkcijas, kas attiecas uz sensitīvu vai personisko informāciju. Jūs varat iegūt sīkāku informāciju par ierīces drošības statusu arī MIUI drošības lietotnē.

Ja jūs jau iepriekš esat piekritis mūsu personiskās informācijas izmantošanai iepriekšminētajiem mērķiem, jums ir tiesības jebkurā laikā mainīt savas domas un rakstīt mums vai nosūtīt vēstuli uz privacy@xiaomi.com.

5.2 Jūsu tiesības uz savu personisko informāciju

Ievērojot piemērojamos likumus un noteikumus, jums ir tiesības piekļūt, labot un izdzēst visu citu personisko informāciju, kas mums ir (turpmāk - pieprasījums).

Ja jums nepieciešama sīkāka informācija par personīgo informāciju savā Mi Kontā, varat tai arī piekļūt vai to atjaunināt vietnē http://account.mi.com vai piesakoties savas ierīces esošajā kontā. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, rakstiet vai sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto e-pasta adresi. E-pasts: privacy@xiaomi.com.

Šī Konfidencialitātes politika pieprasa, lai jūsu pieprasījums atbilstu šādiem likumiem, noteikumiem un nosacījumiem:

(1) Izmantojot Xiaomi ekskluzīvo piekļuvi pieprasījumam un jūsu informācijas drošības aizsardzībai, jūsu pieprasījumam jābūt rakstiskam (ja vien vietējā likumā netiek atzīts mutiskais pieprasījums);

(2) Sniedziet pietiekamu informāciju, lai Xiaomi varētu pārbaudīt jūsu identitāti un nodrošināt, lai pieteikuma iesniedzējs būtu pieprasītās informācijas subjekts vai juridiska persona.

Tiklīdz būsim ieguvuši pietiekamu informāciju, lai apstrādātu jūsu pieprasījumu, mēs sagatavosim atbildi uz jūsu pieprasījumu datu aizsardzības likumos noteiktajā laikā.

Detalizēti:

• Jums ir tiesības saņemt skaidru, pārredzamu un labi saprotamu informāciju par to, kā mēs izmantojam jūsu personisko informāciju un jūsu tiesības. Tāpēc mēs sniedzam jums informāciju šajā Konfidencialitātes politikā.

• Pamatojoties uz piemērojamo likumu prasībām, jūsu pieprasīto personas datu kopija tiks sniegta bez maksas. Lai saņemtu papildu informāciju par atbilstošu informāciju, mēs varam noteikt samērīgu maksu, pamatojoties uz faktiskajām administratīvajām izmaksām, saskaņā ar piemērojamajiem likumiem.

• Ja mūsu rīcībā esošā informācija par jums ir nepareiza vai nepilnīga, jums ir jāizlabo vai jāpapildina personiskā informācija atkarībā no mērķa, kādam tā tiek izmantota.

• Pamatojoties uz piemērojamo likumu prasībām, jums ir tiesības pieprasīt dzēst vai noņemt savu personisko informāciju, ja nav pārliecinoša pamatojuma, lai mēs to turpinātu izmantot. Mēs apsvērsim pamatojumus, kas saistīti ar jūsu dzēšanas pieprasījumu, un veiksim atbilstošus, tostarp tehniskus pasākumus. Ja tiek ievērotas tiesības, iespējams, mēs nevarēsim nekavējoties noņemt rezerves sistēmas informāciju, ņemot vērā piemērojamās juridiskās un drošības tehnoloģijas. Šādā gadījumā mēs uzglabāsim jūsu personisko informāciju, saglabājot drošību, un izolēsim to no jebkuras turpmākās apstrādes, līdz dublējums netiks izdzēsts vai padarīts anonīms.

• Jums ir tiesības iebilst pret noteiktiem apstrādes veidiem, ieskaitot datu sagatavošanu tiešajam mārketingam (ieskaitot, ja tiek izmantota profilēšana) un noteiktos apstākļos, kad apstrādes likumīgais pamats (ieskaitot profilēšanu) ir mūsu likumīgajās interesēs.

Jo īpaši, saskaņā ar dažiem jurisdikcijas likumiem:

• Jums ir tiesības ierobežot savu personas datu apstrādi. Mēs izskatīsim jūsu ierobežojuma pieprasījuma pamatojumu. Ja pamatojums attiecas uz VDAR, mums jūsu personas dati jāapstrādā tikai atbilstoši VDAR noteiktajiem apstākļiem un jāinformē jūs pirms apstrādes ierobežojumu palielināšanas.

• Jums ir tiesības nepiemērot lēmumu, kas balstīts tikai uz automatizētu apstrādi, tostarp profilēšanu, kas rada juridiskas sekas attiecībā uz jums vai līdzīgi skar jūs.

