Політика конфіденційності Xiaomi

Політика конфіденційності була оновлена 4 вересня 2019 року.

Приділіть деякий час, щоб ознайомитися з нашим порядком роботи з особистою інформацією та надішліть нам свої запитання, якщо вони виникнуть.

Про нас

Компанія Xiaomi Singapore Pte. Ltd., Xiaomi Technology Netherlands B.V., а також її афілійовані компанії, що входять до Групи Xiaomi (далі – «Xiaomi», «ми», «наш» або «нас»), дуже серйозно ставляться до вашої конфіденційності. Під час розробки цієї Політики конфіденційності враховувалися всі ваші потреби, тому дуже важливо, щоб ви повною мірою розуміли нашу політику збирання та використання особистої інформації, забезпечуючи при цьому повний контроль вами особистої інформації, яка надається компанії Xiaomi.

Про цю Політику конфіденційності

За винятком конкретних продуктів або послуг Xiaomi, щодо яких надається окрема політика конфіденційності, ця Політика конфіденційності застосовується до всіх пристроїв, веб-сайтів або програм Xiaomi, які посилаються на цю Політику конфіденційності або пов'язані з нею. Ця Політика конфіденційності пояснює, яким чином Xiaomi збирає, використовує, розкриває, обробляє та захищає будь-яку особисту інформацію, яку ви надаєте нам або яку ми отримуємо від вас при використанні вами наших продуктів або послуг, розміщених на веб-сайтах (https://www.mi.com, https://en.miui.com, https://account.xiaomi.com), а також у наших програмах, які ми пропонуємо на наших мобільних пристроях. Якщо певний продукт Xiaomi має свою окрему політику конфіденційності, ця окрема політика конфіденційності має пріоритетне застосування, при цьому питання, не передбачені в такій окремій політиці конфіденційності, регулюються положеннями цієї Політики конфіденційності. Більш того, спосіб, у який ті або інші продукти чи послуги збирають і обробляють вашу особисту інформацію, також може змінюватися залежно від моделі, версії служби або регіону. Для отримання докладнішої інформації рекомендуємо ознайомитися з окремою політикою конфіденційності.

Згідно з цією Політикою конфіденційності під «особистою інформацією» розуміється інформація, яка може бути прямо чи опосередковано використана для встановлення особи за допомогою лише цієї інформації окремо або в поєднанні з іншою інформацією про цю особу, до якої має доступ компанія Xiaomi, за винятком випадків, коли застосовним законодавством вашого регіону передбачено інше. Ми використовуватимемо вашу особисту інформацію в суворій відповідності до Політики конфіденційності.

Як ми можемо допомогти

У кінцевому підсумку, ми прагнемо забезпечувати найкращі умови для всіх наших користувачів. Якщо у вас виникли сумніви стосовно наших методів обробки даних, викладених у цій Політиці конфіденційності, будь ласка, зверніться за адресою privacy@xiaomi.com і повідомте про вашу конкретну проблему. Ми будемо раді отримати від вас зворотній зв'язок. Якщо у вас виникли сумніви стосовно конфіденційності або використання нами даних, на які ми не надали задовільної відповіді, зверніться (безкоштовно) до нашого стороннього постачальника послуг із вирішення спорів, розташованого в США, за адресою: https://feedback-form.truste.com/watchdog/request.

TRUSTe

1 Яку інформацію ми збираємо та як її використовуємо?

1.1 Яку інформацію ми збираємо

Щоб мати змогу надавати послуги, ми запитуватимемо у вас особисту інформацію, яка є необхідною для надання вам цих послуг. Ми збираємо лише інформацію, яка необхідна для досягнення конкретних, прямо визначених і законних цілей. Подальша обробка цієї інформації в спосіб, що є несумісним із цими цілями, не здійснюватиметься. Ви маєте право вибору щодо надання або не надання запитаної нами інформації, але в більшості випадків, якщо ви не надасте свою особисту інформацію, ми, можливо, не зможемо надавати вам продукти або послуги чи відповідати на ваші запити.

Залежно від вибраної вами служби ми можемо збирати наведені далі типи інформації:

1.1.1 Інформація, яку ви нам надаєте:

Ми можемо збирати будь-яку надану вами особисту інформацію, яка є необхідною для вибраної вами служби. Наприклад, ви можете надати своє ім'я, номер мобільного телефону, адресу електронної пошти, адресу для доставки, замовлення, деталі рахунку, номер банківського рахунку, ім'я власника рахунку, номер кредитної картки та іншу інформацію, якщо користуєтеся послугами роздрібної торгівлі mi.com; ви можете синхронізувати матеріали або дані, якщо користуєтеся службами Xiaomi Cloud; ви можете надати інформацію про стать або інформацію, пов'язану з безпекою та іншу інформацію в разі створення аккаунту; ви можете вільно надавати відомості про поточну посаду, освіту та будь-яку іншу інформацію, пов'язану з вашою суспільною діяльністю, якщо берете участь у Форумі MIUI або користуєтеся іншою платформою Xiaomi.

1.1.2 Інформація, яку ми збираємо при використанні вами наших послуг

• Інформацію про пристрій або пов'язану з SIM-картою. Наприклад, номер IMEI, номер GAID, номер IMSI, MAC-адресу, серійний номер, версію та тип MIUI, версію ПЗП, версію Android, ідентифікатор Android, ідентифікатор Space, оператора SIM-карти та його розташування, інформацію про екран, інформацію про клавіатуру пристрою, дані про виробника пристрою та назву моделі, час активації пристрою, оператора мережі, тип підключення, інформацію про апаратне обладнання та особливості його використання (наприклад, ЦП, сховище, використання батареї, роздільну здатність екрану та температуру пристрою, модель об'єктива фотокамери).

• Інформацію, що стосується вас і може бути визначена сторонніми постачальниками послуг і діловими партнерами: ми можемо збирати та використовувати таку інформацію, як ідентифікаційний рекламний код, присвоєний вам сторонніми постачальниками послуг та діловими партнерами.

• Інформацію, пов'язану з використанням вами програм, включно з основною інформацією про програми, наприклад, список програм, інформація про ідентифікатор програми, версія SDK, налаштування оновлення системи, налаштування програм (регіон, мова, часовий пояс, шрифт) і записи про стан програм (наприклад, завантаження, встановлення, оновлення, видалення).

• Інформацію, яка генерується при використанні вами послуг, наприклад, ваші знаки, рейтинги, інформація про вхід і журнал перегляду сторінок у службі Форуму MIUI; ваші повідомлення на Форумі MIUI (які можуть бачити лише ті, хто їх надсилає, та ті, хто їх отримує); push-вміст, який генерується при використанні вами push-послуг Mi; ваші дії стосовно рекламних послуг (наприклад, клацання, перегляд тощо).

• Розташування інформації (лише для конкретних послуг/функцій): різні типи інформації про ваше точне або приблизне розташування, якщо ви користуєтеся послугами, пов'язаними з розташуванням (програмне забезпечення для навігації, програмне забезпечення для отримання прогнозів погоди та програмне забезпечення з функцією визначення розташування пристрою). Наприклад, регіон, код країни, код міста, код мобільної мережі, мобільний код країни, стільниковий ідентифікатор, відомості про широту та довготу, налаштування часового поясу, налаштування мови. Ви можете в будь-який час вимкнути інформацію про розташування для кожної програми в налаштуваннях телефону (Налаштування – Дозволи).

