Політика конфіденційності Xiaomi

Дана Політика Конфіденційності була оновлена 15 січня 2021 року.

Приділіть деякий час, щоб ознайомитися з нашою Політикою конфіденційності та зв'яжіться з нами, якщо у вас виникнуть будь-які питання.

Про нас

Компанія Xiaomi Singapore Pte. Ltd., Xiaomi Technology Netherlands B.V., і їх дочірні компанії групи Xiaomi Group (надалі іменованої "Xiaomi", "ми", "наш" і "нас"), що належать до організацій Xiaomi та розкритим в останньому річному звіті Xiaomi Corporation (натисніть тут і виберіть "Звіт про останні прибутки" для отримання додаткової інформації), дуже серйозно ставляться до вашої конфіденційності. Під час розробки цієї Політики конфіденційності враховувалися всі ваші потреби, тому дуже важливо, щоб ви повною мірою розуміли нашу політику збирання та використання особистої інформації, забезпечуючи при цьому повний контроль вами особистої інформації, яка надається компанії Xiaomi.

Про цю Політику конфіденційності

За винятком певних продуктів і послуг Xiaomi, що надають незалежну політику конфіденційності, ця Політика конфіденційності застосовується до всіх пристроїв, веб-сайтів і програм Xiaomi, які згадуються або посилаються на дану Політику конфіденційності. Ця Політика конфіденційності пояснює, яким чином Xiaomi збирає, використовує, розкриває, обробляє та захищає будь-яку особисту інформацію, яку ви надаєте нам або яку ми отримуємо від вас при використанні вами наших продуктів або послуг, доступ до яких ви отримуєте через веб-сайти (https://www.mi.com, https://en.miui.com, https://account.xiaomi.com), а також у наших програмах, які ми пропонуємо на наших мобільних пристроях. Якщо продукт Xiaomi надає окрему політику конфіденційності, то така окрема політика конфіденційності отримає переважну силу, в той час як все, що конкретно не охоплено, підлягає умовам цієї Політики конфіденційності. Більш того, спосіб, у який ті або інші продукти чи послуги збирають і обробляють вашу особисту інформацію, також може змінюватися залежно від моделі, версії служби або регіону. Для отримання більш детальної інформації зверніться до окремої Політики конфіденційності.

Згідно з цією Політикою конфіденційності під "особистою інформацією" розуміється інформація, яка може бути прямо чи опосередковано використана для встановлення особи за допомогою лише цієї інформації окремо або в поєднанні з іншою інформацією про цю особу, до якої має доступ компанія Xiaomi, за винятком випадків, коли інше передбачено чинним законодавством вашого регіону. Ми використовуватимемо вашу особисту інформацію в суворій відповідності до Політики конфіденційності. Якщо цього вимагає контекст, особиста інформація також повинна містити особисті дані або інформацію, яка може бути віднесена до категорії конфіденційної відповідно до чинного законодавства.

Як ми можемо вам допомогти

У кінцевому підсумку, ми прагнемо забезпечувати найкращі умови для всіх наших користувачів. Якщо у вас виникли сумніви стосовно наших методів обробки даних, викладених у цій Політиці конфіденційності, будь ласка, зверніться за адресою https://privacy.mi.com/support і повідомте про вашу конкретну проблему. Ми будемо раді отримати від вас зворотний зв'язок. Якщо у вас є невирішена проблема, пов'язана з конфіденційністю або використанням даних, яка не отримала задовільного рішення, зверніться до веб-сайту незалежної організації з вирішення спорів (безкоштовно), розташованої в США за адресою https://feedback-form.truste.com/watchdog/request. Див. також розділ "Контактна інформація" нижче.

alt

1. Яку інформацію ми збираємо та як її використовуємо?

1.1. Яку інформацію ми збираємо

Щоб мати змогу надавати послуги, ми запитуватимемо у вас особисту інформацію, яка є необхідною для надання вам цих послуг. Ми будемо здійснювати збір тільки тієї інформації, яка необхідна для зазначених, конкретних, явних і законних цілей, і будемо стежити за тим, щоб така інформація не оброблялася в подальшому способом, несумісним з цими цілями. Ви маєте право вибору щодо надання або не надання запитаної нами інформації, але в більшості випадків, якщо ви не надасте свою особисту інформацію, ми, можливо, не зможемо надавати вам продукти або послуги чи відповідати на ваші запити.

Залежно від вибраної вами послуги ми можемо збирати наступні типи інформації:

1.1.1. Інформація, яку ви нам надаєте

Ми можемо збирати будь-яку надану вами особисту інформацію, яка є необхідною для вибраної вами послуги. Наприклад, вам необхідно надати ваше ім'я, номер мобільного телефону, адресу електронної пошти, адресу доставки, інформацію про замовлення, таку як реквізити для виставлення рахунку, номер банківського рахунку, ім'я власника рахунку, номер кредитної карти та іншу інформацію, щоб скористатися послугами роздрібної торгівлі на веб-сайті Mi.com. Ви можете синхронізувати матеріали або дані, скориставшись службою Xiaomi Cloud. Для цього вам буде потрібно вказати стать, інформацію, пов'язану з безпекою, та інші дані, щоб зареєструвати акаунт. Вам також буде потрібно надати нам ваш псевдонім, адресу електронної пошти, фото, відео або іншу необхідну інформацію для участі в промоакціях, якщо ви взаємодієте з нами, нашим контентом або виграли приз.

1.1.2. Інформація, яку ми збираємо при використанні вами наших послуг

• Інформація про пристрій або SIM-карту. Наприклад, номер IMEI/OAID, номер GAID, номер IMSI, MAC-адреса, серійний номер, версія і тип MIUI, версія вбудованого ПЗ, версія Android, Android ID, Space ID, оператор SIM-карти і її місце розташування, дані екрану, дані клавіатури, відомості про виробника і назва моделі, дата активації пристрою, оператор мережі, тип з'єднання, основна інформація про обладнання та інформація про використання (така як інформація про ЦП, пам'ять, використання батареї, роздільну здатність екрана та температуру пристрою, модель об'єктива камери, кількість активацій і блокувань екрана).

• Інформацію, що стосується вас і може бути визначена сторонніми постачальниками послуг і діловими партнерами: ми можемо збирати та використовувати таку інформацію, як ідентифікаційний рекламний код, присвоєний вам сторонніми постачальниками послуг та діловими партнерами.

• Інформація, пов'язана з вашим використанням програм, включаючи унікальні ідентифікатори програм (наприклад, номер VAID, номер OAID, номер AAID, ідентифікатор екземпляра), основну інформацію про програму, таку як список програми, ідентифікатори програм, версії SDK, параметри оновлення системи, параметри програми (регіон, мова, часовий пояс, шрифт), час, коли програма використовується/не використовується на передньому плані, а також записи стану програми (наприклад, завантаження, встановлення, оновлення, видалення).

• Інформація, створена під час використання послуг MIUI, таких як ваші значки, рейтинг, інформація про вхід і записи переглядів в Mi Спільноті, ваші повідомлення в Mi Спільноті (видно тільки відправнику та одержувачу), історія відтворення і пошукових запитів в музичних службах, залишені вами оцінки "Подобається", коментарі, об'єкти в розділі "Обрані", репости, пошукові запити в тематичних службах, вибрана мова системи, країна і регіон, стан мережі, список програм в "Стрічці віджетів", інформація про використання, включаючи регіон, ІР-адресу, відповідного постачальника контенту, частоту зміни шпалер, перегляди зображень, режим перегляду зображень, тривалість перегляду зображень, історію переходів на статті, підписки в програмі "Карусель шпалер".

• Інформація про місцезнаходження (лише для окремих послуг/функцій): різні типи інформації про ваше точне або приблизне місцезнаходження, якщо ви користуєтеся послугами, пов'язаними з визначенням місцезнаходження (програмне забезпечення для навігації, програмне забезпечення для отримання прогнозів погоди та програмне забезпечення з функцією визначення розташування пристрою). Наприклад, регіон, код країни, код міста, код мобільної мережі, мобільний код країни, стільниковий ідентифікатор, відомості про широту та довготу, налаштування часового поясу, налаштування мови. Ви можете в будь-який час вимкнути інформацію про місцезнаходження для кожної програми в розділі "Налаштування" на вашому телефоні ("Налаштування" – "Програми" – "Дозволи").

