Xiaomi Konfidencialitātes politika

Mūsu Konfidencialitātes politika tika atjaunināta 2021. gada 15. janvārī.

Lūdzu, veltiet laiku, lai iepazītos ar mūsu privātuma praksi, un dariet mums zināmu, ja jums ir kādi jautājumi.

Par mums

Xiaomi Singapore Pte. Xiaomi Technology Netherlands BV un tās meitasuzņēmumi (kas pārstāv Xiaomi Corporation struktūras, kas atklātas jaunākajā gada pārskatā; lai iegūtu vairāk informācijas, meklējiet noklikšķinot šeit un atrodiet “Jaunāko ienākumu deklarāciju”), kas pieder Xiaomi grupai (turpmāk ar nosaukumu “Xiaomi”, “mēs” vai “mūsu”) ļoti atbildīgi izturas pret jūsu privātumu. Šī Konfidencialitātes politika ir izstrādāta, ņemot vērā ievākšanas un izmantošanas praksi, vienlaikus nodrošinot jūsu kontroli pār savu personisko informāciju, kas tiek sniegta Xiaomi.

Par šo Konfidencialitātes politiku

Izņemot konkrētus Xiaomi produktus vai pakalpojumus, kas nodrošina neatkarīgu Konfidencialitātes politiku, šī Konfidencialitātes politika attiecas uz visām Xiaomi ierīcēm, tīmekļa vietnēm vai lietojumprogrammām, kas atsaucas uz šo Konfidencialitātes politiku. Šī Konfidencialitātes politika izskaidro, kā Xiaomi apkopo, izmanto, atklāj, apstrādā un aizsargā jebkuru personisko informāciju, kuru jūs sniedzat vai kuru mēs no jums ievācam, kad izmantojat mūsu produktus un pakalpojumus, kas atrodas tīmekļa vietnēs (https://www.mi.com, https://en.miui.com, https://account.xiaomi.com) un mūsu lietotnēs, ko piedāvājam mūsu mobilajās ierīcēs. Ja Xiaomi izstrādājums nodrošina atsevišķu konfidencialitātes politiku, atsevišķā konfidencialitātes politika saņems prioritāru lietojumprogrammu, savukārt uz visu, kas nav īpaši iekļauts, attiecas šīs Konfidencialitātes politikas noteikumi. Turklāt, kā konkrēti produkti un pakalpojumi vāc un apstrādā jūsu personisko informāciju, var mainīties arī atkarībā no modeļa, pakalpojuma versijas vai reģiona. Mēs iesakām jums skatīt atsevišķo konfidencialitātes politiku, lai iegūtu smalkāku informāciju.

Saskaņā ar šo Konfidencialitātes politiku „personiskā informācija” ir informācija, kuru var izmantot, lai tieši vai netieši identificētu personu, vai nu no šīs informācijas atsevišķi vai kopā ar citu informāciju, kurai Xiaomi var piekļūt attiecībā uz šo personu, izņemot gadījumus, kuros citādi konkrēti norādīts jūsu reģiona piemērojamajos likumos. Mēs izmantosim jūsu personisko informāciju strikti saskaņā ar Konfidencialitātes politiku. Ja konteksts pieprasa, personīgajā informācijā iekļauj arī slepenus personas datus vai informāciju, ko var iedalīt kategorijās saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

Kā varam jums palīdzēt

Galu galā tas, ko mēs vēlamies, nāk par labu visiem mūsu lietotājiem. Ja jums rodas šaubas par mūsu datu apstrādes praksi, kas apkopota šajā Konfidencialitātes politikā, lūdzu, sazinieties caur https://privacy.mi.com/support, lai risinātu savas specifiskās problēmas. Mēs labprāt jums palīdzēsim. Ja jums ir neatrisināti jautājumi, saistībā ar konfidencialitāti vai datu lietošanu, ko mēs neesam pienācīgi risinājuši, lūdzu, sazinieties ar mūsu trešo pusi, strīdu izšķiršanas pakalpojumu sniedzēju, kas atrodas ASV (bez maksas) https://feedback-form.truste.com/watchdog/request. Lūdzu, skatiet zemāk esošo "Sazinieties ar mums".

alt

1 Kādu informāciju mēs apkopojam un kā to izmantot?

1.1 Kādu informāciju mēs apkopojam

Lai nodrošinātu jums pakalpojumus, mēs lūgsim sniegt personisko informāciju, kas nepieciešama, lai sniegtu šos pakalpojumus. Mēs apkoposim tikai to informāciju, kas nepieciešama konkrētiem, specifiskiem, skaidriem un likumīgiem mērķiem, un nodrošināsim, ka informācija netiek tālāk apstrādāta veidā, kas nav saderīgs ar šiem mērķiem. Jums ir tiesības izvēlēties, vai sniegt pieprasīto informāciju, bet vairumā gadījumu, ja nesniedzat savu personisko informāciju, mēs, iespējams, nespēsim jūs nodrošināt ar mūsu produktiem vai pakalpojumiem, vai atbildēt uz jūsu jautājumiem.

Atkarībā no izvēlētā pakalpojuma mēs varam apkopot šādus informācijas veidus:

1.1.1 Informācija, kuru sniedzat mums

Mēs varam ievākt jebkādu jūsu sniegto personisko informāciju, kas nepieciešama jūsu izvēlētajam pakalpojumam. Piemēram, jūs varat norādīt savu vārdu, mobilā tālruņa numuru, e-pasta adresi, piegādes adresi, pasūtījumu, rēķinu detaļas, bankas konta numuru, konta īpašnieka vārdu, kredītkartes numuru un citu informāciju, ja izmantojat mi.com mazumtirdzniecības pakalpojumus; jūs varat sinhronizēt materiālus vai datus, ja izmantojat Xiaomi Cloud pakalpojumus; ja izveidojat kontu, jūs varat norādīt dzimumu, ar drošību saistīto informāciju un citu informāciju; ja veicat reklāmas pasākumus, jūs varat mums norādīt savu segvārdu, e-pasta adresi, fotoattēlus, videoklipus vai citu nepieciešamo informāciju; jūs varat norādīt vārdu, mobilā tālruņa numuru un adresi, ja sazināties ar mums, mūsu saturu vai mārketingu vai laimējat balvu.

1.1.2 Informācija, kuru mēs apkopojam, izmantojot pakalpojumus

• Ar ierīci vai SIM saistīta informācija. Piemēram, IMEI numurs/OAID numurs, GAID numurs, IMSI numurs, MAC adrese, sērijas numurs, MIUI versija un tips, ROM versija, Android versija, Android ID, Kosmosa ID, SIM kartes operators un tā atrašanās vieta, informācija par ekrānu, ierīces tastatūras informācija, ierīces ražotāja dati un modeļa nosaukums, ierīces aktivizēšanas laiks, tīkla operators, savienojuma veids, pamata aparatūras informācija, pārdošanas kanāls un lietošanas informācija (piemēram, CPU, krātuve, akumulatora izmantošana, ekrāna izšķirtspēja un ierīces temperatūra, kameras objektīva modelis, ekrāna laiks ir izgaismots un ekrāns ir atbloķēts).

• Specifiska informācija, kuru jums var piešķirt trešo pušu pakalpojumu sniedzēji un biznesa partneri: Mēs varam apkopot un izmantot informāciju, piemēram, jūsu reklāmas ID, ko piešķīruši trešo pušu pakalpojumu sniedzēji un biznesa partneri.

• Informācija, kas saistīta ar lietojumprogrammas lietošanu, ieskaitot unikālus lietojumprogrammas identifikatorus (piemēram, VAID numuru, OAID numuru, AAID numuru, instances ID), lietojumprogrammas pamatinformāciju, piemēram, lietotņu sarakstu, informāciju par lietotņu ID, SDK versiju, sistēmas atjaunināšanas iestatījumus, lietojumprogrammas iestatījumus (reģions, valoda, laika josla, fonts), laiks, kad lietojumprogramma ievada/iziet no priekšplāna un lietojumprogrammas statusa ieraksta (piemēram, lejupielāde, instalēšana, atjaunināšana, dzēšana).

• Informācija, kas iegūta, lietojot MIUI pakalpojumu, piemēram, jūsu žetoni, vērtējumi, pierakstīšanās informācija un pārlūkošanas ieraksti Mi Kopienā; jūsu ziņojumi Mi Kopienā (redzami tikai sūtītājiem un saņēmējiem); jūsu audio atskaņošanas vēsture un meklēšanas vaicājumi mūzikas pakalpojumos; jūsu simpātijas, komentāri, izlase, kopīgošana, meklēšanas vaicājumi motīvu pakalpojumos; sistēmas valoda, valsts un reģions, tīkla statuss, lietotņu saraksts Lietotņu krātuvē; jūsu lietošanas informācija, tostarp reģions, IP, attiecīgais satura nodrošinātājs, fona attēlu maiņas biežums, attēlu skati, attēlu pārlūkošanas režīms, attēlu pārlūkošanas ilgums, rakstu klikšķi un ekspozīcija, abonementi Ekrāna tapešu karuselis.