• Інформацію журналів: інформацію, яка стосується використання вами певних функцій, програм і веб-сайтів. Наприклад, файли cookie та інші технології анонімної ідентифікації, IP-адреси, інформація про мережеві запити, історія тимчасових повідомлень, стандартні системні журнали, інформація про збої, інформація журналів, яка генерується при використанні служб (наприклад, час реєстрації, час доступу, час виконання дій тощо).

• Інша інформація: значення екологічних характеристик (ECV) (наприклад, значення, яке генерується з ідентифікатора Mi аккаунту, ідентифікатора пристрою телефону, ідентифікатора підключеного Wi-Fi та інформації про розташування).

1.1.3 Інформація зі сторонніх джерел

Коли це дозволено законодавством, ми отримуватимемо інформацію про вас від сторонніх джерел. Наприклад,

• щодо певних джерел, які можуть включати рахунок і фінансові транзакції, за вашим дозволом ми можемо підтверджувати надану вами інформацію (наприклад, номер телефону) за допомогою законних сторонніх джерел у цілях забезпечення захисту та запобігання шахрайству;

• для надання вам рекламних послуг ми можемо отримувати призначені ідентифікаційні символи (наприклад, IMEI рекламодавця);

• також ми можемо отримувати певну інформацію, зокрема ідентифікатори облікового запису та нікнейми від сторонніх служб соціальних мереж (наприклад, якщо ви здійснюєте вхід до служби Xiaomi за допомогою облікового запису в соціальній мережі);

• інформацію про вас, надану нам іншими особами (наприклад, ваша адреса для доставки, яку нам можуть надати інші користувачі, коли придбавають для вас продукти з використанням послуг mi.com).

1.1.4 Інформація, за якою не можна встановити особу

Також ми можемо збирати інші типи інформації, які не є прямо або опосередковано пов'язані з фізичною особою та які не відповідають визначенню особистої інформації відповідно до застосовного місцевого законодавства. Така інформація може включати статистичні дані, які генеруються при використанні вами конкретної служби (наприклад, відомості стосовно пристрою, за якими не можна встановити особу, щоденні події використання, події отримання доступу до сторінок, події часу доступу до сторінок і події сеансів); дані моніторингу мережі (наприклад, час запитів, кількість запитів або помилки запитів тощо); події збоїв програм. Збирання інформації спрямоване на покращення послуг, які ми надаємо. Тип і обсяг інформації, що збирається, залежить від того, як ви використовуєте наші продукти та/або послуги.

Ми збираємо таку інформацію, як унікальні ідентифікатори пристрою, моделі пристрою, номери версії системи та відомості про ваші дії на наших веб-сайтах або в мобільних програмах. Ми об'єднуємо такі відомості задля того, щоб надавати вам кориснішу інформацію, а також розуміти, які саме розділи наших веб-сайтів, продуктів або послуг цікавлять вас найбільше. Такі агреговані дані не є особистою інформацією і за ними не можна встановити вашу особу. Однак якщо ми об'єднуємо не особисту інформацію та особисту інформацію, така інформація вважається особистою інформацією.

1.2 Як ми використовуємо особисту інформацію, яку збираємо

Метою збирання особистої інформації є надання вам продуктів і/або послуг, а також забезпечення дотримання нами застосовного законодавства, нормативно-правових актів та інших регуляторних вимог. Це передбачає:

• Надання, обробку, підтримку, вдосконалення та розробку наших продуктів і/або послуг для вас, наприклад, доставку, активацію, підтвердження, післяпродажне обслуговування, клієнтську підтримку та рекламу.

• Впровадження та підтримку засобів безпеки задля запобігання втратам і шахрайству, наприклад, допомогу при ідентифікації користувачів і перевірці особи користувача. Ми використовуємо вашу інформацію з метою запобігання шахрайству, лише якщо задовольняються дві наведені нижче умови: це є необхідним; усі дані, що використовуються при оцінці, відповідають законним інтересам компанії Xiaomi стосовно захисту користувачів і служб.

• Поводження з вашим обладнанням і службами, відповіді на ваші запитання або запити, наприклад, надання відповідей на запити клієнтів, надсилання системних повідомлень і сповіщень програм, керування вашими діями, наприклад, лотереями.

• Провадження відповідної рекламної діяльності, наприклад, надання маркетингових і рекламних матеріалів і оновлень. Якщо ви більше не бажаєте отримувати певні види рекламних матеріалів, ви можете відмовитися за допомогою методу, зазначеного в повідомленні (наприклад, посилання для скасування підписки в нижній частині повідомлення), за винятком випадків, якщо застосовним законодавством передбачено інше. Також див. розділ «Ваші права» нижче.

• Надання персоналізованих послуг і вмісту. Ми можемо рекомендувати персоналізовані продукти, послуги та заходи, включно з рекламою, виходячи з інформації, яку ви генеруєте при використанні наших продуктів і послуг, наприклад, історії покупок, журналу перегляду веб-сайтів і географічного розташування. У вас є право в будь-який час відмовитися від персоналізованих рекламних оголошень і заперечити проти профілювання, включно з профілюванням, яке здійснюється в цілях прямого маркетингу. Щоб зробити це, ви можете ввімкнути або вимкнути цей параметр у будь-який час у налаштуваннях телефону (Налаштування – Додаткові налаштування – Конфіденційність – Рекламні послуги) або звернутися до нас за адресою privacy@xiaomi.com. Також див. розділ «Ваші права» нижче.

• Дозвіл на публікування коментарів у відкритих форумах.

• Внутрішні цілі, такі як аналіз даних, дослідження та розробка статистичної інформації, пов'язаної з використанням наших продуктів або послуг, задля ліпшого удосконалення наших продуктів або послуг. Наприклад, машинне навчання або навчання за алгоритмом моделі виконуються після обробки відключення ідентифікації.

• Оптимізація продуктивності пристрою, наприклад, аналіз використання ресурсів пам'яті або процесора програмою.

• Зберігання та підтримка пов'язаної з вами інформації для цілей наших бізнес-операцій (наприклад, ділової статистики) і для дотримання наших юридичних зобов'язань.

• Надання місцевих послуг, які не потребують обміну даними з нашими серверами, наприклад, використання служби «Нотатки» на вашому пристрої.

• Інші цілі за вашої згоди.

Нижче наведені докладні приклади того, як ми використовуємо вашу інформацію (яка може включати особисту інформацію):

• Активація та реєстрація для вас придбаних вами продуктів або послуг Xiaomi.

• Створення та підтримка Mi аккаунту. Особиста інформація, що збирається, коли ви створюєте Mi аккаунт на нашому веб-сайті або за допомогою наших мобільних пристроїв, використовується задля створення для вас особистого Mi аккаунту та сторінки профілю.