• Інформація журналів: інформація, яка стосується використання вами певних функцій, програм і веб-сайтів. Наприклад, файли cookie та інші технології ідентифікації, IP-адреси, інформація про мережеві запити, історія тимчасових повідомлень, стандартні системні журнали, інформація про збої, інформація журналу, зібрана службами (наприклад, час реєстрації, час доступу, час активності тощо).

• Інша інформація: параметри екологічних характеристик (ECV) (наприклад, значення, яке генерується за допомогою ідентифікатора Mi акаунту, ідентифікатора мобільного пристрою, ідентифікатора підключеної мережі Wi-Fi та даних про місцезнаходження).

1.1.3. Інформація зі сторонніх джерел

Коли це дозволено законодавством, ми будемо збирати інформацію про вас із сторонніх джерел. Наприклад,

• для певних послуг, які можуть мати відношення до використання акаунтів і фінансових операцій, з вашого дозволу ми можемо перевіряти надану вами інформацію (таку як, номер телефону) за допомогою законних сторонніх джерел з метою безпеки та запобігання шахрайства.

• ми можемо отримувати позначені ідентифікатори (такі як, IMEI/OAID/GAID від рекламодавця) для надання вам рекламних послуг.

• ми також можемо отримувати певну інформацію, таку як ідентифікатори акаунтів, псевдоніми, фото профілю та адреси електронної пошти, від сторонніх служб соціальних мереж (наприклад, коли ви використовуєте акаунт соціальної мережі для авторизації в послугах Xiaomi).

• інформацію про вас, надану нам іншими особами (наприклад, ваша адреса для доставки, яку нам можуть надати інші користувачі, коли купують для вас продукти на сайті mi.com).

1.1.4. Інформація, за якою не можна встановити особу

Також ми можемо збирати інші типи інформації, яка не є прямо або опосередковано пов'язана з фізичною особою та яка може не відповідати визначенню особистої інформації відповідно до чинного місцевого законодавства. Така інформація є такою, що не дозволяє ідентифікувати особу. Ми можемо збирати, використовувати, передавати і розкривати інформацію, що не дозволяє ідентифікувати особу. Нижче наведено декілька прикладів інформації, яку ми збираємо, а також способи її використання в агрегованому форматі, який не дозволить ідентифікувати особу:

• Ми можемо включати статистичні дані, які генеруються, коли ви використовуєте конкретну послугу (наприклад, неідентифікуючу інформацію про пристрій, дії щоденного використання, події доступу до сторінок, час подій доступу і подій під час сеансу).

• Дані моніторингу мережі (наприклад, час запиту, кількість запитів та запити про помилки і т.д.).

• Події збоїв роботи програм (наприклад, автоматичне створення журналів після виявлення збоїв в роботі програм і т.д.).

Збирання інформації спрямоване на покращення послуг, які ми вам надаємо. Тип і обсяг інформації, що збирається, залежить від того, як ви використовуєте наші продукти та/або послуги.

Ми об'єднуємо таку інформацію, щоб надавати вам найбільш корисну інформацію і зрозуміти, які частини наших веб-сайтів, продуктів і послуг вам найбільш цікаві. Наприклад, нам може знадобитися лише кількість активних користувачів за день. Але нам не потрібно знати, хто конкретно був активний в зазначений день. Тому для статистичного аналізу буде достатньо агрегованих даних. Ми спробуємо ізолювати ваші особисті дані від інформації, що не дозволяє ідентифікувати особу, і забезпечимо роздільне використання цих двох типів даних. Однак, якщо ми об'єднуємо інформацію, що не дозволяє ідентифікувати особу, з особистою інформацією, така об'єднана інформація буде розглядатися як особиста інформація до тих пір, поки вона залишається об'єднаною.

1.2. Як ми використовуємо особисту інформацію, яку збираємо

Метою збирання особистої інформації є надання вам продуктів та/або послуг, а також забезпечення дотримання нами чинного законодавства, нормативно-правових актів та інших регуляторних вимог. Це передбачає:

• Надання, обробку, підтримку, вдосконалення та розробку наших продуктів та/або послуг для вас, наприклад, доставку, активацію, перевірку, післяпродажне обслуговування, клієнтську підтримку та рекламу.

• Впровадження та підтримку засобів безпеки задля запобігання втрат та шахрайства, наприклад, допомогу при ідентифікації користувачів і перевірці особи користувача. Ми використовуємо вашу інформацію з метою запобігання шахрайству, лише якщо задовольняються дві наведені нижче умови: це є необхідним; усі дані, що використовуються при оцінці, відповідають законним інтересам компанії Xiaomi стосовно захисту користувачів і послуг.

• Обробка ваших запитань і запитів про пристрої та послуги, таких як відповіді на запити клієнтів, відправка системних повідомлень і сповіщень програм, керування спеціальними активностями (наприклад, лотереями).

• Проведення рекламних заходів, таких як надання маркетингових і рекламних матеріалів та оновлень. Якщо ви більше не бажаєте отримувати певні типи рекламних матеріалів, то можете відмовитися від них, використовуючи спосіб, зазначений в повідомленні (наприклад, посилання для відмови від розсилки в нижній частині повідомлення), якщо інше не передбачено чинним законодавством. Також див. розділ "Ваші права" нижче.

• У внутрішніх цілях, таких як аналіз даних, дослідження та розробка статистичної інформації, пов'язаної з використанням наших продуктів або послуг, задля удосконалення наших продуктів або послуг. Наприклад, машинне навчання або модель навчання алгоритмів виконується після деідентифікації.

• Оптимізація продуктивності пристрою, наприклад, аналіз використання ресурсів пам'яті або процесора встановленими програмами.

• Зберігання та підтримка пов'язаної з вами інформації для наших ділових операцій (наприклад, бізнес-статистики) і для дотримання наших юридичних зобов'язань.

• Обробка, заснована на законних інтересах Xiaomi (у відповідних юрисдикціях, наприклад, відповідно до загального регламенту щодо захисту даних (GDPR)). Законні інтереси включають надання нам можливості більш ефективно керувати нашим бізнесом і надавати наші продукти та послуги, захищати безпеку нашого бізнесу, систем, продуктів, послуг і клієнтів (в тому числі з метою запобігання збитків і боротьби з шахрайством), внутрішнє керування, дотримання внутрішніх політик і процесів, а також інші законні інтереси, описані в цій Політиці. Наприклад, щоб забезпечити безпеку наших послуг і допомогти нам краще зрозуміти стан продуктивності наших програм, ми можемо реєструвати відповідну інформацію, таку як частота використання, записи журналу збоїв, загальну інформацію про використання, дані про продуктивність і джерела програм. Щоб запобігти розблокуванню пристроїв неавторизованими постачальниками, ми можемо здійснювати збір таких даних, як інформація про Mi акаунт, серійний номер та IP-адресу керованого комп'ютера, серійний номер та інформацію про пристрій вашого телефону.

• Надання локальних послуг на термінальному пристрої, яким не потрібен зв'язок з нашими серверами, такими як використання послуги "Нотатки" на вашому пристрої.

• Інші цілі за вашої згоди.

Нижче наведені докладні приклади того, як ми використовуємо вашу інформацію (яка може включати особисту інформацію):

• Активація та реєстрація для вас придбаних вами продуктів або послуг Xiaomi.

• Створення та обслуговування вашого Mi акаунту. Особиста інформація, яка збирається під час створення Mi акаунту на нашому веб-сайті або за допомогою наших мобільних пристроїв, використовується задля створення для вас особистого Mi акаунту та сторінки профілю.