• Atrašanās vietas informācija (tikai konkrētiem pakalpojumiem/funkcijām): dažāda veida informācija par precīzu vai aptuvenu atrašanās vietu, ja izmantojat ar atrašanās vietu saistītus pakalpojumus (navigācijas programmatūru, laika programmatūru un programmatūru ar ierīces atrašanās vietas noteikšanas funkcionalitāti). Piemēram, valsts kods, pilsētas kods, mobilā tīkla kods, šūnu identitāte, garuma un platuma informācija, valodas iestatījumi. Jebkurā laikā varat izslēgt katras programmas atrašanās vietas informāciju tālruņa iestatījumos (Iestatījumi - Atļaujas).

• Žurnāla informācija: informācija par noteiktu funkciju, lietotņu un tīmekļa vietņu izmantošanu. Piemēram, sīkfaili un citas identifikatoru tehnoloģijas, IP adreses, tīkla pieprasījuma informācija, pagaidu ziņojumu vēsture, standarta sistēmas žurnāli, avārijas informācija, žurnāla informācija, kas ģenerēta, izmantojot pakalpojumus (piemēram, reģistrācijas laiks, piekļuves laiks, darbības laiks utt.).

• Cita informācija: vides raksturlielumu vērtība (ECV) (t.i., vērtība, kas iegūta no Mi Konta ID, tālruņa ierīces ID, pievienotā Wi-Fi ID un atrašanās vietas informācijas).

1.1.3 Trešo pušu avotu informācija

Ja to atļauj likums, mēs apkoposim informāciju par jums no trešo pušu avotiem. Piemēram,

• attiecībā uz noteiktiem pakalpojumiem, kas var ietvert konta un finanšu darījumus, ar jūsu atļauju mēs varam apstiprināt jūsu sniegto informāciju (piemēram, tālruņa numuru), izmantojot likumīgus trešo pušu avotus drošības un krāpniecības novēršanas nolūkos;

• mēs varam saņemt izraudzītus identifikācijas simbolus (piemēram, IMEI/OAID/GAID no reklāmdevēja), lai sniegtu jums reklāmas pakalpojumus;

• mēs varam arī iegūt noteiktu informāciju, piemēram, konta ID un segvārdus avatārus un e-pasta adreses no trešo pušu sociālo tīklu pakalpojumiem (piemēram, ja izmantojat sociālo tīklu kontu, lai pierakstītos Xiaomi pakalpojumam);

• informācija par jums, ko mums snieguši citi (piemēram, piegādes adrese, kuru citi lietotāji mums var sniegt, pērkot produktus jums, izmantojot mi.com pakalpojumus).

1.1.4. Informācija, pēc kuras nevar identificēt personu

Mēs varam arī ievākt cita veida informāciju, kas nav tieši vai netieši saistīta ar indivīdu un kuru nevar definēt kā personisko informāciju saskaņā ar piemērojamajiem vietējiem likumiem. Šādu informāciju sauc par informāciju, pēc kuras nevar identificēt personu. Mēs varam apkopot, izmantot, pārsūtīt un izpaust informāciju, pēc kuras nevar identificēt personu. Šeit ir daži piemēri informācijai, ko mēs apkopojam un kā mēs to varam izmantot informāciju, pēc kuras nevar identificēt personu apkopotā formātā:

• Mēs varam iekļaut statistikas datus, kas iegūti, kad izmantojat konkrētu pakalpojumu (piemēram, ar ierīci nenosakāma informācija, ikdienas lietošanas notikumi, lapas piekļuves notikumi, lapas piekļuves laika notikumi un sesijas notikumi);

• Tīkla uzraudzības dati (piemēram, pieprasījuma laiks, pieprasījuma vai kļūdas pieprasījuma skaits utt.);

• Lietotnes avārijas notikumi (piem., reģistrēšana, kas automātiski izveidota pēc lietotnes avārijas utt.).

Šādas ievākšanas mērķis ir uzlabot mūsu piegādātos pakalpojumus. Savāktās informācijas veids un apjoms ir atkarīgs no tā, kā jūs izmantojat mūsu produktus un/vai pakalpojumus.

Mēs apkopojam šādu informāciju, lai sniegtu jums vairāk noderīgas informācijas un saprastu, kuras no mūsu tīmekļa vietnēm, produktiem un pakalpojumiem jūs visvairāk interesē. Piemēram, mums var būt vajadzīgs tikai to lietotāju skaits, kuri ir aktīvi dienā; un tajā dienā mums nav jāzina, kurš ir aktīvs, tāpēc statistikas analīzei pietiek ar apkopotiem datiem. Mēs centīsimies izolēt jūsu personas datus no informācijas, pēc kuras nevar identificēt personu un nodrošināt, ka šie divi datu veidi tiek izmantoti atsevišķi. Tomēr, ja mēs apvienojam informāciju, pēc kuras nevar identificēt personu ar personisko informāciju, šāda kombinēta informācija tiks uzskatīta par personisku informāciju tik ilgi, kamēr tā būs apvienota.

1.2 Kā mēs izmantojam ievākto personisko informāciju

Personiskās informācijas vākšanas mērķis ir sniegt jums produktus un/vai pakalpojumus un nodrošināt, lai mēs ievērotu piemērojamos likumus, noteikumus un citas normatīvās prasības. Tas iekļauj:

• Mūsu produktu un/vai pakalpojumu nodrošināšanu, apstrādi, uzturēšanu, uzlabošanu un pilnveidošanu, piemēram, piegādi, aktivizēšanu, verifikāciju, pēcpārdošanu, klientu atbalstu un reklāmu.

• Drošības garantiju ieviešanu un uzturēšanu, lai novērstu zaudējumus un krāpniecību, piemēram, palīdzot identificēt lietotājus, pārbaudot lietotāja identitāti. Mēs izmantojam jūsu informāciju krāpniecības apkarošanas nolūkos tikai tad, ja tiek pildīti divi nosacījumi: tas ir nepieciešams, un novērtēšanai izmantotie dati atbilst Xiaomi likumīgajām interesēm, lai aizsargātu lietotājus un pakalpojumus.

• Jūsu jautājumu vai pieprasījumu apstrādi par ierīcēm un pakalpojumiem, tādi kā atbildot uz klientu jautājumiem, nosūtot paziņojumus par sistēmu un lietotnēm, pārvaldot savas darbības (piemēram, izlozes).

• Attiecīgu reklāmas darbību veikšanu, piemēram, mārketinga un reklāmas materiālu un atjauninājumu nodrošināšanu. Ja jūs vairs nevēlaties saņemt noteikta veida reklāmas materiālus, varat atteikties, izmantojot ziņojumā norādīto metodi (piemēram, atteikšanās no abonementa saites ziņojuma apakšdaļā), ja vien piemērojamajos likumos nav noteikts citādi. Lūdzu, skatiet arī zemāk “Jūsu tiesības”.

• Iekšējie mērķi, piemēram, datu analīze, izpēte un statistiskās informācijas izstrāde, kas saistīta ar mūsu produktu vai pakalpojumu izmantošanu, lai uzlabotu mūsu produktus vai pakalpojumus. Piemēram, mašīnu apguves vai modelēšanas algoritmu apmācība tiek veikta pēc identifikācijas apstrādes.

• Ierīces veiktspējas optimizēšanu, piemēram, atmiņas lietojuma analīzi vai lietojumprogrammas CPU izmantošanu.

• Ar jums saistītās informācijas uzglabāšanu un uzturēšanu mūsu biznesa darbībām (piemēram, uzņēmējdarbības statistika) vai lai pildītu mūsu juridiskās saistības.

• Apstrādi, pamatojoties uz Xiaomi likumīgajām interesēm (piemērojamās jurisdikcijās, piemēram, saskaņā ar GDPR). Likumīgās intereses ietver iespēju mums efektīvāk vadīt un pārvaldīt savu biznesu, kā arī nodrošināt mūsu produktus un pakalpojumus; mūsu uzņēmumu, sistēmu, produktu, pakalpojumu un klientu drošības aizsardzība (tostarp zaudējumu novēršanas un krāpšanas apkarošanas nolūkos); iekšējā vadība; iekšējās politikas un procesu ievērošana; un citas likumīgas intereses, kas aprakstītas šajā politikā. Piemēram, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumu drošību un palīdzētu mums labāk izprast mūsu lietotņu veiktspēju, mēs varam reģistrēt būtisku informāciju, piemēram, jūsu lietošanas biežumu, avāriju žurnālu informāciju, vispārējo lietojumu, veiktspējas datus un avotu. pieteikuma iesniegšana; lai novērstu neatļautu pārdevēju atbloķēšanu ierīcēs, mēs varam savākt Mi Kontu, darbināmā datora sērijas numuru un IP adresi, tālruņa sērijas numuru un ierīces informāciju.

• Vietējos pakalpojumus, kam nav nepieciešama komunikācija ar mūsu serveriem, piemēram, izmantojot "Piezīmes" savā ierīcē, nodrošināšanu.

• Citi mērķi ar jūsu piekrišanu.

Tālāk ir sniegti sīkāki piemēri, kā mēs izmantojam jūsu informāciju (kas var ietvert personisko informāciju):

• Jūsu iegādāto Xiaomi produktu vai pakalpojumu aktivizēšanai un reģistrēšanai.

• Jūsu Mi konta izveidei un uzturēšanai. Personiskā informācija, kas savākta, izveidojot Mi Kontu mūsu tīmekļa vietnēs vai, izmantojot mūsu mobilās ierīces, tiek izmantota, lai izveidotu personas Mi Konta un profila lapu.