• Jums ir tiesības lietot savu personisko informāciju strukturētā un parasti izmantojamā formātā un nodot to citam kontrolierim.

Mums ir tiesības noraidīt nepamatotus vai neskaidrus pieprasījumus, kas var pārkāpt citu personu privātās dzīves tiesības, kā arī nereālus pieprasījumus, pieprasījumus, kas prasa nesamērīgu tehnisko darbu, un pieprasījumus, kas nav balstīti uz vietējiem likumiem, par informāciju, kas ir publiskota, vai ļoti konfidenciāla informācija. Mēs varam arī noraidīt pieprasījumu, ja mēs uzskatām, ka daži pieprasījuma aspekti var izraisīt informācijas dzēšanu vai piekļuvi tai, kas var mazināt mūsu iespējas to likumīgi izmantot iepriekšminētajiem krāpšanas apkarošanas un drošības mērķiem.

5.3 Piekrišanas atsaukšana

Jūs varat atsaukt mums iepriekš sniegto piekrišanu konkrētam mērķim, iesniedzot pieprasījumu, tai skaitā vācot, izmantojot un/vai atklājot savu personisko informāciju, kas ir mūsu rīcībā vai zem kontroles. Pamatojoties uz konkrēto pakalpojumu, jūs varat apmeklēt Mi Konts pārvaldības centru vietnē: https://account.xiaomi.com/pass/del vai sūtīt e-pastu uz privacy@xiaomi.com. Mēs apstrādāsim jūsu pieprasījumu saprātīgā laikā no brīža, kad tika iesniegts pieprasījums, un pēc tam neiegūsim, neizmantosim un/vai neizpaudīsim jūsu personisko informāciju, atbilstoši jūsu pieprasījumam.

Atkarībā no tā, cik lielā mērā jūs piekrītat atteikties, jums ir jāsaprot, ka jūs, iespējams, vairs nevarēsit turpināt gūt labumu no visiem Xiaomi produktiem un pakalpojumiem. Jūsu piekrišanas vai atļaujas atsaukšana neskars mūsu apstrādes derīgumu, kas, pamatojoties uz piekrišanu, izstrādāts līdz atteikuma punktam.

5.4 Pakalpojuma vai konta atcelšana

Ja vēlaties atcelt konkrētu produktu vai pakalpojumu, varat nosūtīt e-pastu uz privacy@xiaomi.com, lai saņemtu atteikšanās pakalpojumu.

Ja vēlaties atcelt Mi Kontu, lūdzu, ņemiet vērā, ka atcelšana neļaus jums izmantot visus Xiaomi produktus un pakalpojumus. Noteiktos apstākļos atcelšanu var novērst vai aizkavēt. Piemēram, ja jūsu kontā joprojām ir nenokārtoti maksājumi, piemēram, neapmaksāts Mi Mūzika dalības pakalpojums, maksas motīvs Motīvu veikalā vai neapmaksāts aizdevums jūsu Mi Finanses, u. c., mēs nevaram nekavējoties atbalstīt jūsu pieprasījumu.

Piesakoties Xiaomi, izmantojot trešās puses kontu, jums jāpieprasa konta anulēšana trešajai pusei.

6 Kā jūsu personiskā informācija tiek pārsūtīta visā pasaulē

Xiaomi apstrādā un atbalsta personisko informāciju, izmantojot globālu darbības un kontroles infrastruktūru. Pašlaik Xiaomi ir datu centri Ķīnā, Indijā, ASV, Vācijā, Krievijā un Singapūrā. Ievērojot piemērojamos likumus un šajā Konfidencialitātes politikā aprakstītos mērķus, jūsu informāciju var pārsūtīt uz šiem datu centriem.

Mēs varam nodot jūsu personisko informāciju arī trešajām pusēm, pakalpojumu sniedzējiem un biznesa partneriem, tāpēc jūsu dati var tikt pārsūtīti uz citām valstīm vai reģioniem. Jurisdikcijas, kurās atrodas šīs globālās ierīces, var vai nevar uzglabāt personisko informāciju atbilstoši tiem pašiem standartiem kā jūsu jurisdikcijā. Ar datu aizsardzības tiesību aktiem un to, ka mēs varam pārsūtīt un saglabāt jūsu personisko informāciju uz ierīcēm citās valstīs, ir dažādi riski. Tomēr tas nemaina mūsu apņemšanos ievērot šo Konfidencialitātes politiku un aizsargāt jūsu personisko informāciju.

It īpaši,

• Personiskā informācija, kuru mēs apkopojam un iegūstam kontinentālās Ķīnas teritorijā, tiek glabāta datu centros, kas atrodas kontinentālajā Ķīnā, izņemot pārrobežu pārsūtīšanu, kā to atļauj piemērojamie tiesību akti.