• Обробка вашого замовлення на купівлю. Інформація, пов'язана із замовленнями з інтернет-магазинів, використовується для обробки замовлення на купівлю та надання пов'язаних післяпродажних послуг, включно з підтримкою клієнтів і повторною доставкою. Окрім цього, номер замовлення буде використано для перехресної перевірки замовлення з партнером із доставки, а також відображення доставки пакунку в документах. Інформація про отримувача, включно з ім'ям, адресою, номером телефону та поштовим індексом буде використана для цілей доставки. Адресу електронної пошти буде використано для надсилання вам інформації про відстеження пакунку. Список придбаних предметів використовується для друку рахунку й дозволяє клієнту побачити, які саме предмети є в пакунку.

• Участь у Форумі MIUI. Особиста інформація, пов'язана з Форумом MIUI або іншими інтернет-форумами Xiaomi, може використовуватися для відображення сторінки профілю, взаємодії з іншими користувачами та участі в форумі.

• Надання послуг Xiaomi Cloud та інших послуг MIUI. Використовується наведена далі інформація: (інформація, пов'язана з пристроєм або SIM-картою, включно з номером GAID, номером IME, номером IMSI, номером телефону, ідентифікатором пристрою, інформацією про операційну систему пристрою, MAC-адресою, типом пристрою, інформацією про систему та продуктивність, інформацією про розташування, мобільним кодом країни, мобільним кодом мережі, кодом місцевості розташування та стільниковим ідентифікатором). Це здійснюється для активації служб MIUI, наприклад, Xiaomi Cloud, синхронізації журналу викликів, синхронізації SMS, функції «Знайти пристрій», щоб підтвердити особу користувача та активувати службу.

• Діагностика збоїв активації. Інформація про розташування використовується для доступу до даних про збій активації (наприклад, шлюзів системи передачі коротких повідомлень (SMS) і збоїв мережі) задля визначення оператора мережі цієї служби та надання повідомлення оператору мережі про відповідний збій.

• Надання служб MIUI. Інформація, яку збирають служби MIUI, використовується для роботи функцій відповідної служби, а також забезпечення оптимізації служби, наприклад, завантаження, оновлення, реєстрації, заходів із виконання або оптимізації, пов'язаних зі службами MIUI. Наприклад, особиста інформація, яку збирає магазин «Теми», може використовуватися для надання персоналізованих послуг із рекомендації тем, виходячи з історії завантажень і перегляду веб-сторінок.

• Знаходження пристрою. Якщо телефон загублено або вкрадено, функція «Знайти пристрій» компанії Xiaomi може допомогти знайти та отримати телефон. Ви можете знайти свій телефон на карті за допомогою інформації про розташування, що надається телефоном, стерти дані в телефоні або заблокувати його. Під час активного пошуку телефону інформація про розташування записується за допомогою мобільного пристрою. У деяких ситуаціях ця інформація отримується зі стільникових веж або точок доступу Wi-Fi. Ви можете в будь-який час ввімкнути або вимкнути цю функцію в налаштуваннях телефону (Налаштування – Mi аккаунт – Xiaomi Cloud – Знайти пристрій).

• Запис інформації про розташування в фото. Ви можете записувати інформацію про розташування під час фотозйомки. Цю інформацію буде видно в папці з фотографіями, а розташування буде збережено в інформації про властивості фотографій. Якщо ви не бажаєте записувати інформацію про розташування під час фотозйомки, ви можете в будь-який час вимкнути цю функцію в налаштуваннях фотокамери пристрою.

• Забезпечення функцій відправлення повідомлень (наприклад, Mi Talk, Mi Message). Якщо ви завантажите й використовуватимете Mi Talk, інформація, яку збиратиме Mi Talk, використовуватиметься для активації цієї служби, ідентифікації користувача та адресата повідомлення. Окрім цього, для зручності повторного завантаження історії чату вона зберігається після повторного встановлення програм користувачем або з метою синхронізації різних пристроїв. Інформація (номери телефону відправника та адресата, а також ідентифікатори Mi Message) може використовуватися Mi Message для активації послуг та увімкнення служби для її належної роботи, включно з маршрутизацією повідомлень.

• Надання послуг на основі розташування. У процесі використання послуг MIUI ми або сторонні постачальники послуг і ділові партнери можемо використовувати інформацію про розташування (докладніше див. у розділі «Як ми передаємо та публічно розкриваємо особисту інформацію» нижче), щоб надавати вам правильну версію служби, а також точні деталі стосовно розташування задля забезпечення якомога кращого досвіду взаємодії з користувачем, наприклад, інформацію про погоду, доступ до розташування (на платформі Android). Ви можете в будь-який час вимкнути послуги на основі розташування в налаштуваннях або вимкнути використання послуг на основі розташування в програмі.

• Покращення взаємодії з користувачем. Деякі функції добровільної підписки, наприклад, Програма взаємодії з користувачем, дозволяють компанії Xiaomi аналізувати дані про способи користування мобільними телефонами та послугами MIUI для покращення взаємодії з користувачами, наприклад, способом розсилання звітів про аварійне завершення роботи програми.

• Дозвіл на користування Центром безпеки. Зібрана інформація може використовуватися для функцій безпеки та безперебійної роботи системи в програмі «Безпека», таких як захисне сканування, економія батареї, список блокування, програма очищення тощо. Деякі з цих функцій надаються сторонніми постачальниками послуг і/або діловими партнерами (докладнішу інформацію див. у розділі «Як ми передаємо та публічно розкриваємо особисту інформацію» нижче). Ця інформація (яка не є особистою, наприклад, списки визначень вірусів) використовується для функцій захисного сканування.

• Надання послуг push-повідомлень. Ідентифікатор Mi аккаунту та номери GAID/IMEI також використовуватимуться для надання push-служби Xiaomi, яка оцінюватиме ефективність реклами й надсилатиме повідомлення від MIUI про оновлення програмного забезпечення або оголошення нових продуктів, включно з інформацією про продаж і акції. Більш того, за дорученням вибраних третіх осіб (які також будуть операторами ваших персональних даних – докладніше див. у розділі «Як ми передаємо та публічно розкриваємо особисту інформацію» нижче), push-служба Xiaomi може також оцінювати ефективність реклами або надсилати повідомлення з використанням ідентифікатора вашого Mi аккаунту та номерів IMEI, взятих із MIUI. Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію з метою відправлення вам push-повідомлень (у повідомленнях наших сервісів, електронною поштою або в інший спосіб) з пропозицією чи рекламою наших продуктів і послуг і/або продуктів і послуг вибраних сторонніх організацій. Ви можете в будь-який час відмовитися від отримання маркетингової інформації від нас і третіх осіб, змінивши свій вибір в Налаштуваннях пристрою або керуючи вашим вибором через сторонню програму/веб-сайт за допомогою Xiaomi push. Також див. розділ «Ваші права» нижче.

• Перевірка особи користувача. Xiaomi використовує значення ECV для перевірки особи користувача та захисту від несанкціонованого входу.

• Збирання відгуків від користувачів. Відгуки, які ви вирішили надати, мають велику цінність для компанії Xiaomi, оскільки вони дозволяють вдосконалювати наші послуги. Для того, щоб відповідати на відгуки, які ви вирішили надати, Xiaomi може листуватися з вами, використовуючи особисту інформацію, яку ви надали, та зберігати архіви цієї кореспонденції для вирішення проблем та вдосконалення послуг.