• Pirkuma pasūtījuma apstrādei. Informācija, kas saistīta ar e-komercijas pasūtījumiem, tiek izmantota, lai apstrādātu pirkuma pasūtījumu un ar to saistītos pēcpārdošanas pakalpojumus, tostarp klientu atbalstu un atkārtotu piegādi. Turklāt pasūtījuma numurs tiks izmantots, lai pasūtījumu savstarpēji pārbaudītu ar piegādes partneri, kā arī, lai reģistrētu sūtījuma piegādi. Piegādes nolūkos tiks izmantota saņēmēja informācija, tostarp vārds, adrese, tālruņa numurs un pasta indekss. Jūsu e-pasta adrese tiek izmantota, lai nosūtītu informāciju par sūtījumu izsekošanu. Iegādātu priekšmetu saraksts tiek izmantots rēķina izdrukāšanai un ļauj klientam pārliecināties, kādi izstrādājumi ir sūtījumā.

• Dalībai Mi Kopienā. Personisko informāciju, kas saistīta ar Mi Kopienu vai citām Xiaomi interneta platformām, var izmantot profila lapu attēlošanai, mijiedarbībai ar citiem lietotājiem un dalībai Mi Kopienā.

• MIUI pakalpojumu nodrošināšanai. Šāda informācija: (ar ierīci vai SIM karti saistītā informācija, tostarp GAID numurs, IMEI numurs, IMSI numurs, tālruņa numurs, ierīces ID, ierīces operētājsistēma, MAC adrese, ierīces tips, sistēmas un veiktspējas informācija un atrašanās vietas informācija, tostarp mobilā valsts kods, mobilā tīkla kods, atrašanās vietas kods un šūnu identitāte), tiek izmantota, lai aktivizētu MIUI pakalpojumus.

• Aktivizācijas kļūmju diagnosticēšanai. Ar atrašanās vietu saistīto informāciju izmanto, lai piekļūtu SIM kartes aktivizēšanas kļūmei (piemēram, īsziņu pakalpojuma (SMS) vārtejām un tīkla kļūmēm), lai identificētu pakalpojuma tīkla operatoru un informētu tīkla operatoru par šo kļūmi.

• Citu MIUI pakalpojumu nodrošināšanai. Informācija, kas savākta, lietojot MIUI pakalpojumu, tiek izmantota šī pakalpojuma funkciju veikšanai, vienlaikus nodrošinot pakalpojumu optimizāciju,piem. ar MIUI saistītu darbību lejupielāde, atjaunināšana, reģistrēšana, izpilde vai optimizācija. Piemēram, Motīvu veikala apkopotā personiskā informācija var sniegt personalizētus tematisko ieteikumu pakalpojumus, pamatojoties uz lejupielādes un pārlūkošanas vēsturi.

• Ierīces atrašanai. Ja tālrunis ir pazaudēts vai nozagts, Xiaomi "Atrast ierīci" funkcija var palīdzēt jums atrast un aizsargāt tālruni. Varat atrast tālruni kartē, izmantojot tālruņa atrašanās vietas informāciju, dzēst tālruņa informāciju vai bloķēt tālruni. Kad jūs aktīvi meklējat tālruni, atrašanās vietas informācija tiek uzņemta no jūsu mobilās ierīces; dažos gadījumos šī informācija tiek iegūta no mobilo telefonu torņiem vai Wi-Fi pieejas punktiem. Šo funkciju jebkurā laikā var ieslēgt vai izslēgt tālruņa iestatījumos (Iestatījumi - Mi Konts - Xiaomi Mākonis – Atrast ierīci).

• Atrašanās vietas informācijas ierakstīšanai fotoattēlos. Fotografējot varat ierakstīt atrašanās vietas informāciju. Šī informācija tiks parādīta fotoattēlu mapē, un atrašanās vietas dati tiks saglabāti fotoattēlu rekvizītos. Ja fotoattēla uzņemšanas laikā nevēlaties ierakstīt atrašanās vietu, jebkurā laikā varat to izslēgt ierīces kameras iestatījumos.

• Ziņojumapmaiņas funkciju nodrošināšanai (piem., Mi Talk, Mi Ziņa). Ja lejupielādējat un lietojat Mi Talk, Mi Talk ievākto informāciju var izmantot šī pakalpojuma aktivizēšanai un lietotāja un ziņojuma saņēmēja identificēšanai. Turklāt grupas čata vēsture tiek saglabāta, lai atkārtoti ielādētučata vēsturi pēc tam, kad lietotājs ir atkārtoti instalējis lietotnes, vai sinhronizēšanai starp ierīcēm. Informāciju (sūtītāja un saņēmēja tālruņu numurus un Mi Ziņu ID) var izmantot Mi Ziņai, lai aktivizētu pakalpojumus un ļautu tiem darboties, ieskaitot ziņojumu maršrutēšanu.

• Vietējo pakalpojumu nodrošināšanai. Izmantojot MIUI pakalpojumus, atrašanās vietas informāciju varam izmantot arī mēs vai trešo pušu pakalpojumu sniedzēji un biznesa partneri (sīkāku informāciju skatiet zemāk sadaļā “Kā mēs kopīgojam, nododam un publiskojam jūsu personisko informāciju”), lai nodrošinātu jums precīzu informāciju par šo vietu, lai iegūtu vislabāko iespējamo lietotāja pieredzi, piem., laika ziņas, atrašanās vietas piekļuve (kā Android platformas daļa). Jūs jebkurā laikā varat izslēgt atrašanās vietas pakalpojumus iestatījumu sadaļā vai izslēgt lietotnes atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumu izmantošanu.

• Lietotāju pieredzes uzlabošanai, izmantojot datu, aparatūras un programmatūras analīzi. Dažas izvēles iespējas, piemēram, Lietotāja pieredzes programma, ļauj Xiaomi analizēt datus kā lietotāji izmanto mobilo tālruni, MIUI pakalpojumus un citus Xiaomi sniegtos pakalpojumus, lai uzlabotu lietotāja pieredzi, piemēram, ziņojumu par avārijām nosūtīšana. Xiaomi veic arī aparatūras un programmatūras analīzi, lai vēl vairāk uzlabotu lietotāju pieredzi.

• Drošības centra iespējas izmantošanai. Savākto informāciju var izmantot drošības un sistēmas uzturēšanas funkcijām drošības lietotnē, piemēram, Drošības skenēšana, Baterijas taupītājs, Bloķēto saraksts, Tīrītājs utt. Dažas no šīm funkcijām vada trešo pušu pakalpojumu sniedzēji un/vai biznesa partneri (sīkāku informāciju skatiet zemāk sadaļā “Kā mēs kopīgojam, nododam un publiskojam jūsu personisko informāciju”). Informācija (kas nav personiskā informācija, piemēram, vīrusu definīciju saraksti) tiek izmantota drošības skenēšanas funkcijām.

• Push pakalpojumu nodrošināšanai. Mi Konta ID, GAID, FCM marķieris, Android ID un Telpas ID (tikai Xiaomi ierīcēs ar ieslēgtu funkciju Otrā telpa) tiks izmantots arī, lai nodrošinātu Xiaomi push pakalpojumu un Mi Paziņojumu pakalpojumu, lai novērtētu reklāmas veiktspēju un nosūtītu MIUI paziņojumus par programmatūras atjauninājumiem vai jaunu produktu paziņojumiem, tostarp informāciju par pārdošanu un akcijām. Lai sniegtu jums iepriekš minēto pakalpojumu, tiks apkopota arī informācija par lietotņu (lietotnes versijas ID, lietotnes pakotnes nosaukums) un ar ierīci saistītā informācija (modelis, zīmols). Mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju, lai nosūtītu jums push ziņojumus (vai nu pa e-pastu, vai izmantojot citus pakalpojumus), kas piedāvā vai reklamē mūsu produktus un pakalpojumus un/vai atsevišķu trešo personu produktus un pakalpojumus. Tas tiek darīts tikai ar jūsu piekrišanu, ja to prasa piemērojamie likumi. Jūs jebkurā laikā varat atteikties no mārketinga informācijas saņemšanas no mums un trešajām pusēm, mainot savas vēlmes sadaļā "Iestatījumi" vai pārvaldot savas vēlmes, izmantojot trešās puses lietotni/vietni, izmantojot Xiaomi push. Lūdzu, skatiet arī zemāk “Jūsu tiesības”.

• Lietotāja identitātes pārbaudei. Xiaomi izmanto ECV vērtību, lai pārbaudītu lietotāja identitāti un izvairītos no nesankcionētas pieteikšanās.

• Lietotāju atsauksmju apkopošanai. Atsauksmes, kuras izvēlaties sniegt, noder, palīdzot Xiaomi uzlabot mūsu pakalpojumus. Lai sekotu atsauksmju informācijai, ko esat izvēlējies sniegt, Xiaomi var ar jums sazināties, izmantojot jūsu sniegto personisko informāciju, un glabāt uzskaiti par šo atbilstību problēmu risināšanai un pakalpojumu uzlabošanai.

• Paziņojumu sūtīšanai. Laiku palaikam mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju, lai nosūtītu svarīgus paziņojumus, piemēram, paziņojumus par pirkumiem un izmaiņām mūsu noteikumos, nosacījumos un politikās. Tā kā šāda informācija ir ļoti svarīga jūsu mijiedarbībai ar Xiaomi, nav ieteicams atteikties saņemt šādu informāciju.