• Personiskā informācija, kuru mēs savācam un apkopojam savā darbībā Krievijā, tiek apstrādāta un uzglabāta datu centros, kas atrodas Krievijā, izņemot pārrobežu pārsūtīšanas, kas atļautas saskaņā ar Krievijas tiesību aktiem.

• Personiskā informācija, kuru mēs apkopojam un ģenerējam operācijās Indijā, tiek glabāta datu centros, kas atrodas Indijā.

Ja mums personiskā informācija ir jāpārsūta ārpus jūsu jurisdikcijas mūsu meitasuzņēmumiem vai trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, mēs ievērosim piemērojamos likumus. Mēs nodrošinām, lai visi šādi pārsūtījumi atbilstu piemērojamo vietējo datu aizsardzības likumu prasībām, ieviešot vienotus aizsardzības pasākumus. Jūs varat uzzināt par drošības pasākumiem, sazinoties ar mums: privacy@xiaomi.com.

Ja izmantojat mūsu produktus un pakalpojumus Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) teritorijā, Xiaomi Technology Netherlands B.V. darbosies kā datu apstrādātājs un Xiaomi Singapore Pte Ltd būs atbildīgs par datu apstrādi. Kontaktinformāciju var atrast sadaļā "Sazināties ar mums".

Ja Xiaomi koplieto jūsu personiskos datus, kas jums ir EEZ, ar Xiaomi grupas uzņēmumu vai trešās puses pakalpojumu sniedzēju ārpus EEZ, mēs to darīsim, pamatojoties uz ES standarta līguma klauzulām vai citiem GDPR paredzētajiem drošības pasākumiem.

7 Nepilngadīgo aizsardzība

Mēs uzskatām, ka vecāku vai aizbildņu pienākums ir uzraudzīt, kā bērni izmanto mūsu produktus un pakalpojumus. Tomēr mēs nepiedāvājam pakalpojumus tieši bērnam un neizmantojam bērnu personiskos datus mārketinga nolūkos.

Ja esat vecāks vai aizbildnis un uzskatāt, ka nepilngadīgais ir sniedzis Xiaomi personīgu informāciju, sazinieties ar mums pa e-pastu privacy@xiaomi.com, lai pārliecinātos, ka šāda personiskā informācija tiek noņemta un nepilngadīgais ir atteicies no jebkādiem piemērojamajiem Xiaomi pakalpojumiem.

8 Vai man jāpiekrīt trešo pušu noteikumiem un nosacījumiem?

Mūsu Konfidencialitātes politika neattiecas uz trešās puses piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem. Atkarībā no jūsu izmantotā Xiaomi produkta vai pakalpojuma, tajā var būt iekļauti trešo pušu produkti, pakalpojumi, kas saistīti ar balsi, kameras apstrādi, video atskaņošanu, sistēmas tīrīšanu un ar drošību saistīti pakalpojumi, spēles, statistika, sociālo mediju mijiedarbība, maksājumu apstrāde, kartes navigācija, dalīšana, virzīšana, informācijas filtrēšana, ievades metodes, utt.. Daži no tiem tiks sniegti kā saites uz trešo pušu tīmekļa vietnēm un dažiem varēs piekļūt SDK, API, utt. veidā. Jūsu informācija var tikt apkopota arī tad, ja izmantojat šos produktus vai pakalpojumus. Tādēļ mēs iesakām jums veltīt laiku, lai izlasītu trešās puses Konfidencialitātes politiku, tāpat kā jūs lasāt mūsējo. Mēs neesam atbildīgi un nevaram kontrolēt, kā trešās puses izmanto personisko informāciju, kuru tie ievāc no jums. Mūsu Konfidencialitātes politika neattiecas uz citām vietnēm, kas saistītas ar mūsu pakalpojumiem.

Tālāk ir minēti piemēri, kad trešās puses noteikumi un Konfidencialitātes politika var tikt piemēroti, lietojot konkrētus iepriekš uzskaitītos produktus:

• Ja pasūtījuma noformēšanai un apmaksai izmantojat trešās puses izrakstīšanās pakalpojumu, šādā veidā iesniegtu personisko informāciju regulē trešās puses konfidencialitātes politika.