• Обробка ваших замовлень на купівлю. Інформація, що стосується замовлень на інтернет-покупки, використовується для обробки таких замовлень і пов'язаного з ними післяпродажного обслуговування, включаючи обслуговування клієнтів і повторну доставку. Крім того, номер замовлення буде використовуватися для перехресної перевірки замовлення, оброблюваного партнерською службою доставки, а також перевірки статусу отримання посилки. Інформація про отримувача, включно з ім'ям, адресою, номером телефону та поштовим індексом буде використана для цілей доставки. Адреса електронної пошти використовується для відправки користувачеві інформації, що дозволяє відстежувати посилку. Список придбаних предметів використовується для друку рахунку й дозволяє клієнту побачити, які саме предмети є в посилці.

• Участь та активність на форумі Mi Спільнота. Особиста інформація, пов'язана з форумом Mi Спільнота або іншими інтернет-платформами Xiaomi, може використовуватися для відображення сторінки профілю, взаємодії з іншими користувачами та участі в обговореннях на платформі Мі Спільнота.

• Надання послуг MIUI. Наступна інформація (інформація про пристрій або SIM-карту, включаючи номер GAID, номер IMEI, номер IMSI, номер телефону, ідентифікатор пристрою, відомості про операційну систему пристрою, MAC-адресу, відомості про тип пристрою, інформація про систему і продуктивність, а також дані про місцезнаходження, включаючи код країни, код мобільної мережі, код місцезнаходження та ідентифікатор стільника) використовується для активації служб MIUI.

• Діагностика збоїв активації. Інформація про місцезнаходження використовується для оцінки збоїв активації SIM-карти (наприклад, збоїв в роботі шлюзу і мережі служби коротких повідомлень (SMS)) з метою ідентифікації мережевого оператора служби і повідомлення мережевого оператора про збої.

• Надання інших послуг MIUI. Інформація, зібрана службами MIUI, використовується для виконання функцій цих служб, а також для оптимізації надання таких послуг, наприклад, завантаження, оновлення, реєстрація, виконання або оптимізація дій, пов'язаних із послугами MIUI. Наприклад, особиста інформація, яку збирає магазин "Теми", може використовуватися для надання персоналізованих рекомендацій щодо вибору тем, виходячи з історії завантажень і перегляду веб-сторінок.

• Пошук вашого пристрою. Якщо телефон було загублено або вкрадено, функція "Пошук пристрою", яка підтримується пристроями Xiaomi, допоможе знайти та захистити телефон. Ви можете знайти свій телефон на карті за допомогою інформації про місцезнаходження, яка надається телефоном, стерти дані в телефоні або заблокувати його. Під час активного пошуку телефону інформація про розташування записується за допомогою мобільного пристрою. У деяких ситуаціях ця інформація отримується зі стільникових веж або точок доступу Wi-Fi. Ви можете в будь-який час увімкнути або вимкнути цю функцію в налаштуваннях телефону ("Налаштування" – "Mi акаунт" – "Xiaomi Cloud" – "Пошук пристрою").

• Запис інформації про місцезнаходження на фото. Ви можете зберігати інформацію про місцезнаходження під час зйомки фото. Ця інформація буде відображатися у вашій папці з фотографіями, а дані про місцезнаходження будуть збережені у властивостях ваших фотографій. Якщо ви не бажаєте записувати інформацію про місцезнаходження під час зйомки, ви можете в будь-який час вимкнути цю функцію в налаштуваннях камери пристрою.

• Забезпечення послуг обміну повідомленнями (наприклад, Mi Talk, Мі Повідомлення). Якщо ви завантажите й використовуватимете Mi Talk, інформація, яку збиратиме Mi Talk, використовуватиметься для активації цієї служби, ідентифікації користувача та адресата повідомлення. Крім того, історія чатів зберігається для зручності її повторного завантаження після перевстановлення програми користувачем або для синхронізації даних між пристроями. Інформація (номери телефону відправника та адресата, а також ідентифікатори Mi Повідомлень) може використовуватися послугою Mi Повідомлення для активації послуг та увімкнення служби для її належної роботи, включно з маршрутизацією повідомлень.

• Надання послуг, які функціонують на основі визначення місцезнаходження. Під час використання послуг MIUI інформація про місцезнаходження може також використовуватися нами, сторонніми постачальниками послуг або діловими партнерами (для отримання більш детальної інформації див. пункт "Як ми ділимося, передаємо і публічно розкриваємо вашу особисту інформацію" нижче) для надання вам відповідних послуг і точної інформації про місцезнаходження з метою найкращої взаємодії з користувачем, наприклад для надання точних відомостей про погоду, доступу до місцезнаходження (як частина платформи Android). Ви можете в будь-який момент відключити послуги визначення місцезнаходження в Налаштуваннях або відключити використання послуг визначення місцезнаходження в конкретних програмах.

• Покращення взаємодії з користувачем шляхом аналізу даних, апаратного та програмного забезпечення. Деякі необов'язкові функції, такі як "Програма покращення досвіду", дозволяють Xiaomi аналізувати дані про те, як користувачі використовують телефони, послуги MIUI та інші служби, що надаються Xiaomi, для подальшої оптимізації взаємодії з користувачем, наприклад, надаючи можливість надсилати звіти про помилки та збої. Xiaomi також проведе аналіз обладнання та програмного забезпечення для подальшого покращення взаємодії з користувачем.

• Дозвіл на використання програми "Безпека". Зібрана інформація може використовуватися для забезпечення безпеки системи та підтримки роботи системних функцій в програмі "Безпека", наприклад, функцій "Антивірус", "Економія енергії", "Антиспам", "Очищення" і т.д. Деякі з цих функцій надаються сторонніми постачальниками послуг та/або діловими партнерами (докладнішу інформацію див. розділ "Як ми ділимося, передаємо і публічно розкриваємо вашу особисту інформацію" нижче). Ця інформація (яка не є особистою, наприклад, списки визначень вірусів) використовується для функцій Антивірусу.

• Надання push-послуг. Ідентифікатор Mi акаунту, GAID, токен FCM, ідентифікатор Android та індикатор простору (тільки для пристроїв Xiaomi з увімкненою функцією "Друге сховище") також будуть використовуватися для надання push-послуг Xiaomi та служби Mi Notifications Service для оцінки ефективності реклами та відправлення повідомлень MIUI про оновлення програмного забезпечення або оголошень про нові продукти, включаючи інформацію про розпродажі та рекламні акції. Щоб надати вам вищевказану послугу, також буде здійснюватися збір інформації, яка належить до програми (ідентифікатор версії програми, назва пакету програми), та інформація, яка належить до пристрою (модель, бренд). Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію з метою відправлення вам push-повідомлень (у повідомленнях наших сервісів, електронною поштою або в інший спосіб) з пропозицією чи рекламою наших продуктів і послуг та/або продуктів і послуг вибраних сторонніх організацій. Це робиться тільки з вашої згоди, якщо того вимагає чинне законодавство. Ви можете в будь-який час відмовитися від отримання рекламної інформації від нас та третіх осіб, змінивши свій вибір в розділі "Налаштування" або змінивши свій вибір в сторонній програмі або на веб-сайті, який використовує послугу Xiaomi push. Також див. розділ "Ваші права" нижче.

• Ідентифікація користувача. Xiaomi використовує значення ECV для перевірки особи користувача та захисту від несанкціонованого входу в систему.

• Збирання відгуків від користувачів. Відгуки, які ви вирішили надати, мають велику цінність для компанії Xiaomi, оскільки вони дозволяють вдосконалювати наші послуги. Для того, щоб відповідати на відгуки, які ви вирішили надати, Xiaomi може листуватися з вами, використовуючи особисту інформацію, яку ви надали, та зберігати архіви цієї кореспонденції для вирішення проблем та вдосконалення послуг.

• Розсилання сповіщень. Час від часу ми можемо використовувати вашу особисту інформацію для розсилання важливих повідомлень, таких як повідомлення про покупки або про зміни наших умов, положень та політики. Оскільки така інформація є критичною для вашої взаємодії з Xiaomi, не рекомендується відмовлятися від отримання такої інформації.

• Проведення рекламних заходів. Якщо ви станете учасником лотереї, конкурсу або подібної акції, які проводяться на платформах соціальних мереж Xiaomi, ми можемо використовувати надану вами особисту інформацію для надсилання вам нагород.