• Reklāmas pasākumu veikšanai. Ja jūs iesaistīsieties turnīrā, konkursā vai līdzīgā akcijā, izmantojot Xiaomi sociālo mediju platformas, mēs varam izmantot jūsu sniegto personisko informāciju, lai nosūtītu jums šīs atlīdzības.

• Personalizētu pakalpojumu un satura, tostarp reklāmu, nodrošināšanai. Lai aizsargātu jūsu privātumu, mēs izmantojam unikālu identifikatoru, nevis jūsu vārdu, e-pastu vai citu informāciju, pēc kuras jūs varat tieši identificēt, lai sniegtu jums personalizētus produktus, pakalpojumus un darbības, tostarp reklāmu.

Mēs varam apvienot šo informāciju ar citu informāciju (ieskaitot informāciju dažādos pakalpojumos vai ierīcēs, piemēram, datoros, mobilajos tālruņos, viedajos TV un citās saistītajās ierīcēs), lai nodrošinātu un uzlabotu mūsu produktus, pakalpojumus, saturu un reklāmu.

Piemēram, mēs varam izmantot jūsu Mi Konta informāciju visos izmantotajos pakalpojumos, kuriem nepieciešama Mi Konta lietošana. Turklāt, lai uzlabotu pieredzi un mūsu pakalpojumus, vienlaikus ievērojot attiecīgos likumus un noteikumus un (kur nepieciešams) ar jūsu piekrišanu, mēs varam šķirot informāciju no dažādiem produktiem, pakalpojumiem vai iekārtām no jums vai ar jums saistītu informāciju, lai izveidotu etiķeti, sniegtu ieteikumus, pielāgotu saturu un personalizētas funkcijas.

Personalizētajām reklāmām tās, piemēram, tiks nodrošinātas, pamatojoties uz jūsu darbībām, lietojumu un vēlmēm, kas saistītas ar mūsu lietotnēm un pakalpojumiem. Mēs veidojam profilus, analizējot iepriekš minēto informāciju un veidojot segmentus (izveidojot grupas ar īpašām kopīgām īpašībām) un ievietojot jūsu personisko informāciju vienā vai vairākos segmentos. Mērķtiecīga reklamēšana tiek veikta tikai ar jūsu piekrišanu, ja to prasa piemērojamie likumi. Jums ir tiesības atteikties no personalizētu reklāmu saņemšanas un iebilst pret profilēšanu, tostarp to, kas veikta tiešā mārketinga nolūkā.

Un saskaņā ar iepriekšminēto kombināciju un piemērojamo likumu prasībām, mēs nodrošināsim jums īpašus kontroles mehānismus šādai kombinācijai. Jums ir tiesības atteikties no tiešā mārketinga saņemšanas no mums un automatizētu lēmumu pieņemšanas utt. Lai izmantotu šīs tiesības, sadaļā Iestatījumi varat to jebkurā laikā ieslēgt vai izslēgt (Iestatījumi > Paroles un drošība > Privātums > Reklāmu pakalpojumi vai Iestatījumi > Paroles un drošība > Sistēmas drošība > Reklāmu pakalpojumi), vai arī varat sazināties ar mums caur https://privacy.mi.com/support vai varat atsaukties uz kontroles mehānismiem, kas aprakstīti atsevišķā konfidencialitātes politikā katram produktam. Lūdzu, skatiet arī zemāk “Jūsu tiesības”.

2 Sīkfaili un citas tehnoloģijas

Tādas tehnoloģijas kā sīkfailus, tīmekļa bāksignāli un pikseļu atzīmes izmanto Xiaomi un mūsu trešo pušu pakalpojumu sniedzēji un biznesa partneri (sīkāku informāciju skatiet sadaļā “Kā mēs kopīgojam, nododam un publiskojam jūsu personisko informāciju”). Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas tendenču analīzei, vietnes administrēšanai, lietotāju kustību izsekošanai tīmekļa vietnē un demogrāfiskās informācijas par mūsu lietotāju bāzi kopumā apkopošanai. Mēs, pamatojoties uz šo tehnoloģiju izmantošanu šajos uzņēmumos, varam saņemt ziņojumus gan individuāli, gan apkopojot tos. Šīs tehnoloģijas palīdz mums labāk izprast lietotāja rīcību, dod ziņu, kuras mūsu vietņu daļas tie apmeklējuši, kā arī atvieglo un novērtē reklāmu un tīmekļa meklēšanas efektivitāti.

• Žurnāla datnes: Kā tas attiecas uz lielāko daļu vietņu, mēs apkopojam noteiktu informāciju un saglabājam to žurnāla datnēs. Šī informācija var ietvert Interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), atsauces/izejas lapas, operētājsistēmu, datuma/laika zīmogu un/vai klikšķu plūsmas datus. Mēs nesaistām šos automātiski apkopotos datus ar citu informāciju, kuru mēs apkopojam par jums.

• Vietējā krātuve - HTML5/Flash: Mēs izmantojam Lokālos glabāšanas objektus (LSO), piemēram, HTML5 vai Flash, lai uzglabātu saturu un vēlmes. Trešās personas, ar kurām mēs sadarbojamies, lai sniegtu noteiktas funkcijas mūsu vietnēs vai rādītu reklāmu, pamatojoties uz jūsu tīmekļa pārlūkošanas darbību, izmanto arī HTML5 vai Flash sīkfailus, lai apkopotu un uzglabātu informāciju. Dažādas pārlūkprogrammas var piedāvāt savu pārvaldības rīku HTML5 LSO noņemšanai. Lai pārvaldītu Flash sīkdatnes, lūdzu, noklikšķiniet šeit.

• Reklāmas sīkfaili: Mēs sadarbojamies ar saviem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem un biznesa partneriem (sīkāku informāciju skatiet sadaļā zemāk “Kā mēs kopīgojam, nododam un publiskojam jūsu personisko informāciju”), lai parādītu reklāmu savā tīmekļa vietnē vai pārvaldītu savu reklāmu citās vietnēs. Mūsu trešo pušu pakalpojumu sniedzēji un biznesa partneri var izmantot reklāmas sīkfailus, lai apkopotu informāciju par jūsu tiešsaistes darbībām un interesēm un sniegtu jums reklāmas, kas visvairāk atbilst jūsu profilam un interesēm. Pirms šīs reklāmas pakalpojuma sniegšanas tiks iegūta jūsu iepriekšēja nepārprotama piekrišana un skaidra apstiprinoša rīcība. Ja vēlaties, lai šī informācija netiktu izmantota ar interesēm saistītu reklāmu rādīšanai, varat atteikties, mainot Sīkfailu Iestatījumu. https://preferences-mgr.truste.com.

• Mobilā analīze: Dažās mūsu mobilajās lietotnēs mēs izmantojam analīzes sīkfailus, lai apkopotu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni. Šīs sīkdatnes apkopo informāciju, piemēram, par to, cik bieži jūs izmantojat lietotni, notikumus, kas notiek lietotnē, apkopoto lietojumu, veiktspējas datus un vietas, kur lietotnē notiek avārijas. Mēs analītiskajā programmatūrā saglabāto informāciju nesaistām ar jebkuru personisko informāciju, kuru jūs iesniedzat mobilajā lietotnē.

3 Kā mēs kopīgojam, nododam un publiskojam jūsu personisko informāciju

3.1 Kopīgošana

Mēs nepārdodam personisko informāciju trešajām pusēm.

Dažreiz mēs ar jūsu personisko informāciju varam dalīties ar trešajām personām (kā aprakstīts zemāk), lai nodrošinātu vai uzlabotu savus produktus vai pakalpojumus, tostarp piedāvājot produktus vai pakalpojumus, pamatojoties uz jūsu prasībām. Sīkāka informācija par datu koplietošanu ir norādīta zemāk.

3.1.1 Kopīgošana, kuru aktīvi izvēlaties vai pieprasāt

Ar jūsu piekrišanu vai pēc jūsu pieprasījuma mēs pārsūtīsim jūsu personisko informāciju kā daļu no jūsu piekrišanas/pieprasījuma jūsu norādītajām trešajām pusēm. Piemēram, ja izmantojat Mi Kontu, pierakstieties trešās puses tīmekļa vietnē vai lietotnē.

3.1.2. Informācijas kopīgošana ar mūsu grupu

Lai veiksmīgi vadītu uzņēmējdarbību un nodrošinātu jūs ar visām mūsu produktu vai pakalpojumu funkcijām, mēs laiku pa laikam jūsu personisko informāciju varam kopīgot ar citām Xiaomi filiālēm.

3.1.3 Kopīgošana ar mūsu grupas ekosistēmas uzņēmumiem

Xiaomi strādā kopā ar uzņēmumu grupu, kas veido Mi Ecosystem. Mi Ecosystem uzņēmumi ir neatkarīgas vienības, kuras investē un inkubē Xiaomi, un tie ir eksperti savā jomā. Xiaomi jūsu personīgo informāciju var atklāt Mi Ecosystem uzņēmumiem, lai sniegtu un uzlabotu saistošākos produktus un pakalpojumus (gan aparatūru, gan programmatūru) no Mi Ecosystem uzņēmumiem. Daži no šiem produktiem vai pakalpojumiem joprojām būs pakļauti Xiaomi zīmolam, bet citi var izmantot savu zīmolu. Mi Ecosystem uzņēmumi laiku pa laikam var apmainīties ar informāciju ar Xiaomi par produktiem vai pakalpojumiem, kas ietilpst Xiaomi zīmolā ar Xiaomi, lai nodrošinātu aparatūras un programmatūras pakalpojumus, nodrošinot labākas funkcijas un lietotāju pieredzi. Xiaomi veiks atbilstošus pārvaldības un tehniskos pasākumus, lai nodrošinātu jūsu personiskās informācijas apstrādes drošību, tostarp, bet ne tikai, jūsu personas informācijas šifrēšanu.