• Розсилання повідомлень. Час від часу ми можемо використовувати вашу особисту інформацію для розсилання важливих повідомлень, таких як повідомлення про покупки або про зміни наших умов, положень і політики. Оскільки така інформація є критичною для вашої взаємодії з Xiaomi, не рекомендується відмовлятися від отримання такої інформації.

• Проведення рекламних заходів. Якщо ви станете учасником лотереї, конкурсу або подібної акції, які проводяться на платформах соціальних мереж Xiaomi, ми можемо використовувати надану вами особисту інформацію для надсилання вам цих нагород.

• Проведення аналізу пристрою та забезпечення кращої взаємодії з користувачем. Компанія Xiaomi проводитиме аналіз апаратного та програмного забезпечення задля подальшого покращення взаємодії користувача з пристроєм.

Ми можемо об'єднувати цю інформацію з іншою (включно з інформацією щодо різних служб або пристроїв, наприклад, комп'ютерів, мобільних телефонів, смарт-телевізорів та інших підключених пристроїв) для надання й удосконалення наших продуктів, послуг, вмісту та реклами. Наприклад, ми можемо використовувати інформацію Mi аккаунту в усіх службах, що вимагають наявності Mi аккаунту. Окрім цього, щоб покращувати взаємодію з користувачем та наші служби, дотримуючись при цьому законів і нормативно-правових актів, або з вашої згоди, ми можемо робити витяги інформації з різних продуктів, служб або обладнання, які використовуються вами чи належать вам, щоб сформувати текстові дані для надання пропозицій, індивідуального вмісту та персоналізованих функцій. Наприклад, ми можемо використовувати ваш журнал пошуку в браузері, щоб рекомендувати продукти або послуги, в яких ви будете зацікавлені на Mi.com. І відповідно до причин вищезгаданої комбінації та вимог застосовних законів, ми надамо вам конкретні механізми контролю для такої комбінації. У вас є право відмовитися від отримання від нас матеріалів прямого маркетингу та автоматизованого прийняття рішень і т.д. Щоб скористатися цими правами, ви можете надіслати електронний лист на адресу: privacy@xiaomi.com або скористатися механізмами контролю, описаними в окремій політиці конфіденційності для кожного продукту. Також див. розділ «Ваші права» нижче.

2 Файли cookie та інші технології

Компанія Xiaomi та наші сторонні постачальники послуг застосовують такі технології, як файли cookie, теги та сценарії (докладніше див. у розділі «Як ми передаємо та публічно розкриваємо особисту інформацію» нижче). Ці технології використовуються для аналізу тенденцій, адміністрування веб-сайту, відстеження переходів користувачів до різних розділів веб-сайту, а також збирання загальної демографічної інформації про нашу базу користувачів. Ми можемо отримувати звіти, сформовані на базі використання цими компаніями таких технологій, як на індивідуальній, так і на агрегованій основі. Ці технології допомагають нам краще розуміти поведінку користувачів, повідомляють нам, які частини наших веб-сайтів відвідували люди, а також полегшують і вимірюють ефективність реклами та веб-пошуків. Ми ставимося до інформації, зібраної файлами cookie та іншими технологіями, як до не особистої інформації, за винятком випадків, коли місцеве законодавство вважає IP-адреси та подібні ідентифікатори особистою інформацією.

• Файли журналу: Як і більшість веб-сайтів, ми збираємо певну інформацію та зберігаємо її в файлах журналів. Ця інформація може включати дані стосовно IP-адрес, типу браузера, постачальника послуг інтернету (ISP), сторінок, з яких відвідувачі прийшли на веб-сайт або на яких залишили веб-сайт, операційної системи, мітки дати та часу та/або відомості про відвідування. Ми не пов'язуємо ці автоматично зібрані дані з іншою інформацією, яку ми збираємо стосовно вас.

• Реклама: ми маємо партнерські відносини зі сторонніми постачальниками послуг і діловими партнерами (докладнішу інформацію див. у розділі «Як ми передаємо та публічно розкриваємо особисту інформацію» нижче), щоб відображати рекламу на нашому веб-сайті або керувати своєю рекламою на інших веб-сайтах. Наші сторонні постачальники послуг і ділові партнери можуть використовувати такі технології, як файли cookie для збирання інформації про ваші дії на цьому веб-сайті та на інших веб-сайтах задля надання вам служби реклами, виходячи з ваших дій із перегляду веб-сторінок та ваших інтересів. Перш ніж надавати вам таку рекламу, ми отримаємо від вас попередню пряму згоду та чітке підтвердження. Якщо ви не бажаєте отримувати цю інформацію, що використовується для надання рекламних оголошень на основі ваших інтересів, ви можете відмовитися, клацнувши тут http://preferences-mgr.truste.com.

• Мобільна аналітика: в деяких мобільних програмах ми використовуємо програмне забезпечення для мобільної аналітики, що дозволяє нам краще зрозуміти функціональність нашого мобільного програмного забезпечення на вашому телефоні. Це програмне забезпечення може записувати таку інформацію, як частота використання вами програми, події, що виникають у програмі, сукупне використання, дані про продуктивність і відомості про те, де саме в програмі виникають збої. Ми не пов'язуємо інформацію, яку зберігаємо в аналітичному програмному забезпеченні, з будь-якою особистою інформацією, яку ви надаєте в мобільній програмі.

• Локальне сховище – HTML5/Flash: ми використовуємо такі об'єкти локального сховища (LSO), як HTML5 або Flash для зберігання вмісту та вподобань. Сторонні постачальники, з якими ми співпрацюємо для забезпечення певних функціональних можливостей на нашому веб-сайті або для відображення реклами на підставі вашої пошукової активності в інтернеті, також використовують HTML5 або флеш-cookie для збору і збереження інформації. Різні браузери можуть пропонувати власні засоби керування, які дозволяють видаляти об'єкти локального сховища HTML5. Для керування файлами Flash cookie клацніть тут: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager07.html.

3 Як ми ділимося, передаємо і публічно розкриваємо вашу особисту інформацію

3.1 Спільне використання

Ми не продаємо будь-яку особисту інформацію третім особам. Іноді ми можемо передавати вашу особисту інформацію третім особам (як описано нижче) задля надання або покращення наших продуктів чи послуг, включно з пропонуванням продуктів або послуг відповідно до ваших вимог. Якщо ви більше не бажаєте, щоб ми передавали цю інформацію, зверніться до нас за адресою: privacy@xiaomi.com.

3.1.1 Передавання інформації про те, що ви активно вибираєте або запитуєте

За вашою прямою згодою або на ваш запит ми передаватимемо вашу особисту інформацію в межах обсягу дозволу/запиту конкретним визначеним вами третім особам. Наприклад, при використанні вами Mi аккаунту для входу до стороннього веб-сайту або програми.

3.1.2 Спільне використання інформації з нашою групою

Задля успішного провадження господарської діяльності, а також для надання вам усіх функцій наших продуктів або служб ми можемо періодично передавати вашу особисту інформацію іншим афілійованим особам компанії Xiaomi.