• Надання персоналізованих послуг і матеріалів, включаючи рекламу. Щоб захистити вашу конфіденційність, замість вашого імені, адреси електронної пошти та іншої інформації, за якою ви можете бути безпосередньо ідентифіковані, ми використовуємо унікальний ідентифікатор, який дозволяє надавати вам персоналізовані продукти, послуги та події, включаючи рекламу.

Ми можемо об'єднувати цю інформацію з іншою (включно з інформацією щодо різних служб або пристроїв, наприклад, комп'ютерів, мобільних телефонів, смарт-телевізорів та інших підключених пристроїв) для надання та вдосконалення наших продуктів, послуг, контенту та реклами.

Наприклад, ми можемо використовувати інформацію Mi акаунту в усіх службах, які вимагають наявності Mi акаунту. Надалі, для кращої взаємодії і покращення наших послуг, дотримуючись при цьому відповідних законів і правил або з вашої згоди (коли це потрібно), ми можемо сортувати інформацію, надану вами або пов'язану з вами, про різні продукти, служби або обладнання для створення мітки, яка забезпечить надання вам пропозицій, індивідуальних матеріалів та персоналізованих функцій.

Для персоналізованої реклами вони, наприклад, можуть бути надані на основі ваших дій, звичок використання і переваг, пов'язаних з нашими програмами та послугами. Ми створюємо профілі, аналізуючи вищевказану інформацію та вибудовуючи сегменти (створюючи групи з певними загальними характеристиками) і поміщаючи вашу особисту інформацію в один або декілька сегментів. Цільова реклама надається тільки з вашої згоди, якщо того вимагає чинне законодавство. У вас є право в будь-який час відмовитися від персоналізованих рекламних оголошень і заперечити проти профілювання, включно з профілюванням, яке здійснюється в цілях прямого маркетингу.

І відповідно до причин вищезгаданої комбінації та вимог чинних законів, ми надамо вам конкретні механізми контролю таких комбінацій. У вас є право відмовитися від отримання від нас матеріалів прямого маркетингу та автоматизованого прийняття рішень і т.д. Щоб скористатися цими правами, ви можете в будь-який час увімкнути або вимкнути цю функцію в розділі "Налаштування" ("Налаштування" > "Паролі та безпека" > "Конфіденційність" > "Рекламні послуги" або в розділі "Налаштування" > "Паролі та безпека" > "Безпека системи" > "Рекламні послуги"), а також зв'язатися з нами за адресою електронної пошти https://privacy.mi.com/support або звернутися до механізмів контролю, описаних в окремій політиці конфіденційності для відповідного продукту. Також див. розділ "Ваші права" нижче.

2. Файли cookie та інші технології

Такі технології, як файли cookie, веб-маяки та піксельні теги, можуть використовуватися Xiaomi, нашими сторонніми постачальниками послуг та діловими партнерами (для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з пунктом "Як ми ділимося, передаємо та публічно розкриваємо вашу особисту інформацію" нижче). Ці технології використовуються для аналізу тенденцій, адміністрування веб-сайту, відстеження переходів користувачів до різних розділів веб-сайту, а також збирання загальної демографічної інформації про нашу базу користувачів. На основі використання даних технологій цими компаніями ми можемо отримувати звіти як на індивідуальній основі, так і в агрегованій формі. Ці технології допомагають нам краще розуміти поведінку користувачів, повідомляють нам, які частини наших веб-сайтів відвідували люди, а також полегшують і вимірюють ефективність реклами та веб-пошуків.

• Файли журналу: як і більшість веб-сайтів, ми збираємо певну інформацію та зберігаємо її в файлах журналів. Ця інформація може включати адреси інтернет-протоколу (IP), дані про тип браузера, інтернет-провайдера (ISP), сторінки переходу/виходу, операційну систему, позначки дати/часу та/або дані про відвідування. Ми не пов'язуємо ці автоматично зібрані дані з іншою інформацією, яку ми збираємо стосовно вас.

• Локальне сховище – HTML5/Flash: Ми використовуємо такі об'єкти локального сховища (LSO), як HTML5 або Flash, для зберігання матеріалів та персональних налаштувань. Сторонні постачальники, з якими ми співпрацюємо для забезпечення певних функціональних можливостей на нашому веб-сайті або для відображення реклами на підставі вашої пошукової активності в інтернеті, також використовують HTML5 або файли Flash cookie для збору і збереження інформації. Різні браузери можуть пропонувати власні засоби керування, які дозволяють видаляти об'єкти локального сховища HTML5. Для керування файлами Flash cookies натисніть тут.

• Рекламні файли cookie: ми співпрацюємо з нашими сторонніми постачальниками послуг і діловими партерами (для отримання більш докладної інформації ознайомтеся з пунктом "Як ми ділимося, передаємо і публічно розкриваємо вашу особисту інформацію" нижче) для розміщення реклами на нашому веб-сайті або для керування нашою рекламою на інших веб-сайтах. Наші сторонні постачальники послуг та ділові партнери можуть використовувати рекламні файли cookie для збору інформації про ваші дії та інтереси в інтернеті для надання вам рекламних оголошень, які найбільше відповідають вашому профілю та інтересам. Ми будемо отримувати вашу попередню згоду і відправляти чіткі запити на підтвердження дій, перш ніж надати вам такі рекламні послуги. Якщо ви не хочете, щоб ця інформація використовувалася для показу реклами на основі ваших інтересів, то можете відмовитися, змінивши налаштування файлів cookie. https://preferences-mgr.truste.com.

• Мобільна аналітика: у деяких наших мобільних програмах ми використовуємо аналітичні файли cookie для збору інформації про те, як відвідувачі використовують наш веб-сайт. У таких файлах cookie зберігається така інформація, як частота використання вами програми, події які відбуваються в програмі, агреговані дані про використання, дані про продуктивність, а також дані про те, де відбуваються збої в програмі. Інформація, що міститься в аналітичних програмах, не прив'язується нами з особистою інформацією, що надається вами через мобільну програму.

3. Як ми ділимося, передаємо і публічно розкриваємо вашу особисту інформацію

3.1. Спільне використання

Ми не продаємо будь-яку вашу особисту інформацію третім особам.

Іноді ми можемо передавати вашу особисту інформацію третім особам (як описано нижче) задля надання або покращення наших продуктів чи послуг, включно з пропозицією продуктів або послуг відповідно до ваших вимог. Додаткова інформація про спільне використання даних викладена нижче.

3.1.1. Передача інформації про те, що ви активно вибираєте або запитуєте

З вашої згоди або за вашим запитом ми поділимося вашою особистою інформацією в рамках вашої згоди/запиту з конкретними третіми особами, які були зазначені вами. Наприклад, при використанні вами Mi акаунту для входу до стороннього веб-сайту або програми.

3.1.2. Спільне використання інформації з нашою групою

Щоб успішно вести бізнес і надавати вам всі функції наших продуктів або послуг, ми можемо час від часу передавати вашу особисту інформацію іншим афілійованим особам Xiaomi.

3.1.3. Передача інформації компаніям, що входять до екосистеми нашої групи

Компанія Xiaomi працює разом із групою компаній, які разом складають "Mi Еcosystem". Компанії групи "Mi Еcosystem" є незалежними суб'єктами, які фінансуються та підтримуються компанією Xiaomi, а також є експертами в своїх сферах. Компанія Xiaomi може розкривати вашу особисту інформацію компаніям "Mi Еcosystem" для надання та удосконалення наявних продуктів та послуг (як апаратних, так і програмних), що розробляються компаніями "Mi Еcosystem". Деякі з цих продуктів або послуг будуть як і раніше випускатися під брендом Xiaomi, тоді як інші можуть використовувати власний бренд. Іноді компанії групи "Mi Ecosystem" можуть обмінюватися з Xiaomi інформацією щодо продуктів або послуг, що випускаються під брендом Xiaomi з Xiaomi, з метою надання послуг в області апаратного і програмного забезпечення, а також для створення більш досконалих функцій і поліпшення взаємодії з користувачем. Xiaomi прийме відповідні організаційні та технічні заходи для забезпечення безпеки обробки вашої особистої інформації включаючи, крім іншого, шифрування вашої особистої інформації.