3.1.4 Kopīgošana ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem un biznesa partneriem

Lai palīdzētu mums nodrošināt jūs ar šajā Konfidencialitātes politikā aprakstītajiem produktiem un pakalpojumiem, mēs, ja nepieciešams, jūsu personisko informāciju varam dalīties ar mūsu trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem un biznesa partneriem.

Tas ietver mūsu piegādes pakalpojumu sniedzējus, datu centrus, datu glabāšanas iespējas, klientu pakalpojumu sniedzējus, reklāmas un mārketinga pakalpojumu sniedzējus un citus biznesa partnerus. Šīs trešās puses var apstrādāt jūsu personisko informāciju Xiaomi vārdā vai vienā vai vairākos šīs Konfidencialitātes politikas mērķos. Mēs esam apņēmušies nodrošināt, ka personiskās informācijas, kas nepieciešama pakalpojumu sniegšanai, koplietošana kalpo tikai likumīgiem, juridiskiem, nepieciešamiem, specifiskiem un skaidriem mērķiem. Xiaomi veiks atbilstošu darbību un noslēgs līgumus, nodrošinot, ka trešo personu pakalpojumu sniedzēji ievēro jūsu jurisdikcijā esošos piemērojamos konfidencialitātes likumus. Var būt gadījumi, kad trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem ir partneri.

Lai sniegtu veiktspējas novērtēšanu, analīzi un citus uzņēmējdarbības pakalpojumus, mēs varam arī kopīgi izmantot informāciju (ne-personisko informāciju) ar trešajām pusēm (piemēram, reklāmdevējiem mūsu tīmekļa vietnēs). Mums nepieciešamo informāciju mēs izmantojam, lai palīdzētu reklāmdevējiem un citiem biznesa partneriem novērtēt savu reklāmu un pakalpojumu efektivitāti un aptvērumu, kā arī izprast cilvēku veidus, kas izmanto to pakalpojumus, un, kā cilvēki mijiedarbojas ar savām tīmekļa vietnēm, lietotnēm un pakalpojumiem. Mēs varam arī kopīgi izmantot mūsu pakalpojumu vispārējās lietošanas tendences, piemēram, klientu skaitu noteiktā cilvēku grupā, kas pērk noteiktus produktus vai iesaistās zināmos darījumos.

3.1.5 Citi

Saskaņā ar juridiskajām prasībām, juridiskajām procedūrām, tiesvedību un/vai valsts aģentūru un valsts aģentūru pieprasījumiem Xiaomi, iespējams, būs jāatklāj jūsu personiskā informācija. Ja izpaušana ir nepieciešama vai piemērojama valsts drošībai, tiesībaizsardzībai vai citiem sabiedriskas nozīmes jautājumiem, mēs varam arī atklāt informāciju par jums.

Lai īstenotu mūsu noteikumus vai aizsargātu biznesu, tiesības, aktīvus vai produktus, vai arī, lai aizsargātu lietotājus, vai, ja izpaušana ir pamatoti nepieciešama šādiem mērķiem (krāpniecības atklāšana, novēršana un atrisināšana, produkta neatļauta izmantošana, mūsu noteikumu vai politiku pārkāpšana vai citas kaitīgas vai nelikumīgas darbības), mēs varam arī atklāt informāciju par jums. (Xiaomi var ievākt, izmantot vai izpaust jūsu personisko informāciju, ja tas notiek un tikai līdz tādai pakāpei, kādā to pieļauj piemērojamie datu aizsardzības likumi). Tas var ietvert personiskās informācijas sniegšanu valsts vai valsts aģentūrām; sazinoties ar trešo pušu partneriem par jūsu konta uzticamību, lai novērstu krāpšanu, pārkāpumus un citu kaitīgu rīcību.

Turklāt mēs jūsu personisko informāciju varam kopīgot ar:

• saviem grāmatvežiem, revidentiem, juristiem vai līdzīgiem konsultantiem, lūdzot viņus sniegt profesionālus padomus, un

• investoriem un citām attiecīgajām trešajām pusēm, ja faktiskā vai iespējamā pārdošana vai cits korporatīvais darījums ir saistīts ar Xiaomi grupas uzņēmumu, un

• citas trešās puses, kā sīki aprakstīts šajā Konfidencialitātes politikā vai kā citādi jums paziņots, tostarp, ja jūs esat to atļāvis darīt saistībā ar konkrētu informācijas izpaušanu.

3.2 Pārsūtīšana

Xiaomi nesūtīs jūsu informāciju nevienam subjektam, izņemot šādos gadījumos:

• Kad esam saņēmuši jūsu nepārprotamu piekrišanu;

• Ja Xiaomi ir iesaistīts visu tā vai tā daļu apvienošanā, iegūšanā vai pārdošanā, kas var ietekmēt jūsu personisko informāciju, mēs jūs informēsim par visām izmaiņām īpašumtiesībās, lietošanā un par jebkādu izvēli, kas jums varētu būt attiecībā uz jūsu personisko informāciju, e-pastu un/vai ievietojot pamanāmu paziņojumu mūsu vietnēs vai citā piemērotā veidā;

• Apstākļos, kas paskaidroti šajā Konfidencialitātes politikā vai kā citādi jums paziņoti.

3.3. Informācijas publiskošana

Xiaomi var publiski atklāt jūsu personisko informāciju šādos apstākļos:

• Ja mums jāpaziņo akcijas, konkursa vai izlozes uzvarētājs, šajā gadījumā mēs publicējam tikai ierobežotu informāciju;

• Ja mēs esam saņēmuši jūsu nepārprotamu piekrišanu vai arī jūs esat atklājis informāciju, izmantojot mūsu pakalpojumus, piemēram, sociālo mediju lapās vai publiskos forumos; un

• Publiska izpaušana, pamatojoties uz tiesību aktiem vai pamatojumiem: tostarp likumiem un noteikumiem, tiesiskajām procedūrām, tiesvedību vai pēc kompetento valdības departamentu pieprasījuma.

4 Kā mēs glabājam un aizsargājam jūsu personisko informāciju

4.1 Xiaomi drošības pasākumi

Mēs esam apņēmušies saglabāt jūsu personisko informāciju. Lai novērstu nesankcionētu piekļuvi, informācijas atklāšanu vai citus līdzīgus riskus, mēs esam ieviesuši visas juridiski noteiktās fiziskās, elektroniskās un vadības procedūras, lai glabātu un aizsargātu jūsu informāciju mobilajā ierīcē, un Xiaomi tīmekļa vietnēs apkopoto informāciju. Mēs nodrošinām, lai jūsu personiskā informācija tiktu aizsargāta saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem.

Piemēram, piekļūstot savam Mi Kontam, varat izvēlēties izmantot mūsu divpakāpju verifikācijas programmu, lai panāktu lielāku drošību un mēs iesakām to darīt. Kad jūsu personiskā informācija tiek pārsūtīta starp jūsu Xiaomi ierīci un mūsu serveriem, mēs pārliecināmies, ka dati tiek šifrēti, izmantojot Transporta slāņa drošību (TLS) un atbilstošus šifrēšanas algoritmus.

Visa jūsu personiskā informācija tiek glabāta drošos serveros un aizsargāta kontrolētos objektos. Mēs jūsu informāciju klasificējam, pamatojoties uz tās nozīmi un svarīgumu, un nodrošinām jūsu personiskajai informācijai nepieciešamo drošības līmeni. Mums ir īpaša piekļuves kontrole mākoņu datu glabāšanai, un mēs regulāri pārskatām savu informācijas vākšanas, uzglabāšanas un apstrādes praksi, tostarp fiziskās drošības pasākumus, lai novērstu jebkādu neatļautu piekļuvi un izmantošanu.

Mēs veicam atbilstošu sadarbību ar biznesa partneriem un trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, lai pārliecinātos, ka viņi spēj aizsargāt jūsu personisko informāciju. Mēs arī pārbaudām, vai šīs trešās puses uztur atbilstošus drošības standartus, ieviešot atbilstošus pēc-līguma ierobežojumus un vajadzības gadījumā veicot revīzijas un novērtējumus. Turklāt mūsu darbiniekiem un mūsu biznesa partneru darbiniekiem un trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kas piekļūst jūsu personiskajai informācijai, ir piemērojamas izpildāmās līgumiskās Konfidencialitātes saistības.

Mēs veicam drošības un konfidencialitātes aizsardzības kursus un testus, lai uzlabotu darbinieku izpratni par personiskās informācijas aizsardzības nozīmi. Mēs nodrošināsim visus pielietojamos un juridiski nepieciešamos pasākumus, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju. Tomēr jums jāapzinās, ka interneta lietošana nav pilnībā droša, un tāpēc mēs nevaram garantēt jebkuras personiskās informācijas drošību vai integritāti, ja tā tiek sūtīta no jums vai jums, izmantojot internetu.

Mēs apstrādājam personīgo datu pārkāpumus, kā to prasa piemērojamie datu aizsardzības likumi, kas vajadzības gadījumā ietver paziņojumu par pārkāpumu attiecīgajai datu aizsardzības uzraudzības iestādei un datu subjektiem.