3.1.3 Передавання інформації компаніям, що входять до екосистеми нашої групи

Компанія Xiaomi працює разом із групою компаній, які разом складають Mi Екосистему. Компанії Mi Екосистеми є незалежними суб'єктами, які фінансуються та підтримуються компанією Xiaomi, а також є експертами в своїх сферах. Компанія Xiaomi може розкривати вашу особисту інформацію компаніям Mi Екосистеми для надання та удосконалення наявних продуктів і послуг (як апаратних, так і програмних), що пропонуються компаніями Mi Екосистеми. Деякі з цих продуктів або послуг досі продаються під маркою Xiaomi, а інші можуть використовувати власну марку. Компанії Mi Екосистеми можуть періодично передавати інформацію компанії Xiaomi стосовно продуктів або послуг під маркою Xiaomi, при цьому компанія Xiaomi надає апаратні та програмні послуги, забезпечує кращі функції та взаємодію з користувачем. Компанія Xiaomi вживатиме належні управлінські та технічні заходи задля забезпечення безпечної обробки вашої особистої інформації, зокрема шифруватиме вашу особисту інформацію.

3.1.4 Передавання інформації стороннім постачальникам послуг і діловим партнерам

Задля сприяння наданню вам продуктів і послуг, описаних у цій Політиці конфіденційності, ми можемо за необхідності передавати вашу особисту інформацію нашим стороннім постачальникам послуг і діловим партнерам.

Сюди входять наші постачальники послуг доставки, центри обробки даних, сховища даних, постачальники обслуговування клієнтів, постачальники рекламних і маркетингових послуг та інші бізнес-партнери. Дані треті сторони можуть обробляти вашу особисту інформацію від імені Xiaomi або для однієї або декількох цілей даної Політики конфіденційності. Ми гарантуємо, що передавання вашої особистої інформації, необхідне для надання вам послуг, буде здійснюватися виключно в законних, необхідних, конкретних і прямих цілях. Компанія Xiaomi проводитиме діагностичні процедури й укладатиме договори задля забезпечення того, щоб сторонні постачальники послуг дотримувалися застосовного законодавства про недоторканість приватного життя у вашій юрисдикції. У деяких випадках сторонні постачальники послуг можуть мати субпідрядників із обробки особистих даних.

Задля забезпечення вимірювання продуктивності, аналізу та інших ділових послуг ми можемо також передавати (не особисту) інформацію третім особам (таким як рекламодавці на наших веб-сайтах) у агрегованій формі. Ми використовуємо наявну в нас інформацію, щоб допомогти рекламодавцям та іншим діловим партнерам оцінити ефективність і ступінь поширення їхньої реклами й послуг, а також зрозуміти, люди якого типу використовують їхні послуги, як користувачі взаємодіють із їхніми веб-сайтами, програмами та службами. Ми також можемо передавати їм інформацію про загальні тенденції використання, наприклад, кількість клієнтів у тій або іншій групі людей, що придбавають певні продукти чи здійснюють певні транзакції.

3.1.5 Інші особи

Відповідно до вимог законодавства, юридичних процедур, судових вимог і/або запитів публічних органів і державних установ компанії Xiaomi може бути потрібно розкрити вашу особисту інформацію. Ми також можемо розкрити інформацію про вас, якщо це розкриття є необхідним або належним у цілях національної безпеки, правозастосування чи для досягнення інших цілей громадського значення.

Також ми можемо розкривати інформацію про вас задля забезпечення дотримання наших умов або захисту нашого бізнесу, прав, активів чи продуктів, захисту користувачів або у випадках, коли розкриття інформації є обґрунтовано необхідним для досягнення наведених далі цілей (виявлення шахрайства, запобігання шахрайству або усунення шахрайства, несанкціонованого використання продукту, порушень наших умов або політики, або шкідливих чи незаконних дій). (У деяких випадках компанія Xiaomi може збирати, використовувати або розкривати особисту інформацію без вашої згоди, якщо це здійснюється лише мірою, дозволеною застосовним законодавством про захист даних). Це може включати надання особистої інформації публічним або державним агентствам; обмін інформацією зі сторонніми партнерами стосовно надійності вашого облікового запису з метою запобігання шахрайству, порушенням або іншим шкідливим діям.

Окрім цього, ми можемо передавати вашу особисту інформацію наведеним нижче особам:

• нашим бухгалтерам, аудиторам, юристам або подібним консультантам під час запиту у них професійної консультації;

• інвесторам, іншим доречним третім особам у випадку фактичного чи потенційного продажу або іншої корпоративної транзакції, пов'язаної із суб'єктом Групи Xiaomi; та

• будь-яким іншим третім особам за вашим дозволом вчинити такі дії стосовно конкретного розкриття інформації.

3.2 Передача

Компанія Xiaomi не передаватиме вашу інформацію будь-якому суб'єкту, за винятком наведених нижче випадків:

• У разі отримання вашої прямої згоди;

• Якщо Xiaomi бере участь у злитті, придбанні або продажу всіх або частини своїх активів, ми повідомимо вам про будь-які зміни у праві власності, використанні та про будь-який можливий наявн ийу вас вибір вашої особистої інформації по електронній пошті і/або розмістивши помітне повідомлення на наших веб-сайтах.

3.3 Публічне розкриття

У доповненні до публікації номера мобільного телефону переможця або ідентифікатора Mi аккаунту або імені користувача при публікації списку переможців у де-ідентифікованій формі, Xiaomi буде розкривати вашу особисту інформацію публічно тільки за наступних обставин:

• У разі отримання вашої прямої згоди;

• Публічне розкриття на підставі законодавства або на обґрунтованих підставах: включно із законодавством і нормативно-правовими актами, процесуальними нормами, судовим провадженням або на запит компетентних державних органів.

4 Як ми зберігаємо та захищаємо особисту інформацію

4.1 Гарантії безпеки Xiaomi

Ми зобов'язуємося забезпечувати безпеку вашої особистої інформації. Щоб запобігти несанкціонованому доступу, розкриттю або іншим подібним ризикам, ми запровадили всі фізичні, електронні та організаційні заходи, які вимагаються законодавством, для захисту та безпеки інформації, яку ми збираємо на вашому мобільному пристрої та на веб-сайтах Xiaomi. Ми забезпечуємо охорону нами вашої особистої інформації відповідно до застосовного законодавства. Наприклад, задля підвищення рівня безпеки при здійсненні входу до Mi аккаунту ви можете вибрати процедуру двохетапної перевірки. Коли ви отримуєте дані на пристрій Xiaomi або надсилаєте дані з нього на наші сервери, ми забезпечуємо їхнє шифрування за допомогою протоколу захисту інформації (далі – «SSL») та інших алгоритмів.

Вся ваша особиста інформація зберігається на серверах і захищена на контрольованих об'єктах. Ми встановлюємо ступінь секретності вашої інформації залежно від її важливості та чутливості та забезпечуємо, щоб на вашу особисту інформацію поширювався необхідний рівень захисту. Ми маємо спеціальні засоби контролю доступу до хмарного сховища даних і регулярно переглядаємо наші способи збирання, зберігання та обробки інформації, включно із заходами фізичної безпеки для захисту від несанкціонованого доступу та використання.