• Izmantojot MIUI Drošībaslietotnes drošības skenēšanas funkciju, atkarībā no jūsu izvēlētā pakalpojuma tiks piemērots viens no šiem:

• "Avast'' Konfidencialitātes un informācijas drošības politika: https://www.avast.com/privacy-policy

• Licences līgums mobilajam pakalpojumam AVL SDK: http://co.avlsec.com/License.en.html?l=en

Tencent Konfidencialitātes politika: https://privacy.qq.com

• Ja izmantojat MIUI Drošības lietotni, izmantojiet Tīrīšanas funkciju, atkarībā no pakalpojuma izvēles:

• Cheetah Mobile Konfidencialitātes politika: https://www.cmcm.com/policies/privacy-policy

Tencent Konfidencialitātes politika: https://privacy.qq.com

• Ja izmantojat reklāmas pakalpojumus vairākās īpašās MIUI lietotnēs, atkarībā no jūsu izvēles, tiks piemērots viens no šiem pakalpojumiem:

• Google Konfidencialitātes politika: https://policies.google.com/privacy

• Facebook Konfidencialitātes politika: https://www.facebook.com/about/privacy/update?ref=old_policy

• Izmantojot Google ievades metodi, tiek piemērota Google Konfidencialitātes politika: https://policies.google.com/privacy

9 Kā mēs atjauninām šo Konfidencialitātes politiku

Mēs regulāri pārskatām Konfidencialitātes politiku, pamatojoties uz izmaiņām uzņēmējdarbībā un tehnoloģijās, un mēs varam atjaunināt šo Konfidencialitātes politiku. Ja izdarām būtiskas izmaiņas šajā Konfidencialitātes politikā, mēs ar jūsu reģistrēto kontaktinformāciju, piemēram, e-pastu, paziņosim jums (nosūtīsim uz jūsu kontā norādīto e-pasta adresi) vai publicēsim Xiaomi tīmekļa vietnēs vai paziņosim, izmantojot mobilās ierīces, lai jūs varētu uzzināt par mūsu apkopoto informāciju un to, kā mēs to izmantojam. Šīs izmaiņas šajā Konfidencialitātes politikā stāsies spēkā dienā, kas norādīta paziņojumā vai tīmekļa vietnē. Mēs iesakām regulāri pārbaudīt šo lapu, lai iegūtu jaunāko informāciju par mūsu konfidencialitātes praksi. Ja turpināsit izmantot produktus un pakalpojumus vietnē, mobilajā tālrunī un/vai citā ierīcē, tiks uzskatīts, ka piekrītat atjauninātai Konfidencialitātes politikai. Kad mēs savācam no jums papildu personisko informāciju vai kad mēs to izmantojam vai izpaužam jauniem mērķiem, mēs lūgsim jūsu atsevišķu piekrišanu.

10 Citi

10.1 Viena pierakstīšanās

Atkarībā no jūsu jurisdikcijas, iespējams, jums būs jāpierakstās mūsu vietnē, izmantojot dažādus pieteikšanās pakalpojumus, ko nodrošina OAuth. Šie pakalpojumi identificēs jūs, ļaus jums koplietot noteiktu personisko informāciju (piemēram, jūsu vārdu un e-pasta adresi) ar mums un automātiski aizpildīs mūsu pierakstīšanās veidlapu. OAuth pakalpojumi ļauj jums izvēlēties vai publicēt informāciju par savām personas darbībām šajā tīmekļa vietnē, lai jūsu profila lapā kopīgotu informāciju ar citiem jūsu tīkla lietotājiem.

11 Sazinieties ar mums

Ja jums ir komentāri vai rodas jautājumi par šo Konfidencialitātes politiku vai jautājumi, kas saistīti ar Xiaomi vākšanu, lietošanu vai jūsu personiskās informācijas izpaušanu, lūdzu, sazinieties ar mums pēc zemāk norādītās adreses, norādot „Konfidencialitātes politika”. Kad mēs saņemam konfidencialitātes vai personiskās informācijas jautājumus par piekļuves/lejupielādes pieprasījumiem, mums ir profesionāla komanda, lai atrisinātu jūsu problēmas. Ja jūsu jautājums ir saistīts ar kādu būtisku problēmu, mēs varam lūgt jums papildu informāciju. Ja neesat apmierināts ar saņemto atbildi, varat iesniegt sūdzību attiecīgajai pārvaldes iestādei savā jurisdikcijā. Konsultējoties ar mums, sniegsim informāciju pa attiecīgajiem sūdzību kanāliem, kas var būt piemērojami, pamatojoties uz jūsu faktisko situāciju.

Xiaomi Communications Co., Ltd. Rainbow City of China Resources, No.68, Qinghe Middle Street, Haidian District, Beijing China 100085

Xiaomi Singapore Pte. Ltd. 20 Cross Street, China Court #02-12 Singapore 048422 Email: privacy@xiaomi.com

Lietotājiem Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ): Xiaomi Technology Netherlands B.V. Room 04-106, Wework Strawinskylaan 4117 4th Floor, Atrium North Tower Amsterdam, 1017XD

Pateicamies par veltīto laiku Konfidencialitātes politikas iepazīšanai!