Mūsu informācijas drošības politika un procedūras ir izstrādātas, atsaucoties uz starptautiskajiem standartiem, un regulāri veic trešo pušu revīzijas, lai pārbaudītu drošības pasākumu efektivitāti. Xiaomi informācijas sistēma ir ieguvusi ISO/IEC 27001:2013 sertifikātu informācijas drošības pārvaldības sistēmām (ISMS). Xiaomi e-komercija un Xiaomi Home IoT platforma ir ieguvušas ISO/IEC 27701:2019 sertifikātu personiskās informācijas pārvaldības sistēmām (PIMS). MIUI ir ieguvis ISO/IEC 27018:2019 sertifikātu publiskai mākoņa personiskās informācijas aizsardzībai.

4.2 Kā rīkoties?

Jūs varat iestatīt unikālu paroli Xiaomi, nevienam neatklājot savu pieteikšanās paroli vai konta informāciju (ja vien jūs šo personu neesat atbilstoši pilnvarojis) gadījumā, ja citās tīmekļa vietnēs rodas paroles noplūde, kas var kaitēt jūsu konta drošībai Xiaomi. Ja vien iespējams, lūdzu, neatklājiet nevienam saņemto verifikācijas kodu (tostarp tiem, kas apgalvo, ka ir Xiaomi klientu apkalpošanas dienests). Ikreiz, kad jūs pierakstieties kā Mi Konta lietotājs Xiaomi tīmekļa vietnēs, it īpaši izmantojot kāda cita datoru vai publisko interneta termināli, sesijas beigās izrakstieties.

Xiaomi neuzņemas atbildību par kļūmi attiecībā uz drošību, kuru izraisījusi trešā persona, piekļūstot jūsu personiskajai informācijai, ņemot vērā, ka jūs savu personīgo informāciju glabājat privāti. Neskatoties uz iepriekš minēto, jums nekavējoties jāpaziņo mums, ja kāds cits interneta lietotājs lieto jūsu kontu vai arī radies kāds cits drošības pārkāpums. Jūsu līdzdalība palīdzēs mums aizsargāt jūsu personiskās informācijas konfidencialitāti.

4.3 Piekļuve citām ierīces funkcijām

Mūsu lietojumprogrammas var piekļūt noteiktām ierīces funkcijām, piemēram, e-pasta iespējošanai, lai izmantotu kontaktus, SMS uzglabāšanai un Wi-Fi tīkla statusam utt. Šī informācija tiek izmantota, lai ļautu lietojumprogrammām darboties ierīcē un jums sazināties ar lietojumprogrammām. Jebkurā laikā varat atsaukt savas atļaujas, izslēdzot tās ierīces līmenī vai sazinoties ar mums vietnē https://privacy.mi.com/support.

4.4 Saglabāšanas politika

Mēs glabājam personisko informāciju tik ilgi, cik nepieciešams, lai sasniegtu mērķi, kuram šī informācija tika ievākta, kā aprakstīts šajā Konfidencialitātes politikā vai jebkurā citā konfidencialitātes politikā, kas attiecas uz konkrētu produktu vai pakalpojumu, vai kā to pieprasa likumi. Detalizēti saglabāšanas periodi ir norādīti konkrētajā pakalpojumā vai saistītajā produktu lapā. Mēs pārtrauksim saglabāt un dzēst vai anonimizēt personisko informāciju, tiklīdz tiks sasniegts savākšanas mērķis vai pēc tam, kad būsim apstiprinājuši jūsu dzēšanas pieprasījumu, vai pēc attiecīgā produkta vai pakalpojuma darbības pārtraukšanas. Ja iespējams, mēs esam norādījuši, cik ilgi mēs parasti glabājam noteiktas personas datu kategorijas, veidus vai vienumus. Lemjot par šiem saglabāšanas periodiem, mēs ņēmām vērā šādus kritērijus:

• personas datu apjomu, raksturu un jutīgumu

• kaitējuma risks, ko rada neatļauta izmantošana vai izpaušana

• mērķi, kādiem mēs apstrādājam personas datus, un cik ilgi mums vajadzīgi konkrētie dati, lai sasniegtu šos mērķus

• cik ilgi personas dati, visticamāk, paliks precīzi un atjaunināti

• cik ilgi personas dati varētu būt saistīti ar iespējamām turpmākajām juridiskajām prasībām

• visas piemērojamās juridiskās, grāmatvedības, pārskatu sniegšanas vai normatīvās prasības, kas nosaka, cik ilgi jāglabā noteikti ieraksti.

Atkarībā no jūsu jurisdikcijas var būt izņēmums attiecībā uz personisko informāciju, kuru mēs apstrādājam sabiedrības interesēs, zinātniskos, vēsturiskos pētījumos vai statistikas nolūkos. Xiaomi turpinās šāda veida informāciju saglabāt ilgāk, pārsniedzot tās standarta saglabāšanas periodu, kur nepieciešams un atļauts, pamatojoties uz piemērojamajiem tiesību aktiem vai jūsu pieprasījuma pat, ja turpmākā datu apstrāde nav saistīta ar sākotnējo savākšanas mērķi.

5 Jūsu tiesības

Personiskās informācijas kontrole

5.1 Iestatījumu kontrole

Xiaomi atzīst, ka konfidencialitāte katrai personai ir atšķirīga. Tādēļ mēs piedāvājam piemērus, kā Xiaomi sniedz jums iespēju ierobežot jūsu personiskās informācijas vākšanu, izmantošanu, izpaušanu vai apstrādi un kontrolēt jūsu konfidencialitātes iestatījumus:

• Ieslēgt/izslēgt Lietotāja pieredzes programmas un Atrašanās vietas piekļuves funkcijas;

• Pierakstīties vai izrakstīties no Mi Konta;

• Iespējot vai atspējot sinhronizācijas funkcijas ar Xiaomi Mākoni; un arī

• Dzēsiet jebkuru informāciju, kas ir saglabāta Xiaomi Cloud caur https://i.mi.com;

• Ieslēgt/izslēgt citus pakalpojumus un funkcijas, kas attiecas uz sensitīvu vai personisko informāciju. Jūs varat iegūt sīkāku informāciju par ierīces drošības statusu arī MIUI Drošības lietotnē.

Ja jūs jau iepriekš esat piekritis mūsu personiskās informācijas izmantošanai iepriekšminētajiem mērķiem, jums ir tiesības jebkurā laikā mainīt savas domas un sazinieties ar mums, izmantojot https://privacy.mi.com/support.

5.2 Jūsu tiesības uz savu personisko informāciju

Atkarībā no piemērojamajiem likumiem un noteikumiem jums var būt tiesības piekļūt, labot, dzēst (un dažas citas tiesības) attiecībā uz personisko informāciju, kas mums ir par jums (turpmāk tekstā - pieprasījums). Šīs tiesības tiks pakļautas īpašiem izslēgumiem un izņēmumiem saskaņā ar spēkā esošajiem likumiem.

Ja jums nepieciešama sīkāka informācija par personīgo informāciju savā Mi Kontā, varat tai arī piekļūt vai to atjaunināt vietnē https://account.xiaomi.com vai piesakoties savas ierīces esošajā kontā. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot https://privacy.mi.com/support.

Tas mums palīdzēs visefektīvāk apstrādāt jūsu pieprasījumu, ja tas atbilst šādiem nosacījumiem:

(1) Pieprasījums tiek iesniegts, izmantojot iepriekš aprakstīto Xiaomi ekskluzīvo pieprasījumu kanālu, un, lai aizsargātu jūsu informācijas drošību, jūsu pieprasījumam jābūt rakstiskam (ja vien vietējie tiesību akti nepārprotami neatzīst mutisko pieprasījumu);

(2) Jūs sniedzat pietiekamu informāciju, lai ļautu Xiaomi pārbaudīt jūsu identitāti un pārliecinātos, ka esat datu subjekts vai juridiski pilnvarots rīkoties datu subjekta vārdā.

Tiklīdz būsim ieguvuši pietiekamu informāciju, lai apstrādātu jūsu pieprasījumu, mēs sagatavosim atbildi uz jūsu pieprasījumu datu aizsardzības likumos noteiktajā laikā.

Detalizēti:

• Jums ir tiesības saņemt skaidru, pārredzamu un labi saprotamu informāciju par to, kā mēs izmantojam jūsu personisko informāciju un jūsu tiesības. Tāpēc mēs sniedzam jums informāciju šajā Konfidencialitātes politikā.

• Pamatojoties uz piemērojamo likumu prasībām, jūsu pieprasīto personas datu kopija tiks sniegta bez maksas. Par jebkādiem papildu pieprasījumiem pēc būtiskas informācijas mēs varam noteikt samērīgu maksu, pamatojoties uz faktiskajām administratīvajām izmaksām saskaņā ar spēkā esošajiem un, ja to atļauj, likumiem.

• Ja mūsu rīcībā esošā informācija par jums ir nepareiza vai nepilnīga, jums ir jāizlabo vai jāpapildina personiskā informācija atkarībā no mērķa, kādam tā tiek izmantota.