Ми проводимо розгляд діяльності ділових партнерів і сторонніх постачальників послуг, щоб переконатися в їхній здатності забезпечувати захист вашої особистої інформації. Ми також перевіряємо, чи запроваджено цими третіми особами належні стандарти безпеки способом встановлення відповідних договірних обмежень, а у відповідних випадках – проведення аудитів і оцінок. Окрім цього, наші працівники та працівники наших ділових партнерів і сторонніх постачальників послуг, які отримують доступ до вашої особистої інформації, несуть договірні зобов'язання щодо збереження конфіденційності, які мають позовну силу.

Ми проводимо підготовчі курси та тести з питань безпеки та захисту конфіденційності задля підвищення поінформованості наших працівників про важливість захисту особистої інформації. Ми докладатимемо всі можливі на практиці та обов'язкові за законодавством зусилля задля захисту вашої особистої інформації. Однак вам необхідно знати, що використання інтернету не є цілковито безпечним, і тому ми не можемо гарантувати безпеку або цілісність особистої інформації, яка передається вами або вам через інтернет.

Ми вирішуємо випадки порушення конфіденційності особистих даних, як вимагається застосовним законодавством про захист даних, згідно з яким у відповідних випадках передбачається надання повідомлення про порушення конфіденційності компетентному органу із захисту даних, а також суб'єктам даних.

4.2 Що ви можете зробити

Ви можете встановити унікальний пароль для Xiaomi й не розкривати ваш пароль для входу або інформацію облікового запису будь-якій особі (за винятком випадків, коли така особа є належним чином уповноваженою вами) на випадок витоку інформації про пароль до інших веб-сайтів, що може зашкодити безпеці вашого облікового запису Xiaomi. У всіх можливих випадках просимо не розкривати отриманий вами код підтвердження будь-яким особам (включно з особами, які стверджують, що є представниками служби обслуговування клієнтів Xiaomi). При здійсненні входу до веб-сайтів Xiaomi як користувач Mi аккаунту, особливо якщо це відбувається на комп'ютері іншої особи або інтернет-терміналах загального користування, завжди виконуйте вихід у кінці сеансу.

Компанія Xiaomi не несе відповідальності за порушення правил безпеки, спричинені доступом третіх осіб до вашої особистої інформації в результаті недотримання вами режиму її конфіденційності. Незважаючи на вищезазначене, ви повинні негайно повідомити нам про випадок несанкціонованого використання вашого облікового запису іншим користувачем інтернету або про будь-який інший випадок порушення правил безпеки. Ви можете допомогти нам захистити конфіденційність вашої особистої інформації.

4.3 Доступ до інших функцій вашого пристрою

Програми можуть отримувати доступ до певних функцій вашого пристрою, наприклад, ввімкнення функції електронної пошти для використання контактів, сховища SMS та стану мережі Wi-Fi тощо. Ця інформація використовується для забезпечення роботи програм на пристрої та вашої взаємодії з програмами. Ви можете в будь-який час відкликати дозволи, вимкнувши їх на рівні пристрою або звернувшись до нас за адресою: privacy@xiaomi.com.

4.4 Політика збереження даних

Ми зберігаємо особисту інформацію протягом періоду, необхідного для досягнення цілей, для яких збиралася ця інформація та які описані в цій Політиці конфіденційності або в будь-якій окремій політиці конфіденційності, наданій для конкретного продукту чи служби, або як вимагається застосовним законодавством. Докладно періоди збереження інформації описано в конкретній службі або на пов'язаній сторінці продукту. Ми припинимо зберігати і видалимо або анонімізуємо особисту інформацію, як тільки мета збору буде виконана, або після того, як ми підтвердимо ваш запит на видалення, або після того, як ми припинимо роботу відповідного продукту або послуги. Винятком із цього є особиста інформація, яку ми обробляємо в громадських інтересах або для здійснення наукових чи історичних досліджень, або в статистичних цілях. Компанія Xiaomi продовжуватиме зберігати інформацію цього типу довше стандартного періоду зберігання, якщо це дозволено застосовним законодавством або відповідає вашому запиту, навіть якщо подальша обробка даних не пов'язана з початковою ціллю збирання інформації.

5 Ваші права

Керування особистою інформацією

5.1 Налаштування контролю

Компанія Xiaomi визнає, що у кожної людини виникають різні питання стосовно конфіденційності. Тому ми наводимо приклади того, як компанія Xiaomi надає вам можливість обмежувати збирання, використання, розкриття або обробку вашої особистої інформації та контролювати ваші налаштування конфіденційності:

• Вмикання/вимикання функцій: «Програма взаємодії з користувачем» та «Доступ до розташування»;

• Вхід або вихід з Mi аккаунту;

• Вмикання/вимикання функцій синхронізації Xiaomi Cloud; і

• Видалення будь-якої інформації, що зберігається в Xiaomi Cloud через i.mi.com;

• Вмикання/вимикання інших послуг та функціональних можливостей, які стосуються інформації з обмеженим доступом або особистої інформації. Ви також можете отримати детальнішу інформацію про стан безпеки вашого пристрою в програмі «Безпека» MIUI.

Якщо раніше ви надали згоду на використання нами вашої особистої інформації, ви можете в будь-який час змінити своє рішення, надіславши нам листа за адресою privacy@xiaomi.com.

5.2 Ваші права на свою особисту інформацію

Відповідно до застосовного законодавства та нормативно-правових актів у вас є право на отримання доступу, виправлення та стирання будь-якої іншої особистої інформації, яку ми зберігаємо про вас (далі – «запит»).

Ви також можете здійснити доступ і оновити деталі, пов'язані з вашою особистою інформацією, в Mi аккаунті за адресою: http://account.mi.com або способом входу до аккаунту на своєму пристрої. Для отримання докладнішої інформації напишіть нам або зверніться до нас за адресою електронної пошти, яка вказана нижче. Ел. пошта: privacy@xiaomi.com.

Ця Політика конфіденційності вимагає, щоб ваш запит відповідав застосовному законодавству, нормативно-правовим актам і наведеним далі умовам:

(1) Із урахуванням ексклюзивного доступу до запиту компанії Xiaomi та задля забезпечення захисту вашої інформації запит має бути в письмовій формі (за винятком випадків, коли місцевим законодавством прямо визнається дійсність усних запитів);

(2) Надайте достатню інформацію, щоб компанія Xiaomi могла перевірити вашу особу та переконатися в тому, заявник є суб'єктом запитуваної інформації або юридично вповноваженим представником такого суб'єкта.

Після отримання нами достатньої інформації для підтвердження того, що ваш запит можна обробити, ми надамо відповідь на запит у терміни, встановлені вашим застосовним законодавством про захист даних.

Детально:

• У вас є право отримати чітку, прозору та зрозумілу інформацію про те, як ми використовуємо вашу особисту інформацію, а також про свої права. Ось чому ми надаємо вам інформацію в цій Політиці конфіденційності.