3.1.4. Спільне використання зі сторонніми постачальниками послуг та діловими партнерами

Задля сприяння наданню вам продуктів і послуг, описаних у цій Політиці конфіденційності, ми можемо за необхідності передавати вашу особисту інформацію нашим стороннім постачальникам послуг і діловим партнерам.

Сюди входять наші постачальники послуг доставки, центри обробки даних, сховища даних, постачальники обслуговування клієнтів, постачальники рекламних і маркетингових послуг та інші бізнес-партнери. Дані треті сторони можуть обробляти вашу особисту інформацію від імені Xiaomi або для однієї або декількох цілей даної Політики конфіденційності. Ми прагнемо до того, щоб передача особистої інформації, необхідної для надання вам послуг, здійснювалася виключно в легальних, законних, необхідних, конкретних і явних цілях. Xiaomi буде проводити комплексну перевірку і укладати контракти, щоб гарантувати, що сторонні постачальники послуг дотримуються чинних законів про конфіденційність у вашій юрисдикції. У деяких випадках сторонні постачальники послуг можуть мати субпідрядників із обробки особистих даних.

Задля забезпечення вимірювання продуктивності, аналізу та інших ділових послуг ми можемо також передавати (не особисту) інформацію третім особам (таким як рекламодавці на наших веб-сайтах) у загальній формі. Ми використовуємо наявну у нас інформацію, щоб допомогти рекламодавцям та іншим діловим партнерам оцінити ефективність і ступінь поширення їхньої реклами й послуг, а також зрозуміти тип людей, які використовують їх послуги, як користувачі взаємодіють із їхніми веб-сайтами, програмами та послугами. Ми також можемо передавати їм інформацію про загальні тенденції використання наших послуг, наприклад, кількість клієнтів у тій або іншій групі людей, що придбавають певні продукти чи здійснюють певні транзакції.

3.1.5. Інше

Відповідно до вимог законодавства, юридичних процедур, судових вимог та/або запитів публічних органів і державних установ компанії Xiaomi може бути потрібно розкрити вашу особисту інформацію. Ми також можемо розкрити інформацію про вас, якщо це розкриття є необхідним або належним у цілях національної безпеки, правоохоронної діяльності чи для досягнення інших цілей громадського значення.

Також ми можемо розкривати інформацію про вас задля забезпечення дотримання наших умов або захисту нашого бізнесу, прав, активів чи продуктів, захисту користувачів або у випадках, коли розкриття інформації є обґрунтовано необхідним для досягнення наведених далі цілей (виявлення шахрайства, запобігання шахрайству або усунення шахрайства, несанкціонованого використання продукту, порушень наших умов або політики, або шкідливих чи незаконних дій). (Xiaomi може збирати, використовувати або розкривати вашу особисту інформацію тільки тою мірою, якою це дозволено чинним законодавством про захист даних). Наприклад, надання вашої особистої інформації громадським або державним органам; спілкування зі сторонніми партнерами про надійність вашого акаунту для запобігання шахрайства, порушень та інших шкідливих дій.

Окрім цього, ми можемо передавати вашу особисту інформацію наведеним нижче особам:

• нашим бухгалтерам, аудиторам, юристам або подібним консультантам під час запиту у них професійної консультації. А також

• інвесторам та іншими відповідним третім сторонам у разі фактичного або потенційного продажу або іншої корпоративної угоди, пов'язаної з однією з організацій, що входить до складу Xiaomi Group. А також

• іншими третіми особами, зазначеними в цій Політиці конфіденційності або в будь-якому іншому повідомленні, в тому числі якщо ви уповноважені на це у зв'язку з конкретним розкриттям.

3.2. Передача

Компанія Xiaomi не передаватиме вашу інформацію будь-якому суб'єкту, за винятком наведених нижче випадків:

• У разі отримання вашої прямої згоди;

• Якщо Xiaomi бере участь у злитті, придбанні або продажу всіх або частини своїх активів, які можуть вплинути на вашу особисту інформацію, ми повідомимо вас про будь-які зміни в правах власності, використанні та будь-якому виборі, який у вас може бути щодо вашої особистої інформації, по електронній пошті та/або шляхом розміщення помітного повідомлення на наших веб-сайтах або іншим доречним способом.

• За обставин, описаних у цій Політиці конфіденційності або в будь-якому іншому повідомленні.

3.3. Публічне розкриття

Xiaomi може публічно розкрити вашу особисту інформацію за таких обставин:

• Коли нам потрібно оголосити переможця рекламної акції, конкурсу або розіграшу. У цьому випадку ми публікуємо лише обмежену інформацію.

• Якщо ми отримали вашу явну згоду або якщо ви розкрили інформацію через наші служби, наприклад, на сторінках в соціальних мережах або на загальнодоступних форумах. Або

• Публічне розкриття інформації на підставі закону або обґрунтованих підстав: включаючи закони і постанови, юридичні процедури, судові розгляди або за запитом компетентних державних органів.

4. Як ми зберігаємо та захищаємо вашу особисту інформацію

4.1. Гарантії безпеки, які надаються компанією Xiaomi

Ми зобов'язуємося забезпечувати безпеку вашої особистої інформації. Щоб запобігти несанкціонованому доступу, розкриттю або іншим подібним ризикам, ми запровадили всі фізичні, електронні та організаційні заходи, які вимагаються законодавством, для захисту та безпеки інформації, яку ми збираємо на вашому мобільному пристрої та на веб-сайтах Xiaomi. Ми забезпечимо охорону вашої особистої інформації відповідно до чинного законодавства.

Наприклад, коли ви отримуєте доступ до свого Мi акаунту, ви можете використовувати нашу програму двоетапної перевірки для більш надійної безпеки, і ми настійно рекомендуємо вам це зробити. Коли ваша особиста інформація передається між вашим пристроєм Xiaomi та нашими послугами, ми гарантуємо, що дані будуть зашифровані за допомогою протоколу захисту транспортного рівня (TLS) і відповідних алгоритмів шифрування.

Вся ваша особиста інформація зберігається на серверах і захищена на підконтрольних об'єктах. Ми класифікуємо вашу особисту інформацію на підставі її важливості та ступеня конфіденційності і забезпечуємо необхідний рівень її безпеки. У нас є спеціальні засоби управління доступом до хмарного сховища даних, і ми регулярно перевіряємо наші методи збору, зберігання та обробки інформації, в тому числі заходи фізичної безпеки, для захисту від несанкціонованого доступу та використання даних.

Ми проявляємо належну обачність з бізнес-партнерами і сторонніми постачальниками послуг, щоб переконатися, що вони можуть захистити вашу особисту інформацію. Ми також перевіряємо, щоб дані треті сторони підтримували відповідні стандарти безпеки шляхом введення відповідних договірних обмежень і, при необхідності, проведення аудитів та оцінок. Крім того, наші співробітники, і співробітники наших бізнес-партнерів і сторонні постачальники послуг, які мають доступ до вашої особистої інформації, підлягають обов'язковим договірним зобов'язанням конфіденційності.

Ми проводимо навчальні курси та тестування щодо забезпечення безпеки та захисту конфіденційності, щоб підвищити обізнаність наших співробітників про важливість захисту особистої інформації. Ми зобов'язуємося вживати всіх практично здійсненних і необхідних законом заходів для захисту вашої особистої інформації. Тим не менш, ви повинні розуміти, що використання інтернету не є повністю безпечним, і з цієї причини ми не можемо гарантувати безпеку або цілісність будь-якої особистої інформації під час передачі від вас або вам через інтернет.

Ми обробляємо випадки порушення безпеки особистих даних відповідно до вимог чинного законодавства про захист даних, яке включає, при необхідності, повідомлення про порушення відповідних наглядових органів щодо захисту даних і суб'єктів даних.