• Pamatojoties uz piemērojamo likumu prasībām, jums ir tiesības pieprasīt dzēst vai noņemt savu personisko informāciju, ja nav pārliecinoša pamatojuma, lai mēs to turpinātu izmantot. Mēs apsvērsim pamatojumus, kas saistīti ar jūsu dzēšanas pieprasījumu, un veiksim atbilstošus, tostarp tehniskus pasākumus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka piemērojamo likumu un/vai tehnoloģisko ierobežojumu dēļ mēs, iespējams, nevarēsim nekavējoties noņemt informāciju no dublēšanas sistēmas. Šādā gadījumā mēs droši uzglabāsim jūsu personisko informāciju un izolēsim to no jebkādas turpmākas apstrādes, līdz dublējumu varēs izdzēst vai padarīt anonīmu.

• Jums ir tiesības iebilst pret noteiktiem apstrādes veidiem, ieskaitot datu sagatavošanu tiešajam mārketingam (ieskaitot, ja tiek izmantota profilēšana) un noteiktos apstākļos, kad apstrādes likumīgais pamats (ieskaitot profilēšanu) ir mūsu likumīgajās interesēs.

Jo īpaši, saskaņā ar dažiem jurisdikcijas likumiem:

• Jums ir tiesības ierobežot savu personas datu apstrādi. Mēs izskatīsim jūsu ierobežojuma pieprasījuma pamatojumu. Ja pamatojums attiecas uz VDAR, mums jūsu personas dati jāapstrādā tikai atbilstoši VDAR noteiktajiem apstākļiem un jāinformē jūs pirms apstrādes ierobežojumu palielināšanas.

• Jums ir tiesības nepiemērot lēmumu, kas balstīts tikai uz automatizētu apstrādi, tostarp profilēšanu, kas rada juridiskas sekas attiecībā uz jums vai līdzīgi skar jūs.

• Jums ir tiesības lietot savu personisko informāciju strukturētā un parasti izmantojamā formātā un nodot to citam kontrolierim (datu pārnesamība).

Mums ir tiesības atteikties apstrādāt pieprasījumus vai tikai daļēji izpildīt pieprasījumus, ja tiek piemērots atbrīvojums vai mums citādi ir tiesības to darīt saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, piemēram, ja pieprasījums ir acīmredzami nepamatots vai acīmredzami pārmērīgs vai ja tas prasītu atklāt informāciju informācija par trešajām pusēm. Dažos gadījumos mēs varam pieprasīt maksu, ja to atļauj piemērojamie likumi. Ja mēs uzskatām, ka daži informācijas dzēšanas pieprasījuma aspekti var novest pie tā, ka mēs nespējam likumīgi izmantot informāciju juridisku prasību izvirzīšanai, īstenošanai vai aizstāvēšanai vai piemērojamo likumu atļautu iemeslu dēļ, to var arī noraidīt.

5.3 Piekrišanas atsaukšana

Jūs varat atsaukt mums iepriekš sniegto piekrišanu konkrētam mērķim, iesniedzot pieprasījumu, tai skaitā vācot, izmantojot un/vai atklājot savu personisko informāciju, kas ir mūsu rīcībā vai zem kontroles. Pamatojoties uz konkrēto pakalpojumu, kuru izmantojat, varat atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar mums, izmantojot https://privacy.mi.com/support. Mēs apstrādāsim jūsu pieprasījumu saprātīgā laikā no brīža, kad tika iesniegts pieprasījums, un pēc tam neiegūsim, neizmantosim un/vai neizpaudīsim jūsu personisko informāciju, atbilstoši jūsu pieprasījumam.

Atkarībā no tā, cik lielā mērā jūs piekrītat atteikties, jums ir jāsaprot, ka jūs, iespējams, vairs nevarēsit turpināt gūt labumu no visiem Xiaomi produktiem un pakalpojumiem. Jūsu piekrišanas vai atļaujas atsaukšana neskars mūsu apstrādes derīgumu, kas, pamatojoties uz piekrišanu, izstrādāts līdz atteikuma punktam.

5.4 Pakalpojuma vai konta atcelšana

Ja vēlaties atcelt noteiktu produktu vai pakalpojumu, varat sazināties ar mums, izmantojot https://privacy.mi.com/support.

Ja vēlaties atcelt Mi Kontu, lūdzu, ņemiet vērā, ka atcelšana neļaus jums izmantot visus Xiaomi produktus un pakalpojumus. Noteiktos apstākļos atcelšanu var novērst vai aizkavēt. Piemēram, ja jūsu kontā joprojām ir nenokārtoti maksājumi, piemēram, neapmaksāts Mi Mūzika dalības pakalpojums, maksas motīvs Motīvu veikalā vai neapmaksāts aizdevums jūsu Mi Finanses, u. c., mēs nevaram nekavējoties atbalstīt jūsu pieprasījumu.

Piesakoties Xiaomi, izmantojot trešās puses kontu, jums jāpieprasa konta anulēšana trešajai pusei.

6 Kā jūsu personiskā informācija tiek pārsūtīta visā pasaulē

Xiaomi apstrādā un atbalsta personisko informāciju, izmantojot globālu darbības un kontroles infrastruktūru. Pašlaik Xiaomi ir datu centri Ķīnā, Indijā, ASV, Vācijā, Krievijā un Singapūrā. Ievērojot piemērojamos likumus un šajā Konfidencialitātes politikā aprakstītos mērķus, jūsu informāciju var pārsūtīt uz šiem datu centriem.

Mēs varam nodot jūsu personisko informāciju arī trešajām pusēm, pakalpojumu sniedzējiem un biznesa partneriem, tāpēc jūsu dati var tikt pārsūtīti uz citām valstīm vai reģioniem. Jurisdikcijas, kurās atrodas šīs globālās ierīces, var vai nevar uzglabāt personisko informāciju atbilstoši tiem pašiem standartiem kā jūsu jurisdikcijā. Saskaņā ar dažādiem datu aizsardzības likumiem pastāv dažādi riski. Tomēr tas nemaina mūsu apņemšanos ievērot šo Konfidencialitātes politiku un aizsargāt jūsu personisko informāciju.

It īpaši,

• Personiskā informācija, kuru mēs apkopojam un iegūstam kontinentālās Ķīnas teritorijā, tiek glabāta datu centros, kas atrodas kontinentālajā Ķīnā, izņemot pārrobežu pārsūtīšanu, kā to atļauj piemērojamie tiesību akti.

• Personiskā informācija, kuru mēs savācam un apkopojam savā darbībā Krievijā, tiek apstrādāta un uzglabāta datu centros, kas atrodas Krievijā, izņemot pārrobežu pārsūtīšanas, kas atļautas saskaņā ar Krievijas tiesību aktiem.

• Personiskā informācija, kuru mēs apkopojam un ģenerējam operācijās Indijā, tiek glabāta datu centros, kas atrodas Indijā.

Ja mums personiskā informācija ir jāpārsūta ārpus jūsu jurisdikcijas mūsu meitasuzņēmumiem vai trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, mēs ievērosim piemērojamos likumus. Mēs nodrošinām, lai visi šādi pārsūtījumi atbilstu piemērojamo vietējo datu aizsardzības likumu prasībām, ieviešot vienotus aizsardzības pasākumus. Jūs varat uzzināt par drošības pasākumiem, sazinoties ar mums, izmantojot https://privacy.mi.com/support.

Ja izmantojat mūsu produktus un pakalpojumus Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) teritorijā, Xiaomi Technology Netherlands B.V. darbosies kā datu apstrādātājs un Xiaomi Singapore Pte. Ltd. būs atbildīgs par datu apstrādi. Kontaktinformāciju var atrast sadaļā "Sazināties ar mums".

Ja Xiaomi koplieto jūsu personiskos datus, kas jums ir EEZ, ar Xiaomi grupas uzņēmumu vai trešās puses pakalpojumu sniedzēju ārpus EEZ, mēs to darīsim, pamatojoties uz ES standarta līguma klauzulām vai citiem GDPR paredzētajiem drošības pasākumiem. Jūs varat uzzināt par drošības pasākumiem vai pieprasīt kopiju, sazinoties ar mums, izmantojot https://privacy.mi.com/support.

7 Nepilngadīgo aizsardzība

Mēs uzskatām, ka vecāku vai aizbildņu pienākums ir uzraudzīt, kā bērni izmanto mūsu produktus un pakalpojumus. Tomēr mēs nepiedāvājam pakalpojumus tieši bērnam un neizmantojam bērnu personisko informāciju mārketinga nolūkos.

Ja esat vecāks vai aizbildnis un uzskatāt, ka nepilngadīgais ir sniedzis Xiaomi personīgu informāciju, sazinieties ar mums, izmantojot https://privacy.mi.com/support, lai pārliecinātos, ka šāda personiskā informācija tiek noņemta un nepilngadīgais ir atteicies no jebkādiem piemērojamajiem Xiaomi pakalpojumiem.

8 Vai man jāpiekrīt trešo pušu noteikumiem un nosacījumiem?

Mūsu Konfidencialitātes politika neattiecas uz trešās puses piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem. Atkarībā no jūsu izmantotā Xiaomi produkta vai pakalpojuma, tajā var būt iekļauti trešo pušu produkti, pakalpojumi, kas saistīti ar balsi, kameras apstrādi, video atskaņošanu, sistēmas tīrīšanu un ar drošību saistīti pakalpojumi, spēles, statistika, sociālo mediju mijiedarbība, maksājumu apstrāde, kartes navigācija, dalīšana, virzīšana, informācijas filtrēšana, ievades metodes, utt.. Daži no tiem tiks sniegti kā saites uz trešo pušu tīmekļa vietnēm un dažiem varēs piekļūt SDK, API, utt. veidā. Jūsu informācija var tikt apkopota arī tad, ja izmantojat šos produktus vai pakalpojumus. Tādēļ mēs iesakām jums veltīt laiku, lai izlasītu trešās puses Konfidencialitātes politiku, tāpat kā jūs lasāt mūsējo. Mēs neesam atbildīgi un nevaram kontrolēt, kā trešās puses izmanto personisko informāciju, kuru tie ievāc no jums. Mūsu Konfidencialitātes politika neattiecas uz citām vietnēm, kas saistītas ar mūsu pakalpojumiem.