• Відповідно до вимог застосовного законодавства вам на запит буде безкоштовно надано копію ваших особистих даних, які нами зібрано та оброблено. У разі додаткового запиту про надання відповідної інформації ми відповідно до чинного законодавства маємо право стягнути обґрунтовану суму плати, яка відповідає фактичним адміністративним витратам.

• Якщо будь-яка інформація про вас, яку ми маємо, є неправильною або неповною, ви маєте право на виправлення або доповнення своєї особистої інформації залежно від цілі використання.

• Відповідно до вимог застосовного законодавства ви маєте право запитувати видалення або вилучення своєї особистої інформації, якщо в нас немає вагомої причини продовжувати її використання. Ми розглянемо обґрунтованість вашої заяви про видалення інформації та вживемо доцільних заходів, у тому числі технічного характеру. Якщо це право здійснюється, ми можемо не мати змоги видалити інформацію з резервної системи через застосовні юридичні норми та технології забезпечення захисту. У цьому разі ми здійснюватимемо безпечне зберігання вашої особистої інформації та ізолюємо її від будь-якої подальшої обробки, доки можна буде виконати очищення або знеособлення резервної інформації.

• У вас є право заперечувати проти обробки деяких типів інформації, включно з обробкою для цілей прямого маркетингу (зокрема, у випадках, коли застосовується профілювання), а за деяких обставин, якщо юридичною підставою обробки інформації (включно з профілюванням) є наші законні інтереси.

Зокрема, відповідно до законодавства деяких юрисдикцій:

• Ви маєте право на обмеження нами обробки вашої особистої інформації. Ми розглянемо обґрунтованість вашого запиту на обмеження обробки інформації. Якщо відповідні підстави передбачені GDPR, ми здійснюватимемо обробку вашої особистої інформації лише у випадках, передбачених GDPR, і повідомимо вам, перш ніж обмеження щодо обробки буде скасовано.

• Ви маєте право на те, щоб рішення щодо вас, які мають юридичні наслідки, що стосуються вас, або, які справляють на вас подібний значний вплив, не приймалися виключно на основі автоматичної обробки, включно з профілюванням.

Ви маєте право подати заяву на одержання своєї персональної інформації в структурованому поширеному форматі та передати її іншому операторові особистих даних.

У нас є право відмовити в обробці запитів, які не є змістовними (містять заплутану інформацію), запитів, що порушують право інших на недоторканість приватного життя, надто нереальних запитів, запитів, які вимагають непропорційно великий обсяг технічної роботи, запитів, які не є обов'язковими відповідно до місцевого законодавства, інформації, яка стала загальнодоступною, а також інформації, наданої за умов збереження конфіденційності. Якщо ми вирішимо, що певні аспекти запиту на видалення інформації або отримання доступу до неї можуть призвести до нашої нездатності законно використовувати інформацію в зазначених вище цілях для запобігання шахрайству та забезпечення захисту, такий запит також може бути відхилено.

5.3 Відкликання згоди

Ви можете відкликати раніше надану нам згоду для конкретної цілі способом надсилання запиту, включно зі збиранням, використанням і/або розкриттям особистої інформації, якою ми володіємо або яку контролюємо. Залежно від конкретної служби, якою ви користуєтеся, ви можете відвідати центр керування Mi акаунтом за адресою: https://account.xiaomi.com/pass/del або надіслати електронного листа на адресу: privacy@xiaomi.com. Ми розглянемо ваш запит протягом розумного терміну з моменту його подання й після цього не збиратимемо, не використовуватимемо та/або не розкриватимемо вашу особисту інформацію згідно з вашим запитом.

Залежно від міри, якою ви відкликаєте згоду, будь-ласка, зверніть увагу на те, що ви можете не мати змоги продовжувати користуватися всіма перевагами продуктів і служб Xiaomi. Відкликання згоди або уповноваження не впливатиме на дійсність нашої обробки даних, яка здійснювалася за вашою згодою до моменту її відкликання.

5.4 Скасування служби або облікового запису

Якщо бажаєте скасувати конкретний продукт або службу, надішліть електронний лист на адресу: privacy@xiaomi.com для отримання послуги виходу.

Якщо бажаєте скасувати обліковий запис Mi, будь-ласка, візьміть до уваги, що внаслідок скасування ви не зможете користуватися повним асортиментом продуктів і послуг Xiaomi. За деяких обставин скасуванню можна запобігти або його можна відстрочити. Наприклад, ми не можемо негайно задовольнити ваш запит, якщо у вашому обліковому записі є несплачені грошові суми, зокрема несплачена сума за обслуговування членів Mi Mузика, неоплачена тема в Магазині тем або непогашена позика в Mi Finance тощо.

При вході до Xiaomi за допомогою стороннього облікового запису ви повинні звернутися за скасуванням облікового запису третьою особою.

6 Як ваша особиста інформація передається по всьому світу

Компанія Xiaomi обробляє та резервує особисту інформацію за допомогою глобальної операційної та контрольної інфраструктури. Наразі компанія Xiaomi має центри обробки та зберігання даних у Китаї, Індії, Сполучених Штатах Америки, Німеччині, Росії та Сингапурі. Задля досягнення цілей, описаних у Політиці конфіденційності, ваша інформація може передаватися до цих центрів обробки та зберігання даних відповідно до застосовного законодавства.

Ми також можемо передавати вашу особисту інформацію стороннім постачальникам послуг і діловим партнерам, внаслідок чого ваші дані також можуть передаватися до інших країн або регіонів. У юрисдикціях, де розташовані ці глобальні об'єкти, ваша особиста інформація може захищатися, а може й не захищатися за такими самими стандартами, які діють у вашій юрисдикції. Виникають різні ризики внаслідок існування різних законів про захист даних, а також у результаті того, що ми можемо передавати та зберігати ваші особисті дані на закордонних об'єктах. Однак це не змінює наше зобов'язання дотримуватися цієї Політики конфіденційності та захищати вашу особисту інформацію.

Зокрема,

• Особиста інформація, яку ми збираємо та генеруємо в процесі діяльності на території материкового Китаю, зберігається в центрах обробки та зберігання даних, розташованих у материковому Китаї, за винятком міжнародного передавання, дозволеного відповідно до застосовного законодавства.

• Особиста інформація, яку ми збираємо та генеруємо в процесі діяльності в Росії, обробляється та генерується в центрах обробки та зберігання даних, розташованих у Росії, за винятком міжнародного передавання, дозволеного відповідно до законодавства Росії.

• Особиста інформація, яку ми збираємо та генеруємо в процесі діяльності в Індії, зберігається в центрах обробки та зберігання даних, розташованих у Індії.

Якщо нам необхідно буде передати особисту інформацію поза межі вашої юрисдикції нашим афілійованим особам або стороннім постачальникам послуг, ми дотримуватимемося відповідного застосовного законодавства. Способом запровадження однакових стандартів ми забезпечуємо, щоб усі такі передавання відповідали вимогам застосовних місцевих законів про захист даних. Ви можете дізнатися про запроваджені нами гарантії безпеки, звернувшись до нас за адресою: privacy@xiaomi.com.

Якщо ви використовуєте наші продукти й служби на території Європейської економічної зони (ЄЕЗ), контролером даних є компанія Xiaomi Technology Netherlands B.V., а за обробку даних відповідає компанія Xiaomi Singapore Pte Ltd. Контактну інформацію можна знайти в розділі «Контактна інформація».