Наші політики та процедури інформаційної безпеки розроблені з посиланням на міжнародні стандарти і регулярно проходять сторонні аудити для перевірки ефективності заходів безпеки. Інформаційна система Xiaomi отримала сертифікат ISO/IEC 27001:2013 для систем менеджменту інформаційної безпеки (ISMS). Платформа електронної комерції Xiaomi і платформа Mi Home IoT пройшли сертифікацію за стандартом ISO/IEC 27701:2019 "Cистеми керування особистою інформацією (PIMS)". Операційна система MIUI пройшла сертифікацію за стандартом ISO/IEC 27018:2019 "Захист особистої інформації в загальнодоступній хмарі".

4.2. Що ви можете зробити

Ви можете встановити унікальний пароль для Xiaomi, не розкриваючи іншим особам свій пароль для входу або інформацію про акаунт (крім випадків, коли така особа була уповноважена вами), щоб уникнути витоку пароля на інших веб-сайтах, які можуть завдати шкоди безпеці вашого акаунту Xiaomi. Не повідомляйте нікому отриманий вами код перевірки (включаючи тих осіб, які стверджують, що є службою підтримки Xiaomi). Кожного разу, коли ви здійснюєте вхід в якості користувача Mi акаунту на веб-сайтах Xiaomi, особливо на чужому комп'ютері або на загальнодоступних інтернет-терміналах, в кінці сеансу ви завжди повинні виконувати вихід з Mi акаунту.

Xiaomi не може нести відповідальність за упущення в області безпеки в тому випадку, якщо сторонні особи отримали доступ до вашої особистої інформації в результаті недотримання вами конфіденційності вашої особистої інформації. Незважаючи на все вищесказане, ви повинні негайно повідомити нас, якщо трапилося будь-яке несанкціоноване використання вашого акаунту іншим користувачем інтернету або інше порушення безпеки. Ви можете допомогти нам захистити конфіденційність вашої особистої інформації.

4.3. Доступ до інших функцій на вашому пристрої

Нашим програмам може знадобитися доступ до певних функцій вашого пристрою, наприклад до таких, як дозвіл використання списку контактів електронною поштою, зберігання SMS, перевірка стану мережі Wi-Fі і так далі. Дана інформація використовується для того, щоб програми могли правильно працювати на вашому пристрої та дозволяє вам взаємодіяти з програмами. Ви можете в будь-який час відкликати надані дозволи, відключивши їх на пристрої або зв'язавшись з нами за адресою https://privacy.mi.com/support.

4.4. Політика збереження даних

Ми зберігаємо особисту інформацію протягом періоду, необхідного для досягнення цілей, для яких збиралася ця інформація та які описані в цій Політиці конфіденційності або в будь-якій окремій політиці конфіденційності, наданій для конкретного продукту чи послуги, або як вимагається чинним законодавством. Детальні періоди зберігання вказані на сторінці конкретної послуги або відповідного продукту. Ми припинимо зберігати і видалимо або анонімізуємо особисту інформацію, як тільки мета збору буде виконана, або після того, як ми підтвердимо ваш запит на видалення, або після того, як ми припинимо роботу відповідного продукту або послуги. По можливості ми вказуємо, як довго ми зберігаємо певні категорії, типи або елементи особистих даних. При виборі термінів зберігання ми брали до уваги наступні критерії:

• обсяг, характер і ступінь конфіденційності особистих даних.

• ризик заподіяння шкоди від несанкціонованого використання або розголошення.

• цілі, для яких ми обробляємо особисті дані, і як довго нам потрібні конкретні дані для досягнення цих цілей.

• як довго особисті дані можуть залишатися точними та актуальними

• як довго особисті дані можуть мати відношення до можливих майбутніх судових позовів.

• будь-які чинні правові, бухгалтерські, звітні або нормативні вимоги, що визначають, як довго повинні зберігатися певні записи.

Залежно від вашої юрисдикції, винятком може бути інформація, яку ми обробляємо для громадських інтересів, наукових та історичних досліджень або статистичних цілей. Xiaomi може продовжувати зберігати цей тип інформації довше стандартного терміну зберігання, якщо це необхідно і дозволено відповідно до чинного законодавства або вашого запиту, навіть якщо подальша обробка даних не пов'язана з початковою метою збору.

5. Ваші права

Керування особистою інформацією

5.1. Налаштування контролю

Xiaomi розуміє, що вимоги, пов'язані з конфіденційністю інформації, можуть бути різними у різних людей. У зв'язку з цим ми наводимо приклади способів, які надаються вам компанією Xiaomi, щоб ви могли обмежити збір, використання, розкриття або обробку вашої особистої інформації та керувати налаштуваннями конфіденційності:

• Увімкніть або вимкніть функції Програма покращення досвіду і Доступ до місцезнаходження;

• Увійдіть до Mi акаунту або вийдіть з нього;

• Увімкніть або вимкніть функції синхронізації із Xiaomi Cloud; а також

• Видаліть будь-яку інформацію, що зберігається в Xiaomi Cloud через веб-сайт https://i.mi.com;

• Увімкніть або вимкніть інші служби та функції, які можуть використовувати конфіденційну або особисту інформацію. Більш детальну інформацію про стан захисту вашого пристрою ви можете отримати у вбудованій в MIUI програмі "Безпека".

Якщо раніше ви давали згоду на використання вашої особистої інформації для вищезазначених цілей, ви можете в будь-який час змінити своє рішення, зв'язавшись з нами через службу підтримки за адресою https://privacy.mi.com/support.

5.2. Ваші права на вашу особисту інформацію

Залежно від чинного законодавства і регламентів ви можете мати право на доступ, виправлення, видалення (і деякі інші права) щодо вашої особистої інформації, яку ми зберігаємо (далі — "запит"). Ці права підлягають спеціальним виняткам відповідно до чинного законодавства.

Ви також можете отримати доступ та оновити дані, що відносяться до особистої інформації у вашому Мi акаунті, за адресою https://account.xiaomi.com або виконавши вхід у ваш акаунт на вашому пристрої. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами через https://privacy.mi.com/support.

Ми зможемо більш ефективно обробити ваш запит, якщо він буде відповідати наступним умовам:

(1) Запит був надісланий ексклюзивний канал запиту Xiaomі, який було описано вище, і для захисту безпеки вашої інформації запит повинен бути в письмовій формі (якщо місцеве законодавство явно не визнає усний запит);

(2) Ви надали достатньо інформації, щоб Xiaomi могла підтвердити вашу особистість і переконатися, що ви є суб'єктом даних або юридично уповноважені діяти від імені суб'єкта даних.

Після отримання нами достатньої інформації для підтвердження того, що ваш запит можна обробити, ми надамо відповідь на запит у терміни, встановлені вашим чинним законодавством про захист даних.

Детально:

• У вас є право отримати чітку, прозору та зрозумілу інформацію про те, як ми використовуємо вашу особисту інформацію, а також про свої права. Ось чому ми надаємо вам інформацію в цій Політиці конфіденційності.

• На підставі вимог чинних законів копія ваших особистих даних, які ми збираємо та обробляємо, буде надана вам за вашим запитом безкоштовно. За будь-які додаткові запити на доступ до відповідної інформації, ми можемо стягувати обґрунтовану плату, засновану на фактичних адміністративних витратах, якщо це дозволено та відповідає чинному законодавству.

• Якщо будь-яка інформація про вас, яку ми маємо, є неправильною або неповною, ви маєте право на виправлення або доповнення своєї особистої інформації залежно від цілі використання.

• Відповідно до вимог чинного законодавства ви маєте право запитувати видалення або вилучення своєї особистої інформації, якщо в нас немає вагомої причини продовжувати її використання. Ми розглянемо обґрунтованість вашої заяви про видалення інформації та вживемо доцільних заходів, у тому числі технічного характеру. Будь ласка, зверніть увагу, що ми не зможемо негайно видалити інформацію з системи резервного копіювання через чинне законодавство та/або технологічні обмеження. У такому випадку, ми будемо надійно зберігати вашу особисту інформацію та ізолюємо її від будь-якої подальшої обробки до тих пір, поки резервна копія не буде видалена або стане анонімною.