Tālāk ir minēti piemēri, kad trešās puses noteikumi un Konfidencialitātes politika var tikt piemēroti, lietojot konkrētus iepriekš uzskaitītos produktus:

Ja pasūtījuma noformēšanai un apmaksai izmantojat trešās puses izrakstīšanās pakalpojumu, šādā veidā iesniegtu personisko informāciju regulē trešās puses konfidencialitātes politika.

Izmantojot MIUI Drošībaslietotnes drošības skenēšanas funkciju, atkarībā no jūsu izvēlētā pakalpojuma tiks piemērots viens no šiem:

• "Avast'' Konfidencialitātes un informācijas drošības politika: https://www.avast.com/privacy-policy

• Antiy Mobile Security AVL SDK's Konfidencialitātes politika: https://www.avlsec.com/en/privacy-policy

• Tencent Konfidencialitātes politika: https://privacy.qq.com

Lietojot MIUI Drošības lietotnes Tīrītājs funkciju, tiek piemērota Tencent Konfidencialitātes politika: https://privacy.qq.com

Ja izmantojat reklāmas pakalpojumus vairākās īpašās MIUI lietotnēs, atkarībā no jūsu izvēles, tiks piemērots viens no šiem pakalpojumiem:

• Google Konfidencialitātes politika: https://www.google.com/policies/privacy

• Facebook Konfidencialitātes politika: https://www.facebook.com/about/privacy/update?ref=old_policy

Izmantojot Google ievades metodi, tiek piemērota Google Konfidencialitātes politika: https://policies.google.com/privacy

Veicot statistiku, uzraugot lietotnes avāriju līmeni un nodrošinot mākoņa vadības iespējas, mēs izmantojam Google Analytics for Firebase vai Firebase Analytic, ko nodrošina Google Inc. Jūs varat uzzināt vairāk par Google Firebase Konfidencialitātes politiku:https://policies.google.com/privacy un https://www.google.com/policies/privacy/partners/.

Lai reklāmas rādītu jebkurā MIUI sistēmas lietotnē, trešās puses reklamēšanas partneri var apkopot datus, kas iegūti no jūsu tiešsaistes darbībām, piemēram, par klikšķiem uz reklāmas un satura skatiem vai citām darbībām vietnēs vai lietotnēs.

• Google Konfidencialitātes politika: https://www.google.com/policies/privacy

• Facebook Konfidencialitātes politika: https://www.facebook.com/about/privacy/update?ref=old_policy

• Unity Konfidencialitātes politika: https://unity3d.com/legal/privacy-policy

• Vungle Konfidencialitātes politika: https://vungle.com/privacy/

• IronSource Konfidencialitātes politika: https://developers.ironsrc.com/ironsource-mobile/air/ironsource-mobile-privacy-policy/

• Applovin Konfidencialitātes politika: https://www.applovin.com/privacy

• Chartboost Konfidencialitātes politika: https://answers.chartboost.com/en-us/articles/200780269

• Mopub Konfidencialitātes politika: https://www.mopub.com/legal/privacy/

• Mytarget Konfidencialitātes politika: https://legal.my.com/us/mytarget/

• Yandex Konfidencialitātes politika: https://yandex.com/legal/privacy/

• Tapjoy Konfidencialitātes politika: https://www.tapjoy.com/legal/advertisers/privacy-policy/

• AdColony Konfidencialitātes politika: https://www.adcolony.com/privacy-policy

Mēs varam apkopot un kopīgot jūsu informāciju ar trešo pušu attiecinājuma uzņēmumiem saskaņā ar mūsu reklāmas partneru norādījumiem, lai ģenerētu pārskatus mūsu reklāmas partneriem, tostarp metriku par jūsu mijiedarbību ar mūsu reklāmām (ja tādas ir). Atkarībā no izmantotajām MIUI sistēmas lietotnēm trešo pušu attiecinājumu uzņēmumi var ietvert:

• Adjust Konfidencialitātes politika: https://www.adjust.com/terms/privacy-policy/

• Appsflyer Konfidencialitātes politika: https://www.appsflyer.com/privacy-policy/?utm_source=google

• Affise Konfidencialitātes politika: https://affise.com/privacy-policy/

• Miaozhen Konfidencialitātes politika: https://www.miaozhen.com/en/privacy

• Nielsen Konfidencialitātes politika: https://www.nielsen.com/cn/en/legal/privacy-policy/

9 Kā mēs atjauninām šo Konfidencialitātes politiku

Mēs periodiski pārskatām Konfidencialitātes politiku, pamatojoties uz izmaiņām uzņēmējdarbībā, tehnoloģijās, piemērojamos tiesību aktos un labajā praksē, un mēs varam atjaunināt šo Konfidencialitātes politiku. Ja izdarām būtiskas izmaiņas šajā Konfidencialitātes politikā, mēs ar jūsu reģistrēto kontaktinformāciju, piemēram, e-pastu, paziņosim jums (nosūtīsim uz jūsu kontā norādīto e-pasta adresi) vai publicēsim Xiaomi tīmekļa vietnēs vai paziņosim, izmantojot mobilās ierīces, lai jūs varētu uzzināt par mūsu apkopoto informāciju un to, kā mēs to izmantojam. Šīs izmaiņas šajā Konfidencialitātes politikā stāsies spēkā dienā, kas norādīta paziņojumā vai tīmekļa vietnē. Mēs iesakām regulāri pārbaudīt šo lapu, lai iegūtu jaunāko informāciju par mūsu konfidencialitātes praksi. Uz jūsu turpmāko produktu un pakalpojumu izmantošanu vietnē, mobilajā ierīcē un/vai jebkurā citā ierīcē attiecas atjauninātā Konfidencialitātes politika. Ja to pieprasa piemērojamie likumi, mēs lūgsim jūsu nepārprotamu piekrišanu, kad apkoposim no jums papildu personisko informāciju vai kad izmantosim vai atklāsim jūsu personisko informāciju jauniem mērķiem.

10 Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi komentāri vai jautājumi par šo Konfidencialitātes politiku vai kādi jautājumi par Xiaomi jūsu personiskās informācijas vākšanu, izmantošanu vai izpaušanu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot https://privacy.mi.com/support vai zemāk esošo adresi. Kad mēs saņemam privātuma vai personiskās informācijas pieprasījumus par piekļuvi personiskajai informācijai vai tās lejupielādi, mums ir profesionāla komanda, lai atrisinātu jūsu problēmas. Ja jūsu jautājums ir saistīts ar kādu būtisku problēmu, mēs varam lūgt jums papildu informāciju.

Ja jūs neapmierina atbilde, ko saņēmāt no mums saistībā ar savu personisko informāciju, varat sūdzību nodot attiecīgajai datu aizsardzības pārvaldes iestādei jūsu jurisdikcijā. Konsultējoties ar mums, sniegsim informāciju pa attiecīgajiem sūdzību kanāliem, kas var būt piemērojami, pamatojoties uz jūsu faktisko situāciju.

Xiaomi Communications Co., Ltd. #019, 9th Floor, Building 6, 33 Xi'erqi Middle Road, Haidian District, Beijing, China 100085

Xiaomi Singapore Pte. Ltd. 20 Cross Street, China Court #02-12 Singapore 048422

Lietotājiem Indijā:

Xiaomi Technology India Private Limited Building Orchid, Block E, Embassy Tech Village, Outer Ring Road, Devarabisanahalli, Bengaluru, Karnataka - 560103, India

Par visām neatbilstībām un sūdzībām attiecībā uz sensitīvu personas datu vai informācijas apstrādi informē norīkoto sūdzību izskatīšanas amatpersonu, kā minēts turpmāk:

Vārds: Vishwanath C

Tālrunis: 080 6885 6286, Pr.-Se : no 9:00 līdz 18:00

E-pasts: grievance.officer@xiaomi.com

Lietotājiem Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ):

Xiaomi Technology Netherlands B.V. Prinses Beatrixlaan 582, Den Haag 2595BM Nederland

Pateicamies par veltīto laiku Konfidencialitātes politikas iepazīšanai!

Kas jauns jums

Mēs esam veikuši vairākus šādus atjauninājumus:

• Mēs esam atjauninājuši daļu no mūsu kontaktinformācijas.

• Mēs esam atjauninājuši daļu no mūsu un trešo pušu apkopotās informācijas.

• Mēs esam skaidrāk noteikuši, kā mēs izmantojam informāciju, pēc kuras nevar identificēt personu

• Mēs esam atjauninājuši, kā mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, ieskaitot sīkāku izklāstu, kad mēs apstrādājam personisko informāciju, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm un saistībā ar jūsu push pakalpojumu izmantošanu.

• Mēs esam snieguši sīkāku informāciju par datu saglabāšanu.

• Mēs esam skaidrāk noteikuši jūsu tiesības uz jūsu personisko informāciju.