Якщо компанія Xiaomi передаватиме особисті дані, які були створені вами в ЄЕЗ, до суб'єкта Групи Xiaomi або стороннього постачальника послуг, розташованих поза межами ЄЕЗ, ми робитимемо це на підставі стандартних договірних положень або інших гарантій, передбачених у GDPR.

7 Захист неповнолітніх

Ми вважаємо, що за нагляд за використанням наших продуктів або служб відповідає один із батьків або опікун. Однак ми не пропонуємо служби безпосередньо дитині та не використовуємо особисті дані дітей для цілей маркетингу.

Якщо ви є одним із батьків або опікуном і вважаєте, що неповнолітня особа надала компанії Xiaomi особисту інформацію, зверніться до нас за адресою: privacy@xiaomi.com, щоб упевнитися в тому, що особисту інформацію було негайно вилучено, а також у тому, що підписку неповнолітньої особи на будь-які із застосовних служб Xiaomi скасовано.

8 Чи маю я погоджуватися з умовами та положеннями будь-яких третіх осіб?

Наша Політика конфіденційності не поширюється на продукти або служби, які надаються третіми особами. Залежно від продукта або служби компанії Xiaomi, якими ви користуєтеся, вони можуть включати сторонні продукти або служби, зокрема підтримку голосового вводу, обробку даних фотокамери, відтворення відео, очищення системи та послуги, пов'язані з безпекою, іграми, статистикою, взаємодією із соціальними мережами, обробкою платежів, навігацією по карті, передаванням даних, push-повідомленнями, фільтруванням інформації, методами вводу тощо. Деякі з цих функцій надаються у вигляді посилань на сторонні веб-сайти, а доступ до інших отримується в формі SDK, API тощо. При використанні цих продуктів або послуг ваша інформація також буде збиратися. Через це ми рекомендуємо уважно ознайомитися з політикою конфіденційності третіх осіб так само, як ви ознайомилися з нашою політикою. Ми не несемо відповідальності за використання третіми особами особистої інформації, яку вони отримали від вас, і не можемо здійснювати контроль за таким використанням. Наша Політика конфіденційності не поширюється на інші веб-сайти, посилання на які розміщено в наших службах.

Далі наведено приклади ситуацій, коли можуть застосовуватися умови та положення третьої сторони при використанні вами конкретних продуктів, список яких наведено вище:

• Особиста інформація, яку ви надаєте при користуванні послугами стороннього постачальника платіжних послуг для оплати замовлення, обробляється відповідно до політики конфіденційності третьої особи.

• При використанні функції захисного сканування в програмі «Безпека» MIUI залежно від вибору послуги застосовується одне з наведеного нижче:

• Політика конфіденційності та інформаційної безпеки Avast: https://www.avast.com/privacy-policy

• Ліцензійна угода AVL SDK для мобільних пристроїв: http://co.avlsec.com/License.en.html?l=en

• Політика конфіденційності Tencent: https://privacy.qq.com

• При використанні функції «Очищення» у програмі «Безпека» MIUI залежно від вибору послуги застосовується одне з наведеного нижче:

• Політика конфіденційності Cheetah Mobile: https://www.cmcm.com/policies/privacy-policy

• Політика конфіденційності Tencent: https://privacy.qq.com

• При використанні рекламних послуг у кількох конкретних програмах у MIUI залежно від вибору послуги застосовується одне з наведеного нижче:

• Політика конфіденційності Google: https://policies.google.com/privacy

• Політика конфіденційності Facebook: https://www.facebook.com/about/privacy/update?ref=old_policy

• При використанні методу вводу Google застосовується Політика конфіденційності Google: https://policies.google.com/privacy

9 Як ми оновлюємо цю Політику конфіденційності

Ми періодично переглядаємо Політику конфіденційності з урахуванням змін бізнесу й технологій і можемо оновлювати цю Політику конфіденційності. Якщо ми внесемо суттєві зміни до цієї Політики конфіденційності, ми надішлемо вам повідомлення на вашу зареєстровану контактну інформацію, таку як електронна адреса (повідомлення надсилається на адресу електронної пошти, зазначену у вашому аккаунті), або опублікуємо його на веб-сайтах Xiaomi чи надамо повідомлення через мобільні пристрої, щоб ви могли дізнатися, яку інформацію ми збираємо та як її використовуємо. Такі зміни Політики конфіденційності застосовуються, починаючи з дати набуття чинності, зазначеної в повідомленні або на веб-сайті. Рекомендуємо регулярно перевіряти цю сторінку на наявність останньої інформації щодо наших правил захисту конфіденційності. Продовження використання вами продуктів і служб на веб-сайті, в мобільному та/або будь-якому іншому пристрої вважається наданням згоди з оновленою Політикою конфіденційності. У разі збирання додаткової особистої інформації у вас або при використанні чи розкритті вашої особистої інформації для нових цілей ми запитаємо вашу пряму згоду.

10 Інші служби

10.1 Єдиний вхід

Залежно від вашої юрисдикції ви можете мати можливість входити до нашого веб-сайту з використанням різних ідентифікаторів користувача, які надаються службами OAuth. Ці служби перевіряють вашу особу, надають можливість поділитися з нами певною особистою інформацією (такої як ваше ім'я та адреса електронної пошти), а також заповнити форму реєстрації. Служби OAuth дозволяють вибирати, чи публікувати інформацію про ваші персональні дії на цьому веб-сайті на сторінці профілю, щоб поділитися цією інформацією з іншими користувачами мережі.

11 Контактна інформація

Якщо у вас з’являться зауваження або запитання щодо цієї Політики конфіденційності або будь-які запитання стосовно збирання, використання чи розкриття особистої інформації компанією Xiaomi, звертайтеся до нас за адресою, зазначеною нижче, вказавши тему «Політика конфіденційності». Коли ми отримуємо запитання з приводу конфіденційності або особистої інформації, пов'язані із запитами стосовно доступу/завантаження, вони вирішуються групою професіоналів, які займаються вирішенням проблем. Якщо ваше запитання стосується значної проблеми, ми можемо запитати у вас додаткову інформацію. Якщо ви не задоволені отриманою відповіддю, ви можете подати скаргу до відповідного регуляторного органу у вашій юрисдикції. Якщо ви звернетеся за порадою до нас, ми надамо інформацію про доречні канали подання скарги, які можуть застосовуватися, виходячи з вашої фактичної ситуації.

Xiaomi Communications Co., Ltd. #019, 9th Floor, Building 6, 33 Xi'erqi Middle Road, Haidian District, Beijing, China 100085

Xiaomi Singapore Pte. Ltd. 20 Cross Street, China Court #02-12 Сингапур 048422 Ел. пошта: privacy@xiaomi.com

Для користувачів у Європейській економічній зоні (ЄЕЗ): Xiaomi Technology Netherlands B.V. Room 04-106, Wework Strawinskylaan 4117 4th Floor, Atrium North Tower Amsterdam, 1017XD

Дякуємо, що приділили час для ознайомлення з нашою Політикою конфіденційності!