• У вас є право заперечувати проти обробки деяких типів інформації, включно з обробкою для цілей прямого маркетингу (зокрема, у випадках, коли застосовується профілювання), а за деяких обставин, якщо юридичною підставою обробки інформації (включно з профілюванням) являються наші законні інтереси.

Зокрема, відповідно до законодавства деяких юрисдикцій:

• У вас є право отримати від нас дозвіл на обмеження обробки вашої особистої інформації. Ми розглянемо підстави для вашого запиту на обмеження обробки даних. Якщо підстави відповідають Регламенту GDPR, ми будемо обробляти вашу особисту інформацію тільки відповідно до чинних умов GDPR і повідомимо вас до того, як обмеження обробки даних буде скасовано.

• У вас є право заборонити піддавати свої дані виключно автоматизованій обробці, включаючи профілювання, що створює правові наслідки для вас або аналогічним чином істотно впливає на вас.

• У вас є право отримувати свою особисту інформацію в структурованому вигляді, в загальноприйнятому форматі та передавати дані іншому контролеру обробки даних (переносимість даних).

Ми маємо право відмовитися обробляти запити або обробляти запити лише частково, якщо застосовується виняток, або ми вправі робити це відповідно до чинних законів, якщо запит є явно необґрунтованим або явно надмірним, або його виконання зажадає розкриття інформації про третіх сторін. У деяких обставинах ми можемо стягувати плату, якщо це дозволено чинними законами. Якщо ми вважаємо, що певні аспекти запиту на видалення інформації можуть призвести до нашої нездатності законно використовувати інформацію для встановлення, виконання або захисту юридичних вимог або з причин, дозволених чинним правом, запит також може бути відхилений.

5.3. Відкликання згоди

Відправивши запит, ви можете відкликати вашу згоду, раніше надану нам для конкретної цілі, включаючи збір, використання та/або розкриття вашої особистої інформації, яка знаходиться в нашому розпорядженні або під нашим контролем. Ви можете відкликати свою згоду щодо конкретної послуги, яку ви використовуєте. Для цього зв'яжіться з нами через https://privacy.mi.com/support. Ми розглянемо ваш запит протягом розумного терміну з моменту його подання й після цього не збиратимемо, не використовуватимемо та/або не розкриватимемо вашу особисту інформацію згідно з вашим запитом.

Зверніть увагу, що в залежності від умов відкликання своєї згоди ви не зможете продовжувати користуватися всіма перевагами продуктів та послуг Xiaomi. Відкликання вашої згоди або дозволу не вплине на законність нашої обробки, виконуваної на основі згоди, аж до моменту відкликання.

5.4. Відмова від послуги або акаунту

Якщо ви хочете скасувати конкретний продукт або послугу, ви можете зв'язатися з нами через https://privacy.mi.com/support.

Якщо ви хочете анулювати Mi акаунт, зверніть увагу, що після анулювання ви не зможете використовувати весь спектр продуктів і послуг Xiaomi. Запит на анулювання може бути відхилений або відкладений за певних обставин. Наприклад, якщо у вашому акаунті все ще є неоплачені рахунки, такі як неоплачена підписка на сервіс Mi Музика, неоплачена тема в програмі "Теми" або неоплачений кредит в Mi Finance і т.д., ми не можемо відразу схвалити ваш запит.

При вході до Xiaomi за допомогою стороннього акаунту ви повинні звернутися за скасуванням акаунту до третьої сторони.

6. Як ваша особиста інформація може передаватися по всьому світу

Xiaomi обробляє та створює резервні копії особистої інформації за допомогою глобальної інфраструктури управління та контролю. Наразі компанія Xiaomi має центри обробки та зберігання даних у Китаї, Індії, США, Німеччині, Росії та Сингапурі. Задля досягнення цілей, описаних у Політиці конфіденційності, ваша інформація може передаватися до цих центрів обробки та зберігання даних відповідно до чинного законодавства.

Ми також можемо передавати вашу особисту інформацію стороннім постачальникам послуг і діловим партнерам, внаслідок чого ваші дані також можуть передаватися до інших країн або регіонів. Юрисдикція, в якій розташовані ці глобальні об'єкти, може захищати або не захищати особисту інформацію відповідно до таких же стандартів, що і у вашій юрисдикції. Відповідно до різних законів про захист даних існують різні ризики. Однак це не змінює наше зобов'язання дотримуватися цієї Політики конфіденційності та захищати вашу особисту інформацію.

Зокрема,

• Особиста інформація, яку ми збираємо та генеруємо в процесі діяльності на території материкового Китаю, зберігається в центрах обробки та зберігання даних, розташованих на території материкового Китаю, за винятком міжнародних передач, дозволених відповідно до чинного законодавства.

• Особиста інформація, яку ми збираємо та генеруємо в процесі діяльності на території Росії, обробляється та генерується в центрах обробки та зберігання даних, розташованих у Росії, за винятком міжнародних передач, дозволених відповідно до законодавства Росії.

• Особиста інформація, яку ми збираємо та генеруємо в процесі діяльності на території Індії, зберігається в центрах обробки та зберігання даних, розташованих у Індії.

Якщо нам необхідно буде передати особисту інформацію поза межі вашої юрисдикції нашим афілійованим особам або стороннім постачальникам послуг, ми дотримуватимемося відповідного чинного законодавства. Ми гарантуємо, що всі подібні передачі відповідають вимогам чинних місцевих законів про захист даних з виконанням єдиних гарантій. Ви можете дізнатися про наявні у нас заходи безпеки, зв'язавшись з нами через https://privacy.mi.com/support.

Якщо ви використовуєте наші продукти й служби на території Європейської економічної зони (ЄЕЗ), контролером даних є компанія Xiaomi Technology Netherlands B.V., а за обробку даних відповідає компанія Xiaomi Singapore Pte. Ltd. Контактну інформацію можна знайти в розділі "Контактна інформація".

Якщо Xiaomi передає ваші вихідні особисті дані, місце походження яких знаходиться в межах ЄЕЗ, суб'єкту Xiaomi Group або сторонньому постачальнику послуг, що знаходиться поза ЄЕЗ, ми будемо здійснювати таку передачу даних на основі стандартних договірних положень ЄС або будь-яких інших запобіжних заходів, передбачених GDPR. Ви можете дізнатися про наші конкретні гарантії безпеки або запросити копію, звернувшись до нас через https://privacy.mi.com/support.

7. Захист неповнолітніх

Ми вважаємо, що стежити за використанням дітьми наших продуктів та послуг — це обов'язок батьків або опікуна. Однак ми не пропонуємо послуги безпосередньо дітям і не використовуємо особисту інформацію дітей в маркетингових цілях.

Якщо ви є одним із батьків або опікуном і вважаєте, що неповнолітня особа надала компанії Xiaomi особисту інформацію, зверніться до нас через: https://privacy.mi.com/support, щоб переконатися в тому, що особисту інформацію було негайно вилучено, а також у тому, що підписку неповнолітньої особи на будь-які із доступних послуг Xiaomi було скасовано.

8. Чи маю я погоджуватися з умовами та положеннями будь-яких третіх осіб?

Наша Політика конфіденційності не поширюється на продукти або служби, які надаються третіми особами. Залежно від продукту або послуги Xiaomi, якими ви користуєтеся, вони можуть включати сторонні продукти або послуги, зокрема підтримку голосового введення, обробку даних фотокамери, відтворення відео, очищення системи та послуги, пов'язані з безпекою, іграми, статистикою, взаємодією із соціальними мережами, обробкою платежів, навігацією по картах, спільним використанням, push-повідомленнями, фільтруванням інформації, методами вводу тощо. Деякі з цих функцій надаються у вигляді посилань на сторонні веб-сайти, а доступ до інших отримується в формі SDK, API тощо. Ваша інформація може також збиратися при використанні цих продуктів або послуг. Через це ми рекомендуємо уважно ознайомитися з політикою конфіденційності третіх осіб так само, як ви ознайомилися з нашою політикою. Ми не несемо відповідальності за використання третіми особами особистої інформації, яку вони отримали від вас, і не можемо здійснювати контроль за їх діями. Наша Політика конфіденційності не поширюється на інші веб-сайти, пов'язані з нашими послугами за допомогою посилань.

Наступні приклади вказують на умови сторонніх організацій і політики конфіденційності, які застосовуються при використанні вами перерахованих вище конкретних продуктів:

Коли ви користуєтеся послугами стороннього постачальника послуг з оформлення замовлення і оплачуєте його, особиста інформація, яку ви надаєте під час оплати та оформлення замовлення, обробляється відповідно до політики конфіденційності третьої сторони.

Коли ви використовуєте функцію Антивірус в програмі MIUI "Безпека", застосовується одна з наступних дій, в залежності від обраної вами послуги:

• Політика конфіденційності та інформаційної безпеки Avast: https://www.avast.com/privacy-policy

• Політика конфіденційності Antiy Mobile Security AVL SDK: https://www.avlsec.com/en/privacy-policy

• Політика конфіденційності Tencent: https://privacy.qq.com

Коли ви використовуєте функцію “Очищення” через вбудовану в MIUI програму “Безпека”, буде застосовуватися Політика конфіденційності Tencent: https://privacy.qq.com

Коли ви використовуєте рекламні послуги в декількох конкретних програмах в інтерфейсі MIUI, застосовується одна з наступних дій, в залежності від обраної вами послуги:

• Політика конфіденційності Google: https://www.google.com/policies/privacy

• Політика конфіденційності Facebook: https://www.facebook.com/about/privacy/update?ref=old_policy

При використанні методу вводу Google застосовується Політика конфіденційності Google: https://policies.google.com/privacy

Коли ми виконуємо збір статистики, відстежуємо частоту збоїв програми і надаємо можливості хмарного керування, ми використовуємо Google Analytics для Firebase або Firebase Analytics, що надаються Google Inc. Ви можете детальніше ознайомитися з Політикою конфіденційності Google Firebase на веб-сайті https://policies.google.com/privacy та https://www.google.com/policies/privacy/partners/.

Для показу реклами в будь-яких програмах системи MIUI сторонні рекламні партнери можуть збирати дані, отримані в результаті ваших дій в інтернеті, наприклад, переходи по рекламі або перегляд матеріалів, а також інші дії на веб-сайтах або в програмах.

• Політика конфіденційності Google: https://www.google.com/policies/privacy

• Політика конфіденційності Facebook: https://www.facebook.com/about/privacy/update?ref=old_policy

• Політика конфіденційності Unity: https://unity3d.com/legal/privacy-policy

• Політика конфіденційності Vungle: https://vungle.com/privacy/

• Політика конфіденційності IronSource: https://developers.ironsrc.com/ironsource-mobile/air/ironsource-mobile-privacy-policy/

• Політика конфіденційності Applovin: https://www.applovin.com/privacy/

• Політика конфіденційності Chartboost: https://answers.chartboost.com/en-us/articles/200780269

• Політика конфіденційності Mopub: https://www.mopub.com/legal/privacy/

• Політика конфіденційності Mytarget: https://legal.my.com/us/mytarget/

• Політика конфіденційності Yandex: https://yandex.com/legal/privacy/

• Політика конфіденційності Tapjoy: https://www.tapjoy.com/legal/advertisers/privacy-policy/

• Політика конфіденційності AdColony: https://www.adcolony.com/privacy-policy/

Ми можемо збирати та передавати вашу інформацію стороннім атрибутивним компаніям відповідно до інструкцій наших рекламних партнерів для створення звітів для них, включаючи показники вашої взаємодії з нашою рекламою (якщо такі є). Залежно від використовуваних вами системних програм MIUI сторонні компанії по атрибуції можуть включати:.

• Політика конфіденційності Adjust: https://www.adjust.com/terms/privacy-policy/

• Політика конфіденційності Appsflyer: https://www.appsflyer.com/privacy-policy/?utm_source=google

• Політика конфіденційності Affise: https://affise.com/privacy-policy/

• Політика конфіденційності Miaozhen: https://www.miaozhen.com/en/privacy

• Політика конфіденційності Nielsen: https://www.nielsen.com/cn/en/legal/privacy-policy/

9. Як ми оновлюємо цю Політику конфіденційності

Ми періодично переглядаємо Політику конфіденційності на основі змін у бізнесі, технологіях, чинному законодавстві та передовій практиці, і можемо вносити зміни до цієї Політики конфіденційності. У разі внесення нами істотної зміни в дану Політику конфіденційності, ми повідомимо вас про це через зазначену вами контактну інформацію, наприклад, електронною поштою (відправивши лист на адресу, вказану у вашому акаунті) або опублікуємо на веб-сайтах Xiaomi або через наші мобільні пристрої з тим, щоб ви дізналися, яку інформацію ми збираємо і як ми її використовуємо. Такі зміни в нашій Політиці конфіденційності набудуть чинності з дати, зазначеної в повідомленні або на веб-сайті. Ми рекомендуємо вам регулярно перевіряти дану сторінку, щоб бути в курсі останньої інформації про наші принципи захисту конфіденційності. Ваше подальше використання продуктів та послуг на веб-сайті, мобільному та/або будь-якому іншому пристрої буде регулюватися оновленою Політикою конфіденційності. Якщо це вимагається чинним законодавством, ми запитаємо вашу пряму згоду, коли ми будемо збирати додаткову особисту інформацію від вас або коли ми будемо використовувати або розкривати вашу особисту інформацію для нових цілей.

10. Контактна інформація

Якщо у вас є будь-які коментарі або питання з приводу цієї Політики конфіденційності або будь-які питання, що стосуються збору, використання або розкриття вашої особистої інформації компанією Xiaomi, будь ласка, зв'яжіться з нами через https://privacy.mi.com/support або за вказаною нижче адресою. У нас є професійна команда для вирішення ваших проблем і питань, пов'язаних з конфіденційністю та доступом до/завантаженням особистої інформації. Якщо ваше запитання пов'язане з серйозною проблемою, ми можемо попросити вас надати додаткову інформацію.

Якщо ви не задоволені відповіддю, отриманою від нас щодо вашої особистої інформації, ви можете передати скаргу до відповідного регулюючого органу щодо захисту даних у вашій юрисдикції. Якщо ви звернетеся до нас, ми надамо інформацію про відповідні канали подачі скарг, які застосовуються в залежності від вашої реальної ситуації.

Xiaomi Communications Co., Ltd. #019, 9th Floor, Building 6, 33 Xi'erqi Middle Road, Haidian District, Beijing, China 100085

Xiaomi Singapore Pte. Ltd. 20 Cross Street, China Court #02-12 Singapore 048422

Для користувачів, які знаходяться на території Індії:

Xiaomi Technology India Private Limited Building Orchid, Block E, Embassy Tech Village, Outer Ring Road, Devarabisanahalli, Bengaluru, Karnataka - 560103, India

Будь-які розбіжності та скарги щодо обробки конфіденційних особистих даних або інформації повинні бути доведені до відома призначеного співробітника з розгляду скарг, як зазначено нижче:

Ім'я: Vishwanath C.

Номер телефону: 080 6885 6286, Пн-Сб з 9:00 до 18:00.

Електронна пошта: grievance.officer@xiaomi.com

Для користувачів, які знаходяться на території Європейського економічного простору (ЄЕП):

Xiaomi Technology Netherlands B.V. Prinses Beatrixlaan 582, The Hague 2595BM Netherlands

Дякуємо, що приділили час для ознайомлення з нашою Політикою конфіденційності!

Список змін

Ми внесли наступні зміни:

• Оновлена контактна інформація.

• Оновлено умови збору деякої інформації, що збирається нами та третіми сторонами.

• Тепер способи використання інформації, що не дозволяє ідентифікувати особу, викладені більш чітко.

• Ми змінили способи використання вашої особистої інформації, в тому числі більш детально описали ситуації, коли ми обробляємо особисту інформацію на основі наших законних інтересів та у зв'язку з використанням вами push-сервісів.

• Ми повідомили додаткову інформацію про зберігання даних.

• Ми більш чітко описали ваші права щодо вашої особистої інформації.